Залежність в людині
Знайдіть психолога в Україні: психолог Київ, психолог Дніпро, психолог Одеса, психолог Харків, психолог Львів та інші регіони України або онлайн.
Ирина Николаевна Островерх (Харків) 07-01-2023 16:54:33 |
4
Ирина Григорьевна Инститорова Тетяна Олександрівна Бородавко Павел Леонидович Басанский Доброго дня! "Не подобається коли він просто спілкується з сестрою .Самій мені важко спати без нього . Важко коли він не поруч . На роботу я не ходжу і боюсь ходити. Я не впевнена в собі . Чи справлюсь я . Боюсь виходити з зони комфорту але заробляти хочу . Боюсь не справитись . Що мені робити підкажіть будь ласка" Ви описуєте ознаки вивченої безпомічності, це коли фізично доросла людина залишається у дитячій позиції і їй потрібен хтось дорослий, щоб нести відповідальність за її життя. Колись ви за допомогою батьків позбавили себе віри в себе та свою внутрішню силу. Сумна історія. Вам необхідно підібрати собі психолога на сайті і почати працювати в особистій терапії. |
Владимир Анатольевич Тарасенко (Запоріжжя) 07-01-2023 17:40:01 |
4
Татьяна Штапова Соломія Лехіцька Павел Леонидович Басанский Добрий день! цитата:
Що мені робити підкажіть будь ласка цитата:
В моєму дитинстві тато мало проявляв до мене уваги так як був на заробітках. Що можете сказати про стосунки з мамою та іншими значимими людьми? цитата:
Я дуже контролюю його Чи не могли б Ви визначити вік тієї дівчинки? цитата:
На роботу я не ходжу і боюсь ходити Ответ отредактирован автором 07-01-2023 17:40:54 |
Татьяна Штапова (Київ) 07-01-2023 18:08:08 |
Доброго вечора. Якщо Вам добре тільки, коли хлопець поряд, нереально жити повноцінно. Такий стан схожий на світосприйняття маленької дитини, яка тотально залежна від мами в перші місяці свого життя. Ви вже доросла людина, але схоже на те, що щоб навчитись самостійності, впевненості в собі, треба пройти певний шлях, краще з допомогою психолога. Залежність від присутності хлопця та страх ходити на роботу - це наслідок одних і тих же причин. Їх варто знайти та пропрацювати.
|
Виберіть психолога для консультування з приводу тривожності, панічних атак, ірраціональних страхів
Тетяна Олександрівна Бородавко (Харків) 07-01-2023 18:34:56 |
Обычно, когда речь идет о парных отношениях, нужно рассматривать динамику пары в целом. И разбирать, как и почему себя чувствуют оба партнера. Вы видите проблему в себе и в своем детстве. Я думаю - это одностороннее видение. Надо бы поисследовать, как Ваш партнер чувствует и позиционирует себя в Вашей паре. Для этого нужна работа с парой.
|
07-01-2023 19:26:36Доповнення від автора |
↩ Реакція на відповідь № 331754 для Владимир Анатольевич Тарасенко А як навчитись опиратись саму на себе? З мамою в мене хороші відносини. Но в дитинстві мені дуже не хватало татової уваги . Після 10 років ми переїхали в інше місто і тато мало зі мною звязувався бо тоді поїхав заробляти і рідко приїжав . Тому я думаю я шукаю увагу в хлопцеві і боюсь що він також пропаде і забуде про мене. Я економіст. Раніше працювала не офіційно але дуже важко вдається спілкуватись з людьми . Раніше в коледжі привертала увагу до себе спеціально. Часто гуляла спілкувалась. Було рвіння щось робити. Зараз все знову пропало і не знаю як зробити так щоб я не переймалась так цим всім . А просто жила в своє задоволення |
Владимир Анатольевич Тарасенко (Запоріжжя) 07-01-2023 20:59:46 |
цитата:
А як навчитись опиратись саму на себе? Ось дивіться, що відбувається. Ви наділили хлопця роллю Рятівника, який мусить Вас спасати від невпевненості в собі та від страху маленької дівчинки, якій конче не вистачало татової уваги в дитинстві. Але ж Ви насправді вже далеко не та маленька донечка свого тата. Натомість робоча модель побудови близькості залишилась ще з дитинства. І Ви провалюєтесь у надуманий страх залишитись у світі і житті наодинці в разі, якщо хлопець піде. Проте, треба визнати, що маємо справу з фантазією. Це на рівні раціонального. Однак коріння проблеми міститься на емоційному рівні. Тому співпраця з психологом, на мою думку, це саме те, що Вам потрібно. До речі, варіант зустрічей онлайн вельми єфективний і доречний. цитата:
Часто гуляла спілкувалась. Було рвіння щось робити. Зараз все знову пропало |
Олена Миколаївна Рижа (Запоріжжя) 07-01-2023 21:48:47 |
2
Владимир Анатольевич Тарасенко Добрий вечір. У віці до 12 років дівчатка емоційно пов’язані з татом. Вони очікують від нього уваги, любові, заступництва більше, ніж від матері. Папа стає непорушною стіною між добром та злом, джерелом спокою, турботи та захисту. У дівчаток у цьому віковому періоді формується здорова самооцінка, вона почувається гідної уваги, поваги і дозволяє бути різною. Цей момент вашого життя потрапив в капсулу й тільки зараз почав брати своє. цитата:
В моєму дитинстві тато мало проявляв до мене уваги так як був на заробітках |
07-01-2023 22:00:16Доповнення від автора |
↩ Реакція на відповідь № 331760 для Владимир Анатольевич Тарасенко Зрозуміло. Дякую що розяснили. З вами можливо якось співпрацювати онлайн? |
Виталия Юрьевна Мельник (Харків) 08-01-2023 01:15:15 |
|
Светлана Владимировна Киселевская (Дніпро) 08-01-2023 04:40:34 |
цитата:
В мене нездорова ревність Ситуацию усугубляют и другие Ваши страхи, в частности, про работу. цитата:
Що мені робити підкажіть будь ласка |
Владимир Анатольевич Тарасенко (Запоріжжя) 08-01-2023 10:03:48 |
|
![]() |
|
Наші психологи
Схожі онлайн консультації
Рекомендуємо!

Коротенький тест для оцінки рівня тривожності, 7 питань про ваше самопочуття протягом останнього часу.

Страх и тревога, в чем различия. Некоторые виды тревоги. Что делать, если тревога не проходит?

Страх - это эмоция, которая обычно возникает, когда вы чувствуете угрозу своему личному благополучию. Следовательно, для человека как биологического существа возникновение страха не только целесообразно, но и полезно. Это обычная эмоция,

На даний час наша країна перебуває в дуже тяжкій ситуації, у стані війні. Всім нам знайомі почуття: страх, безсилля, гнів... Я пропоную техніки, які допоможуть знизити рівень тривоги та напруження і полегшити стан

Коли виникають ПА? У період змін у вашому житті. Зростання панічних атак можна спостерігати і під час соціальних змін: війни, фінансової кризи, епідемії. У чому причини панічних атак?

Панические атаки – частое явление. Паника – это наша способность выживать. Модели «защитного» поведения при ПА. Как справиться с паническим расстройством?