Психологиня Инна Витальевна Гречко Харків


"Восточно-украинская ассоциация арт-терапии" - интегративный курс по арт-терапии, ассоциативно-метафорические карты в системной семейной психотерапии, Институт практической психологии Эра "Метафорические карты. Основные темы для тренингов на базе МАК", Ассоциация глубинной психологии - 1 ступень авторской обучающей программы по глубинной психологии "Батискаф", марафон "Арт-терапия в работе специалистов помогающих профессий", участие в конференциях: "Арт-терапия в работе с подростками", международная онлайн-конференция "Арт-МАК", "Арт-терапия в работе с подростками", "Психоонкология 2020".
спеціалізація, зона професійних інтересів
Аналітична психотерапія
Клієнт-центрована психотерапія
техники арт-терапии, когнитивно-поведенческой терапии
Основне

⭐ Оцінка від колег-психологів
Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок: 10. хто оцінював
Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?
Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.
Відповіді 752
Если работа этого лично от Вас не требует, то тут принять тот факт, что Вам так комфортнее и не пытаться делать того, что не хочется. Если же это нужно для работы, то тут, возможно, вопрос принятия себя и своей ценности - с этим можно работать с психолоком индивидуально ( хоть лично, хоть онлайн), или поискать соответствующую литературу, может и ее достаточно будет.
Всегда будут те, кто умнее и не умнее. Важно в такие момент не сравнивать себя с ними, не терять своей ценности, порой даже можно попросить помощи у них, обучиться - многие с радостью ее окажут, конечно же будут и те, кто откажет.
Коли ми опиняємось в ситуації, яку наша свідомість котує як небезпечну, організм і психіка починає реагувати на це відповідно. Зрада хлопця виявилась для Вас травматичною (до речі Ви так і не написали, як реагували на неї), можливо, підсвідомо Ви чекаєте, що це повторитисься і, як наслідок, перебуваєте в постійному напруженні.
Як варіант: спробуйте уявити, що це знову повториться, що Ви робитимете в цій суації, що відчуватимете, як будете з цим справлятись? - спробуйте прожити цей момент. І коли знову почнуть з"являтись тривожні думки щодо хлопця, визнавайте їх, кажіть собі, що розумієте їх причину і знаєте, що робитимите, ящо це навіть станеться, подякуйте мозку, що переживає за Вас і посилає їх, та це всього лише думки. Проаналізуйте ситуації, коли саме вони з"являються - це дасть Вам можливість більш усвідомлено дивитись на ці ситуації.
Якщо ж це все ж таки не дає Вам спокою, то краще звернутись на індивідуальну консультацію до психолога і з ним порацювати над зменшенням тривоги і зарядженності цих моментів і поверненням Вам бажаного стану.
По поводу благодарности: попробуйте завести дневник благодарности и каждый день писать туда около 5-10 пунктов, комы и за что Вы могли бы выразить благодарность сегодня. А перед этим пунктов 30-50 таким же образом, пройдясь по своей жизни от рождения. Начните прямо с родителей за то, что они дали Вам жизнь, а может, с бабушек и дедушек, которые дали жизнь родителям. Пиком всего будет анализ, казалось бы, негативных событий жизни и поиск в них того, за что можно быть благодарным (те же уроки, приобретенные последствие качества). И Вы удивитесь сколько в жизни всего, за что можно выражать благодарность.
Удачи Вам)
якимось чином доля мені їх підкидає.»;
Найчастіше ця доля пов"язана із взаємовідносинами з батьками чи їх відсутністю із взаємовідносинами між ними. Ви пишете, що батька в Вашому житті не було, можливо мама якось про нього висловлювалась, можливо у Вас сформувалось якесь його бачення, інші фактори - і це може беспосередно впливати на те, які чоловіки залучаються до Вашого життя. В цьому питанні краще розбиратись індивідуально з психологом.
Можливо, саме зараз Ви готові, до нових дій чи хоча б до нових рішень. Бажаю Вам успіху і ресурсів.
Про всяк випадок повідомлю, що є державні організації, державна гаряча лінія з протідії домашньому насиллю. Не знаю, чи можна тут давати телефони й посилання. Та якщо Ви розумієте, що потрібно - напишіть мені в особисті або запитайте в свого психотерапевта (гадаю, в нього також мають бути).
«Чтобы ему было 2 года сразу его можно понимать разговаривать. Они такие прикольные. Новорожденные меня не умиляют.»; Ощущение, как-будто Вы решили купить себе игрушку. Что для Вас значит ребенок? Какой Вы себе видите роль родителя?
«Новорожденные меня не умиляют. Я, их 'боюсь". Почему?»; Для того, чтобы узнать, почему, нужно понять что именно страшит Вас в новорожденных? Возможно это ответственность, страх сделать что-то не так, возможно в Вашем подсознании отпечаталось что-то травмирующее, что происходило с Вами в течение первых двух лет жизни. Вы знаете, какими они были?
Я можу тільки уявити, як Вам важко - адже це дійсно так. Чоловік намагається Вами маніпулювати і він робитиме це далі. Ви самі раніше казали, що діти йому не потрібні, що Він ними не займався і не займається. