ПСИХОЛОГ Алла Григорівна Веленко (Київ).


психолог Алла Григорівна Веленко
26-12-2020 Алла Григорівна Веленко (Київ) добавить психолога в избранные

комментарий
Был(а) на сайте 1 день назад.
Образование
Дві вищі освіти: Український державний педагогічний університет ім. Драгоманова (1995 р.) та Київський міський педагогічний університет ім. Грінченка (2005 рік) Досвід роботи практичним психологом більше 20 років. Психолог вищої категорії, психолог-методист, курси підвищення кваліфікації, сертифікований Арт-терапевт, автор книги "Як зрозуміти дитину", більше 50-ти статей у журналі "Кар'єра та успіх", газета "Психолог" та "Известия", учасник програми "Бути жінкою". Проходження тренінгів, таких як: "Тренінгові технології та коучінг", "Професійна ідентифікація психолога в роботі з дітьми та дорослими, що переживають дистрес" Дермота Гамільтона тощо, маю як психолог відео-канал на ютюбі.
Опыт психологической практики
Більше 20 років.
Работа с проблемами
Сімейний психолог. Працюю, як з дорослими, так і з дітьми. Особистісні та міжособистісні проблеми.
Контактный e-mail
Телефон:

Ответы

ОТВЕТЫ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Развод, как пережить? Горит душа.
Доброго дня! Ви зараз знаходитеся у шоковому стані. А приймати якісь рішення в такий момент просто неможливо. Я вважаю, що нічого ще не втрачено, навіть зважаючи на те, що чоловік Вам привіз гроші. І те, що він просить Вас залишитися в друзях - цьому підтвердження. Як на мене, було дійсно зроблено багато помилок, але це не означає що все "пропало". Це чоловіку тільки так здається, що можна одним рухом розірвати те, що зв'язувалося 15 років. Жінка має такі ресурси і такі сили, про які навіть не здогадується! І ці сили не лежать "на поверхгні", вони зі сфери жіночої психіки... Прсто зараз прийшов час переолсмислення ваших стосунків, прийшов час "здавати екзамен" на зрілість і на право мати родину. Тому дуже важливо спершу зрозуміти як заспокоїтися, а потім почати правильно діяти. Життя та доля на Вашому боці. Тепер головне почати працювати над собою...

Ответ отредактирован автором 16-05-2021 12:02:50

Не могу принять свое тело
Дякую Катерино за доповнення! Ви пишете, що з батьками гарні стосунки, але "Отношения с родителями хорошие,но мне не хватает их поддержки,даже когда я похудела,они мне не сказали ,что я молодец там и все такое". Тобто, немає глибокого емоційного контакту, не вистачає емпатійності. А це саме те, чого не вистачило, щоб прийняти своє тіло таким як воно є і не дати можливості знущатися над собоюю "Я ем лишнее ,когда мне одиноко,когда грустно,в основном это сладкое,когда съем мне становится легче на какое-то время,ноо потом я ненавижу себя за это и получается какой-то замкнутый круг.Я заедаю все свои переживания.." Саме в дитинстві напрацьовується механізм прийняття себе як особистості, а також механізм проходження складних ситуацій - на превеликий жаль, цього у Вас не сталося. Ваша проблема, швидше за все, "родом з дитинства". За цими Вашими "заїданнями" криється дитяча травма, і не тільки на дітей... Думаю, що найперше, потрібно розібратися дуже уважно з батьками. Дитяча психіка не має механізмів, щоб впоратися з образами, тому приховує їх у своїй підсвідомості до "кращих часів", поки людина не подорослішає і не буде вже мати ресурси на їх подолання. Ви - вже доросла і прийшов час розв'язати всі "вузлики", щоб нарешті напрацювати механізми прийняття себе та вміння проходити складні ситуації...

Дерресия
Доброго дня! Вам зараз дуже важко, адже депресія - це зупинка в розвитку, втрата цілей, зацикленість на минулому, неприйняття якоїсь ситуації або життя вцілому. І якщо б не було дитини, Ви б вже могли накоїти страшних речей! "Но не могу уйти, по тому что есть ребенок, которий потом никому не нужен будет". Слава Богу, що у Вас є дитина і є відповідальність за неї. Депресія - не вирок, депресію можна подолати. Для початку, знайдіть когось, кому ще важче, ніж Вам і просто елементарно спробуйте допомогти хоча б у чомусь... Не сидіть вдома - ідіть з дитиною гуляти, багато гуляйте... Виберіть спеціаліста та почніть з ним працювати... Вам можна допомогти, однозначно!

Бесплатная рассылка интересностей!

Как заставить мужа уйти?
Доброго дня! Ви пишете "Я с мужем вместе уже около 30 лет. Я хочу с ним расстаться. Но не знаю как правильно это сделать". Тобто ви разом прожили не 3 дні,не 3 роки, а 30... Ваш чоловік таким як зараз, був завжди?

Не могу принять свое тело
Доброго дня, Катерино! Як на мене, проблема не у зайвій вазі, а у прийнятті себе загалом. Ви пишете, "С детства я была полным ребенком,в школе были издевательства,дальше многие парни говорили ты хорошая ,но нужно похудеть". Дитячі непрожиті травми надзвичайно сильно впливають на подальше життя. І те, що потім Вам хлопці почали говорити про Вашу повноту могло вже бути просто відзеркаленням Вашого негативного ставлення до себе. "Меня злит ,что я все знаю,что все умею,окончила курсы диетолога,ноо у меня не получается взять себя в руки". Ваша проблема не зовня, тому просто взяти себе в руки не вийде. Які у Вас стосунгки з батьками?

Мій чоловік мене зраджує і я не знаю як це припинити і як жити далі
Доброго дня Ліліє! Я співчуваю Вам. Тому що зрада близької людини - це одне з найважчих випробувань, які бувають в сімейному житті. Але, щоб максимально Вам допомогти, потрібні деякі уточнення. Ви пишете "Раніше неодноразово знаходила у нього переписки з іншими, сама їх і усувала". Тобто, Ви без дозволу чоловіка, брали його телефон та видаляли його контакти з жінками? Я правильно Вас зрозуміла? Якщо це так, тоді дії щодо блокування власного телефона Вашим чоловіком дуже логічні - це його особиста територія, яку Ви порушували. І такі дії тільки можуть ще більше посилити прірву між Вами, але не допомогти... Ви його таким чином тільки ще більше відштовхуєте від себе. Як на мене, Вам просто бракує знань, що робити в ситуації, коли є підозра, що чоловік зраджує - у таких ситуаціях життя завжди на боці дружини. Якщо дружина перестає поводити себе як нишпорка, та як наглядач. Вам бракує до того і почуття власної гідності та самодостатності (не плутати із самостійністю). Певне, якщо Ви хочете зберегти родину!

Считаю себя шлюхой
Доброго вечора! Співчуваю Вам. Тому що ніяка Ви не "шлюха", а просто молоденька дівчина, яка зовсім заплуталася у цьому житті, бо не знає як правильно себе поводити. І ті всі події, які відбуваються, вони є як відзеркалення Ваших неправильних реакцій. Зростаючи в такій родині, навряд чи хтось зумів би себе поводити краще. Тому, як на мене, не варто перейматися через дурні висловлювання. А от почати розбиратися у собі та накопичувати необхідні знання щодо правильної поведінки - конче необхідно! певне, якщо Ви хочете поміняти своє життя на краще!

Разногласия с мужем из за свекрови
Доброго дня! На превеликий жаль, не знаю як звертатися до Вас по імені. Те що Ви пишете - це ціла трагедія, адже 16 років разом! І троє дітей! Вам вже багато написали корисного та правильного - не стану повторюватися. Хочу лише звернути Вашу увагу на Ваші слова "Я не показываю свою депрессию никому, я очень весёлый человек". Як на мене, вже є деяке розходження у тому, що Ви намагаєтеся зовні показувати, і що є насправді. Депресія - це вже зупинка, зацикленість на минулому, неможливість рухатися далі, застрягання на проблемі... Для того, щоб давати якісь поради, дуже мало інформації. Ну, наприклад, чому проблема зі свекрухою з'явилася або загострилася тільки зараз? Адже ви живете разом 16 років! І чому чоловік так раптово вирішив подавати на "розлучення"? Чи дійсно "раптово"? Та жінка, через яку ви сваритеся - мама Вашого чоловіка. А отже, подобається Вам чи ні, вона частина Вашого чоловіка і частинка Ваших дітей. Цей зв'язок не тільки зовнішній, він закарбовується глибоко в душі, на рівні підсвідомості. Тому просто так розійтися і "розрубати" всі сімейні вузлики Вам не вдасться! Бо у Вас є спільні діти! Все, у чому батьки не змогли розібратися, автоматично передається дітям у вигляді нещасних сімей, стосунків, інколи хвороб. Мало того, наші близькі нас самих дуже сильно "дзеркалять". Так створено природою, для того щоб ми, розбираючись у собі, розвивалися...

В последнее время все вижу мрачным
Метод расстановок ввел в обиход психотерапевт, ученый и богослов Хеллингер. При желании, о нем можете многое прочитать в Интернете. Расстановки делаются как очно, так и онлайн ( поэтому не согласна с коллегой). И, как по мне, разницы нет. Главное контакт клиента и психолога-расстановщика. Если попытаться обьяснить проще: это некое действо, когда Вы сами можете как бы со стороны взглянуть не только на себя, а и на своих родителей, родителей родителей и т.д. И благодаря такому отстраненному видению своего рода, проследить некие закономерности, которые могут прослеживаться не одно поколение. Эти закономерности еще называются родовыми программами. Прослеживая их, осознавая себя, свою связь с предками, понимая, благодаря семейной расстановке, причины тех или иных действий близких людей, открывается уникальная возможность принятия и прощения своих родных, себя и возможность "перезаписать" свою жизненную программу...

Правильно ли общаться с другим, но при этом имея мужа?
Добрый день Александра! Вы пишете "Но мне так не по себе стало из-за того что муж мне доверяет но не проверяет" - то есть Вам хочется, чтоб муж контролировал каждый Ваш шаг?
"И еще муж совсем меня не поддерживает не морально и не физически" - обьясните, что Вы подразумеваете под словами физически. Не дает Вам денег?

Остыла к мужу
Бабочка тоже летит на огонек... И отношения могут начинаться с горького, но закончиться сладким. А может все быть наоборот... За сладеньким всегда идет очень большая горечь... Проблема не в Вашем муже, а в Вас. Вы хотите наслаждаться жизнью всегда, и бежите как только что то не получается... Но бегать Вы не сможете всю свою жизнь... Сама жизнь Вам этого не даст сделать... Или страсть и разочарование... Или труд души и хорошая семья в нормальной стране. Собственно Вам решать, и Вам же нести ответственность за Ваш выбор!

Ответ отредактирован автором 13-05-2021 17:27:56

Влюбилась по уши
Ну от Ви і дали відповідь на своє запитання "Родители развелись когда мне было 6 дет, с папой виделась часто, но всегда не хватало внимания и тянуло к нему". У Вас нестача батьківської любові, яку Ви підсвідомо намагаєтеся компенсувати за рахунок зустрічей з чоловіками. До тих пір, поки не "пропрацюєте" стосунки з батьком, Вам навряд чи вдасться себе правильно поводити з чоловіками. Це не контролюється свідомістю, тому просто "взяти себе в руки та почати правильно поводити" не вийде. Тому, що проблема лежить на рівні підсвідомості... Певне, вирішувати Вам, скільки гуль та "граблів "Ви хочете отримати, але не раджу затягувати з цим, тому що поведінкові моделі мають властивість закріплюватися і переходити у сферу рефлексів... Тим паче, що жінка може стати по справжньому щасливою тільки в родині - така її природа. Тому оті всі соціальні мережі та зустрічі раз у три дні можуть говорити здебільшого про те, що Ви тікаєте сама від себе та своїх внутрішніх проблем...

Влюбилась по уши
"Ошибки быстро начинать отношения, проявлять много внимания.
Потому что на начальных этапах мужчина получает все что ему нужно и ему не интересно становиться". Ви маєте на увазі секс? Якщо так, Ви правильно пишете, сексуальні відносини не тримають і не зміцнюють стосунків. Чоловік отримав, що хотів та і пішов шукати ту, яку буде поважати, а не використосвувати як сексуальний об'єкт. Якщо Ви вже це усвідомлюєте, тоді чому ладні знову "наступати" на ті ж самі граблі? Що Вас змушує це робити? І ще... Дуже дивує ставлення до стосунків... Адже, стосунки і потрібні для того, щоб створити родину... Як на мене, чогось Ви не договорили про стосунки з батьками...

СТОСН в отношениях
Доброго дня! Причина Вашого стану у Ваших стосунках з дівчиною "Год назад после начала отношений с девушкой на 2-3 неделе началась моя проблема СТОСН". Можливо Ви надміру хотіли її втримати, надміру її бажали у плані сексу. А так спрацьовує чоловічий організм - чим більше чоловік бажає з кимось сексу, тим сильніше приливає кров до нижніх цетрів. І тим більше іде перенапруга цих органів та включаються механізми самозбереження - починається відток крові. В принципі, ця проблема нікуди не ділася, адже Ви продовжуєте пити пігулки... І у Вашому питанні, як на мене, є ще один дуже важливий аспкт. "Дело до свадьбы скоро уже движется а я не знаю смогу ли я свою проблему с сексом решить, иначе зачем мучать девушку." Ви дійсно вважаєте, що сексуальні стосунки в сім'ї то найголовніше? А якщо уявити, що якась пара одружилася. А потім сталася хвороба, аварія, якась складна ситуація і чоловік або жінка вже не можуть виконувати свої сексуальні обов'язки... Ви вважаєте, що людину через це потрібно кинути?

Влюбилась по уши
То може Вам спершу потрібно розібратися, для чого потрібно так закохуватися? Адже такі "закохування" можуть говорити про недоотримання сильних емоцій... Як у Вас склалися стосунки з батьком?

Дополнительно
место приёма клиентов Київ, бульвар Тараса Шевченка 58
Адреса приёма клиентов:
адрес в Київ Київ, бульвар Тараса Шевченка 58;
адрес в Київ Київ, метро Вокзальна
Оценка от коллег-психологов

Общий рейтинг среди коллег: 10 из 10ти.
Всего оценок
: 2.
Минимальный рейтинг: 1

Почему пользователи не могут оценивать психологов? Почему нельзя дать возможность задающим вопрос оценивать ответы?

Человек, обращающийся за психологической помощью, равно как и любой неспециалист в принципе, не всегда может объективно оценить пользу от того или иного ответа психолога. Иногда самый верный ответ в конкретной ситуации - настоятельно рекомендовать обратиться к психологу очно, а самый приятный для задающего - заверения в том, что всё наладится само собой.
Иногда как раз те ответы, которые «задевают» клиента, вызывая чувства раздражения и агрессии, как раз и являются более «правильными».
Хорошие рекомендации не всегда приносят облегчение сразу.
Мастерство психолога может наиболее точно оценить другой специалист.

Посмотреть отзывы

Интервью
УЧАСТИЕ В ИНТЕРВЬЮ

Психолог не принимал участие в интервью.

Сообщение
Отправить личное сообщение
Чтобы отправить сообщение этому психологу прямо отсюда, нужно зарегистрироваться или войти как пользователь.

qr