У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психолог Юрій Юрійович Змієнко Тернопіль

психолог    Юрій Юрійович Змієнко
26-10-2018 Юрій Юрійович Змієнко додати у вибрані

коментар
Анкета цього психолога не оновлювалася понад півроку. Перевірте інших психологів в Тернопіль
Років досвіду психологом Років досвіду: 6
Освіта
Член Української громацької організації "Інститут розвитку символдрами та глибинної психології" ІРСГП.
Член ГО "Школа Індивідуального та Групового Консультування і Сімейного Порадництва".
2013-2014р. Український інститут крос-культурної позитивної психотерапії і менеджменту (УІПП).
Консультант в методі позитивної психотерапії.
2015р. Курс "Групового консультування у Позітум-підході: техніки екзистенційної психотерапії та Екзистенційного аналізу."
2017-2018р. Інститут розвитку символдрами і голибинної психології. Основна ступінь.
Кататимно-імагінативна психотерапія з 2017р.
Досвід психологічної практики
Індивідуальне консультування, психотерапевтична практика.
Працюю з запитами
Створюю умови для пропрацювання людиною проблемних та конфліктних зон, і вихід на більш адаптивні та комфортні умови життя.
Розцінки приховані, тому що Юрій Юрійович давно не оновлював своїх даних.


Основне
місце прийому клієнтів

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 2. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.


Відповіді 989
Проблемы с интимом
Ось так шось цінне і інтимне стає просто інструментом для чогось. Оскільки вам важливо шо говорять інші а не вашаше особисте відчуття то суть тут не в інтимі а у вашому відношенні. Пора не тоді коли вам кажуть а тоді коли це до місця відчуттів і часу. Стосунки на сексі небудуються!
Проблемы с интимом
Добрий день! Небезпечні ігри ви граєте! Самі себе привчаєте до способів через які потім не будете спроможні на прості відносини. Вибачте але як то кажуть, якщо не хочиться то нашо пісю мучати! Секс це сукупність фізично психологічних факторів і навіть духовнив між двома людьми, це природній процес. А з відци все що створюється не послідовно призводить до наслідків, ось як у вас, негатив до вас та вас на себе.
Как понять поведение?
А що ви очікуєте від нього ще? Самі ж описуєте його повидінку.

Бесплатная рассылка интересностей!

Как понять поведение?
Часто люди в парах бувають самотніми і часто це саме ті люди які від цього втікають у стосунки. Звичка це діло поправиме, а страх не найкраща основа для відносин.
как понимать такое поведение парня?
Тут скоріше питання до вас, яких відносин ви хочите? Якщо МЧ стримується то це може бути ознака поваги та стриманості, або інше.... Вирішувати такі питання тільки на основі чогось як на мене це як про товар, тут варто почути МЧ що він сам про це каже а тоді робити висновки.
Как понять поведение?
А чим він вам так подобається що не хочете втрачати його? Що вам дають ці стосунки?
Как научиться слушать
В такий час живемо коли багато інформації навколо і тому люди абстрагуються таким чином що втрачають увагу оскільки це вже може забагато. Можливо у вас щось подібне і ви проводите час за багато чим? Якщо так то спробуйте виключити все і заплануйте день для чогось одного, і займіться або чією справою або просто гуляйте. Так ви можливо помітите тривогу і бажання чимись зайнятись, але не спішіть а навчіться розуміти себе, чого ви хочите і що ви вибирете тоді!
отпустить прошлое
Добрий день! Просто наважтесь порозмовляти про те про що незмогли! В будь якому випадку якщо ви хочите йти далі то варто наважитись на це! А що робити ви вже знаєте, дайте почуттям вийти і далі процес піде.
Ядовитые отношения
Добрий день! Розуміння у вас добре, ви все прекрасно описали! Всеж у вас є вибір, саморозрушатись і жити для того хто вами користається, або взяти себе в руки і почати думати про себе (бо вам ніхто щастя не подарує, бо щастя це ваше відчуття в стосунках а у вас як ви кажете його немає). Скористайтесь допомогою психолога, хочаб для підтримки а краще для роботи над собою, і з цим у вас може зявитись шанс на повноцінні стосунки де любити будете не тільки ви але і вас.
Семья
А що вас особисто тримає в цьому звязку? Що відчуваєте?
Сын попал в зависимость
«Что делать?»;
Вам точно нічого! Хіба він живе за ваш рахунок і сили. Як жити власне життя вибір за кожною людиною, і час на щось в кожного свій.
Зацикленна на себе
Перстати боротись з собою а спробувати подружитись! Люблять не за ідеальне а за те що це своє. Найкраще і найшвидше це звісно робити з спеціалістом психотерапевтом, бо для того щоб побачити себе, потрібна інша людина! А те як ви бачите себе то це призма того негативного досвіду як вас бачили колись і негативно відобразили вам це.
Обдирание кожи вокруг ногтей
Добрий день! У вас (ковиряння) призвело до чогось негативного? Якщо ні то чого ви хвилюєтесь, може це така індивідуальна особливість чи звичка. Якщо це не портить життя і у вас в сімї все добре то можливо насправді немає чого боятись!
Время на подумать
А що залишається, стосунки діло добровільне, може цих 5 днів йому не вистачило! Поки він робить свої висновки, ви робіть свої.
Стоит ли мне забыть парня?
Ваше життя, ваш вибір! В даній ситуації важливо зрозуміти чого ви хочите і чого хоче людина, тоді складіть це і вирішіть забути чи ні.
Публикації психолога 1
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr