У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психолог Юрій Юрійович Змієнко Тернопіль

психолог    Юрій Юрійович Змієнко
26-10-2018 Юрій Юрійович Змієнко додати у вибрані

коментар
Анкета цього психолога не оновлювалася понад півроку. Перевірте інших психологів в Тернопіль
Років досвіду психологом Років досвіду: 6
Освіта
Член Української громацької організації "Інститут розвитку символдрами та глибинної психології" ІРСГП.
Член ГО "Школа Індивідуального та Групового Консультування і Сімейного Порадництва".
2013-2014р. Український інститут крос-культурної позитивної психотерапії і менеджменту (УІПП).
Консультант в методі позитивної психотерапії.
2015р. Курс "Групового консультування у Позітум-підході: техніки екзистенційної психотерапії та Екзистенційного аналізу."
2017-2018р. Інститут розвитку символдрами і голибинної психології. Основна ступінь.
Кататимно-імагінативна психотерапія з 2017р.
Досвід психологічної практики
Індивідуальне консультування, психотерапевтична практика.
Працюю з запитами
Створюю умови для пропрацювання людиною проблемних та конфліктних зон, і вихід на більш адаптивні та комфортні умови життя.
Розцінки приховані, тому що Юрій Юрійович давно не оновлював своїх даних.


Основне
місце прийому клієнтів

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 2. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.


Відповіді 989
Не знаю как выбраться из лжи
Доброго Вечора!

Ось невідповідність:
"А самое страшное, что один очень близкий мне человек верит и пытается помочь. Мне очень хочется рассказать правду,...

(І тут ви починаєте шукати логіку щоб її не казати...)

но в тоже время я понимаю, что я не могу сделать этого, потому что потеряю человека навсегда

(не факт)

И теперь меня терзает совесть, я не могу больше смотреть в глаза человеку, просто не могу, до боли обидно,

(це ви описуєте насправді себе)

что светлый и добрый человек, который реально поддерживает и пытается помочь, находится во вранье и признаться я не могу, потому что, повторюсь, не хочу и не могу потерять этого человека

Я думала над тем вариантом, чтобы не признаваться, а просто прекратить общение с человеком,

(цікаво що ви не хотіли втрачати людину а тепер думаєте про припинення відносин!!!)
Напевно тому що не в людині таки справа а в вас самих, ви дбаєте про себе а не про стосунки з людиною. Але всеж Вам би хотілось їх зберегти то як вчинити?

без объяснений причины, но ведь она начнёт расспрашивать, думать, что сама виновата, а зная этого человека, он обязательно будет корить себя,

(ось тут говорить ваша совість)

а я ведь не хочу этого, мне итак очень стыдно и противно от самой себя, реально, жить не хочется после этого

З моральної сторони кожен вчинок має наслідки і прийняти за них відповідальність може лише доросла та відповідальна людина! А яка ви людина вируйте самі!
Как простить своих родственников?
Доброго дня!
Не понимаю, что я человеку сделала не так в этой жизни? - Це не ви зробили! Причини криються в вашій бабці в її житті та відночинах.

Нажаль вами маніпулюють цими образами і ви попадаєте в "трикутник Карпмана".
Те що ви працювали 7 років на собою помітно з тексту. Кордони які ви намагаєтесь вибудувати будуть безкінці порушуватись і те буде відбиватись на вашій дитині також.

Мені здається ви самі розумієте що маєте робити, проблема лише заключалась в тому що ви втянуті в цей драматичний трикутник.

Бажаю вам добра та щатя у пошуку рішень!
Как чаще видеть детей и внуков?
Доброго дня! Постараю відповісти вам делікатно.

- Так виглядає що ви більше господарбєте в чужій квартирі ніж господарі, ви ж погодитесь що кожна людина має власний порядок в житті і не терпиль коли хтось його порушує!

- Теж ваша "допомога" людині 35 років можливо і справді непотрібна і тому задайтесь запитання кому насправді більше це треба?

- Коли контролюють дорослу людину то нормальним є захиститись від впливу і втручання в особистий простір.

- Тепер про етапи розвитку в житті кожної людини. Такого роду допомога і опіка потрібні дитині але лише в моменти коли вона нездатна про себе подбати і так закледено в людині що все що вона робить покликане зробити її незалежною і справлятись самостійно, у вас цей процес продовжується і це приносить дискомфорт сімї вашого сина.

- і так заведено в людей що допомога це коли хтось просить допомогти а коли не просят то є текий термін здається "причинити допомогу" тобто задовільнити власну потребу а не фактичну.

Тому спробуйте срозуміти що саме втручання в інтимний простір заставляє дистанціюватись, а коли існує повага до границь як зовнішніх так і особистості то і діалог можливий.

Вам доведеться відпустити сина в самостійне життя і не писати що він "криворукий" (коли так відзивається про сина то це про вас і батька які недопрацювали в вихованні).

Бесплатная рассылка интересностей!

как поднять свою самооценку и обрести уверенность в себе?
Доброго дня! Підтримую колегу! В даному випадку лише довгострокова психотерапевтична робота! Ви можете звернутись до спеціаліста і працювати очно або онланй!
Паника
Доброго дня! Це справді причина звернутись до психіатра на обстеження, щоб виявити причини, в даному випадку чи є фізіологічні зміни в роботі головного мозку. Далі покаже обстеження.
Проблемная дружба
Завжди є сторони які нам подобаються і ті які ні, це щодо самих відносин.

Сформулюйте для себе чітко чого ви хочите!
Проблемная дружба
Добрий вечір! І все ж таки ви тримаєтесь цих відносин, як ви думаєте чому?
Стыдно за то,что надо просить
Добрий вечір!

Чоловік має заробляти на сім'ю, ви ж просите не багате життя а лише я так розумію на нормальні життєві потреби.

Оскільки у вас сім'я, спробуйте це обговорити разом. Розкажіть про свою тривогу, почуйте його проблеми і підтримайте одне одного. Домовтесь про якісь обов'язки розподілять їх.

В цьому всьому теж не забувайте про теплоту в стосунках любов та сексуальність.

Це все дуже поверхневий погляд, щоб розуміти більше треба розбиратися в причинах чому чоловік такий, яким він був, яка ви, як між вами і ТД...
27 лет, я постоянно одна
Доброго дня! Важливо відмітити те що досвід у вас є і не малий! А критерії оцінки коли поцілував вперше чи перший секс це суб'єктивні соціальні оцінки які впливають на тривогу невідповідності очікуванням. В таких випадках було доцільно попрацювати і проаналізувати відносини з чоловіками і ваші установки.
Что мне делать с моей любовью ?
Доброго дня! Я б сказав що вибір треба робити вам! Чи уявляєте життя з людиною якій вас одної мало? Якщо вас нічого не пов'язує ( шлюб… діти) тим більше квартира ваша, то в чому справа!
Как доверять девушке и перестать чрезмерно ревновать?
На маю на меті вас ображати, а зрозуміти і допомогти наскільки це можливо.

Про незрілість це не тільки про вас а теж про тих дівчат яких ви описували. Коли чоловік шукає стосунків це бажання яке має теж і глибинні потреби, і це часто призводить до конфліктів які потім випливають. Зрілість це процес в якому людина стає незалежною, відповідальною і здатною бути з іншою людиною довіряючи її дорослому відношенню. Якщо є сумнів то він або фактичний або особистий страх що так може відбутись, але як одне так і інше може статись по певним законам.

Доросла і зріла людина прийме той факт що як би я не старався воля іншої людини мені не підпорядковані. І тут незріла людина почне противитися або втікати або контролювати.
Стоит ли отпускать мужа гулять?
Доброго дня!

По перше буде обіжатись це шантаж, більш адекватно можна було сказати " я б дуже хотів тебе бачити і якщо ти не прийдеш буде дуже шкода" в такому випадку залишається вибір.

По друге чи відпускати! Питання вашої довіри. Все ж як і в першому випадку варто висловити свою позицію.

По третє людина не повинна чинити з примусу чи погроз а виключно своїм бажанням та вибором. Ну а вибори і бажання вже несуть свої наслідки.
Засело слово
Доброго дня! Ви дуже фрагментарно отримуєте події тому дійсьно переписка не варіант. Приділіть час щоб розібратись, що ж такого сталось що саме це слово для вас так яскраво звучить.
Парень умолял с ним встречаться, но после первой встречи сказал остаться друзьями.
Доброго дня! Робіть висновки самі! Запитайте себе яких відносин ви хочите, і чи такої поведінки ви заслуговуєте? Орієнтуючись на відносини в яких є підтримка і взаємодопомога та доброзичливість. Стосунки мають розвивати людину не тільки для цих стосунків а теж у зростанні в професії навчанні та реалізації.
Как доверять девушке и перестать чрезмерно ревновать?
Доброго дня! Відповідь така: Незрілість особистості, як для відносин так і у відношенні. Брак довіри працює в дві сторони як до себе так і до інших. Приставка "всі" не відповідає дійсності, оскільки як ви можете в цьому переконатись? У відносинах працює довіра + повага + прийняття. Тема дуже обширна насправді, але найголовніше в ній це досягнути особистої зрілості.
Публикації психолога 1
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr