У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психолог Юрій Юрійович Змієнко Тернопіль

психолог    Юрій Юрійович Змієнко
26-10-2018 Юрій Юрійович Змієнко додати у вибрані

коментар
Анкета цього психолога не оновлювалася понад півроку. Перевірте інших психологів в Тернопіль
Років досвіду психологом Років досвіду: 6
Освіта
Член Української громацької організації "Інститут розвитку символдрами та глибинної психології" ІРСГП.
Член ГО "Школа Індивідуального та Групового Консультування і Сімейного Порадництва".
2013-2014р. Український інститут крос-культурної позитивної психотерапії і менеджменту (УІПП).
Консультант в методі позитивної психотерапії.
2015р. Курс "Групового консультування у Позітум-підході: техніки екзистенційної психотерапії та Екзистенційного аналізу."
2017-2018р. Інститут розвитку символдрами і голибинної психології. Основна ступінь.
Кататимно-імагінативна психотерапія з 2017р.
Досвід психологічної практики
Індивідуальне консультування, психотерапевтична практика.
Працюю з запитами
Створюю умови для пропрацювання людиною проблемних та конфліктних зон, і вихід на більш адаптивні та комфортні умови життя.
Розцінки приховані, тому що Юрій Юрійович давно не оновлював своїх даних.


Основне
місце прийому клієнтів

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 2. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.


Відповіді 989
Як забути кохану людину?
Доброго вечора! Зверніться на терапію з цією ситуацією, оскільки вона стосується вашого вибору і вашої особистості, бо вислів про самогубство говорити про те що ви себе не витримуєте тому вам потрібен інший в даному випадку дівчина.
Стала забывать, слова, терять предметы, и т. Д
Пройдіть обстеження! Якщо патологічних чи фізіологічних змін немає, тоді можна говорити про психологічну сторону проблеми.
как побороть радражение
Якщо така поведінка з'явилась тепер, це може вказувати на прихований конфлікт. Щоб зрозуміти так це чи ні треба розбиратися на консультації. Оскільки багато інформації залишається поза кадром.

Бесплатная рассылка интересностей!

как побороть радражение
Доброго дня!
Ваше роздратування цілком адекватне такій поведінці (у сестри чоловіка проблеми з границями, тобто вона їх пртосто порушує і це для неї нормально) в нормі люди можуть зайти так далеко наскільки їм дозволили, від чого так розумію у вашого чоловіка теж можуть бути проблими з цим.
Посміхатись і відчувати при цьому негативні почуття не вихід. Так розумію ви намагаєтесь знайти компроміс там де необхідно поставити границю у відносинах, тому вірним рішенням для вас булоб всеж пояснити що вас не влаштовує і заважає вам залишатись доброю людиною. Таке право має господар на власній території, аналогічно коли б ви робили щось проти принсипів господаря в його домі то вас би поставили на місце.

Ви поважаєте їнших і терпите то що вони в наглу ведуть себе, то чому б інші не мали поважати вас і ваші границі? Підозрюю що і у вас є з цим трудність, оскільки ви в таких відносинах.
Аргофобия или придуманная проблема ?
Доброго вечора!
Щоб знайти причини тривожності, потрібно дивитись на картину вцілом!
Боротьба з симптомами закінчується виснаженням, а якщо вірно встановити причини які вплинули чи впливають, тоді буде простіше з ними справлятись.
Как наладить отношения?
Доброго вечора!

Ви не уважні до неї і не чуєте про що вона говорить, хоча вам здається що ви дуже щирі і чутливі з нею. У неї дійсьно з границями все добре.

Підозрюю що вам важко бути самому, і така потреба в над близьких стосунках (це про співзалежність) насправді потрібна лише вам а не їй.
Домашние насилие
Доброго дня!
З того всього що ви написали виглядає так що ви ніби і незадоволені тим як живете і так ніби задоволені... Непобачив з вашого боку чого ви хочете! Ви скаржились на чоловіка і його маму але всеж ви далі з ними (чому?). Хочу цим текстом трошки повернути вас у ту дійсність в яків ви є (на що ви надієтесь і чого в хочете?). Можливо ви не такої відповіді очікували але всеж у вас дитина яка росте в такій обстановці, вам теж не солодко. Ніхто не буде вас витягувати з тої ситуації поки ви самі не вирішете щось змінити.
Нажаль довсід і практика показує що в важких ситуація потрібні інколи важкі рішення.

Ответ отредактирован автором 16-01-2019 15:56:33

Как избавиться от чувства страха?
Доброго дня! Складно відповісти вам в даній ситуації оскільки незрозумілі мотиви вашого чоловіка (принаймі з ваших слів).

Можливо йому бракує якихось відчуттів в житті, які він отримує фліртуючи.

Тут треба більш детально придивлятись до вас та вашої сімейної взаємодії ну і також і чоловіка. Оскільки поведінка в сімї взаємоповязана, то треба придивлятись що на що впливає і як впливає.
Как поменять отношение к себе?
Доброга вечора!
На вашу долю припало розлучення батьків (тут може народитись відчуття непотрібності - зрадили , мене кинули) та насилььля і приниження в той період коли ви найбільш потребували опори (так як підлітковий період це формування "Я в світі") тому зрозуміло що ваше "Я" крихке важко відчувати безпеку (оскільки може жити переконняни що люди можуть зрадити і причинити біль).

Хочу що би зрозуміли цей момент: ви як особистість можете бути цікаві іншим, і оточення може і можливо хоче вас підтримати.
Спробуйте більше спілкуватись про те як вам з вашими друзями, і навчіться слухати їх також (інколи ми розуміємо що не самотні коли чуємо, як інші переживають власні труднощі)

Вам доведеться зустрітись з минулим щоб розібратись хто ви такі, і це дасть вам можливість та підставу отримати щасливіше майбутнє.

Как пережить расставание
Доброго вечора!
Той фак що вами маніпулюють викликає почуття провини (на то це і маніпуляція) в цьому може критись причина привязаності так як вас залишили без відповіді (тобто хто винень в тому що сталось) Оскільки у вас мало досвіду стосунків тому ви можете бути заплутані.

Хочу відзначити вашу хорошу позицію відстоювання сласних границь. Ні значить Ні і тут не потрібно переконувати.

З частини моралі додам, що чесноти які людана має (і які береже) в подальшому створюють її характер і про таку людина можна сказати людина слова, справедлива, вірна , надійна, чесна, а люди які підлаштовуються під інших зраджуючи своїм принсипам в подальшому стають використаними іншими (тими які таких принсипів немають).

Скоріш за все той хлопець буде бігати і далі шукати зручних дівчат (тут не про особистість а про тіло) тому про любов тут навіть не йдеться як би романтично вони не співали.

Думайте , і бережіть себе!
Перестаю читати або дивитися щось на певний час коли відбувається важливий момент
Доброго вечора! Спробуйте проживати ці емоції, і потім вже дивитись яка саме ситуація мене так хвилює? і чому саме меме? яка це ситуація? Емоцій не позбудешся, їх треба доповнювати усвідомленням щоб розуміти себе краще.
Как наладить свою жизнь
У вас є потенціал і можливість вийти на оптимальний рівень життя. В роботі з психотерапевти немає нічого страшного і постидного. Психотерапевти мають власних психотерапевтів. Це як хотин в зал щоб накачати якусь частину життя.
Как наладить свою жизнь
Доброго вечора! Вам дійсьно вартувало б попрацювати з психотерапевтом! Ви чудово розумієте причини і вільно про це говорите. Тому як писала колега вище. щоб розібратись в собі, і дозріти до власного "Я", та відділитись психологічно від батьків, допоможе ропота з терапевтом.
Сын, при ссоре хочет уйти из дома
Доброго вечора!

Думаю важливо зрозуміти хлопця, і те що йому потрібно на даний момент!
Хороший контакт з батьком послужить більшим добром для його чоловічого характеру це найперше.

Інша сторона медалі це можливо ваш страх відпустити - втратити сина. І в цьому конфлікті найперше на що треба звернути увагу це те що ваш син цим хоче сказати "уйдет к папе жить" тут можливо грає роль причини і наслідки розводу які дитина переживає посвойому.

Я можу помилятися, оскільки щоб зрозуміти ситуацію потрібно розбиратись детально.
как рассказать семье о долгах
Добрий вечір! Звісно з прохання про допомогу, розкажіть так як написали ось тут. А вже вашим родичам вирішували чи допоможуть вам чи ні! Всеж ризик в тому що якщо ви схильні втрачати гроші то вашим рідним це відомо і відповідно коли вони допоможуть вам то можуть і самі потім шукати допомоги! Тому якщо ви людина слова і надійна та з вами можна домовитись то скоріш за все у вас більше шансів на підтримку.
Публикації психолога 1
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr