ПСИХОЛОГ Олеся Бобруйко (Львів).


психолог Олеся Бобруйко
20-02-2019 Олеся Бобруйко (Львів) добавить психолога в избранные

комментарий
Был(а) на сайте сегодня.
Образование
Закінчила магістерську програму "Клінічна психологія з основами когнітивно-поведінкової терапії" Українського Католицького університету. Психотерапевтичний досвід отримую в проекті "Психотерапевт за методом символдрами". Маю тривалий досвід власної терапії як в індивідуальному, так і груповому форматі, тому знаю як це бути на місці клієнта. Вдосконалюю свої навички консультуючись з досвідченими колегами. Вважаю розвиток невід'ємною частиною своєї кар'єри, тому беру участь у семінарах, лекціях чи тренінгах на тему психології та психотерапії.
Опыт психологической практики
Індивідуальне психологічне консультування та консультації пар, окрім, цього є досвід волонтерства у Львівському обласному клінічному психоневрологічному диспансері, а також роботи з підлітками у груповому форматі.
Работа с проблемами
Проведение тренинговКонсультую пари, які переживають труднощі у стосунках, часті конфлікти, зраду, втрату довіри, взаєморозуміння та емоційної близькості.
У індивідуальній роботі працюю з наступними запитами:
- Невпевненість у собі
- Надмірна тривога (у соціальних ситуаціях, приступи паніки, страхи і т.д.)
- Депресивні стани
- Труднощі з прийняттям рішень
- Пошук ресурсів
- Екзистенційні проблеми
- Робота з цінностями
Можу просто вислухати, якщо є така потреба.
Используемые подходы и техники
Когнітивно-поведінкова терапія, Емоційно-фокусована терапія пар,
Кататимно-імагінативне переживання образів (символдрама)
Контактный e-mail
Телефон:

Ответы

ОТВЕТЫ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Как побороть депрессию ?
Доброго дня, Тарас. Як довго триває цей стан, який Ви описали? Чи змінюється Ваш настрій протягом дня? Чи є таке, що ввечері Ви більш активний, ніж зранку? Як Ви спите?
Визначити чи це депресія чи ні можна проконсультувавшись з професіоналом, тому я б рекомендувала таки звернутись до фахівця. Справа в тому, що при депресії можуть з‘являтись суїцидальні думки і наміри, тому важливо якомога раніше звернутись по допомогу.
Також Ви зазначили, що майже ні з ким не спілкуєтесь, що також може негативно впливати на настрій, до того ж на одинці труднощі переживати складніше. Чи є у Вас можливість з кимось поговорити про те як Ви почуваєтесь?

Что думать насчёт этого?
Які у Вас відчуття виникають, коли Ваш хлопець так до Вас ставиться?

Как сказать мужу, что я не хочу, чтобы свекровь ходила к нам каждый день
Доброго вечора, Марина. Це добре, що Ви дізналися як би Ви не хотіли щоб було, хоч і шкода що неприємним способом. У цьому випадку важливо, щоб Ви визначились у першу чергу для себе, як часто, як довго, у якому форматі Вам би підійшли зустрічі з свекрухою. Можливо Ви б хотіли бачитись раз в тиждень, можливо раз в місяць, а можливо Ви б не хотіли бачитись, і таке буває. Чи Вам комфортно зустрічатись у Вас в дома, у неї чи на нейтральній території? Наскільки тривалими мають бути зустрічі? Усі деталі важливі. І вже коли сформулюєте це для себе можна буде подати це Вашому чоловіку і свекрусі. Хай усе у Вас вдасться, Марина!

Бесплатная рассылка интересностей!

Что думать насчёт этого?
Доброго вечора. Чи є у Вас можливість відверто поговорити з хлопцем і дізнатись що саме його турбує? Коли це почалося? Можливо у його житті щось неприємне трапилось?

Нормально ли что парень бурно переписывается с другой
Погоджуюсь з колегами, що це справа між Вами і Вашим партнером. Важливо щоб Ви самі для себе визначились яких стосунків хочете, як з Вами можна, а як Ви б не хотіли щоб з Вами повелися і обговорили свої правила з хлопцем. Оскільки, якщо для Вас його вчинок не є прийнятним, то важливо це йому донести, якомога більш спокійно, коли емоції вже трохи остигнуть, щоб він мав можливість почути Вас і зрозуміти. Після цього у нього теж має бути час на те щоб подумати і прийняти рішення погоджуватись на Ваші правила чи ні. І на основі усієї інформації Ви зможете прийняти зважене рішення. Успіхів Вам.

Могут ли получиться отношения между нами?
Доброго вечора.
А чого б у цій ситуації хотілось саме Вам?

Отношения
Оксана, так виглядає, що Вам зараз складно і що Ви потребуєте підтримки, можливо варто звернутись по професійну підтримку до психолога чи психотерапевта.

Отношения
Оксана, так виглядає, що Вам зараз складно і що Ви потребуєте підтримки, можливо варто звернутись по професійну підтримку до психолога чи психотерапевта.

Відчай
Можна, якщо б Ви хотіли зв’язатися, то контакти є на моїй сторінці.

Відчай
Можна, якщо б Ви хотіли зв’язатися, то контакти є на моїй сторінці.

Відчай
Доброго дня, Ніка. Це складне рішення, яке можети прийняти лише Ви. Важливо щоб Ви для себе відповіли на питання «як би Вам хотілось щоб було?». Виглядає що Ви багато пережили і можливо щоб справитись з труднощами і дослідити свої почуття варто було б звернутись до професіонала - психолога чи психотерапевта.

Панические атаки
Доброго дня.
З Ваших слів виглядає, що зараз Вам складно і потрібна підтримка. У такі періоди варто звернутись за професійною допомогою до психолога чи психотерапевта, особливо якщо є суїцидальні думки. Якщо немає можливості такої, то зверніться на гарячу лінію з попередження суїцидів.

Отношения
Доброго дея, Оксана. Чи є у Вас можливість поговорити з кимось про свої почуття, емоції? І як би Вам хотілось щоб було в цій ситуації?

Фетфобия мешает увидеть человека
Можливо у даній ситуації теж щось не виходить, щось не по-вашому? Що б це могло бути? І як би Вам хотілось щоб було, чого Ви потребуєте у даній ситуації?

Думаю ще варто звернути увагу на те, що раніше допомагало Вам справлятись у таких ситуаціях.

Фетфобия мешает увидеть человека
Чи була у Вашому житті ситуація, коли Ви відчували схожі почуття, зокрема безсилля і злості на себе?

Дополнительно
место приёма клиентов Львів, вул. Василя Стуса, 24
Адреса приёма клиентов:
адрес в Львів Львів, вул. Василя Стуса, 24;
адрес в Львів Львів, Галицький, вул. Романчука, 14
Оценка от коллег-психологов

Общий рейтинг среди коллег: 10 из 10ти.
Всего оценок
: 1.
Минимальный рейтинг: 1

Почему пользователи не могут оценивать психологов? Почему нельзя дать возможность задающим вопрос оценивать ответы?

Человек, обращающийся за психологической помощью, равно как и любой неспециалист в принципе, не всегда может объективно оценить пользу от того или иного ответа психолога. Иногда самый верный ответ в конкретной ситуации - настоятельно рекомендовать обратиться к психологу очно, а самый приятный для задающего - заверения в том, что всё наладится само собой.
Иногда как раз те ответы, которые «задевают» клиента, вызывая чувства раздражения и агрессии, как раз и являются более «правильными».
Хорошие рекомендации не всегда приносят облегчение сразу.
Мастерство психолога может наиболее точно оценить другой специалист.

Посмотреть отзывы

Рекомендуют этого психолога

Публикации
ПУБЛИКАЦИИ ЭТОГО ПСИХОЛОГА
Интервью
УЧАСТИЕ В ИНТЕРВЬЮ

Психолог не принимал участие в интервью.

Сообщение
Отправить личное сообщение
Чтобы отправить сообщение этому психологу прямо отсюда, нужно зарегистрироваться или войти как пользователь.

qr