Сором‛язливість

У Психолога » Вопрос психологу » Комплексы » Сором‛язливість
Постійно соромлюсь. Постійно червонію. А ще більше соромлюсь і боюсь почервоніти . Боюсь спілкуватись з хлопцями чи великою кількістю людей через це. Ні я не боюсь людей панічно, звичайний невеликий страх присутній, але він переростає в більший через один раз почервонілі щоки (це так огидно) а потім боязнь, що це повториться. Люди цього не розуміють, і мені прикро...мені соромно...багато хто акцентує на цьому увагу, і з насмішкою говорять :«ти знову почервоніла)))) та не червоній ти)))» Я розумію, що це підсвідомо я червонію, можливо вважаю себе «нищою» інших. Підскажіть як з цим боротись.
Вопрос задан: ; Возраст: 25


консультация психолога онлайн
Доброго Вам дня. Сором як почуття вимагає повноцінної психотерапії, особливо коли це заважає спілкуватися. Вегетативні прояви сорому достатньо легко коригуються когнітивно-поведінковою психотерапією, також можна спробувати і інші напрямки. Можете пошукати на цьому сайті. І ще : спробуйте таку вправу : Дайте собі відповідь на питання, на скільки баллів ви червонієте, коли спілкуєтеся ( наприклад,9) і докладіть зусиль для того щоб почервоніти на 12 баллів. Проте, ця врава не замінить психотерапії, а є лише екстреною допомогою.

Ответ отредактирован автором 07-07-2019 15:18:32


комментарий
рекоммендовать:


консультация психолога онлайн
Вітаю. Це питання самооцінки та страху. Що Вас лякає в спілкуванні з хлопцями? А з іншими людьми? Вам треба попрацювати над самоусвідомленням, зрозуміти яка Ви є, що у Вас є, як Вам у цьому світі, з цими людьми... І цьому Ви не навчитеся читаючи розумні статті, або ставлячи питання на психологічних сайтах. Вам треа зустрітися та добряче попрацювати з психотерапевтом. Найкраще з тим, хто працює в КПТ, екзестенційному аналізі, можливо ТА. Тож не гайте часу та записуйтесь до психотерапевта.
Мудрості Вам!

комментарий
рекоммендовать:


консультация психолога онлайн
Добрий ранок! Чи бачили Ви людей, які червоніють у соціальних ситуаціях? Що Ви про них думаєте? Що відчуваєте до них? Щоб Ви порадили своїй подрузі, якщо б вона звернулась до Вас з такою проблемою? Скажіть ці слова потім до себе. Краще попрацюйте з психологом!

комментарий
рекоммендовать:


консультация психолога онлайн
цитата:

можливо вважаю себе «нищою» інших. Підскажіть як з цим боротись.

Боротись можна разом з психологом - на психотерапії. Таке порадами не вирішується. Тут глибокі корні - у дитинстві та ставленні до Вас близьких в окремих ситуаціях - треба розглядати більш детально та приватно.
Можете вибрати собі спеціаліста по нашій базі.

комментарий
рекоммендовать:

Чтобы спросить или ответить, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
Автор вопроса не разрешил его обсуждение. Запрет касается комметариев от неспециалистов.
qr