У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Марія Радченко Дніпро лише онлайн

психолог    Марія Радченко
29-01-2021 Марія Радченко додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 5 днів тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 8
Освіта
ДНУ імені О.Гончара (магістр)
Відвідувала додаткові семінари з психології кризових ситуацій, суїцидальної психології та психології втрат.
Пройшла курс "Знати, як допомогти" (Ознайомчий онлайн-курс про базові принципи психології для роботи з травмами дітей та дорослих)
Досвід психологічної практики
Проходила виробничу практику у Дніпровській міській дитячій лікарні №5, у якості помічника клінічного психолога. Проводила психологічні тести з пацієнтами лікарні та психологічні консультації з пацієнтами та їх батьками.

Консультую онлайн з 2020 року.
Звернутися до мене можна, надіславши повідомлення у Telegram або Viber. Консультую також в цих месенджерах.
Працюю з запитами
ПРАЦЮЮ З ТЕМАМИ:
- Суїцидальні думки, депресивні стани
- Міжособистісні відносини (дружні, сімейні, романтичні, професійні, тощо)
- Проблеми з мотивацією, самоорганізацією, вибором професії, життєвого шляху
- Криза ідентичності, пошук відповіді на запитання "Хто я?"
- Творча криза, розкриття власної креативності
- Втрата сенсу життя або задоволення від життя
- Втрата близької людини або тварини
- Стрес через перебування в екстремальних умовах або адаптації до нових умов (нова робота, місце навчання, новий колектив, нова країна)
- Знижена емпатія, складність у розпізнанні своїх або чужих емоцій
- Підозра на психічні розлади (даю контакти психіарта, надаю психологічний супровід людям з не психотичними розладами, які паралельно проходять лікування у психіатра)
- Труднощі у визначенні власної сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності
- Просто бажання отримати інформацію або підтримку стосовно Вашої проблеми
- Якщо не можете сформулювати запит - можу допомогти з формулюванням
- Можу надати консультацію англійською мовою, якщо буде така необхідність
НЕ ПРАЦЮЮ з:
- Невнолітніми
- Темами пологів і материнства/батьківства
- Психотичними розладами
- Людьми, які мають інтелектуальну інвалідність (не маю належної компетенції)
- Хімічними залежностями (алкоголь, психоактивні речовини)
- Ігровою залежністю
- РПП
- ПТСР
- Військовими, які мають психологічні травми через війну (не маю належної компетенції)
- Темою сексуальної травми
- Людьми, які скоїли фізичне або сексуальне насильство
- Людьми, які жорстоко поводяться з тваринами


Основне

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 10. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.


Відповіді 2959
Я мені бути
Доброго вечора!

Коли у Вас почався такий емоційний стан? В яких умовах Ви зараз живете (в Україні чи за кордоном)? В яких умовах знаходяться Ваші близькі, зважаючи на війну в Україні?

Чи є у Вас коло підтримки (близькі люди та друзі, до яких можна звернутися за підтримкою)? Чи є у Вас можливість почати працювати з психологом, щоб полегшити свій емоційний стан? Поки Вам нема 18, робота з психологом можлива лише зі згоди бальків, але Ви можете самостійно звернутися до психолога у навчальному закладі чи на телефоні довіри, або дочекатися поноліття для самостійного вибору психотерапевта.
Незнаю как мне начать жизнь с чистого лица
«Ну я не уверен в себе у меня есть лишний вес, что может не смогу удовлитворить девушку сексе.»;
Каждую из этих проблем можно решать отдельно. Если мешает лишний вес - можно его сбросить с помощью сбалансированного рациона и упражнений, плюс обратиться к диетологу или эндокринологу, если нужна помощь специалиста в этом вопросе. Страх не удовлетворить девушку решается вместе с сексологом и психотерапевтом, потому что при нормальном физическом состоянии у мужчин могут быть проблемы с половой жизнью нв фоне стресса (стресс порождает неудачи в сексе скорее, чем наоборот). А неуверенность - это запрос на индивидуальную консультацию или терапию с психологом, т.к. её причины и способы решения проблемы могут быть разными.
Хорошо, что зависимости от алкоголя у Вас нет, это уже минус одна проблема. Насчёт уехать: если у Вас будет план, что делать дальше, когда уедете, то почему бы и нет? Но важно также не давить на себя за то, что не имеете сейчас партнёрши. Главное быть в ладу с собой и иметь адекватную стабильную самооценку, тогда будет легче найти своего человека не из страха остаться одному, а из желания жить лучше.
Незнаю как мне начать жизнь с чистого лица
«С чего мне начать я хочу измениться в лучшую сторону. »;
А что Вы хотите изменить в своей жизни? У Вас есть какие-то планы на будущее, хобби, карьерные предпочтения? Если хотите найти девушку, то какую девушку Вы хотели бы видеть рядом с собой? Если есть какие-то сомнения в себе сейчас - то какие именно?
«Все началось с 14 лет я начал гулять, в 15 начал покуривать и выпивать . »;
Как у Вас сейчас с курением и алкоголем?

Бесплатная рассылка интересностей!

Образа, що не підкорила мужчину
«Питання: де шукати початок проблеми?»;
Імовірніше за все, це зав'язаність Вашої самооцінки на тому, обрали Вас чи ні, здобули Ви чиюсь симпатію чи ні. Це може бути нарцисична травма, здобута ще в дитинстві, тому такий потяг до конкуренції і завойовництва на любовному фронті в дорослому віці.

Якщо подивитися на ситуацію тверезо, то для чого Вам особисто прихильність одруженого чоловіка? Які емоції Вам це дасть і які потреби закриє? Чи закриваються ці ж потреби у шлюбі з нинішнім чоловіком? Які у Вас із ним стосунки, і чи думали про розлучення? Чи у Вас такий самий потяг до неодружених чоловіків, чи Вас приваблюють саме недоступні об'єкти? Всі ці питання важливі, і краще за все шукати відповіді на індивідуальних консультаціях з психологом.
Цькування, образа та знущання
Доброго вечора.

Ситуація дійсно складна. Переслідування, погрози і намагання довести Вас до самогубства - це вже деліквентна поведінка. Ви думали звернутися до поліції з доказами жорстокої поведінки хлопця, який Вам погрожує?

Стосовно Вашого шлюбу та страху його втратити. Які у Вас з чоловіком стосунки? Чому чоловік не знає, що Вам погрожують? Що найстрашнішого може статися, якщо чоловік дізнається про того хлопця, як він відреагує?

Вихід з ситуації є, і не обов'язково вдаватися до самогубства, щоб його знайти. Але треба залучитися підтримкою психолога та правоохоронних органів, бо Ви не почуваєтеся в безпеці, а отже, не можете тверезо мислити.

Відредаговано автором 01-07-2024 00:09:16

Педофилия или нет?
Точно нет.

Педофилия в клиническом смысле - это влечение к детям до 13 лет (включительно), к людям старше - уже не она.
Тем более, что Вы сами ещё подросток, и если Вас привлекают ровесницы - это нормально.

А почему Вас беспокоит этот вопрос, что заставляет думать о педофилии? У Вас есть возможность попросить родителей записать Вас к психологу (говорить им причину почему нужна помощь - не обязательно, главное уведомить что она нужна) или обратиться к психологу в Вашем учебном заведении?
Девушке плевать на меня и мои чувства
«А для моей девушки очень важны бурные эмоции, она рассказывала что иногда ссориться специально, чтобы тоже вывести меня на эмоции. »;
А для Вас тоже важны бурные эмоции и спокойные отношения воспринимаются как скучные? Часто люди попадают в абьюзивные или созависимые отношения из-за установки, что здоровые отношения, - скучные, и если всё спокойно, значит между партнёрами нет страсти и влечения. Что на самом деле, конечно же, не так, но это сложно осознать, если иметь только опыт эмоциональных качелей.
Если девушка осознаёт свою проблему, то пусть идёт к психологу её прорабатывать, потому что постоянное унижение партнёра и эмоциональные качели явно вредят отношениям. И Вам тоже нужно к психологу, чтобы разобраться со своим отношением к этой ситуации и тому, как Вы её хотите решить. Не парная терапия, а именно отдельно и желательно к разным психологам, потому что у вас двоих диаметрально противоположные проблемы.
Девушке плевать на меня и мои чувства
Здравствуйте.

Судя по Вашей истории, Вас конкретно так абьюзят. Как долго Вы находитесь в отношениях, и когда начали замечать первые "красные флаги" в поведении девушки? Что Вам давали эти отношения раньше, и что дают сейчас? Что мешает уйти из отношений, где Вас не уважают и поднимают на Вас руку?

Відредаговано автором 29-06-2024 15:19:19

Мама узнала про первый секс, как быть?
Добрый день!

«Планировать жить отдельно наверное:D»;
Наверное, если у Вас сейчас есть такая возможность. И параллельно посещать психотерапию для психологической сепарации от матери. Не потому, что Вы сильно от неё эмоционально зависимы, а потому, что вмешательство родителя в Вашу личную жизнь в любом случае травмирующе, и судя по её реакции (манипуляция отказом в общении с Вами) - она манипулятивный, тяжёлый в общении человек изначально, что делает ситуацию труднее. Вам нужно заботиться о себе и о своих личных границах, в первую очередь. Специально ссориться с матерью и что-то ей доказывать не имеет смысла, но и пытаться играть роль спасателя для этих отношений - тоже не стоит, т.к. они деструктивны с самого начала.

Мама - уже взрослый сформированный человек со своими ценностями, и она не сможет отказаться о своих предубеждений и манипуляций без длительной личной терапии, на которую она, конечно же, не пойдёт (как обычно бывает с людьми, склонными к абьюзу и манипуляциям). Вам придётся самостоятельно (с помощью психолога) избавляться от последствий такого воспитания, и потом уже решать, как относиться к маме, прощать ли её, продолжать ли общение и так далее.
Я винна чи він ?
Я не думаю, що тут взагалі доречно вживати слово "провина", адже незрозуміло, у чому саме ви з хлопцем повинні бути винні, і чому в конфлікті треба шукати винуватих замість того, щоб якость вирішувати його?
На жаль, у Вашого хлопця спостерігаються патологічні ревнощі, і вони ніяк не є Вашою зоною відповідальності. Тому, максимум як Ви можете підтримати хлопця в даному випадку - це порадити йому звернутись індивідуально до психолога, щоб він якось опрацював причини ревнощів, бажання контролювати Вас і пасивну агресію через неможливість висловити свої емоції інакше. Ви теж можете звернутися до психолога, якщо бажаєте розібратись в собі. Поки ви з хлопцем неповнолітні, для консультації психолога потрібна згода ваших батьків, якщо це не психолог в навчальному закладі. Удачі!
Як пережити зраду й залишитися у стосунках?
Доброго вечора.

Чи влаштовує Вас особисто поведінка чоловіка, і чи зможете Ви залишатися в стосунках, якщо чоловік продовжуватиме зраджувати? Справа навіть не в тому, що чоловік належить до ЛГБТ (цього факту Ви змінити не можете, сам чоловік - теж, бо орієнтація вроджена). А в тому, що мати зв'язки на стороні - це особистий вибір Вашого партнера, який був зроблений цілком усвідомлено, навіть якщо припустити, що зради - це відігування якихось внутрішніх проблем Вашого чоловіка.
Тому на перше місце ставити слід, на мою думку, не те як зберегти шлюб, а те як Вам зберегти свій психічний стан та позбавитися від ілюзій в стосунках. Якщо ж чоловік теж хоче зберегти шлюб і шукати з Вами якихось компромісів, то ви обидва можете звернутися на консультацію парою. Парна консультація не гарантує, що шлюб буде збережений (чи навпаки, зруйнований). Доля шлюбу цілком залежить від вас обох.
Як позбавитися любовi до чоловiка, який не любить...
Доброго дня, Ольо!

Може бути страшно щось змінювати після стількох років шлюбу, але коли стосунки поступово згасають, то і Ви почуваєтеся нещасною, і діти це відчувають і це впливає на їхню психіку. Тому рекомендую почати з особистої психотерапії для Вас, в першу чергу, щоб Ви дослідили свою самоцінність, свою сімейну історію і проробили страх покинутості та страх невизначеності майбутнього, а потім вже самі приймали рішення, що робити.
Якщо чоловік уже знайшов іншу жінку і до Вас нічого не відчуває, то це односторонній зв'язок для Вас, який не приносить Вам радості від життя. Тому, якщо оминати цю тему в розмовах з чоловіком і не звертатися до психолога, Ваша невдоволеність тільки зростатиме.
Що зі мною не так?Що це може бути?
Доброго вечора.

У Вас може бути або межовий розлад особистості, або біполярний афективний розлад. Точний діагноз може назвати лише лікар-психіатр, тому треба обов'язково звернутися до цього фахівця.
Як позбутися відчуття заздрості та як перестати себе недооцінювати?
А що заважає втілити у дійсність ті мрії, які у Вас не вийшло реалізуати раніше?
Я не доверяю своей девушке
Здравствуйте!

Я думаю, что у Вас и у девушки в силу юного возраста ещё немного социального опыта. Не в плане того, сколько отношений у вас было, а в плане того, как вы оба умеете налаживать доверительные отношения и решать конфликты. Похоже, что пока не умеете, но это нормально, потому что все мы люди и учимся, в том числе и доверять.

По поводу чего девушка Вам врала? Бывает ложь патологическая, но тут я не спешу лепить такой ярлык, потому что не говорила с ней лично. Чаще всего ложь в отношениях - это психологическая защита от чего-то. Попытка защитить своё личное пространство при неумении говорить словами через рот, что о чём-то распространяться с Вами не хочется. Возможно, чем больше Вы давите на девушку ревностью и недоверием, тем больше она закрывается в себе и лжёт, и так вы оба постепенно рушите отношения.

Так как вам нет 18, Вам нужно попросить родителей согласия на получения психологической помощи частного специалиста (после 18 это согласие уже не нужно и вы одни или с девушкой можете обратиться сами). Также можно обратиться к психологу в учебном заведении, где Вы учитесь, это бесплатно и согласия родителей не требует. Удачи!
Публикації психолога 1
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr