У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психолог Юрій Юрійович Змієнко Тернопіль

психолог    Юрій Юрійович Змієнко
26-10-2018 Юрій Юрійович Змієнко додати у вибрані

коментар
Анкета цього психолога не оновлювалася понад півроку. Перевірте інших психологів в Тернопіль
Років досвіду психологом Років досвіду: 6
Освіта
Член Української громацької організації "Інститут розвитку символдрами та глибинної психології" ІРСГП.
Член ГО "Школа Індивідуального та Групового Консультування і Сімейного Порадництва".
2013-2014р. Український інститут крос-культурної позитивної психотерапії і менеджменту (УІПП).
Консультант в методі позитивної психотерапії.
2015р. Курс "Групового консультування у Позітум-підході: техніки екзистенційної психотерапії та Екзистенційного аналізу."
2017-2018р. Інститут розвитку символдрами і голибинної психології. Основна ступінь.
Кататимно-імагінативна психотерапія з 2017р.
Досвід психологічної практики
Індивідуальне консультування, психотерапевтична практика.
Працюю з запитами
Створюю умови для пропрацювання людиною проблемних та конфліктних зон, і вихід на більш адаптивні та комфортні умови життя.
Розцінки приховані, тому що Юрій Юрійович давно не оновлював своїх даних.


Основне
місце прийому клієнтів

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 2. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.


Відповіді 989
какая причина неуверенности?
Доброго вечора! Почуття вини та страх контакту говорять про відчуття беззахисною і перед оточуючими, скоріш за все це є результатом сімейних відносин. Світ віртуальний дає відчуття безпеки тому ви можете бути собою. З цим можна працювати в терапії. Результатом буде впевненість та відчуття власного Я.
Время
Добрий вечір! Як змиритись, а що ще залишається? Спробуйте відноситись поетапно, системно і розуміти що результати приходять з часом і годинами занять.
Чувство вины
Доброго вечора! Почуття провини це признак совісті, і того що вам не всерівно як людині з якою ви поруч, головне не акцентуйте увагу на цьому а проговоріть це з вшим молодим чоловіком. Людина яка не розібралась в почуттях на ввійде в стосунки якісно. Наскільки розібрались ви судити важко, але з того про що ви сказали виглядає так ніби ви визначились в собів важливості цієї людини для вас.

Бесплатная рассылка интересностей!

Долго не могу найти работу или признак неудачницы
Доброго дня! По-перше ви написали що якось справлялися 9 років і по професії і фрілансери і ФОП були, отже ви можете тобто працьовиті. Тепер як ви зауважили часи трохи змінились, отже і вам слід переосмислити свій підхід ( і ткн не про фаховість бо так розумію ви Профі в цій справі) а власне про те як ви самі оцінюєте себе і продаєте свій професіоналізм. Теж напевно важливо розвинути комунікативні здібності бо в основному хочуть людину з якось просто знайти порозуміння. Варіанти розвитку є і способів досягнення теж досить багото.
Как снова научится доверять?
Доброго дня! Досвід який ви отримали має наслідки і це обережність. Все ж ви змогли захистити себе і вибудувати границі. Щоб навчитись проживати життя вільніше треба приділити час щоб пропрацювати ваш стан.
Как снова научится доверять?
Доброго дня! Досвід який ви отримали має наслідки і це обережність. Все ж ви змогли захистити себе і вибудувати границі. Щоб навчитись проживати життя вільніше треба приділити час щоб пропрацювати ваш стан.
измена
Не зовсім так! Просто коли ви будете відігрувати ту саму поведінку то і далі ситуація буда такаж. Зазвичай коли чоловік бачить біля себе незалежну жінку тоді в нього виникає інтерес, і жінка яка себе любить (і це справді помітно для оточення) тоді і чоловік до неї зазвичай відноситься по іншому. Щось таки у вас в сімї відбулось і вгадувати ми не можемо, як хочите зрозуміти і розставити все на свої місця то зверніця до консультанта і попрацюйте з ним (щоб зрозуміти рівень відповідальності у цій ситуації). Стосунки скдладна річ яка включає багато дрібниць які інколи можуть стати вирішальними тому треба бути обережним щоб вам радити як саме вам поступити в даній ситуації. Читайте думайте і постарайтесь приймати власні рішення а не робити як кажу я чи хтось інший бо це ваше життя і доля від якої отримаю і ваші діти.
измена
Доброго вечора! На рахунок дітей то дійсьно вони переживають івідчувають тривогу. Для дітей коли батьки розлучаються відбувається травма але все ж коли вони живуть в такому стресі в очікуванні і переживанні чи все ок в батьків це теж травматичний досвід як одне так і інше вплине на їх особистість тому в будь якому разі постарайтесь бути біля них розмовляйте і називайте речі своїми іменами не брешіть коханим людям. Можете пояснити що батько їх любить як і мама і справа не в них а між мамою та татом і дуже важливо не спонукати дітей вибирати з кого більше люблять і не маніпулювати почуттями (бо діти ипочувають саме себе винними в тому що батьки не разом) Вам дійсьно важливо зосередитись на тому як вам, і почати приділяти собі стільки уваги скільки ви приділяли чоловіку (направте цю енергію на себе).
Є така життєва мудрість з притчі "дружба і відносини як пісок, коли ти намагаєшся його сильно втримати він тікеє крізь пальці" тому щоб щось втримати інколи треба відпустити.
Есть риск для жизни ?
Добрий день! Якщо вам не комфортно та неспокійно то варто зробити так щоб стало так як вам зручніше. Тобто шукати варіанти незалежно від того про що говорить ваш сусід бо таким чином ви стаєте заручниками чужого настрою. Ніхто не в змозі вас запевнити в безпеці тому робіть так як вважаєте за потрібне в даній ситуації.
разобраться в себе
Доброго вечора! З того про ви написали зрозуміло що вам важко довіряти людям те що ви переживаєте, але все ж таки ви висловились тут, і що тепер ви б хотіли почути в зв'язку з цим? В чому саме хочите розібратись? Почуття одинокості властиве людям які осознають себе як особистість. Можливо я так підозрюю є щось поза вашою увагою або принаймі ви про щось ненаписали що викликає почуття тривоги і те що ви тримаєте в собі проявляється непевністю. Звісно щоб вас зрозуміти краще то необхідна зустріч а не переписка.
Вагаюся над питанням про розлучення
Доброго вечора! В будь якому випадку згідний з колегами що перед тим як відповісти що вам робити необхідно дительніше вам розібратись в ситуації і це точно найкраще робити на індивідуальних зустрічах. І всеж на рахунок того щоб йти разом з чоловіком то думаю краще поки звертайтей самі оскільки з того що ви описали вашому чоловіку все підходить а в таких випадках людина працювати небуде а більше буде оператись і в результаті заважатиме вам.
Чи це зрада?
Доброго вечора! Нажаль так часто стається у стосунках як у вас (розвінчення ідеалу). Так здається що ви і так і сяк до нього (окрім того про що ви не розповідаєте) а від уникає контакту так ніби прижився йому комфортно і затишно особливо чогось роби немає потреби (завойовувати немає потреби бо ви самі підлаштовуєтесь) Отже подумайте просебе власне щастя та майбутнє дітей! Скорш за все такі стосунки мають чисто формальний зміст (не закликаю до розлучення чи іних рішень) оскільки в стосунках на повинне бути повага порозуміння (може не все подобатись але всеж може бути прийнятним для обох).
Зависимые отношения
Доброго вечора! З вашої розповіді зрозуміло що у вас є потребе в прийнятті, і ви часто попадаєте в стосунки від яких залежите. У вашому випадку прослідковується співзалежна поведінка, причини її в сформованій особистості (тобто схильність вашого характеру). Робота з цим потребує часу тому якщо ви налаштовані на зміни то відповідно налаштуйте себе на довгострокову роботу з психотерапевтом. Це дійсьно можна зробити Онлай якщо є перешкоди у відстані, головне вибиріть того з яким вам буде комфортно працювати!
Как уложить в голове всю правду О матери?
Добрий вечір!
Дійсно як писали вище щоб щось вклалось потрібен час.
Бютьки для дитини є всяті люди і ми хочимо ними захоплюватись але разом з цим кожна людина на землі є несе відповідальність за себе. Як дитина дорослішає починає відділятись від батьків залишаючи вдячність за все те що вони дали (а що не дали незмогли бо не ідеальні як і всі люди) все що можливо зробити це проплакати ту біль яка нас обтяжу по відношенню до близьких( так вони не ідеальні але вони дали нам життя і ми такі тепер томущо такими були наші батьки) Це шлях який вам доведеться пройти щоб прийняти це і жити далі. Розумію що відразу це спротив тому робота зі сспеціалістом допоможе більж безпечніше прожити вашу ситуацію.
Страх
Доброго вечора! Підтримую коментар колеги! Найперше обстеження і дослідження реакій ЖКТ, далі можливо переглянути та змінити раціон (лікарі спеціалісти)! Найперше фізична діагностика проблеми, а психологічна як підтримуюча та реабілітуюча!
Публикації психолога 1
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr