У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психолог Юрій Юрійович Змієнко Тернопіль

психолог    Юрій Юрійович Змієнко
26-10-2018 Юрій Юрійович Змієнко додати у вибрані

коментар
Анкета цього психолога не оновлювалася понад півроку. Перевірте інших психологів в Тернопіль
Років досвіду психологом Років досвіду: 6
Освіта
Член Української громацької організації "Інститут розвитку символдрами та глибинної психології" ІРСГП.
Член ГО "Школа Індивідуального та Групового Консультування і Сімейного Порадництва".
2013-2014р. Український інститут крос-культурної позитивної психотерапії і менеджменту (УІПП).
Консультант в методі позитивної психотерапії.
2015р. Курс "Групового консультування у Позітум-підході: техніки екзистенційної психотерапії та Екзистенційного аналізу."
2017-2018р. Інститут розвитку символдрами і голибинної психології. Основна ступінь.
Кататимно-імагінативна психотерапія з 2017р.
Досвід психологічної практики
Індивідуальне консультування, психотерапевтична практика.
Працюю з запитами
Створюю умови для пропрацювання людиною проблемних та конфліктних зон, і вихід на більш адаптивні та комфортні умови життя.
Розцінки приховані, тому що Юрій Юрійович давно не оновлював своїх даних.


Основне
місце прийому клієнтів

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 2. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.


Відповіді 989
порой не понимаю себя
Ваше невдоволення має причини навіть якщо вам вони не зрозумілі. Ну щоб зрозуміти їх, можете звернутись на кансультацію. Нагадали мені анекдот.... Домахався вовк до зайця.. бац по голові "чо без шапки". Медвідь насварив вовка, сказав як побачить що без причини чіпляється то ухх... бачить вовк зайця в шапці, і про ведмедя памятає, але шосьь так неймецтся і бац зайця по голові, "чо в шапці".)
Что делать с тревожностью внутри ?
Добрий день! Зверніться спочатку до сімейного лікаря нехай направить вас можливо до невролога, також можете звернутись на до психолога щоб провести діагностику стану для встановлення можливих причин.
порой не понимаю себя
Доброго дня! Висказування це прояв ваших почуттів та думок. Не всім довподоби чути про невдоволення когось по відношенню до них (хоч можливо ви просто абстрактно невдоволені без адреса). Можливо вам бракує розуміння зі сторони, або щось відбувається що ви дійсьно не помічаєте що саме.

Бесплатная рассылка интересностей!

Не справляюсь с эмоциями
Доброго дня! Тут важливо спочатку зрозуміти що з вами, побачити вас і ваші стани, і трішки більше дізнатись про вас, а для цього треба провести діагностику, а далі дивись що саме буде кращим рішенням для вас у вашому випадку.
Депрессивное состояние
Доброго дня! Вік має значення в ньому є свої особливості, а от щобо почуттів які ви описуєте то ці переживання потребують зясування їх виникнення. Для початка можете звернутись до посихолога для первинної діагностики. Важливий живий контакт, з переписки це не буде так ефективно. Якщо дійсьно вам хочеться поговорити, то це може бути показником пошуку контакту який можливо не знаходите в сімї, а в дійсьності потребуєте такого контакту.
Подавленное состояние не понимание что делать дальше
Доброго дня! Як це що робити, якщо це ваша власність то протидійте її втраті. Замість бездіяльності треба шукати конструктив, тобто вибудувати такі взаємовідносини які будуть більш підконтрольними вам.
Как перестать чувствовать себя одинокой ?
Доброго дня! Ви раз за разом описуєте події що від вас відвертаються, можливо справа не в людях, а втому яки ви себе ведете? В вашому випадку ніхто не спішить зайняти по відношенню до вас позицію помічника, бо невідомо чому від вас відвертаються. Тому Важливо працювати у рамках психотерапії, оплачуючи роботу спеціаліста. В цьому проявиться ваша зацікавленість в змінах щодо власного життя! Пригадався вислів "хто хоче шукає можливості, а хто не хоче той шукає причини". Звісно всіх подробиць вашого життя не знаю, травма має місце теж. Зрештою ваш опис створює відчуття що ви здатні з нею жити, тому вірю що витримаєте подібні коментарі.
Как вернуть девушку ?
А чи можливо мати відносини з тим хто їх уникає? Напевно відповім сам, там можливо але які вони тоді? Напевно що односторонні.
Чувство жалости
Доброго вечора! так це нормально навіть добре що проявляється почуття емпатії до інших. Питання чого ви встривожились? Характер дитини вбирає в себе з оточення і таким чином формується, тому нормально що проявляє почуття.
Такое ощущение, что я везде проиграл.
Добрий вечір! Ваш опис досить поетичний, читаю про ваші страждання як книжку якогось роману. Багато не, не, і не шось там. Дійсьно багато самозвинувачення. Вам не в смерітельну рубашку а в якусь красиву, нарядну, і до спеціаліста психолога!

Ответ отредактирован автором 07-12-2020 17:16:36

Що зі мною не так?
Доброго вечора! У вашому тексті звучить все на раз, так ніби водоворот. Що значить полюбила алкоголь? Те що ви описуєте граничить з відчуттям реальності, а більше якісь фантазії, а алкоголь якраз добре розмиває границю з реальністю. Спробуйте поскладати, що саме вас турбує? Бо що з вами не так це питання на особисте знайомтво інкаше ви даєте повід фантазувати про вас.
Почему друг говорит ты ещё маленькая?
Доброго вечора! А хто його знає чому він так каже, може і "по приколу"!
О любви
Є особа і її поведінка яка витікає з її особливостей. Якщо ви в терапії то чому питаєте тут? Що ви хочите про себе зрозуміти?
Навязчивое желание выщипывать волосы на теле.
Доброго дня! Схоже що ви відігруєте проти себе агресію яку отримували в дитинстві. Оскільки такий прояв мами як 3 години погрожувати і проецировати на вас образ негативної дитини, можна кваліфікувати як травмуючий досвід психологічного насилля. Якщо усвідомлюєте проблему то варто звернутись до психотерапевта.
Проблеми з хлопцем
Доброго дня! Якщо не можете відпустити один одного то чого переживаєте що розійдетесь? Ваші відносини під час сварок як стакан з робовтаною водою в якій з часом осідає осад, можливо таким чином ви відфільтровуєте ваші відносини.
Публикації психолога 1
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr