У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Оксана Сенченко Черкаси лише онлайн

психолог  Психолог для підлітків.  Оксана Сенченко
17-03-2020 Оксана Сенченко додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 12 днів тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 5
Освіта
- вересень 2014 р. - грудень 2019 р. - Львівський національний університет ім. Івана Франка, ступінь бакалавра та магістра за спеціальністю "Психологія" (дипломи з відзнакою).
- вересень 2018 р. - лютий 2023 р. - 4-річне навчання на Європейському освітньому проєкті Транзакційний аналіз в напрямі психотерапії.
- з січня 2021 р. - навчаюся на проєкті з Пропедевтики.
- Член Української Асоціації Транзакційного аналізу (УАТА).
- більше 200 год індивідуальної психотерапії.
- постійний професійний саморозвиток (відвідування додаткових лекцій, майстер-класів, воркшопів, конференцій, групових та індивідуальних супервізій, інтервізій, читання фахової літератури і т. д.).
Досвід психологічної практики
Практикую в методі Транзакційного аналізу в напрямі психотерапії під керівництвом супервізора, маю досвід онлайн-консультування.

- 9 лютого – 8 березня 2017 р. – проходження виробничої практики у психологічному центрі «Добрий день» (м. Черкаси).
- 23 листопада – 20 грудня 2017 р. – проходження педагогічної практики в СШ № 62 у м. Львів.
- 25-28 липня 2019 р. – була волонтером у VI Всеукраїнському таборі з Транзакційного Аналізу.
- 14 жовтня - 10 листопада 2019 р. – проходження асистентської (педагогічної) практики в ЛНУ ім. Івана Франка.
- з квітня 2020 р. – індивідуальна психологічна практика під керівництвом супервізора.
- з вересня 2020 р. – проводжу тренінги, просвітницькі лекції для дітей у психологічному центрі "Добрий день" (м. Черкаси).
- з березня 2022 р. – волонтер у проєкті по психологічній підтримці "Розкажи мені" та ін.
Працюю з запитами
Працюю із такими запитами:
- Як покращити стосунки (партнерські, подружні, дитячо-батьківські, професійні, дружні)?
- Як покращити свій емоційний стан і самоставлення?
- Як віднайти, зрозуміти та актуалізувати своє справжнє «Я» (пошук внутрішньоособистісних ресурсів, постановка цілей та їхня реалізація)?
- Як подолати кризові ситуації в житті (втрати, професійні кризи тощо) та вирішити внутрішньоособистісні конфлікти?
Не працюю із залежностями (алкоголь, наркотики, лудоманія).
Зараз консультую через Skype або Viber під керівництвом супервізора.
Я готова бути поруч і підтримувати Вас у подорожі самопізнання, саморозвитку і самозцілення. Вибір за Вами.
1000 грн


Основне
диплом перевірено

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 10. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.

Сертифікати про додаткову освіту
   "ТА 101"
   "Техніки роботи з дітьми: типи голоду та можливості їх задоволення"
   "Чоловічі страхи"
   "Психосоматика: етіологія, діагностика, терапія"
   "Три рівня фінансових відносин в парі"
   "Базовий курс навчання з Транзакційного Аналізу в галузі психотерапії"
УАТА (тренер - ПТСТА-П-ЄАТА, З. В. Севальнева)
місяців: 28 годин: 203
Транзакційний аналіз
   "Вплив соціальних мереж на особистість дорослого та дитини. Транзактно-аналітичний підхід
УАТА (тренер - ТСТА-П-ЄАТА, Г. Ю. Яворська)
годин: 4
Транзакційний аналіз

Відповіді 5230
Навязчивые мысли
«Я пока не знаю эту работу и ничего не могу сказать. Перевод в абсолютно новую сферу. »;
В будь-якому разі, Ви тривожна людина, а зараз змінюється Ваш звичний стиль життя у професійній сфері, що лише підвищило Вау тривожність і заважає Вашому нормальному функціонуванню. Саме тому Вам необхідно звернутися індивідуально до спеціалістів, бо в режимі переписки, на жаль, це неефективно.
Навязчивые мысли
Доброго дня, nik32.
У Вашому випадку потрібно звернутися до психіатра (адже помітно, що Ви тривожна особистість і спеціаліст назначить Вам оптимальне дозування і діючу речовину під Ваш випадок) + паралельно працювати із психологом-психотерапевом над Вашими нав'язливими думками.

