Психолог Юрій Юрійович Змієнко Тернопіль


Член ГО "Школа Індивідуального та Групового Консультування і Сімейного Порадництва".
2013-2014р. Український інститут крос-культурної позитивної психотерапії і менеджменту (УІПП).
Консультант в методі позитивної психотерапії.
2015р. Курс "Групового консультування у Позітум-підході: техніки екзистенційної психотерапії та Екзистенційного аналізу."
2017-2018р. Інститут розвитку символдрами і голибинної психології. Основна ступінь.
Кататимно-імагінативна психотерапія з 2017р.
спеціалізація, зона професійних інтересів
Основне
⭐ Оцінка від колег-психологів
Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок: 2. хто оцінював
Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?
Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.
Залишили відгуки
Відповіді 989
Входимо з вами у філософські роздуми і ізотерику. (надалі припиняю писати в цьому напрямку)
Є люди теоретики і практики, одні думають як жити а інші пробують жити. Просто старайте хочам не опускати з виду і прості речі які приносять як то кажуть звичайне людське щастя.
Значить має перекипіти і можливо заспокоївшись побачить що ви не та людина за які він вас прийняв.
Пораду вам точно ніхто не дасть, оскільки занадто велика відповідальність втручатись у вашу долю.
Основне з того про що ви розповіли спостерігається тенденція надіятись і відкладати надіючись, але так не стається. Найкраще вам допоможе в даній ситуації це робота з психотерапевтом (саме там ви зможите поскладати і впорядкувати власне життя і зробити свій вибір). Немає готових рішень для вас, спочатку вам потрібна підтримка щоб знизити рівень переживань а далі спокійно розібрати всі за і проти, лише тоді вирішити що далі.
А взагалі варто притримуватись здоровій логіці яка опереється на факти а не на страхи, бо так насправді ніхто дійсьно не застрахований від зради, тому тільки через довіру і повагу можливо будувати якісні стосунки.
Ответ отредактирован автором 17-01-2019 18:09:53
Чудово спостерігаєте причинно наслідковий звязок, але це лише актуальний рівень конфлікту. Щоб в дійсності від чогось звільнитись найперш потрібно зрозумінти звідки "ростуть ноги" а це вже більш глибші мотиви такої поведінки. Щоб ви розуміли що кожна людина (хоч і має подібну ситуацію) але процес вирішення індивідуальньний в кожному випадку. у вашому випадку це скоріш сформоване відношиння до себе з боку інших (тут може бути і досвід насилля, і зрада з боку близьких, страх довіри (досвід дитинства), очікування (те що живе в голові і лякає) і звісно це все тримати в увазі і тим більше про це писати тут ви скоріш за все не будете.
Всеж як ваш внутрішній конфлікт повязаний з тим що це проявилось тепер а не раніше залишається незрозумілим.
Ви добре аналізуєте, і розумієте власне життя, але деякі реакції всеж неоступні для розуміння в результаті чого виникає така реакція. Хочу лише зконкретизувати що в даній ситуації існує якась пряма або не пряма асоціація на ситуацію (і так ще дитинство і відносини з близькими та іншими), булоб добре її дослідити в терапії щоб краще зрозуміти причини даного утворення в поведінці.
Те що ви описуєте схоже на бажання передати відповідальність (спихнути від себе). Більш здорова поведінка передбачає усвідомленість, і є таке поняття ідентичність (їх може бути багато але всі вони частини одного цілого і працюють злагоджено) це коли ви в даний момент працюєте на роботі ви працівник і тому вся ваша увага на професійну діяльність а коли йдете додому то перелюючаєте увагу на іншу ідентичність тобто в кожній ситуації свої потреби і акценти. Тема широка.
Головне перестаньте гратися з якимись поняттями які відходять від реальності.
Публикації психолога 1
Повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.