ПСИХОЛОГ Оксана Ярославівна Юрків (Львів).


психолог Оксана Ярославівна Юрків
31-08-2018 Оксана Ярославівна Юрків (Львів) добавить психолога в избранные

комментарий
Был(а) на сайте 131 день назад.
Образование
Львівський Національний Університет імені Івана Франка- Психолог
Опыт психологической практики
Дитячий навчальний заклад.
Індивідуальні консультації.
Работа с проблемами
Індивідуальні консультації:
- Невпевненість в собі;
- Панічні атаки;
- Безпричинний внутрішній неспокій і переживання;
- Анорексія;
- тощо;
Робота з проблемами:
- Консультування сімей в кризові ситуації;
- Конфліктні подружні відносини;
- Ситуації розвода,зради;
- Cексуальна дисгармонія в парі;
- Нема розуміння з підлітком;
Контактный e-mail
Телефон:

Ответы

ОТВЕТЫ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Самооценка, ненависть и пессимизм.
полюби себе і прийми себе таким який ти є....твоє завдання зробити так щоб тобі не було скучно з самим з собою ...ти маєш стати сам собі найкращим другом...займись своїм фізичним розвитком(спортом)... після фізичного займись духовним розвитком(багато читай ).... потім думай про улюблену справу свого життя..... чим би ти хотів займатись..... можеш потім почати заробляти гроші на цій справі.... підготовуй себе до майбутнього життя ....не трать часу в пусту використовуй час по максимуму... все в тебе буде добре...ніколи не зупиняйся розвиватись...якщо в тебе сьогодні щось не вийшло це не означає що завтра це не буде виходити....дитина коли вчиться ходити падає по сто раз встає і дальше пробує поки не навчиться....знайди собі хоббі (то чим ти любиш займатись)...фільми ужаси не дивись і музику яку ти слухаєш перестань слухати...якщо сумніваєшся на рахунок музики то переклади всі тексти тих пісень і побачиш сам про що там співають...бережи свій розум і впускай в нього тільки саму хорошу інформацію...і для змін можеш спробувати підстригти волосся новий вигляд також вплине на твій стан...одним словом почни робити те що ти ніколи не робив і почнеш отримувати результати які ти ніколи не отримував.все буде в тебе добре.

Не хватает общения и внимания.
Таких як ти людей з таким характером дуже мало у світі.... полюби себе і прийми себе таким який ти є і незвертай на нікого уваги.... ніколи не підстроюйся під когось....твоє завдання зробити так щоб тобі не було скучно з самим з собою ...ти маєш стати сам собі найкращим другом...займись своїм фізичним розвитком(спортом)... після фізичного займись духовним розвитком(багато читай хоча б 30 книг в рік).... потім думай про улюблену справу свого життя..... чим би ти хотів займатись..... почни заробляти гроші на цій справі.... підготовуй себе до майбутнього подружнього життя.... а на всіх інших не звертай уваги і не навязуй свою компанію ....не трать часу в пусту використовуй час по максимуму... все в тебе йде добре як має бути у успіштих людей...ніколи не зупиняйся розвиватись...коли ти станеш успішним повір усі почнуть тебе сприймати дружити і будуть прислухатися до кожного твого сказаного слова)))

смысл жизни и отсутствие радости
что я сейчас могу делать? как с этим быть? хроническая скука не покидает меня уже давно. стало страшно и больно жить, ведь что это такое вокруг меня?

1)Знайди своє хоббі (заняття по душі )!!!!!!
2)Починай у ньому розвиватись і приносити користь собі людям і Богу!!!!!
3)Заробляй на своєму хоббі багато грошей і почни подорожувати .

Бесплатная рассылка интересностей!

Ложь
Ідеальних людей не буває.
У кожної людини є якісь недостатки видимі чи не видимі наприклад хтось палить сигарети нищить своє здоровя(видимий недостаток), хтось дивиться порнографію(невидимий недостаток).Якщо ви справді кохаєте то для вас це не буде страшною перешкодою.Тому що Справді кохати- це означає приймати половинку такою якою вона є і з любов'ю помогати в в продовж вашого спільного життя боротися із цією звичкою.Ось критерії справжнього кохання:Любов довготерпить, любов милосердствує, не заздрить, любов не величається, не надимається, не поводиться нечемно, не шукає тільки свого, не рветься до гніву, не думає лихого, 6 не радіє з неправди, але тішиться правдою, усе зносить, вірить у все, сподівається всього, усе терпить! Ніколи любов не перестає! Якщо у вас такої любові до вашої дівчини не має то потрібно добре все обдумати щоб потім не страждати.

В ужасе. Хочу покончить жизнь с самоубийством.
доброго дня???Візьміть стакан чистої прозорої води і добавте туди каплю чорної фарби і розмішайте.Питання.Чи буде ця вода такого самого кольору?Так само і погана інформація діє на наш розум.Є багато причин чому у вас таке відбувається. одна з яких може бути що ви дивилися фільми ужаси і читати не добру літературу, цікавилися магією,ізотерикою,астрологією, чи іншими містично-філософськими вченнями.Якщо таке було то це могло вплинути на ваш теперішній стан.Відмовтеся від того всього недоброго що приходить у вашу голову.Багато птахів літають над нашою головою і хочуть звити собі там гніздо але ми можемо заборонити їм це робити.Почніть очищати свій розум правильною живою доброю інформацією переключайтеся на саме хороше що може бути і всіма силами намагайтеся думати тільки про хороше.Бог людині життя дав і тільки він може забрати.Як ви думаєте Самогубство – це припинення страждання, чи двері у вічні муки?На мою думку (це моя субєктивна думка)З одного боку, це злочин проти самої людини, а з іншого – проти Духа Святого, котрий, за словами Священного Письма, перебуває в кожній людині, і тіло є Його храмом.Повір вихід є.Почни читатати Св'яте Письмо і сама одразу побачиш стане тобі легше.

О ребёнке
потрібно щоб ващому чоловікові (тільки не ви) а хтось з його знайомих друзів до чиєї думки він прислухається (хто у нього в авторитеті) провів з ним бесіду і розяснив йому як важливо щоб дитина бачилася із своїм рідним батьком.Тоді є шанси що він змінить свою думку.

Муж бьет
не знаю чи у вас є діти,але поставлю вам таке питання?а ви б хотіли щоб у вашої дочки був такий самий чоловік як у вас????якщо категоричне ні.То швидко робіть висновки і міняйте ситуацію.Нічого не бійтеся.Все буде добре.

запрет родителей
ДО 18 РОКІВ СЛУХАЙСЯ тільки БАТЬКІВ .Після 18 себе.

Отнашения
1)Ти красавчик.
2) иди и знакомся с ней!!!!!!!!!!!!!
3)ВСЕ У ТЕБЯ БУДЕТ ОК!!!!!!!!!

Конфликты с соседями. Устала
Была у меня цель - накопить денег и купить дом в деревне, а эту квартиру сдать и жить за свет аренды.Помоєму ви знаєте що вам робити і думки до вас такі мудрі приходять.Але у вас є страх що можливо не вийде.В тих ідеях де є ризик і страх за ними можуть ховатися великі можливості.Випадковостей не буває . Не виключено що через сусідів Бог може ваc підштовхувати на те що пора щось мінять в житті.І почати жити нарешті так як ви у нього просили і мріяли????????

Как понять его действия?
ДОБРОГО ДНЯ.Якщо хлопець дуже хоче пити то він все зробить щоб знайти воду.Так само і у стосунках з дівчиною.

Мужчина шантажирует суицидом
Эмоциональный шантаж. Хочу так, как я хочу! Егоизм. Сфера эмоционального шантажа сложна и запутана. Некоторые шантажисты, пользуясь вашими переживаниями, угрожают постоянно, а другие, сохраняя хорошие отношения, используют угрозы периодически. Как происходит процесс эмоционального шантажа?Четыре лика эмоционального шантажа
В эмоциональном шантаже различают четыре типа шантажистов: каратели, самопожертвователи, мученики и искусители. В чем их отличия?

«Если бы ты меня любил…»
«Не бросай меня, иначе я…»
«Ты можешь помочь мне…»
«Я помогу тебе, если…»
Эти и подобные утверждения являются методами заявить о своих требованиях, которые всегда являются разными в зависимости от типа шантажа.

Самые яркие представители — «каратели», прямо дающие понять, чего они хотят и что вас ожидает в случае невыполнения их требований. Они ведут себя агрессивно или погружены в молчание, но в любом случае, если вы попытаетесь противоречить, их гнев непосредственно выплескивается на вас. Вторая категория шантажистов — «самопожертвователи»; они поворачивают угрозы против себя, говоря о том, что что-то с собой сделают, если не получат желаемого. «Мученики» — люди, которые искусно перекладывают вину, заставляют догадываться, о чем они думают, и всегда утверждают, что лишь они могут дать это. «ИЕсли под влиянием гнева и обиды вы резко откажете шантажисту, скорее всего, вы рискуете до основания разрушить отношения. Если же, поддавшись страху потери, пойдете на поводу, то потеряете уважение к себе, самооценку и право голоса. Однако если вам хватит выдержки и соломоновой мудрости, то выйдете из конфликта по-королевски достойно и без потерь.скусители» устраивают проверки и что-то обещают, если вы им уступите.

Как перестать быть такой, какая я сейчас..?
- Доктор, здравствуйте! - И вы будьте здоровы. На что жалуемся? - Душа болит. Вы ведь душевный доктор? - Душевный. Фамилия моя такая. И специализация – тоже. А вашу душу что-то ранило? - Не знаю. Может быть. Я ее как-то не чувствую. Я вообще плохо чувствую. Например, я не умею говорить "люблю". - Да? Ну, это распространенное заболевание. Расскажите мне, каков ваш рацион питания. - Питания? Ах, да. Ну, супы, каши там. Овощи. Мясо – но не каждый день. Ну, я апельсины обожаю, мороженое, конфеты шоколадные тоже люблю. - Ага! Любите! Значит, умеете говорить "люблю"! - Нет, вы меня не поняли. Я людям не умею говорить "люблю". - Понятно. Так, дышите! Глубже дышите! Да что ж вы так напряглись? - Не могу я глубже дышать. У меня дыхание перехватывает. - Так и запишем: не позволяете себе дышать полной грудью. Теперь не дышите. Не дышите... Не дышите... Все, можно. Похоже, у вас это привычное состояние – не дышать? - Почему? Да я вроде дышу... - Вот именно, "вроде". А на самом деле – так, вид делаете. Вы же боитесь открыться. Вы ж все чувства в себе зажимаете. Не даете им проявляться! - Ну, это же неприлично, когда чувства напоказ. Я их подавляю в самом зародыше. - Вот и объяснились ваши проблемы с дыханием. Накопили, понимаешь ли, в себе зародышей. Вся грудь забита. То-то вам и не дышится глубоко. Чувства подавлять – это преступление по отношению к себе. - А как тогда, как с ними поступать? - Признавать, что они существуют. Называть их по именам. И разрешать им быть. - Я потом с этим разберусь. Но сейчас я ведь не за этим. Я не умею говорить "люблю". - Дайте-ка я вас простучу. - Ай! Ой! Не надо! Пожалуйста, не стучите! Мне страшно! - Так, значит, и до страхов ваших достучались. Слава тебе, Господи! Но ведь вам не больно? Чего боитесь? - Боли боюсь! Не хочу, чтобы больно! - Воооот... А от чего бывает больно? - Когда ушибешься. Когда обожжешься. Когда упадешь. Много от чего... - Милочка вы моя! Так вы боитесь любить! - Я? Боюсь? А при чем тут это... - Да любовь же и есть – пламенный полет! Разве нет? Она состоит из взлетов и падений, из крутых виражей, из столкновений. Любовь не может быть осторожной! - Доктор… Я знаю. Было это все у меня. Случалось. - И теперь вы боитесь... - Да. Я боюсь. Боюсь, что не поймут. Отвергнут. Обманут. - Вот вы и зажали свои чувства. Защитили себя со всех сторон от возможной боли. И поэтому вам трудно сказать "люблю"… Ваша болезнь очень даже излечима. И рецепт простой. Научитесь любить себя. Если вы будете любить себя – вы никому не позволите себя ранить. Вы будете выбирать только самое лучшее, самое полезное для вас. Вы будете безошибочно находить то, что сделает вас еще счастливее. - Но... выходит, сейчас я себя не люблю? Так, что ли? - Уже начинаете! Иначе бы вы ко мне не пришли. Вы уже стали о себе заботиться – а это хороший признак. - А... как это – любить себя? - Для начала начните к себе прислушиваться. К своим желаниям, ощущениям. А то вас что ни спросишь – "не знаю", ''не чувствую". Если вы сами так невнимательно к себе относитесь, почему же другие будут вас щадить? - И что же мне делать? Как научиться себя любить? - А вы сами себя щадите, хвалите, поощряйте. Себя надо время от времени поощрять – знаете об этом? Не перегружайте! Не делайте то, что не хочется! Не позволяйте себя обижать! И не позволяйте себе обижаться. - Ну... Я попробую себя любить, щадить и не слушать критики и обвинений. - Ну вот и славно. Пользуйтесь этим рецептом – и скоро вы почувствуете, что внутри освободилось место для любви. Думаю, на этом мы можем попрощаться. Медицина свое слово сказала, дело за вами. - Погодите, доктор! Но как же оно освободится, если там столько всего? - Да-да... Камни всякие.... зародыши... обиды проглоченные... Накопили вы, накопили! - Да, что с этим делать? - А тут рецепт один: прощать, прощать и еще раз прощать! Трижды в день, после еды!
p.s полюби себе, бо ти є хороша і добра особистість!!!!! Помалу вдосконалюйся навчанням і книгами..Хочеш побудувати щасливу сімю читай багато літератури як побудувати щасливу сімю.Хочеш чогось іншого читай слухай тренінги ніколи не зупиняйся все в тебе буде добре тільки не одразу.Починай садити хороші плоди а час тобі принесе те що ти посадила і ще набагато більше.

бесит что муж в сети
Всієї вашої ситуації в деталях не знаю але судяти по питанні то вас це дуже мучить.Можливо ви на підсвідомому рівні ВИ аналізуєте свою поведінку (як би поступали коли б скривали якусь переписку в інтернеті? (що коли б я так поводилась як мій чоловік я б точно щось скривала))).Великі ревнивці завичай судять по собі.Причина може бути як і у Вас так і в партнері.

Как правильно просить у мужчин
Добрий день.Є така книга "Г. Чепмен «Пять языков любви " вона дасть відповідь на багато Ваших запитань.Все просто - если вам кажется, что вас не любят, или, наоборот, что вашу любовь не ценят, то... Вы разговариваете на разных языках любви. Автор выделяет 5 главных: 1. Слова поощрения 2. Время 3. Подарки 4. Помощь 5. Прикосновения И добавляет, что у языков могут быть еще и диалекты. По сути, на этом все, остальное - примеры из жизни и советы о том, как определить язык любви свой и партнера и что дальше с этим делать)))) Книга маленькая тоненькая, читается быстро, написана понятным языком.
Очевидно ваша мова любові це- (подарунки сюрпризи приємності).Потрібно вивчити мову вашого партнера почати говорити на ній до нього .Kоли він відчує що ви його добре знаєте і КОХАЄТЕ.Він захоче відплачувати Вам взаємністю.Почне цікавитись А що вам доставляє приємність в такий момент Ви можете підказати йому що ).

Дополнительно
место приёма клиентов Львів
Оценка от коллег-психологов

Общий рейтинг среди коллег: ещё нет оценок.

Почему пользователи не могут оценивать психологов? Почему нельзя дать возможность задающим вопрос оценивать ответы?

Человек, обращающийся за психологической помощью, равно как и любой неспециалист в принципе, не всегда может объективно оценить пользу от того или иного ответа психолога. Иногда самый верный ответ в конкретной ситуации - настоятельно рекомендовать обратиться к психологу очно, а самый приятный для задающего - заверения в том, что всё наладится само собой.
Иногда как раз те ответы, которые «задевают» клиента, вызывая чувства раздражения и агрессии, как раз и являются более «правильными».
Хорошие рекомендации не всегда приносят облегчение сразу.
Мастерство психолога может наиболее точно оценить другой специалист.

Публикации
ПУБЛИКАЦИИ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Не найдено публикаций психолога на нашем портале.


Интервью
УЧАСТИЕ В ИНТЕРВЬЮ

Психолог не принимал участие в интервью.

Сообщение
Отправить личное сообщение
Чтобы отправить сообщение этому психологу прямо отсюда, нужно зарегистрироваться или войти как пользователь.

qr