«Обострилось в связи с переходом на новую должность - много бюрократических проволочек, из-за которых процесс перевода особенно нервный. »;
А особисто Ви отримуєте задоволення від роботи? Можливо Ви думали над зміною місця праці?
Проблемы общения с мужчиной .
Доброго дня, Ірина.
«И вот только я отошла от расставания»;
У Ваших словах спостерігається суперечність: з одного боку, Ви розглядали цього чоловіка лише як партнера по сексу і не забороняли йому зустрічатися з іншими дівчатами, а з іншого - припинили із ним стосунки тому, що дізналися, що він зустрічається з іншими + Ви "важко відходили" від цих відносин. Скажіть, будь ласка, чого насправді Ви хотіли від стосунків без обов'язків? Як Ви наважилися на "стосунки без обов'язків", що Вас спонукало? Розкажіть, будь ласка, про свій попередній досвід стосунків (ініціатор розлучення і причина розтавання).

«Как дать понять человеку , что по другому ничего не будет. »;
Відмовте йому і не спілкуйтеся із ним. В чому проблема? На скільки я зрозуміла, Ви ж не хочете їх продовжувати.

Ответ отредактирован автором 27-06-2020 10:48:33

Бесплатная рассылка интересностей!

Оскорбления
« Ссоры на бытовом уровне : не туда положила, не убрала, намусорила . Либо же что то надо именно по моему вопросу обсудить ведёт себя на приколе. До появления ребенка это было редко. С появлением ребенка начал так себя вести. К дочери относится очень хорошо. Но ко мне нет я его раздражаю....Да именно после рождения ребенка мы как соседи...выходные одно и тоже если вытащу его раз в две недели куда то радость. Он не хочет чтоб я его трогала на выходных говорит что устал, ты типа дома а я все время за рулём. Мне хочется дома быть а тебе гулять. Я занимаюсь ребенком, домом, ну и на прогулке с ребенком по месту...он смотрит телик и тоже по дому немного мне помогает. Вот и все и так два года одно и то же. »;
Зазвичай поява дитини - це зміна звичного стилю життя + своєрідний стрес через період адаптації. Скажіть, будь ласка, а чоловік допомагає Вам у вихованні дитини? Як у вас справи в сексуальних відносинах? Зазвичай базове роздратування і сварки через якісь дрібні речі - це ознака фрустрації і незадоволених потреб. Гнів - це емоція, що еволюційно призначена на активне задоволення потреб, що не задовільняються. У Вашого чоловіка є незадоволені потреби у спільному часопроводженні із Вами (або ще якісь), тому він гнівається, але переводить цей гнів на Вас (адже на дитину, як джерело зміни звичного способу життя, - це робити небезпечно + стоїть психологічна заборона), замість того, щоб задовільнити ці потреби. Крім цього, він не вміє і не знає як виражати конструктивно гнів (скоріш за все це пов'язано із тим, що він не бачив як це робити правильно його батьки). Звісно, це не виправдовує його поведінку, однак запропонуйте йому альтернативні, безпечні варіанти вираження гніву (Наприклад, коли він починає гніватися, нехай скаже Вам про це, попросить перерви, щоб заспокоїтися і вийти з кімнати, а потім повернутися до розмови. Техніки самозаспокоєння: повільний рахунок до 20; глибоке дихання - вдох і видих; прописування свого гніву на папері, а потім рвання його; взяти м'яку подушку, при вдосі - піднімає руки, а при видосі - б'є подушку, робить так поки не відчує легкої втоми (головне, щоб це було безпечно)). Крім цього, Ви маєте розуміти, що потрібно усунити і джерело фрустрації та задовільнити потреби, які незадоволені.
Звісно, найкращий варіант - це звернутися спільно до сімейного психолога, щоб Ви навчилился розв'язувати конфлікти конструктивно і відкрито, асертивно говорити про свої бажання, почуття, потреби.

Також скажіть, будь ласка, як у нього справи на роботі?

«Только могу сказать что постараюсь наладить атмосферу в семье если ничегошеньки не изменится в течении нескольких лет год два то наверно расход. Так как для меня важны теплые отношения без унижений. »;
Над стосунками мають працювати двоє партнерів. Ви казали чоловікові, що якщо ситуація не зміниться хоча б через два роки, то Ви думаєте розлучитися?

Ответ отредактирован автором 26-06-2020 20:05:35

Помогите разобраться
«Чем больше она творит странных вещей, тем больше я понимаю что не хочу общаться даже раз в месяц . »;
Якщо не хочете спілкуватися, то і не спілкуйтеся. Вас хтось змушує?
Помогите разобраться
«Так как на днях она мне написала смс чтоб я написала расписку что отказываюсь от нее.»;
Типова стратегія маніпуляції збоку Вашої мами (щоб привернути Вашу увагу і викликати у Вас почуття провини, що, судячи по Вашому реагуванню, діє). Як Ви можете написати розписку, що відмовляєтеся від неї, Ви ж не її опікун, а вона доросла людина? Таке відчуття, що мама хочке "прив'язати Вас до себе". Водночас, чи піддаватися на її маніпуляції - обирати лише Вам.

Ответ отредактирован автором 26-06-2020 15:25:47

Помогите разобраться
«Я после 8 марта пробовала так общаться..но она звонит мне , парню... может за час быть 25 вызовов неотвеченых, смс с гадостями. Я ставила в черный список. Но звонила мне бабушка , жаловалась что мать бушует . Мы даже когда переехали в январе то адрес проживания скрывали от всех. »;
Ого, дуже багато абюзерства збоку Вашої мами + вона підключає сюди бабусю. Дійшло навіть до того, що Ви настільки боїтеся маму, що навіть не говорите нікому адресу - а це вже дуже дивно.
Спробуйте заключити із мамою усний договір: Ви телефонуєте їй раз в місяць, такого-то числа з такої-то по таку-то годину. Якщо мама телефонує Вам частіше - то Ви просто не берете трубку (Ви їй заздалегіть про це кажете, що Ви вимушені поставити такі рамки, щоб розпланувати вашу взаємодію, адже часу у вас обмаль). Якщо ж мама не хоче заключати із Вами договір, ОК - це її вибір і це означає, що вона обрала повністю припинити спілкування із Вами і Ви це приймаєте.

Ответ отредактирован автором 26-06-2020 15:15:08

Помогите разобраться
«я просто пытаюсь найти выход . Потому и решила написать сюда, подумала что может люди со стороны посмотрят на ситуацию . Я плохим человеком не стану , но это неприятно и я не думала что когда-то окажусь в такой ситуации.»;
Ви молодець, що намагаєтеся знайти вихід, однак Ви надто концентруєтеся на стосунках із Вашою мамою, замість того, щоб просто прийняти цю ситуацію і перевести її на рівень простого спілкування по телефону раз на місяць або рідше. Вас ніхто не змушує повністю припинити спілкування, однак робити це так, щоб Ваша мама не порушувала Ваші особистісні кордони.

«потому что в голове не укладывается что общение с родной матерью токсично для меня.»;
На мою думку, саме в цьому проблема. Ваше постійне прагення знайти вихід (хоча він вже є, у Вас перед очима - звести спілкування до формалізму) - це заперечення факту токсичності стосунків і здатності змінити ситуацію, змінивши маму. Таке відчуття, що Вам страшно це визнати, адже це зруйнує якусь Вашу ілюзію і Ви залишитеся беззахисною.

«Разговор был обычный..как дела что нового. И на 8 марта мы с парнем посчитали нужным пойти поздравить ее не смотря ни на что. Но опять начались разговоры с ее стороны что мы неправильно живем.»;
Це приклад, як Ви маєте будувати Вашу взаємодію із мамою: спілкування лише по телефону, раз в 2 місяці (можливо на свята), адже коли Ви підходите занадто близько, то Ваша мама порушує кордони ваших стосунків.

Ответ отредактирован автором 26-06-2020 14:59:44

Что делать ?
«Пугает наверно остаться одной !хотя у меня ребёнок,родители,друзья ,работать начала !»;
На скільки я зрозуміла, у Вас говорить більше не кохання, а страх самотності. Проте Ви добре зазначили,що у Вас є люди, які здатні Вас підтримати - скористайтеся цим. Крім цього, Ви молода жінка і я впевнена, що Ви ще знайдете іншого люблячого чоловіка.

«но как то на душе больно наверно из-за того ,что он даже не поговорил со мной!я просто не знаю теперь как себя вести с ним когда он будет приезжать к ребёнку гулять с нами забирать её на выходные!»;
Так, втрата чогось - це завжди сумно і боляче: шок, заперечення, гнів, торги, депресія, прийняття. Головне - це конструктивно перепрожити її та залучитися психологічною підтримкою оточуючих. Найкраще для Вас було б звернутися індивідуально до психолога, щоб екологічно перепрожити цю втрату. Крім цього, Ви можете запропонувати чоловіку сходити разом до сімейного психолога для того, щоб роз'яснити ситуацію та щоб розлучення пройшло менш болісно для вас обох і особливо для вашої дитинки (звісно, вирішувати йому). Із психологом (як об'єктивною третьою особою) ви зможете заключити усні договори, що стосуються виховання вашої дитини та інших моментів.

Ответ отредактирован автором 26-06-2020 14:50:23

Восстанавливать ли отношения с человеком, которого я обидела и теперь он уже очень долго не выходит на связь, но мне он нужен.
Доброго дня, Katty.
«У меня был молодой человек, встречались оооочень мало»;
Ви зустрічалися із ним у реальності? Скільки тривали Ваші стосунки? Що Вам давали ці стосунки, а чого у них не вистачало?

«я очень переживала из-за своего недоверия к нему, хотя он не давал никаких поводов»;
Розкажіть, будь ласка, детальніше, які у Вас виникали фантазії щодо недовіри до нього? Розкажіть про свої попередні стосунки із партнерами (хто був ініціатором і причина розлучення)? Які у Вас стосунки із батьками (особливо батьком)? У Вас був або Ви спостерігали досвід зради?

«и чтобы опередить 🙄его, я написала, ему, что нам пора закончить эти отношения, (я наверное надеялась, что он напишет мне ч что беспокоиться не о чем), но он написал, что действительно пора закончить это потомучто он мне не сможет дать то, что мне нужно и посоветовал искать другого😳, и после моего вопроса, почему он так ответил, направилась ли я ему вообще, он написал, что да, очень, но это нужно закончить... это шок!!!!»;
Дивіться, Ви самі запропонували припинити ці стосунки, а потім Вас же саму це шокувало. Чому? Таке відчуття, наче Ви його "тестили".

«Я виню себя, но это было единственное, что я могла сделать на тот момент.»;
За що саме Ви себе звинувачуєте?

« Вопрос: стоит ли вообще искать встречи с человеком, которому нет дела ни до чего? »;
А Ви як думаєте?

Ответ отредактирован автором 26-06-2020 14:39:53

Что делать ?
«Мы 2 года назад очень сильно поссорились и он собрал вещи и уехал жить к маме»;
А якою була причина сварки, що Ваш чоловік так інтенсивно відреагував? Як на мене, його поведінка досить інфантильна.

«Пилила я его из-за того,что у него вольная жизнь он может уехать на рыбалку выйти гулять с друзьями САМ ,а я выхожу и гуляю только с ребёнком ,ну конечно у меня родители которые мне очень помогают и я тоже иногда могу выйти без ребёнка!но мне очень обидно.»;
А Вам не образливо, що Ваш чоловік не жив з Вами 2 роки? У Вас була недовіра до чоловіка?

«Да,он мне просто сказал что ему все надоело ,тоб то моё к нему отношение ,я ему говорю давай поговорим,а он просто отказал и все!»;
Знову ж таки, стратегія втечі, щоб уникнути відповідальності. Це його вибір.

«Люди которые меня поддерживают сами не могут понять его ,я вижу что у него есть ко мне чувства но зачем он так поступил? »;
Чому Ваш чоловік так вчинив - лише знає він сам, ми лише можемо припускати, що є неефективно. А Ви впевнені, що у нього є почуття до Вас, адже помітно, що чоловік не працює над Вашими стосункам (можливо Ви заперечуєте цей факт, щоб Вам було не так боляче)? Ви маєте право гніватися на чоловіка і сумувати.

Що Вас найбільше лякає у розлученні?

Ответ отредактирован автором 26-06-2020 14:28:43

Помогите разобраться
«Вы говорите что у меня связь с ней, симбиоз сильный. Но как такое возможно если я наоборот не хочу в данный момент подпускать ее в свою жизнь? и я не нуждаюсь в ней . Просто не хочу быть плохим человеком и пытаюсь найти причину чтоб как-то хоть общаться . »;
Ваш симбіоз проявляється у тому, що Ви: погодилися жити із мамою, коли у Вас почалися власні стосунки, постійно аналізуєте причину поведінки мами, емоційно реагуєте на її незгоду, берете відповідальність за її почуття; для Вас важливо, що подумає про Вас мама і Ви орієнтуєтеся на це.

А Ви вважаєте, що якщо Ви не спілкуєтеся із мамою, то є поганою людиною?

«Инициатором была мама. Просто написала .»;
Про що була розмова? Дивіться, Ви вже спілкувалися із мамою після цього випадку, однак Ви продовжуєте думати про нього.

Ответ отредактирован автором 26-06-2020 14:19:09

Парень смотрит порно
Доброго дня, She’s085.
Погоджуюся з колегами і хочу додати, що якщо Ви так інтенсивно реагуєте на ситуацію із переглядом порно, то, можливо, проблема лежить і у Вашій самооцінці та самоцінності. Скажіть, будь ласка, Ви довіряєте Вашому хлопцю? Чи Ви його ревнуєте?
Все дратує
«Але цікавить чому мене так дратує поведінка хлопця і не тільки його,це через невдоволення ?Мені не подобається те шо треба гроші і їх треба заробити,я так працюю ніг не відчуваю,а їх заробляю не дуже багато »;
У Вашому житті зараз багато фрустрації, тому не дивно, що Вас дратує спілкування із мамою і хлопцем. Можливо стосунки із хлопцем були засобом для переключення Вашої уваги із професійної сфери на особистісну, а зараз, коли його немає поряд, то Ви сильніше відчуваєте фрустрацію. Ви пишете, що Вам не подобається робота. А яку роботу Ви хотіли б?
Оскорбления
Доброго дня, Lalen.
Скажіть, будь ласка, скільки Ви вже з чоловіком разом? Через що, зазвичай, у вас виникають сварки і до чого він "прискіпується"? Як давно Ви помітили таку зміну у поведінці чоловіка (можливо це було ще на початку стосунків, чи сталося після якось стресової події, конфлікту чи кардинальної зміни, наприклад, народження дитини або карантину)? Які у Вашого чоловіка стосунки із дитиною?

Що Вам дають ці стосунки, а чого у них не вистачає? Як у чоловіка справи на роботі?

Також, будь ласка, опишіть детальніше ваш останній діалог під час сварки.
Публикації психолога 2
Відео психолога 3
всі категорії ...

Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr