Національний авіаційний університет "Психологія екстремальних і кризових ситуацій", 2023 рік.
Інститут розвитку символдрами та глибинної психології, 2024 рік і по теперішній час.
Національний авіаційний університет "Профілактика та психокорекція бойової психічної травми", 2022 рік.
Інститут розвитку символдрами та глибинної психології "Вступ до психотерапевтичної практики. Основи психотерапевтичного процесу, 2024 рік.
Інститут розвитку символдрами та глибинної психології "Вступ до психоаналітичної діагностики", 2024.
Інститут розвитку символдрами та глибинної психології "Кататимно-імагінативна психодинамічна психотерапія і виклики сьогодення", 2024 рік.
Таврійський національний університет ім. В. І. Вернадського "Сучасна нейропсихологічна корекція", 2024 рік.
Досвід психологічної практики
Приватна практика з 2023 року.
У своїй роботі використовую метод символдрама, що є глибинним методом роботи з уявою та допомагає безпечно виявляти та проживати несвідомі бажання, травми та конфлікти. Окрім методу символдрама, застосовую тілесно-орієнтовану терапію, арт-терапію, метафорічно-асоціативні карти.
Маю досвід роботи з військовими, працюю в Обласному клінічному госпіталі ветеранів війни.
Тривалість сесії 60 хв. Працюю онлайн.
Постійно підвищую кваліфікацію, навчаючись в Інституті розвитку символдрами та глибинної психології. Також вивчаю нейропсихологію. Проходжу групову та індивідуальну терапії, навчаюсь та отримую консультації у супервізійній групі.
Працюю з запитами спеціалізація, зона професійних інтересів
Працюю із запитами:
- проблеми у стосунках із близькими, колегами;
- травми, тривога, страхи, панічні атаки, депресія;
- втрата близької людини, розлучення;
- самооцінка, невпевненість, відчуття провини;
- розуміння себе, своїх бажань, цілей, призначення.
Працюю із запитами:
проблеми у стосунках із близькими, колегами;
травми, тривога, страхи, панічні атаки, депресія;
втрата близької людини, розлучення;
самооцінка, невпевненість, відчуття провини;
розуміння себе, своїх бажань, цілей, призначення.
Індивідуальний підхід.
контакти: Viber, WhatsApp +380669450308
Telegram @Dubinetskatetiana
Ел. пошта [email protected]
Оплата:
800UAH / 19USD
Оплата на карту Приват Банка, Монобанка, з-за кордону - оплата за домовленістю.
диплом перевірено
Сертифікати про додаткову освіту
Профілактика та психокорекція бойової психічної травми
Національний авіаційний університет годин: 42Війна Символдрама
Етичний кодекс психотерапевтичної практики. Основи глибинно-психологічної символіки і методології
Інститут розвитку символдрами та глибинної психології годин: 20 Символдрама
Вступ до психотерапевтичної практики. Основи психотерапевтичного процесу. Психотерапевтичний сеттінг
Інститут розвитку символдрами та глибинної психології місяців: 1годин: 40 Символдрама
Кататимно-імагінативна психодинамічна психотерапія і виклики сьогодення
Інститут розвитку символдрами та глибинної психології годин: 30 Символдрама
Добрий день. Панічні атаки, порушення сну, зниження апетиту, нав'язливі думки, тривога - є симптомами постравматичного стресового розладу (ПТСР). Вам обов'язково потрібно звернутися до лікаря-психіатра для призначення медикаментозної терапії. Також в комплексі потрібна психотерапія. Майже в кожному місті існують центри психологічної допомоги та підтримки родин військовослужбовців, допомога Вам потрібно, самостійно з ПТСР не впоратись.
Чоловік не сприймає вас, дозволяє грубість, часто ігнорує, коли потрібна допомога, та ще й пишете, що страждає старша донька. То проявляє любов, то як чужа людина - це схоже на уникаючий тип прив'язаності. Це дуже добре, що ви як жінка і як мама намагаєтесь зберегти сім'ю, але самотужки Вам не витягнути, у відносинах працюють двоє. Доростити внутрішню дитину, працювати із самооцінкою, знайти опору у собі і ресурс для змін - це можливо в роботі із психологом. А тоді, Ви зможете прийняти рішення, чи потрібні Вам такі відносини.
Добрый день. Когда за время отношений у партнёров накапливается много обид и ссор, разговаривать с партнёром - это очень хорошо, но непрожитые негативные эмоции могут выражаються в уколах и обидных фразах. Скорее всего муж это делает неосознанно, не желая причинить вам боль. Желания второго ребёнка и сохранить отношения могут быть искренними. Обидные фразы могут быть защитной реакцией на проявления вашей тревожности и плаксивости. Накопив всередине много негативных емоций, он не имея достаточно эмоциональной зрелости, выплескивает их на вас.
Самостоятельно будет очень сложно справиться с этим. Вам необходима семейная психотерапия и консультации психолога, где вы сможете выявить и безопасно прожить накопившиеся негативные эмоции, стабилизировать емоциональное состояние, научиться здоровой коммуникации и конструктивного выражения эмоций и потребностей.
Добрий вечір. Чи були якісь події нещодавно, які могли спричинити стрес у дитини? Стресом може бути і те, що дитина пішла до школи. Зверніть увагу, який вчитель? Не всі діти готові емоційно і психічно у 6 років йти до школи. Поговоріть з дитиною, про школу, поговоріть із вчителем стосовно поведінки і емоційного стану дитини у школі. Також бажано звернутися до дитячого невролога.
Добрий вечір, я зрозуміла проблему, але Ви не задали питання, тому я розумію, що Ви хочете нормально спілкуватися із чоловіком, без сварок і отримувати допомогу. Вірно?
Ви часто замовчуєте про свої потреби, про те, що вам потрібна допомога, щоб уникнути конфліктів. Невиражені емоції накоплюються, з'являються образи, і згодом вибухають і виникає конфлікт. Якщо мовчати, невиражені емоції можуть спричиняти погане самопочуття і згодом психосоматичні розлади.
У відносинах дуже важливо відкрито говорити про свої потреби і просити про допомогу, а не чекати, поки чоловік здогадається сам. Дуже важливо говорити без дорікань і звинувачень. Говорити, що Вам неприємно, коли чоловік підвищує голос, і взагалі, те, що він робить це при дітях. І дуже важливо просити про допомогу.
Але, із того, що ви написали, ваш чоловік взагалі не розуміє, що потрібно допомагати дружині із дітьми і по дому. Тому кращим варіантом була б робота із психологом, в результаті якої ви зможете спокійно і відкрито, а головне конструктивно спілкуватися з чоловіком, встановити свої кордони, чітко розподілити обов'язки між вами, налагодити стосунки. І саме важливе, сварки дуже негативно впливають на психічний і емоційний стан дітей. Сімейна терапія також не завадила б.
Добрий день. Щиро співчуваю Вам, що ви знаходитесь в такій важкій ситуації, але вихід завжди є і ви не повинні це терпіти. В інтернеті є номера телефонів гарячої лінії (їх багато) психологічної підтримки і допомоги постраждалим від домашнього насильства. І навіть, якщо батько вас не б'є, моральне знущання - це також прояв насильства.
Також ви можете повідомити і школі шкільному психологу або соціальному педагогу, вони можуть задіяти поліцію і соціальні служби. Можливо під страхом втратити власну дитину, ваша мама почне діяти. Ви не повинні це терпіти. Вашій сестрі 21 рік і вона може бути вашим опікуном. Ви можете переїхати до неї, або, можливо є бабуся, дідусь?
Ви не повинні мовчати і терпіти це. Ваш батько так поводить себе, бо знає, що не буде покараний. Але покарання існує, якщо ви не будете мовчати.
Добрый день. Причин может быть много. Возможно кто-то в Вашей семье или окружении друзей использовал подобную модель поведения и Вы видели, что это работает, поэтому бессознательно переняли модель поведения. Возможно в детстве родители по первому плачу выполняли все желания. Это также могло закрепить подобную модель поведения.
Какая потребность за этим стоит? Внимание? Признание?
А может это защитный механизм? Во всем этом лучше разбираться с психологом.
Важно построить новые модели общения, без манипуляций и обид, тем более Вы уже убедились, что старые модели поведения не только не работают, но ещё и вредят.
Добрий день. За агресією можуть стояти більш глибокі переживання, які важливо зрозуміти.
Які у Вас відносини в сім'ї? В школі (іншому навчальному закладі)?
Якщо постійно відчувати тривогу, бути в стресовому стані, невиражені емоції накопичуються і знаходять вихід через незначні ситуації. Тому перше, що важливо, це знайти і зрозуміти причини, які сприяють агресії. І в цьому Вам може допомогти робота із психологом.
Можна завести щоденник і виписувати, що саме викликає агресію, як Ви почувається при цьому? Це дасть можливість відстежувати емоції.
Можливо, через вплив оточення, сором'язливість немає навичок конструктивного спілкування.
В моменти, коли назріває подібна ситуація, головне зупинити себе, почати глибо дихати і, замість вираження негативних емоцій проговорити "Мені це неприємно...." і т. ін.
Якщо емоції не мають виходу, не погано займатися будь-яким видом спорту, мати улюблену справу, будь що, куди Ви можете спрямувати свою енергію.
Дуже добре, що Ви усвідомлюєте проблему, а це вже 50% рішення і Ви на правильному шляху.
Добрий вечір. Така поведінка дитини може бути причиною різних станів, тому Вам потрібно звернутися до дитячого невролога, дитячого психіатра для проходження діагностики, а потім до нейропсихолога для можливої коррекції.
Як давно хлопчик так поводиться? Чи передував цьому стрес, чи інша травмуюча
подія?
Дуже важливо, як реагують рідні на поведінку дитини. Важливо не проявляти тривогу, не ругати і не карати дитину. Більше спілкуватися, грати в різні ігри, і взагалі, більше приділяти увагу.
Добрий вечір. Змінювати інтереси і уподобання - це нормально і означає, що ви розвиваєтесь, а не стоїте на місці.
Оскільки Ви на 4 курсі, а це бакалаврат, на магістратуру можна піти на будь-яку іншу спеціальність, яка вам подобається.
Спитайте себе, Вам не подобаєься власне вивчення англійської мови, чи перспективи роботи вчителем? Хоча, якщо знати добре англійську мову, є багато варіантів і перспектив у роботі. Все залежить від бажання.
Стосовно того, що ви нічого не вмієте, це неправда. Якщо розібратись, впевнена, що у вас багато різних вмінь і навичок.
Чим ви займаєтесь у вільний час? Що вам подобається? Що приносить задоволення? Проаналізуйте і це допоможе вам із вибором професії.
Можна звернутись до психолога за допомогою із вибором професії, життєвих цінностей.
Здравствуйте Александр. В отношениях важен диалог. Говорить обо всем, о том, что нравиться и не нравиться, говорить о своих потребностях, но главное, без упрёков и обвинений. Если замалчивать, что вы делали оба, невыраженные эмоции выражаються сначала в обиды, а затем и в агрессию, то есть скандалы. Но вы и сами все проанализировали и поняли.
Возможно ли все исправить? Возможно, если работать над собой и отношениями. Важно научиться слушать и слышать своего партнёра. Для того, чтобы восстановить доверие, необходимо время и действия, которые подтверждают, что вы готовы меняться. Помощь психолога будет важна для изменения поведения, обучения навыков взаимодействия, понимания эмоций женщины. Возможна и парная терапия, если жена согласиться.
Добрый вечер. В вашем случае необходима психотерапия. Какие мотивы, неудовлетворенные эмоциональные потребности, психические травмы лежат в основе сексуального влечения. В процессе терапии возможно осознать какие травмы являются причиной подобного влечения и перенаправить ваши желания в здоровое русло (творчество, ....). Также необходимо обратиться на консультацию к психиатру.
С вашим запросом возможно работать в методе символдрама.
Добрий день. Зміна місця проживання, зміни в складі сім'ї - це завжди стрес. Повинен прийти певний період адаптації до нових обставин.
Уточніть, будь ласка, на роботі важко і ви нервуєте, через що? Напружений графік, відносини з колективом, важкі умови праці, чи просто робота Вам не подобається?
Для початку потрібно розібратися чим би ви хотіли займатися? В якій сфері ви хотіли б працювати. Можливо на перший час, можна знайти роботу у вашій сфері, де будуть більш комфортні умови, а потім шукати що вам подобається, можливо почати навчання.
Якщо ви на 100% впевнені, що за кордоном буде краще вам і вашій дитині, то дитину можна поступово готувати до переїзду. Але добре подумайте, все ж таки тут у вас є рідні, близькі. Переїзд для дитини і для вас буде стресовим і знову буде потрібна адаптація.
Саме головне, що вам зараз потрібно - це подолати стрес, стабілізувати емоційний стан і пройти адаптаційний період до зміни умов, в цьому вам не завадить допомога психолога.