У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Анна Олександрівна Петрушевська Одеса лише онлайн

психолог    Анна Олександрівна Петрушевська
10-03-2024 Анна Олександрівна Петрушевська додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 88 днів тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 2
психолог
Освіта
Бакалавр спеціальності 053 "Психологія" в Одеському національному морському університеті
Підвищення кваліфікації "Психологічне консультування в інтегративному підході"
Досвід психологічної практики
Веду практику з жовтня 2022 року, маю 100+ годин практики
Працюю з запитами
- тривожність
- страхи
- прийняття
- любов до себе
- стосунки з батьками
- стосунки з партнером
- самооцінка
Використовую підходи та техніки
Клієнт-центрована психотерапія

інтегративний підхід


Основне
диплом перевірено

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 1. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.

Залишили відгуки


Відповіді 23
Не уверенна в муже
Добрий вечір, не можна судити однозначно, чи може він виправитись. Та і цей сервіс більше для людей, які самі хочуть допомоги.
Що це для вас? Чому ви з такою людиною? Як ви прийшли в такі стосунки? Чому залишаєтесь там? Чи не входити в созалежність?
Якщо готові думати над цими питаннями - запрошую до себе на індивідуальну онлайн консультацію.
Моя мама маніпулює мною та моїми братами
Добрий вечір
Ваша мати дійсно маніпуляторка, скоріш за все, може моти якийсь розлад, наприклад, нарцисичний.
Проте ви завжди маєте вибір - іти на цю маніпуляцію чи ні. Як тільки ви обере для себе - ні, розставите межі перед нею "мама, зі мною так не можна, це не подіє", а не будете вестись і доказувати, що "ні мам, ми в тебе є і ми тебе любимо", її поведінка якщо не зміниться, то точно стане менше впливати на ваш стан.
Якщо хочете детально це проговорити, виговорити цю проблему та почати відчувати свої межі - завпрошує до себе на онлайн консультацію.
Вопрос о дружеских отношениях
Добрий день
Дійсно, дуже неприємні люди трапились вам на шляху. Питання про те, а як так сталось, що ви завели близьке спілкування саме з такими людьми? Це питання не про те, що ви винні у тому, як з вами вчинили. Це про те, що могло видати в них таких людей на початку спілкування, знайти оці "ред флеги" для того, щоб в майбутньому не взодити у близькі відносини з подібними особами.
І дійсно важливо зрозуміти, а кого я хочу бачити поруч з собою? Яка це має бути людина? Які у неї цінності та цілі в житті? А хто я і які в мене цінності?
Завдяки розумінню себе ми маємо можливість обирати друзів і не входити в близькі стосунки з тими, хто може вести себе неетично.

Бесплатная рассылка интересностей!

У меня депрессия?
Добрий день
Відчуювається ваш важкий стан. Підкажіть, чи говорили ви про це з батьками? Як вони реагують? Що відчулось з вами 3 роки тому, коли цей стан почався?

Шодо спілкування - це навичка, ви завжди можете розвинути її за внутрішньої потреби. Можу порекомендувати читати книги про спілкування або виписати цікаві особисто для вас теми. Можливо, що саме у вашому оточенні немає людей, з якими вам було б про що довго говорити, адже у них інші зацікавлення.
Також на просторах інтернету є безліч цікавих питань для спілкування з близькими та знайомими, вони, в основному, загальні, проте дадуть змогу саме навчитись задавати питання та підтримувати розмову.

Можу запропонувати вам відвідати консультацію зі мно, щоб проговорити ваші важкі почуття, якщо немає можливості проговорити це з батьками.
Не можу контролювати емоції. Зриваюсь на оточуючих
Добрий день!
За агресією і емоційними зривами може стояти дуже багато чого - від невисказаних емоцій (зокрема і про страх, адеж вагітність співпала з початком повномасштабної війни) до післяпологової депресії. Варто почати помічати, що саме стає тригером такої поведінки, що відбувається до і як ви себе почуваєте до зриву, як довго проявляєте терплячість перед тим, як зірватись? Чи хотілось би вам більше допомоги та підтримки з боку чоловіка і чи просите ви про неї, а коли просите - як реагує? Що ви відчуваєте, коли просите про це?
Загалом виказувати свої емоції і переживання в моменті цих переживань, адже накопичення і правда може перерости з банального "мені дискомфортно від розкиданих шкарпеток" до "якого біса ти дихаєш".
Щоб навчитись екологічно говорити з людьми про свої емоції та почуття, щоб навчитись керувати своєю поведінкою та говорити про свої потреби - запрошую до себе на консультацію онлайн.
Може я багато очікую?
Добрий день!
Справа не у ваших очікуваннях, а в порушенні домовлень - ви домовились, що ігнору не буде, а він кожного разу повтроюється. Проте попри порушення, ви продовжуєте повертатись до цієї людини, пробачати її. Чому саме? Який у вас був попередній досвід? Як довго ви дружите? Чому саме ця людина так тримає вас, хоча насправді не цінує?
Тут є що досліджувати про вас і ваші міжособисті стосунки, і стосунки з собою. Щоб розібратись в цих питаннях - запрошую вас на консультацію зі мною, де ми більш детально зможемо обговорити відносини з цією подругою і вид вашої прив'язаності, наскільки вона здорова і що треба зробити, щоб вона стала більш здоровою.
Це вид депресії?
Добрий день, втрата батька - це дійсно дуже болісно. Тим паче, що на момент втрати ви були фактично дитиною Тому варто почати проговорювати цю втрату, зрозуміти її вплив на вас.
Щодо депресивних епізодів протягом життя - вони можуть бути викликані абсолютно різними факторами і необов'язково через втрати.
Підкажіть, як ви зараз? Чого б зараз вам хотілось? Чи хотіли б ви поспілкуватись щодо цієї ситуації на консультації - в теплому закритому просторі, де можна буде детально обговорити все, що з вами відбувалось і як ці епізоди впливають на вас сьогодні?
Я не понимаю как строить жизнь, потому что меня тянет в отшельничество
У вашій розповіді я бачу багато інтроекцій і нерозуміння того "а чого ж я хочу від себе та від життя". Цієї інформації, звісно, замало щоб смілови "давати поради" про те, як вам жити, проте було б цікаво подосліджувати свій життєвий шлях більш обширно. Як вам було в тому чи іншому стані у вашому житті? Як себе почували, коли створили "нормальне" життя, а як, коли робили паломництво? Що відчували, чого хотіли? Чому обрали саме той шлях на той період життя?
Загалом можете спробувати написати щоденник про своє життя і про те, чого хотілось і в який період. Тобто не сухі факти, а саме про відчуття.
Можемо "написати" щоденник разом на консультаціях, щоб я як спеціаліст могла побачити і відзначити інтроекції і задавала додаткові уточнюючі питання, щоб не пропустити важливі моменти рефлексії.
Публикації психолога 1
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr