У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психолог Юрій Юрійович Змієнко Тернопіль

психолог    Юрій Юрійович Змієнко
26-10-2018 Юрій Юрійович Змієнко додати у вибрані

коментар
Анкета цього психолога не оновлювалася понад півроку. Перевірте інших психологів в Тернопіль
Років досвіду психологом Років досвіду: 6
Освіта
Член Української громацької організації "Інститут розвитку символдрами та глибинної психології" ІРСГП.
Член ГО "Школа Індивідуального та Групового Консультування і Сімейного Порадництва".
2013-2014р. Український інститут крос-культурної позитивної психотерапії і менеджменту (УІПП).
Консультант в методі позитивної психотерапії.
2015р. Курс "Групового консультування у Позітум-підході: техніки екзистенційної психотерапії та Екзистенційного аналізу."
2017-2018р. Інститут розвитку символдрами і голибинної психології. Основна ступінь.
Кататимно-імагінативна психотерапія з 2017р.
Досвід психологічної практики
Індивідуальне консультування, психотерапевтична практика.
Працюю з запитами
Створюю умови для пропрацювання людиною проблемних та конфліктних зон, і вихід на більш адаптивні та комфортні умови життя.
Розцінки приховані, тому що Юрій Юрійович давно не оновлював своїх даних.


Основне
місце прийому клієнтів

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 2. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.


Відповіді 989
Душа болит
Здравствуйте! Вы спрашиваете что вам делать, когда болит душа к ней надо прислушаться, боль предупреждает нас, поэтому надо определить что болит, где болит, когда болит, и уже тогда начать лечить турану которые беспокоит. Есть такой процесс называется адаптация когда человек в ответ на внешние обстоятельства находит в себе силы и возможность сними справиться таким образом учиться становиться сильнее и уже сам способен влиять на эти обстоятельства. Понимаю ваши чувства которые сложно выдержать и может казаться что что избавиться от них можно только уйти из жизни но это заблуждение, Введи в других обстоятельствах эти чувства могли бы принести вам счастье. Если будете убегать от боль, то вы закончите себя, если попробуйте с ней справиться, то вы станете сильнее.
Постоянно слышиться измена мужа(секс)
Здравствуйте! С ваших слов складывается впечатление что вы с мужем вдвоём тогда с кем он вам изменяет и как? Можете ли вы сами определить это ваше внутреннее уверенность имеет логическое объяснение? Если нет факта измены, но присутствует ревность, то в данном случае вам может помочь курс психотерапии.
Ненависть
Здравствуйте! С данным переживанием попробуйте обратиться на личную психотерапию, чтобы разобрать ваши семейные отношения, и найти возможность справиться с внутренним конфликтом.

Бесплатная рассылка интересностей!

Разлука...
Здравствуйте! Да, только один способ, это продолжать жить своей жизнью а прошлые отношения оставить в прошлом. Для этого нужно разобраться какие ожидания вы полагали на эти отношения и почему без них вы не можете продолжать жить дальше.
Мой новый друг фотографирует меня когда я не вижу
Здравствуйте! Спросить у него не могу - неловко. Ну это единственный способ чтобы узнать. Просто спросите в этом нет ничего такого.
Парень с БАР 2 типа
Доброго дня! Довіра в таких випадках це наражати себе на нову травму. Він вам довірився, і в такому випадку так ніби розділив з вами свою біль яку ви прийняли, а значить для нього стали близкі. Всі стосунки по природі своїй складні, але якщо не розвивати їх. Всі стосунки рано чи пізно приходіть в конфікт, але це дає підставу для глибшого порозуміння. Стосунки це завжди ризик, можливо він зможе вийти на новий рівень з вами, а можливо ні. Так і ви можливо ввійдете в роль спасателя, а можливо зможете бути обєктивною і казати магко стоп в моменти втрати границь.
Вопрос о выборе специалиста
Добрий день! По описаним симптомам натяк на дипресію, в даному випадку з фізичними скаргами та апатією вам до психіатра. В подальшому відштовхуючись від діагностики призначають лікування, може бути медикаментозна та додатково психотерапевтичне оскільки медикаменти не вирішують проблему а лише блокують прогресування. Дипресія маєпричини як фізичні так і психологічні.
Не даю мужчине влюбиться
Добрый вечер! Вы ставите хорошие вопросы, замечая некие закономерности в ваших отношениях. Соглашусь с коллегами выше что надо по исследовать как сложилась ваша жизнь и отношения с близкими что могло повлиять на такой тип построения отношений.
Отношения с парнем
Доброго вечора! Відносини це не тільки секс, якщо у ваших відносинах що домінує значить для чогось іншого невистарчає місця. Чим різноманітніші відносини тим більше точок дотику в них.
Боязнь не заснуть
Добрый день! Похоже на то что вы перевозбуждены. Чтобы понять причины надо по исследовать что происходило какие мысли, фантазии, как вы живёте, также физическое здоровье. Для этого нужно обратиться на личную консультацию к специалисту психиатру или пихотерапевту.
забилась в себе
Доброго дня! Можливо ви просто не знайшли відповідне оточеня. Вам важлива оцінка інших, і від цього я так зрозумів залежить як ви до себе віднесетесь. вас цінять, значить ви цінна, і навпаки якщо ні то ви в чомусь винні. В даному випадку щоб цінувати себе, це треба самому помічати і оцінювати власні дії та наміри. В цьому може допомогти оточення однодумців або будь яка адекватна підтримка, можливо вчитела, або спеціаліста.
Как поступить, уехать за возможностью или остаться с другом?
Интересная ситуация у вас! Не просто иметь все и сразу, иногда чем-то приходится жертвовать. Если важно сохранить дружбу то неизбежно от этого кому-то неудобно и это приведет к еще большим обидам.
Как поддерживать отношения в браке?
Здраствуйте! Попробуйте обратитца лично онлай для розговора, так как в етой ситуации есть много факторов которие лутше проговорить. Возможно тогда будет посмотреть каким образом можно с етим справитца.
Нахожусь в другой стране и есть от одиночества суицидальные мысли
Добрий день! С кокой целлю вас отправили за границу? Звучит так как будто вас передали какимто мужчинам, «я симпатичная» ви написали. Очевидно что вас мучають страхи которие вам сложно осознать. В етом случае поддержка психотерапевта будет к стати.
Это любовь или привязанность? Мои страхи обоснованы? Оставаться и прорабатывать отношения? Или уходить так как боюсь за него выходить замуж?
Доброго дня! Однозначно що у вас обос складні житеві сценарії відносин тому так не просто тепер вам з цим бути. У кожної людини існують свої конфлікти які впливають на сприйняття партнера та способу побудови відносин. Спочатку варто зрозуміти себе краще і це допоможе вам відповісти на ваше запитання що краще для вас буде? Найкраще це звернутись особисто і проговорити це з психологом індивідуально.
Публикації психолога 1
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr