У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Оксана Сенченко Черкаси лише онлайн

психолог  Психолог для підлітків.  Оксана Сенченко
17-03-2020 Оксана Сенченко додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 11 днів тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 5
Освіта
- вересень 2014 р. - грудень 2019 р. - Львівський національний університет ім. Івана Франка, ступінь бакалавра та магістра за спеціальністю "Психологія" (дипломи з відзнакою).
- вересень 2018 р. - лютий 2023 р. - 4-річне навчання на Європейському освітньому проєкті Транзакційний аналіз в напрямі психотерапії.
- з січня 2021 р. - навчаюся на проєкті з Пропедевтики.
- Член Української Асоціації Транзакційного аналізу (УАТА).
- більше 200 год індивідуальної психотерапії.
- постійний професійний саморозвиток (відвідування додаткових лекцій, майстер-класів, воркшопів, конференцій, групових та індивідуальних супервізій, інтервізій, читання фахової літератури і т. д.).
Досвід психологічної практики
Практикую в методі Транзакційного аналізу в напрямі психотерапії під керівництвом супервізора, маю досвід онлайн-консультування.

- 9 лютого – 8 березня 2017 р. – проходження виробничої практики у психологічному центрі «Добрий день» (м. Черкаси).
- 23 листопада – 20 грудня 2017 р. – проходження педагогічної практики в СШ № 62 у м. Львів.
- 25-28 липня 2019 р. – була волонтером у VI Всеукраїнському таборі з Транзакційного Аналізу.
- 14 жовтня - 10 листопада 2019 р. – проходження асистентської (педагогічної) практики в ЛНУ ім. Івана Франка.
- з квітня 2020 р. – індивідуальна психологічна практика під керівництвом супервізора.
- з вересня 2020 р. – проводжу тренінги, просвітницькі лекції для дітей у психологічному центрі "Добрий день" (м. Черкаси).
- з березня 2022 р. – волонтер у проєкті по психологічній підтримці "Розкажи мені" та ін.
Працюю з запитами
Працюю із такими запитами:
- Як покращити стосунки (партнерські, подружні, дитячо-батьківські, професійні, дружні)?
- Як покращити свій емоційний стан і самоставлення?
- Як віднайти, зрозуміти та актуалізувати своє справжнє «Я» (пошук внутрішньоособистісних ресурсів, постановка цілей та їхня реалізація)?
- Як подолати кризові ситуації в житті (втрати, професійні кризи тощо) та вирішити внутрішньоособистісні конфлікти?
Не працюю із залежностями (алкоголь, наркотики, лудоманія).
Зараз консультую через Skype або Viber під керівництвом супервізора.
Я готова бути поруч і підтримувати Вас у подорожі самопізнання, саморозвитку і самозцілення. Вибір за Вами.
1000 грн


Основне
диплом перевірено

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 10. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.

Сертифікати про додаткову освіту
   "ТА 101"
   "Техніки роботи з дітьми: типи голоду та можливості їх задоволення"
   "Чоловічі страхи"
   "Психосоматика: етіологія, діагностика, терапія"
   "Три рівня фінансових відносин в парі"
   "Базовий курс навчання з Транзакційного Аналізу в галузі психотерапії"
УАТА (тренер - ПТСТА-П-ЄАТА, З. В. Севальнева)
місяців: 28 годин: 203
Транзакційний аналіз
   "Вплив соціальних мереж на особистість дорослого та дитини. Транзактно-аналітичний підхід
УАТА (тренер - ТСТА-П-ЄАТА, Г. Ю. Яворська)
годин: 4
Транзакційний аналіз

Відповіді 5230
Как жить щасливой жизнью если не достиг целей?
« Ну треба до того йти ) »;
Ідеал для того й "ідеал", що недосяжний. Ви маєте прийняти той факт, що Ваше Я і Ви сам може робити помилки і це ніяк Вас не знецінює. Водночас, Ваше внутрішнє Я розвивається тоді, коли Ви розумієте, що Ваші внутрішні перефернції змінилися і Ви маєте силу визнати цю зміну та рухатися далі. Помилки сприяють еволюції, хоча, по суті, трактування "ідеальності" - це відсутність помилок.

« Ну за цим я і прийшов до Вас) Ну хочу знати , може я щось неправильно роблю »;
Не існує поняття "правильно" і "неправильно" - це суб'єктивний критерій. Особисто Ви зараз відчуваєте себе щасливим? Ви відчуваєте себе щасливим, коли рухаєтеся зараз до цілі?

« Оксана , а що для Вас щастя ? »;
А що Вам дасть відповідь на це запитання з моєї точки зору? Критерій щастя є повністю суб'єктивним, однак одне можна сказати точно: щастя - це коли Ви готові проживати один і той самий день знову і знову, що приносить Вам задоволення.

«Окей, що робити далі»;
Уточніть, будь ласка, не зовсім зрозуміло чого саме стосується Ваше запитання.

Ответ отредактирован автором 03-07-2020 19:14:54

Как жить щасливой жизнью если не достиг целей?
«А якшо наприклад людина послухала своє Я , вибрала професію, а коли вона прийшла після Університету на роботу то вона розуміє що їй не подобається робота, ілюзії щезли, і людина починає думати: « Треба було йти на іншу професію» Своє Я може обманювати деколи »;
А Ви вважаєте, що Ваше внутрішнє Я не може помилятися і має бути ідеальним?

«Вище психолог Анна питала про счасливе життя »;
У Ваших словах спостерігається суперечність: Ви написали, що щасливе життя - це коли Ви досягли своїх цілей, при цьому, Ви пишете, що хочете зрозуміти чи можливо жити "повним" (напевно Ви мали на увазі щасливим) життям, під час їхнього досягнення. Так чого ж Ви хочете?
Давайте уявимо наступну ситуацію: Ви досягнули цієї цілі із фрілансом. Ви маєте відчувати себе щасливим. Що далі? Постановка нової цілі? Але це нагадує Сізіфа, що постійно котить камінь і не живе "тут і тепер", адже щастя - це процес, а не одномоментний спалах радості.

Ответ отредактирован автором 03-07-2020 18:57:35

как вернуть силы и желание что то делать
«В мене велике бажання розслабитися і набратись енергії.
Чоловік не може зрозуміти моєї втоми, бо зараз я нічим себе не перевтомлюю, роблю тільки найнеобхідніше. Я на нього не ображаюсь, він більше фізично втомлюється.»;
То розслабтися і наберіться енергії. Що Вам заважає? Можливо почуття провини, що Ваш чоловік не відпочиває і, при цьому, більше працює фізично?

«Буває просто хочеться поплакати і себе пожаліти.»;
То поплачте і пожалійте - Ви маєте на це право. А про що цей сум, як думаєте? Ви б хотіли, щоб Вас ще хтось пожалів, окрім Вас?

«Стосовно заздрості, я помічаю що як у когось з колег щось получається краще, ніж у мене, то мені сумно, що в мене не вийшло.»;
Це природня реакція. Найгірше - це заперечення заздрості тому, що тоді вона перетворюється у викривлені форми. Заздрість допомогає наим ставати краще, однак важливо, щоб Ваша самоцінність не зводилася до критерію успіху в професії. Ви вже цінна тому, що існуєте.

«Осуд, це більше в угоду людям, підтакувати їм якщо вони з чимось не погоджуються.»;
Не зовсім зрозуміла. Тобто Ви відчуваєте осуд шодо себе, що "підтакуєте людям"? Чи боїтеся їхнього осуду і тому зі всім погоджуєтеся?

«Але не можу зрозуміти причини свого суму.»;
Знаєте, мене більше дивує той факт, що Ви сприймаєте свій сум як щось "ненормальне", хоча сум - це природня, вродженна емоція людини.

Бесплатная рассылка интересностей!

Как жить щасливой жизнью если не достиг целей?
«Ну можна сказати що в той момент коли вам сказали про цю професію Ви собі почали створювати у голові картинку як круто бути психологом , але поки Вам про неї не сказали у вас можливо була інша професія, про яку ви взнали з іншого джерела »;
Безумовно, я побачила іншу професію, однак вибір я робила базуючись на своїх преференціях. Нав'язування - це коли Ви несвідомо чи свідомо робите щось, щоб задовільнити бажання інших осіб, однак не слухаєте своє "Внутрішнє Я".

« Питання в тому як жити повним життям коли йдеш до цілі.»;
Опишіть, будь ласка, детальніше що включає у себе поняття "повне життя".
Как жить щасливой жизнью если не достиг целей?
«Мені подобається програмувати , але якшо я кожен день буду лише програмувати то це буде не дуже корисно, адже має бути відпочинок, зустріч з друзями і так далі.»;
А Ви вважаєте, що поєднувати програмування і відпочинок - це нереально?

« Планку реальна , вже знайшов кілька потенційних роботодавців.»;
Вітаю Вас, Ви маєте вже ресурси - це вже класно! Однак Ви чомусь задумуєтеся про програш (адже тема "як жити щасливим життям, ящо не досяг цілі"). Чому? Ви не вірите у себе?

«Чи нав’язана ціль ? Філософське питання , якшо в мене виходить досягати цілей то мабуть не важливо чи нав’язана... Ну от наприклад Ви психолог, може Вам нав’язали шо ви будете психологом в той момент коли дізналися що є така професія?) »;
Важливо, щоб цієї цілі особисто хотіли Ви, а не хтось інший, адже Ви будете отримувати задоволення лише тоді, коли сама праця Вам буде в кайф. Зараз процитую одну тезу з філософії буддизму: "В нашому житті завжди будуть страждання (проблеми). Життя неможливе без страждань (проблем). Це стосується і досягнення чого-небудь. Саме тому Ви маєте обрати страждання (проблеми), які Вам будуть підходити і над якими Ви готові працювати (наприклад, дедлайни, ризики роботи фрілансера і т. д.)". Якби не було страждання, то Ви б не знали що таке щастя (адже все пізнається через порівняння). Водночас, це не означає, що щастя лише зводиться до "світлих" періодів у житті. Ви можете бути щасливим і під час подолання проблем.
Скажу Вам навіть більше, я не знала про професію психолога поки сама не пішла до психолога ::smile:: і це перевернуло моє життя. Чи було це нав'язано ззовні? Ні, адже мені це подобалося, я знала що цього хочу особисто я, зрозуміла що ця професія підходить під мої ціннісні орієнтації + я готова стикатися із труднощами, яка несе ця професія (на відміну від лікаря-хірурга).

«Просто задумався як насолоджуватися життям коли ти досяг одних цілей і потім відразу поставив інші»;
А можете, будь ласка, дати відповідь на наступне запитання: коли Ви ставили собі попередню ціль і досягали її - Ви вважали, що коли досягнете її, то будете щасливим, але зараз відчуваєте якийсь розпач?

Ответ отредактирован автором 03-07-2020 18:21:30

как вернуть силы и желание что то делать
«а найголовніше за все дякувати і все добре і погане приймати з радістю»;
А звідки у Вас ця установка, що Ви маєте завжди бути веселою (мені здається, що це якась несвідома установка від Ваших батьків "Радуй інших")? Ви маєте право сумувати, гніватися, якщо відбулося щось погане - це нормально і дозволяє Вам відреаговувати Ваші емоції, рухаючись далі. Ви можете не допомагати комусь, коли Вам цього не хочеться; визнавати і приймати Вашу заздрість і осуд (еволюція дала їх нам не просто так) та намагатися розібратися, звідки вони йдуть. Вондночас, якщо Ви будите прикриватися маскою "веселості", коли Вам хочеться сумувати, то це лише погіршить Ваш стан, адже психічна енергія не вивільниться і перейде у депресію, психосоматику, невроз і т. д.

«втома у мене психологічна мабудь тому що не можу відповідати критерію здорової людини.»;
Ви маєте на увазі "цистит"? Ви вже зверталися до лікаря?

«І до чого тут психіатр, коли я психічно здорова людина, яка хоче трошки більше себе пізнати »;
А Ви думаєте, що до психіатра ходять лише психологічно хворі люди? Однак Ви ж проходите щорічний медогляд у стоматолога - це те саме. Чому я Вам сказала пройти медогляд у цих спеціалістів: те, що Ви описуєте може бути пов'язано із біохімічними, фізіологічними і гормональними змінами і саме ця область в компетенції ендокринолога, психіатра, невропатолога.

«не заздрити, не осуджувати»;
А тепер скажіть, будь ласка, в чому саме і до кого у Вас проявляється заздрість та осуд?

«Але вдома робила зарядку, читала книжки,спілкувалась з дітьми і чоловіком. Готувала їсти, дивились разом цікаві фільми»;.
А зараз Ви, разом зі всією родиною, не дивитеся фільми, не спікуєтеся? Чому?

Ответ отредактирован автором 03-07-2020 18:04:10

Семейный вопрос
Доброго дня, nik659.
Дуже співчуваю, що Ваша сім'я опинилася в такій ситуації. На жаль, ми не можемо вплинути на поведінку людини без її бажання. Ваш максимум - це сказати батькові про своє хвилювання і запропонувати йому підтримку (наприклад, щоб він пішов пішов до психолога, або щоб дотримувався дієти). Водночас, лише йому робити вибір, адже лише він володар свого життя. У цій ситуації Ви, перш за все, маєте подбати про свій психічний стан і можливо Ваш батько візьме цю модель поведінки для себе і почне також дбати за своє фізичне і психічне здоров'я.

Ответ отредактирован автором 03-07-2020 17:46:10

Как жить щасливой жизнью если не достиг целей?
Доброго дня, nik126.
Скажіть, будь ласка, а які саме у Вас були цілі? Чому у Вас виникло це питання і Ви звернулися саме зараз? Що Вам завадило їх досягти? Що Ви вкладаєте у поняття "щастя"? Щастя - це не досягнена ціль, а задоволення від самого процесу досягнення. Можливо Ви поставили собі надто високу планку + це не Ваші цілі, а цілі нав'язані ззовні?

Ответ отредактирован автором 03-07-2020 17:39:46

как вернуть силы и желание что то делать
«В принципі мені так затишно.»;
Наша біологія тісно пов'язана із психологією. Якщо Ви ведете недостатньо активний спосіб життя, Ваш організм не отримує достатньо кисню і це, відповідно, впливає на Ваш психологічний стан (втомлюваність і т. д,). А чи Ви і раніше, до виникнення цього стану, також проводили свій відпочинок пасивно? На скільки я зрозуміла, Ваш стан погіршився після тижневого пасивного відпочинку?
Я б Вам рекомендувала, перш за все, пройти ендокринолога, неропатолога і психіатра. І, відповідно, звернутися індивідуально до психолога-психотерапевта.

Ответ отредактирован автором 03-07-2020 17:37:03

как вернуть силы и желание что то делать
«Останнім часом була ситуація, коли прийшлось віддати велику суму грошей,щоб витягти людину з неприємної ситуації. В сім ї у мене все добре, єдине що хвилювання щодо вступу свого старшого сина. Фізично здорова, але нещодавно мала цистит.»;
Помітно, що у Вашому житті зараз досить багато стресу, припускаю, що Ваш стан пов'язаний саме з цим. Крім цього, Ваш син вже починає самостійне життя і, можливо, Вас також це починає хвилювати. Ви написали також, що відчуваєте втому після пробудження, а о котрій Ви лягаєте спати і чи добре Ви засинаєте, як у Вас справи із фізичною активністю?

«На роботі ніби все добре, але перестаю вірити в свої сили.»;
А з чим саме пов'язане ця "невіра"? Можливо Ви не бачите перспективи у кар'єрному рості + психологічний тиск збоку керівництва?

«Люблю переглядати фільми,вони дозволяють відволіктися. Люблю знаходитись вдома. Відпочиваю вдома ,останнім часом через карантин часто по тижню доводилось відпочивати. »;
А чи Ви проведете якось час із чоловіком, дітьми на природі? Ви ходмите на двір?

Ответ отредактирован автором 03-07-2020 16:38:27

как вернуть силы и желание что то делать
Доброго дня.
Скажіть, будь ласка, а що у Вас сталося за цей місяць-пів року у житті (можливо якісь стресові події чи кардинальні зміни)? Як у Вас справи в сім'ї, на роботі, з друзями?
А як би Ви хотіли себе почувати, що робити? До чого саме у Вас лінь?

Ответ отредактирован автором 03-07-2020 15:40:13

Как избавиться от созависимости
Доброго дня, Jah.
«Знакомились изначально просто ради секса, но просто секса с зависимыми не бывает :) »;
А Ви із всіма дівчатами, першопочатково, знайомилися заради сексу? Таке відчуття, що Ви хочете психологічної близькості, справжніх стосунків, але, водночас, боїтеся цього (можливо болю відторгнення і втрати + страх втратити себе), адже обираєте наперед стосунки, який виключає компонент психологічної близькості (я б сказала, що це більше схоже на контрзалежність).
Також скажіть, будь ласка, як у Вас завершувалися попередні стосунки (хто був ініціатором і причина розтавання)? Якщо це поторюється неодноразово, то це свідчить про якийсь Ваший несвідомий життєвий сценарний процес, який потребує пропрацювання.

У будь-якому разі причина созалежної і контрзалежної моделей поведінки йдуть корнем із дитячо-батьківських стосунків, тому потрібно проаналізувати їх + пропрацювати "досвід близькості" із психологом-психотерапевтом на індивідуальній довготривалій терапії.

Ответ отредактирован автором 03-07-2020 15:37:15

Ищу рекомендаций\помощи в поиске клиентов (я начинающий психолог консультант.)
Доброго дня, Данил.
А Ви плануєте додатково вивчати якийсь психологічний напрям (насправді, якщо Ви плануєте бути індивідуальним консультантом, то це дуже важливо)?
Якщо Ви підете на якийсь напрям, то там Ви:
- познайомитеся зі спеціалістами із довготривалою практикою (що є дуже важливо), що сприятиме розширенню Вашого професійного соціального кола та формуватиме Вашу професійну Я-концепцію;
- Вам дадуть супервізійну групу або індивідуального супервізора;
- деякі напрямки можуть навіть рекомендувати Вас як психолога-початківця і, відповідно, це сприятиме розширенню Вашого кола клієнтів.

Інші варіанти:
- реєстрація на психологічний форумах та відповіді клієнтам;
- пошук на онлайн-платформах із пошуку роботи психологічних центрів, соц. служб, телефону довіри тощо (деякі можуть навіть забезпечувати безкоштовними супервізіями для своїх працівників);
- рекламування себе в соц. мережах (психологічні пости, олнайн-вебінари і т. д,).

Ви написали, що у Вас зараз відсутній диплом. А диплом бакалавра є? Якщо так, то це вважається як вища освіта.
Обида на родителей
« Но саме відношення до мене з дитинства було якесь не таке як до інших ( могла в лице вдарити , коли говорила що мене обіжають в школі , то було нуль уваги з її боку)
Мені так хочеться пригорнути я до неї , поговорити з нею про все , но розумію що вона мене не зрозуміє , що тільки висміє або скаже якусь гадость. »;
Дуже співчуваю Вам - помітно, що в дитинстві Ви не лише не отримували уваги і тієї любові, на яку заслуговували, але і стали жертвою психологічного і фізичного насилля. У Вашому дитинстві було багато болю і Внутрішня Дитинка всередині Вас зараз сильно плаче та хоче отримати від мами того, чого вона їй не давала (вона чекає, поки мама зміниться). Найсумніше у цій ситуації те, що ми нездатні вплинути чи змінити поведінку інших людей без їхнього бажання, однак здатні змінити своє ставлення. Зараз саме оцей непережитий сум, гнів не дає Вам можливості відпустити ці дитячо-батьківські стосунки і тримає Вас біля батьків. У Вашому випадку необхідно звернутися до психолога-психотерапевта і, через терапевтичні відносити, екологічно посумувати над втраченим дитинством, конструктивно вивільнити гнів за те, що батьки не дали Вам того, чого Ви потребували + Ви зростите свою внутрішню Турботливу Маму.

Крім цього, Вам однозначно необхідно поговорити із чоловіком про Ваші відносини із батьками, адже основа стосунків - це відкритість та щирість. Ви маєте право фільтрувати своє найближче оточення і не пускати в своє життя токсичних людей (навіть, якщо це рідні).

Ви цінна тому, будь ласка, попіклуйтеся про себе!
Как признаться маме
Доброго дня, nik868.
А можете, будь ласка, сказати що Вам дає викладання цих фото в мережу? Давайте уявимо ситуацію: Ви розповіли мамі про те, що Ви виклали фото у білизні в інстаграм та хочете продовжувати це робити, що найгірше може трапитися?
На скільки я зрозуміла, Ви не питали попереднього дозволу у мами про виставляння фото, а зараз, після викладання, хочете у неї запитати дозволу на подальшу діяльність. Що трапилося, що спонукало Вас до цієї розмови?
Публикації психолога 2
Відео психолога 3
всі категорії ...

Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr