У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психолог Юрій Юрійович Змієнко Тернопіль

психолог    Юрій Юрійович Змієнко
26-10-2018 Юрій Юрійович Змієнко додати у вибрані

коментар
Анкета цього психолога не оновлювалася понад півроку. Перевірте інших психологів в Тернопіль
Років досвіду психологом Років досвіду: 6
Освіта
Член Української громацької організації "Інститут розвитку символдрами та глибинної психології" ІРСГП.
Член ГО "Школа Індивідуального та Групового Консультування і Сімейного Порадництва".
2013-2014р. Український інститут крос-культурної позитивної психотерапії і менеджменту (УІПП).
Консультант в методі позитивної психотерапії.
2015р. Курс "Групового консультування у Позітум-підході: техніки екзистенційної психотерапії та Екзистенційного аналізу."
2017-2018р. Інститут розвитку символдрами і голибинної психології. Основна ступінь.
Кататимно-імагінативна психотерапія з 2017р.
Досвід психологічної практики
Індивідуальне консультування, психотерапевтична практика.
Працюю з запитами
Створюю умови для пропрацювання людиною проблемних та конфліктних зон, і вихід на більш адаптивні та комфортні умови життя.
Розцінки приховані, тому що Юрій Юрійович давно не оновлював своїх даних.


Основне
місце прийому клієнтів

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 2. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.


Відповіді 989
плохие мысли у ребенка
Доброго вечора! Погоджусь з колегою «запрет на проявление агрессии» присутній, теж у дівчинки по опису може відіграватись комплекс Електри (вбити маму, заволодіти батьком) це нормално в її віці, і як ви побачили що в дити є фантазія але реально цього вона не хоче, тобто тут і прояв агресії через фантазію і формування жіночої частини володіти чоловіком (перший чоловік для дівчинки батько) це нормальні етепи, і так виглядає ви допомагаєте дитині осознати і впорядкувати її внутрішній світ.
Знаєте як в рекламі (мама спокійна - спокійне дитя) тому дійсьно звязок прямий, що у вас те дівчинка і перейме до себе, тому вам вирішувати чи хочите працювати над собою!
Хочу умереть
Я так розумію вам 15 років? Тобто ви переживаєте не задоволення собою та життям і хочите просто втікти від нестерпних почутів? Мені здається що вам бракує підтримки. Чи є у вас трудність з цим?
Хочу умереть
Доброго дня! Ви пишете що хочите померти, а що ви хочите сказати цим повідомленням?
Як побороти страх перед висотою, чи всеж таки хочите жити?

Бесплатная рассылка интересностей!

Секс
Добрий день! Сподобалось і принесло задоволення! Що вас смущає? Багатьом людям ніяк не вдається реалізувати фантазії та бажання через сором, а у вас є експеремент і бажання на більше отже все ок. В таких випадках спрацьовує "прийнятно- не прийнятно" і тут дайте собі відповідь якщо прийнятно для вас і партнерші то яка різниця що до інших, це ваша гармонія інтимнихних відносин.
Как полюбить себя и бороться за жизнь
Як би люди вам не співчували, нажаль так здається що ваш вибір, як ви писали вище залишитись в тому що маєте (ви писали про роботу що зручно) так у всьому про що свідчать симптоми захворювань. Дітям найперш потрібна опора у особі батьків а потім матеріальне. Нажаль люди поколу проживають ці родинні сценарії з надією що їхня жертва прийметься і принесе щастя для нащадків, але діти вбирають в себе те що мають їх батьки (щоб начити чого і передати необхідно цим володіти). Ви почули мову тіле через захворювання "рухатись" і "напад на себе" Спробуйте пошукати соціальні проекти психологічної допомоги або домовитись з психотерапевтом за символічну суму. Привиду цитату з біблії "стукайте і вам відчинять, хто шукає той знаходить"
Мучают комплексы
Доброго дня! Часто до людини відносятся так як вона до себе відноситься, якщо собі не подобається то її тільло буде демонструвати запрошення на підтвердження цього факту. Те що вібувається між двох людей потрібно прояснювати саме цим людям.
Ось модель: Є Ви і ваше сприйняття того що сталось, і є сприйняття іншого. Тому щоб зрозуміти що ж насправді сталось необхідно обговорити і доповнити враження один одного щоб не уява а в дійсності побачити що сталось. Так і до зовнішності люди вас сприймають інакше ніж ви себе, тому знаходите тільки те у зворотньому звязку що підтверджує ваші очікування.
иллюзии фантазии уход от реальности
Вы рассказали о том, что с вами происходит, а о том чего хотите нет! Ваш сообщение о "люблю помощь" заставляет задуматься чего вы на самом деле хотите !? Реального контакта, или осуществления ваших фантазий?
Как полюбить себя и бороться за жизнь
Добрий день! Ваша історія болюча і всеж ви таки наважуєтесь на пошук допомоги, це може означати що Ви бажаєте жити! У Вашому випадку може бути помічною тривала психотерапія де ви зможете глибше розібрати власну долю і відбудувати власне "Я" Ви вміґте жити - жертвувати себе іншим, а для себе не зовмсім.
Норма или патология?
Доброго дня! Ви дуже творча і талановита людина з багатим внутрішнім світом, в вашому віці основні питання які постають це пошук себе свого Я. Переживання про норму чи патологію це невідємний етап через який Вам хочиться зрозуміти наскільки ви інакші і наскільки такіж як інші (як одне так і інше присутнє в кожному). Всеж для вас ддумаю важливо бути серед таких як ви і взагалі серед людей бо з вашої розповіді спостерігається той факт що присутнє відчуття самотності і бажання щоб сімя чи хтось розділив з вами це від того фантазії про персонаців і приміряння емоцій потребе близькості. Спробуйте приділити увагу прогулянкам, спілкуванню живому бажано, та якійсь справі і ви побачите як появиться достатньо варіантів серед яких ви знайдете свій який саме для вас.
иллюзии фантазии уход от реальности
Добрий день! Поперше Ви розумієте момент що сприймаєте іншого неадекватно дійсності, і це хороше підгрунтя для роботи. Подруге як вище описано потреба в ідеалізації людини і як ви описали про дитинсто (шкільні роки) зустріч з реальною людиною - розідеалізація. Приділіть увагу власним потребам, ті що стосуються відносин їх варто пропрацювати в особистій або груповій терапії!
Боязнь спілкуватися з дівчиною...
Доки "я не хочу просто спостерігати як я втрачаю близького людину." ви таки її пасивно втрачаєте. Ні одна людина не ідеальла і в цьому унікальність, який сенс у стосунках якщо в них неможливо бути собою? Я думаю ваша дівчина бачить вас, і те що вона бачить їй симпатизує, як вважаєте? А те що ви про це думаєте це те що небачить ніхто окрім вас.
постоянные опоздания
Доброго времени суток! Как вы и сказали находится что-то важное, наша психика подсознательно принимает решение тогда когда мы сами НЕ способны это сделать в силу разных причин. Предполагаю что в вашем случае реч идет об определенных требованиях с которыми вы не хотите соглашаться, поетому оттягиваете время и ищете причины (опять же таки подсознательно) чтобы уклониться от их выполнения, но сознательно понимаете что "Надо-должни".
Парень тиран
«Да знаете вы правы когда я рядом. С друзьями я забываю про все это и становлюсь свободной но когда с ним это какой то ад»;
Важнее не быть правым, а быть счастливым! Решите для себя с чего начнется ваше счастье из каких шагов и решений ?! Пропишите их себе, и попросите поддержки друзей в их реализации. И это все что могу вам посоветовать так как ни я и никто другой не несет ответственности за ваше счастье кроме вас самих.
Парень тиран
Доброго вечера! Понимаю вашу ситуацию. Предлагаю вам действовать максимально без эмоций, холодный расчет. Согласен со словами коллег выше что действовать надо теперь! Подумайте о себе, как вы хочите прожить свою жизнь? Чего вы хотите? Почему вы так просто отдаете свою свободу в руки того, кто не может позаботиться о вас (только без оправданий)? Сейчас вам как никогда необходимы друзья! А запрет общаться это способ привязать к себе (так поступают созависимые люди и секты), а общение это ваше неотъемлемое право, так же как и право на помощь!
Публикації психолога 1
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr