У Психолога
Авторизация
Запомнить на месяц
Регистрация Забыли пароль?


Психолог Марія Радченко Днепр только онлайн

психолог    Марія Радченко
29-01-2021 Марія Радченко додати у вибрані

комментарий
Был(а) на сайте 1 день назад.
Лет опыта психологом Лет опыта: 8
Образование
ДНУ імені О.Гончара (магістр)
Відвідувала додаткові семінари з психології кризових ситуацій, суїцидальної психології та психології втрат.
Пройшла курс "Знати, як допомогти" (Ознайомчий онлайн-курс про базові принципи психології для роботи з травмами дітей та дорослих)
Опыт психологической практики
Проходила виробничу практику у Дніпровській міській дитячій лікарні №5, у якості помічника клінічного психолога. Проводила психологічні тести з пацієнтами лікарні та психологічні консультації з пацієнтами та їх батьками.

Консультую онлайн з 2020 року.
Звернутися до мене можна, надіславши повідомлення у Telegram або Viber. Консультую також в цих месенджерах.
Работа с запросами
ПРАЦЮЮ З ТЕМАМИ:
- Суїцидальні думки, депресивні стани
- Міжособистісні відносини (дружні, сімейні, романтичні, професійні, тощо)
- Проблеми з мотивацією, самоорганізацією, вибором професії, життєвого шляху
- Криза ідентичності, пошук відповіді на запитання "Хто я?"
- Творча криза, розкриття власної креативності
- Втрата сенсу життя або задоволення від життя
- Втрата близької людини або тварини
- Стрес через перебування в екстремальних умовах або адаптації до нових умов (нова робота, місце навчання, новий колектив, нова країна)
- Знижена емпатія, складність у розпізнанні своїх або чужих емоцій
- Підозра на психічні розлади (даю контакти психіарта, надаю психологічний супровід людям з не психотичними розладами, які паралельно проходять лікування у психіатра)
- Труднощі у визначенні власної сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності
- Просто бажання отримати інформацію або підтримку стосовно Вашої проблеми
- Якщо не можете сформулювати запит - можу допомогти з формулюванням
- Можу надати консультацію англійською мовою, якщо буде така необхідність
НЕ ПРАЦЮЮ з:
- Невнолітніми
- Темами пологів і материнства/батьківства
- Психотичними розладами
- Людьми, які мають інтелектуальну інвалідність (не маю належної компетенції)
- Хімічними залежностями (алкоголь, психоактивні речовини)
- Ігровою залежністю
- РПП
- ПТСР
- Військовими, які мають психологічні травми через війну (не маю належної компетенції)
- Темою сексуальної травми
- Людьми, які скоїли фізичне або сексуальне насильство
- Людьми, які жорстоко поводяться з тваринами


Основное

⭐ Оценка от коллег-психологов

Рейтинг среди коллег: 10 з 10ти.
Всего оценок
: 10. кто оценивал

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.


Ответы 2949
Як пережити зраду й залишитися у стосунках?
Доброго вечора.

Чи влаштовує Вас особисто поведінка чоловіка, і чи зможете Ви залишатися в стосунках, якщо чоловік продовжуватиме зраджувати? Справа навіть не в тому, що чоловік належить до ЛГБТ (цього факту Ви змінити не можете, сам чоловік - теж, бо орієнтація вроджена). А в тому, що мати зв'язки на стороні - це особистий вибір Вашого партнера, який був зроблений цілком усвідомлено, навіть якщо припустити, що зради - це відігування якихось внутрішніх проблем Вашого чоловіка.
Тому на перше місце ставити слід, на мою думку, не те як зберегти шлюб, а те як Вам зберегти свій психічний стан та позбавитися від ілюзій в стосунках. Якщо ж чоловік теж хоче зберегти шлюб і шукати з Вами якихось компромісів, то ви обидва можете звернутися на консультацію парою. Парна консультація не гарантує, що шлюб буде збережений (чи навпаки, зруйнований). Доля шлюбу цілком залежить від вас обох.
Як позбавитися любовi до чоловiка, який не любить...
Доброго дня, Ольо!

Може бути страшно щось змінювати після стількох років шлюбу, але коли стосунки поступово згасають, то і Ви почуваєтеся нещасною, і діти це відчувають і це впливає на їхню психіку. Тому рекомендую почати з особистої психотерапії для Вас, в першу чергу, щоб Ви дослідили свою самоцінність, свою сімейну історію і проробили страх покинутості та страх невизначеності майбутнього, а потім вже самі приймали рішення, що робити.
Якщо чоловік уже знайшов іншу жінку і до Вас нічого не відчуває, то це односторонній зв'язок для Вас, який не приносить Вам радості від життя. Тому, якщо оминати цю тему в розмовах з чоловіком і не звертатися до психолога, Ваша невдоволеність тільки зростатиме.
Що зі мною не так?Що це може бути?
Доброго вечора.

У Вас може бути або межовий розлад особистості, або біполярний афективний розлад. Точний діагноз може назвати лише лікар-психіатр, тому треба обов'язково звернутися до цього фахівця.

Бесплатная рассылка интересностей!

Як позбутися відчуття заздрості та як перестати себе недооцінювати?
А що заважає втілити у дійсність ті мрії, які у Вас не вийшло реалізуати раніше?
Я не доверяю своей девушке
Здравствуйте!

Я думаю, что у Вас и у девушки в силу юного возраста ещё немного социального опыта. Не в плане того, сколько отношений у вас было, а в плане того, как вы оба умеете налаживать доверительные отношения и решать конфликты. Похоже, что пока не умеете, но это нормально, потому что все мы люди и учимся, в том числе и доверять.

По поводу чего девушка Вам врала? Бывает ложь патологическая, но тут я не спешу лепить такой ярлык, потому что не говорила с ней лично. Чаще всего ложь в отношениях - это психологическая защита от чего-то. Попытка защитить своё личное пространство при неумении говорить словами через рот, что о чём-то распространяться с Вами не хочется. Возможно, чем больше Вы давите на девушку ревностью и недоверием, тем больше она закрывается в себе и лжёт, и так вы оба постепенно рушите отношения.

Так как вам нет 18, Вам нужно попросить родителей согласия на получения психологической помощи частного специалиста (после 18 это согласие уже не нужно и вы одни или с девушкой можете обратиться сами). Также можно обратиться к психологу в учебном заведении, где Вы учитесь, это бесплатно и согласия родителей не требует. Удачи!
Может ли у меня быть Рас?
По описанию похоже на то, но для точной диагностики нужно обращаться к психиатру, т.к. психологи не ставят медицинский диагноз.
У меня что начало деменции?
Здравствуйте, Михайло!

Ответить на вопрос, который Вы поставили, сможет только врач-психиатр или хотя бы невропатолог. Посетите, пожалуйста, одного из этих специалистов для более точной постановки диагноза.
Жалко тратить на себя деньги
« Как думаете что я так не так делаю ?»;
Дело не в том, что Вы что-то не так делаете, а в том, что у Вас есть мысли и чувства, которые мешают спокойно оценивать ситуацию покупки авто и принимать взвешенное решение. И дело не только в родительских установках, что покупка машины не нужна, проблема глубже.

Вы пережили утрату троюродного брата, который умер на войне. И он не успел исполнить свою мечту купить машину. У Вас появились после этого мысли "Надо сейчас купить машины, иначе я умру и не успею на ней покататься." Тут нужно работать комплексно с психологом над своими страхами перед смертью, мобилизацией, и искать пути как можно реализовать свои мечты, чтобы они при этом не ударили по бюджету.
Т.к. если Вы умрёте, то машина Вам уже не понадобится. Но живому Вам нужны будут деньги на существование, так что действительно лучше повременить с покупкой, если сейчас финансы ограничены. Это называется здоровые границы с собой.
Но над бессознательными установками работать надо, так как с одной стороны на Вас давят родители, с другой - страх не успеть получить то, что Вам хочется, здесь и сейчас.

А страх смерти как таковой природен для человека, но если он мешает жить полноценной жизнью, нужна психотерапия.
Думки про суїцид
Доброго дня.

Розкажіть, будь ласка, детальніше, що сталося між Вами та чоловіком? І чи є у Вас ще якісь проблеми в житті, які б сприяли появі суїцидальних думок?

Часто думки про самогубство - це бажання не власне померти, а припинити свої страждання. Тобто, Ви зараз "не вивозите" певні аспекти свого життя і потребуєте термінової допомоги. Рекомендую обрати психолога і почати співпрацю, а також відвідати психіатра на предмет діагностики депресії.
Жалко тратить на себя деньги
«В том и проблема что незнаю у моих родителей есть авто они говорят зачем тебе другое ну как сказать своё авто ето своё.»;
Это понятно, так как Вам хочется независимости от родителей, в том числе материальной.

«Ну наверно больше просто покататься пока есть время и ли скоро буду искать другую роботу а то тут не как у меня работа от дома 5 минут но реально платят копейки а другая через 15 км от меня.
она не опустошит Ваш бюджет ну наверно опустушит я просто больше даже бедный.»;
То есть, необходимости покупать авто прямо сейчас у Вас нет, далеко никуда ездить не нужно, это скорее желание большей свободы, в такой материальной форме. Но Ваш бюджет ограничен, поэтому при принятии решения нужно учитывать, можете ли Вы себе позволить покупку. Если она для Вас слишком крупная, то лучше отложить покупку авто на то время, когда Вы сможете его себе позволить.

А касаемо "Если не куплю сейчас, то не куплю никогда." - это уже к Вам вопрос, почему Вы так думаете? Связано ли это как-то с войной или более ранними событиями Вашей жизни?
Бедность убивает.
Здравствуйте.

Травма бедности действительно сильно влияет на нашу психику. Становится труднее адекватно оценивать себя и свои возможности, формируется постоянный страх пострадать или даже умереть от нищеты, человек начинает идентифицировать себя и определять себя через своё финансовое положение, зацикливается на этой теме. Тут сложно резко начать действовать или убедить себя в том, что всё ок, потому что нужна длительная работа с психотерапевтом над своими ментальными проблемами.
Бедность убивает.
Здравствуйте.

Травма бедности действительно сильно влияет на нашу психику. Становится труднее адекватно оценивать себя и свои возможности, формируется постоянный страх пострадать или даже умереть от нищеты, человек начинает идентифицировать себя и определять себя через своё финансовое положение, зацикливается на этой теме. Тут сложно резко начать действовать или убедить себя в том, что всё ок, потому что нужна длительная работа с психотерапевтом над своими ментальными проблемами.
Жалко тратить на себя деньги
Здравствуйте!

Что конкретно мешает Вам принять самостоятельное взвешенное решение о покупке авто? Как мнение родителей сказывается на Вашем решении, и что Вы при этом чувствуете? Как Вы думаете, какие родительские установки могут за этим стоять?

Какие за и против покупки авто, что перевешивает? Установка, что во время войны покупать себе что-то дорогостоящее - плохо, довольно распространена в наше время. Она бывает рационально аргументирована, когда речь идёт об излишествах. Но если покупка для Вас не столько из категории роскоши, сколько необходимости, она не опустошит Ваш бюджет и принесёт Вам долгосрочную пользу, то чем именно Вы руководствуетесь, когда отказываетесь покупать машину?
После опыта с девушками, нет эмоций от мужчин
Здравствуйте, Наташа!

Сроить отношения - нелёгкое дело, если даже вампирам это порой не под силу. Я бы не стала связывать то, что у Вас был интерес к девушкам с тем, что у Вас пропал интерес к парням.
Это мне видится больше проблемой, связанной с тем, какие по характеру и отношению к Вам партнёры встречались, и какое отношение в ответ это порождало с Вашей стороны. Выражаясь современным языком, Вы можете быть бисексуальны или по крайней мере биромантичны, а значит, можете выбирать отношения с тем полом, с которым захотите или с тем человеком, к которому есть симпатия (не взирая на пол).

Но парни Вам встречались безэмоциональные, а каждому человеку важно получать от отношений какие-то эмоции, это нормальная потребность.
Вопрос в том, какие эмоции Вы хотели получить? И почему Вы считаете, что в отношениях берёте больше, чем получаете? Вам лично это как-то мешает, или мешает только то, что не встречаются партнёры, готовые давать эмоции? Какие у Вас были отношения с родителями, и как они проявляли внимание к Вам?
Эти все вопросы лучше всего обсудить индивидуально с психологом. Плюс, чрезмерная концентрация на том, что у Вас всё должно получиться именно с парнями, может приводить к стрессу на этой почве и к тому, что ничего не получается. Поэтому тут сложно разобраться, Вам не нравятся парни в принципе или просто не те люди попадались. На все вышезаданные вопросы можете найти ответ только Вы.
Як прочитати справжні думки чоловіка про мене?
Доброго вечора, Людо!

Чому перші Ваші здогади - це саме маніпуляція? Чи маніпулювали Вами у попередніх стосунках з чоловіками? Чи почували Ви себе раніше "зручною дурепою" для когось?

Причин такої поведінки чоловіка може бути безліч, серед них, наприклад, - проблеми з прив'язаністю, а саме - страх будувати близькі довірчі стосунки з протилежною статтю. У чоловіка він, йомвірніше за все, є. А у Вас?

Чи влаштовують Вас стосунки суто заради сексу, чи Вам самій хотілося б чогось більшого? Що будете робити, якщо закохаєтесь у цього чоловіка або він у Вас?
Публикации психолога 1
Сообщение
Отправить личное сообщение
Чтобы отправить сообщение этому психологу прямо отсюда, нужно зарегистрироваться или войти как пользователь.

qr