Не могу принимать решения
Знайдіть психолога в Україні: психолог Київ, психолог Дніпро, психолог Одеса, психолог Харків, психолог Львів та інші регіони України або онлайн.
Алла Григорівна Веленко психолог Київ 08-11-2024 12:40:58 |
1
Доброго дня! Щодо поради "поки не поспішати кудись їхати і щось міняти", як на мене, Ваші батьки мають рацію. До тих пір поки у Вас не розкриються сильні чоловічі якості, як то сила волі, почуття відповідальності, наполегливість, витримка тощо, на превеликий жаль, розраховувати на те, що Ви зможете щось поміняти в своєму житті, навряд чи можна. Тому я б Вам порадила почати серйозно займатися спортом: гімнастика, бігати, різноманітні вправи та йогівські асани... Адже, ВСІ чоловіки розвиваються спершу через своє фізичне тіло. Окрім того, почніть читати розвиваючу літературу та слухати лекції, наприклад, того ж Олега Торсунова в ютубі про розвиток чоловічих якостей. І повірте, як тільки Ви розкриється як чоловік та особистість, все інше прийде у свій час і Ви зможете тоді приймати правильні рішення. Відредаговано автором 08-11-2024 12:42:42 |
Валентина Михайловна Жемчужникова психолог Київ 08-11-2024 13:51:20 |
Бояться нормально. Продумайте план, разные варианты развития событий и как вы будете действовать в каждой из этой ситуации. Вернуться домой вы всегда успеете. Что вы теряете сидя дома и боясь?
У вас нет семьи, детей, отвечаете только за себя - самое время идти в страхи и пробовать. Если вы ищите способ, как не бояться - его нет. Работа со страхом это разбирать, что вы боитесь, расписывать сценарии, как я выше написала, и идти в свой страх, анализируя потом, что и как происходит. Только так. Боязнь воды убирается тем, что вы пробуете в нее зайти и потихоньку плавать. Сидя на берегу ничего не изменится и плавать вы не научитесь, и страх воды не уйдет |
Марія Олексіївна Середа психолог м Бровари 08-11-2024 13:57:13 |
1
Вітаю! Підтримую попередні рекомендації фахівця. Адже, саме зараз, Ви знаходитесь в перекрасному віці щоб знайти та розкрити себе, свій потенціал! Ваші батьки дають мудру пораду: "родители говорят пересиди зиму", варто прислухатись до них. Спробуйте знайти(виписати на лист паперу) переваги в тому, що Ви поки що на цьому місці та недоліки, якщо саме зараз зірветесь/кинете все та поїдете за кордон. Очевидно, що на даний момент переваг буде більше і вони суттєві. Це надасть Вам тимчасово заспокоєння, прийняття даної ситуації. Та виграєте трохи часу, а паралельно займайтесь саморозвитком своєї особистості. Вірю в Вас! |
Виберіть психолога для консультування з приводу тривожності, панічних атак, ірраціональних страхів
|
Наші психологи
Схожі онлайн консультації
Які симптоми можуть свідчити про наявність тривожного розладу? Як можна самостійно знизити рівень тривожності у повсякденному житті?
Что такое и как проявляются панические атаки (ПА)? Можно ли дать какие-то практические рекоммендации самопомощи при панических атаках?
Отчего мучают ночные кошмары? Как действовать родителям, если ребенку регулярно снятся страшные сны?
Рекомендуємо!
Коротенький тест для оцінки рівня тривожності, 7 питань про ваше самопочуття протягом останнього часу.
Страх и тревога, в чем различия. Некоторые виды тревоги. Что делать, если тревога не проходит?
Страх - это эмоция, которая обычно возникает, когда вы чувствуете угрозу своему личному благополучию. Следовательно, для человека как биологического существа возникновение страха не только целесообразно, но и полезно. Это обычная эмоция,
На даний час наша країна перебуває в дуже тяжкій ситуації, у стані війні. Всім нам знайомі почуття: страх, безсилля, гнів... Я пропоную техніки, які допоможуть знизити рівень тривоги та напруження і полегшити стан
Коли виникають ПА? У період змін у вашому житті. Зростання панічних атак можна спостерігати і під час соціальних змін: війни, фінансової кризи, епідемії. У чому причини панічних атак?
Панические атаки – частое явление. Паника – это наша способность выживать. Модели «защитного» поведения при ПА. Как справиться с паническим расстройством?
Почему и как возникает фобия и страх? Основные этапы самостоятельного преодоления фобии и сильного страха. Преодоление страхов и фобий может улучшить качество нашей жизни. Что стимулирует фобию и страхи?
Страх смерті або танатофобія. Для кожної особистості смерть є індивідуальним феноменом. Дуже часто для психічного самозахисту особистість створює різні образи безсмертя.