У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психолог Юрій Юрійович Змієнко Тернопіль

психолог    Юрій Юрійович Змієнко
26-10-2018 Юрій Юрійович Змієнко додати у вибрані

коментар
Анкета цього психолога не оновлювалася понад півроку. Перевірте інших психологів в Тернопіль
Років досвіду психологом Років досвіду: 6
Освіта
Член Української громацької організації "Інститут розвитку символдрами та глибинної психології" ІРСГП.
Член ГО "Школа Індивідуального та Групового Консультування і Сімейного Порадництва".
2013-2014р. Український інститут крос-культурної позитивної психотерапії і менеджменту (УІПП).
Консультант в методі позитивної психотерапії.
2015р. Курс "Групового консультування у Позітум-підході: техніки екзистенційної психотерапії та Екзистенційного аналізу."
2017-2018р. Інститут розвитку символдрами і голибинної психології. Основна ступінь.
Кататимно-імагінативна психотерапія з 2017р.
Досвід психологічної практики
Індивідуальне консультування, психотерапевтична практика.
Працюю з запитами
Створюю умови для пропрацювання людиною проблемних та конфліктних зон, і вихід на більш адаптивні та комфортні умови життя.
Розцінки приховані, тому що Юрій Юрійович давно не оновлював своїх даних.


Основне
місце прийому клієнтів

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 2. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.


Відповіді 989
Как вернуть доверие,и нужно ли?
Доброго дня! Відносини річ складна і так у всіх. Основні критерії стосунків це взаємність один до одного і наявність бажання бути разом. Ніхто не застрахований від зради (зрада це захоплення іншим). Висновки робити вам і як бути далі вирішувати вам! Порозмовляти з нею і розкажіть про свої почуття і бажання що до неї і ви напевно почуєте чи ця дівчина хоче вас такого чи ні. В чи хочете ви її таку вирішувати вам.
Обвинил в измене, которой не было
Удачі вам і витривалості!
О создании множества личностей(скорее сограждан) внутри себя
Розумію що багато інформації і цікавих ідей в наш час (чеж цікавлюсь новими дослідженнями та відкриттями) тому з того що ви описуєте це так звані конструкції заглиблюють скоріш ну світ внутрішньопсихічний, і в цьому складність сучасного світу (багадо думаємо про розвиток, еволюцію, ідеї і тим самим відходимо від суті життя).

Входимо з вами у філософські роздуми і ізотерику. (надалі припиняю писати в цьому напрямку)

Є люди теоретики і практики, одні думають як жити а інші пробують жити. Просто старайте хочам не опускати з виду і прості речі які приносять як то кажуть звичайне людське щастя.

Бесплатная рассылка интересностей!

Обвинил в измене, которой не было
"не хочет даже слушать" тоді ви безсильні. Він вибрав власну точку зору і тут трудно тоді.
Значить має перекипіти і можливо заспокоївшись побачить що ви не та людина за які він вас прийняв.
Сложный выбор
Доброго вечора!

Пораду вам точно ніхто не дасть, оскільки занадто велика відповідальність втручатись у вашу долю.

Основне з того про що ви розповіли спостерігається тенденція надіятись і відкладати надіючись, але так не стається. Найкраще вам допоможе в даній ситуації це робота з психотерапевтом (саме там ви зможите поскладати і впорядкувати власне життя і зробити свій вибір). Немає готових рішень для вас, спочатку вам потрібна підтримка щоб знизити рівень переживань а далі спокійно розібрати всі за і проти, лише тоді вирішити що далі.
Обвинил в измене, которой не было
Вам, нічого! Можете говорити про це, спокіно пояснити хто він для вас, наскільки ви цінуєте його. Можете разом обговрити тему зради, що це таке зрада, чому вона виникає, і подібні запитання. Тут не потрібно переконувати а просто разом подивитись на відношення до теми зради. Він моливо боїться зради бо боїться перше втрати вав і друге того що він не достатньо цінний щоб бути вірним йому. Це взагальному.
А взагалі варто притримуватись здоровій логіці яка опереється на факти а не на страхи, бо так насправді ніхто дійсьно не застрахований від зради, тому тільки через довіру і повагу можливо будувати якісні стосунки.
Обвинил в измене, которой не было
Доброго вечора! Дуже грамотно і тверезо мислите! Справді можливо боїться вас втратити і в силу певних якостей свого характеру схильний до подібних проекцій. В таких випадках доказувати немає сенсу бо такі речі потребують довіри а не доказів.

Ответ отредактирован автором 17-01-2019 18:09:53

Не могу остановиться есть
Доброго дня!
Чудово спостерігаєте причинно наслідковий звязок, але це лише актуальний рівень конфлікту. Щоб в дійсності від чогось звільнитись найперш потрібно зрозумінти звідки "ростуть ноги" а це вже більш глибші мотиви такої поведінки. Щоб ви розуміли що кожна людина (хоч і має подібну ситуацію) але процес вирішення індивідуальньний в кожному випадку. у вашому випадку це скоріш сформоване відношиння до себе з боку інших (тут може бути і досвід насилля, і зрада з боку близьких, страх довіри (досвід дитинства), очікування (те що живе в голові і лякає) і звісно це все тримати в увазі і тим більше про це писати тут ви скоріш за все не будете.
как побороть радражение
Ефективніше було б вам все ж розібратись в цій ситуації безпосередньо в очній консультації. Переписка може лише частково показати проблему, і частково зрозуміти.
как побороть радражение
"кто плохая хозяйка" ваша фраза говорить про (а що скажуть інші) і тепер стає зрозуміліше (можлива внутрішня установка).
Всеж як ваш внутрішній конфлікт повязаний з тим що це проявилось тепер а не раніше залишається незрозумілим.
Отношения с девушкой.
Розібравшись в собі, і через це можливо зрозумієте поведінку коханої людини! Почитайте літературу на дану тематику (стосунки), або зверніться на консультацію. У вас є свій досвід у дівчини свій, і в даному випадку кожен бачить ситуацію по своєому.
Отношения с девушкой.
Не наполягайте будьте тактовні! Діалог не проста річ, інколи треба наполягати, інколи промовчати, інколи побачити, прояснити, почути, у всьому цьому процесі має залишатись всеж особистий простір кожного і таким чином стосунки стають доповнюючими і підтримуючими (ви ж ще не одружені тому етап визначення має місце). За вас ваші стосунки не побудує ні один психолог, оскільки не існує правильних дій чи слів (у вас або вийде вийти на хороші відносини абе створити більшу дистанцію).
Отношения с девушкой.
Добрий день! Підтримую відповідь колеги! Причин може бути багато але основне це діалог і порозуміння та підтримка там де це необхідно.
Боязнь отношений
Доброго дня!
Ви добре аналізуєте, і розумієте власне життя, але деякі реакції всеж неоступні для розуміння в результаті чого виникає така реакція. Хочу лише зконкретизувати що в даній ситуації існує якась пряма або не пряма асоціація на ситуацію (і так ще дитинство і відносини з близькими та іншими), булоб добре її дослідити в терапії щоб краще зрозуміти причини даного утворення в поведінці.
О создании множества личностей(скорее сограждан) внутри себя
Добрий день! Людина структура монотеїстична (центрована) і всі функціїї її психіки і фізичні процеси мають проходити узгоджено. Хвороби і психічні відхилення утворюються тоді коли унеможливлюється узгоджена робота (наприклад людина багато працює і ігнорує фізичну втому, або маючи певний конфлікт в собі ігнорує і тим самим породжує окремий проце в собі що веде до симптомів і в подальшому проблем) .
Те що ви описуєте схоже на бажання передати відповідальність (спихнути від себе). Більш здорова поведінка передбачає усвідомленість, і є таке поняття ідентичність (їх може бути багато але всі вони частини одного цілого і працюють злагоджено) це коли ви в даний момент працюєте на роботі ви працівник і тому вся ваша увага на професійну діяльність а коли йдете додому то перелюючаєте увагу на іншу ідентичність тобто в кожній ситуації свої потреби і акценти. Тема широка.
Головне перестаньте гратися з якимись поняттями які відходять від реальності.
Публикації психолога 1
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr