У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психолог Юрій Юрійович Змієнко Тернопіль

психолог    Юрій Юрійович Змієнко
26-10-2018 Юрій Юрійович Змієнко додати у вибрані

коментар
Анкета цього психолога не оновлювалася понад півроку. Перевірте інших психологів в Тернопіль
Років досвіду психологом Років досвіду: 6
Освіта
Член Української громацької організації "Інститут розвитку символдрами та глибинної психології" ІРСГП.
Член ГО "Школа Індивідуального та Групового Консультування і Сімейного Порадництва".
2013-2014р. Український інститут крос-культурної позитивної психотерапії і менеджменту (УІПП).
Консультант в методі позитивної психотерапії.
2015р. Курс "Групового консультування у Позітум-підході: техніки екзистенційної психотерапії та Екзистенційного аналізу."
2017-2018р. Інститут розвитку символдрами і голибинної психології. Основна ступінь.
Кататимно-імагінативна психотерапія з 2017р.
Досвід психологічної практики
Індивідуальне консультування, психотерапевтична практика.
Працюю з запитами
Створюю умови для пропрацювання людиною проблемних та конфліктних зон, і вихід на більш адаптивні та комфортні умови життя.
Розцінки приховані, тому що Юрій Юрійович давно не оновлював своїх даних.


Основне
місце прийому клієнтів

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 2. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.


Відповіді 989
Не знаю что делать
Порад не давав. Переписка може показати якусь частину ситуації але повторюсь лише частину.
Не знаю что делать
Те що ви описуєте має характер контролю. Пялитись не дорівнює зрада, от чому вас це обурює і викликає відчуття загрози вашим стосункам це цікаво. Довіряти це означає прийняти той факт що у вашого партнера вільна воля і ви нічого з цим не вдієте.
Не знаю что делать
Складно говорити про вашого партнера з ваших слів, бо може виявитись що він говорить правду про вас і сина а клуб це відпочинок. Якщо людину ставити в рамки то потім не потрібно дивуватись що людина обманює, бо обман захищає те що важливо. Перше це право на особисте життя а друге це бажання зберегти відносини.

Бесплатная рассылка интересностей!

Не знаю что делать
Добрий вечір. Що робити.? Говорити про те що хвилює. Недовіра створює прірву у відносинах.
Проблема с дочерью 12 лет
«Понимаю возраст переходной, гормональные бури. Но до слез обидно. Что и где я сделала не так?»;
Доброго вечора! Пишете Понимаю, але вините себе (что я сделала не так). Значить не зовсім розумієте. З вашого опису ви намагаєтесь бути ідеальною, і можливо це вам і заважає в цей період. Можливо зараз варто бути витримуючою та приймаючою. Теж присутня ревність до племінниці. Ви описуєте що плимінниця схожа на вас, отже симпатизуєте а це відчуває дочка. Не потрібно виправдовувати почуття, любите обох, і обом бажаєте добра. Дочка шукає себе і тому замовиражається, гнівається щоб відділитись від вас. Це важливий етеп який потребує прийняття і дати можливість дитині на помилку але її власну. З часом все внормується. Якщо важко як дитині так і вам то зверніться за підтримкою до психотерапевта.

Хочу выйти из этого состояния
Доброго дня! Пошук особистоє значимості в інших людях часто закінчується розчаруванням. Рано чи пізно кожен повен дійти до розуміння що він сам є важливим для себе. Це не означає що інші не потрібні, але це означачає що зустрічі з ними будуть позбавлені очікувань що хтось додасть щось що не вистарчає. Отже це процес який довидеться пройти, шляхом вивчення літератури, або в індивідуальній роботі. Це завжди не просто але необхідно.
Отношения
Можливо ображається, або не хоче писати, потребує часу щоб охолонути, а можливо переключає увагу. 100 варіантів.
Нет уверенности в себе, хочется спрятаться от проблем
Ви не знали свого батька, отже тут виникає тривога, бо відсутній досвід. Тим більше бажання щоб чоловік дав можливість відпочити і підтримку. В подальшому ця тема сама себе не вичерпає, над нею варто попрацювати.
Нет уверенности в себе, хочется спрятаться от проблем
Доброго дня! Впевненість в собі через іншого (в даному випадку чоловіка), як вам здається чому саме такий спосіб повернути впевненість?
Отношения
Доброго дня! В чому ваше запитання? В кожної людини є властиві їй способи комунікації.
Мысли о смерти, желание покончить жизнь самоубийством очень
Доброго вечора!
«Но тогда, разве лень доводит до желания покончить с собой?»;
Скоріш за все не ліні справа, так як ви описали що активні, а справа в втомі від активності як процесі компенсації почуття яке ви подавляєте. Проще кажучи ваші переживання (самоусунення як кінець вас) мають заряд на рівні переживань, але ваша свідома частина особистості намагається виходити з цього переживання, але так часто стається що сили закінчуються а конфлікт не вирішується. Можливо зараз час щоб ззнайти можливість для пропрацьовування, оскільки компенсація виснажує а від неї і лінь як спроба позбавити себе від марних справ.
Муж бегает ко мне
Доброго вечора! Він вас скоріш за все використовує як і ви його, як і свою коханку. Кожен в цій історії щось відігрує, про любов тут не йде мова взагалі. Слово звичка напевно найкраще описує те що відбувається. Що вам робити ваша справа, якщо хочите розплати в помсті, ваша справа.
Как помириться с парнем?
Доброго дня! Можливо ваш страх бути обманутою штовхає вас на контролюючі дії. Відповідно тема довіри, і страх яки напевно має місце в вашій біографії. Але форма якою ви намагаєтесь втримати відносини, то контроль то сожаління, це предмет впливу на нього. Можливо вам доведеться жити з тим що вам здається вам хочуть відімстити. Бо може виявитись що хтось продовжив жити далі поки ви намагаєтесь через образи звязувати ці відносини які можливо завершені. В будь якому випадку можна про це розмовляти, як з хлопцет так і з спеціалістом, бо можливо таний тип відносин може повторитись і не раз.
Муж тиран
Яка ваша вигода від цих стосунків? Чому саме такий чоловік з вами? Можливо ви не рішаєтесь і такий стись вам підходить коли вас контролюють, але на цей раз занадто. Про те ваші родичі знов викликають у вас почуття невпевненості в якоми ви імовірно перебуваєте і перебували.
Трудности в общении
Доброго дня! Судячи з описаного, ви підсвідомо очікуєте що вас помітять і цим ви будете відчувати себе важливою і прийнятою. Тільки у вас невиникає бажання дружити або вам незрозумілі ваші бажання. Порад не прозвучить, оскільки описане вами це прояви (повершневе, те що видиме). Тут важливо розбиратись з вашим станом індивідуально.
Публикації психолога 1
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr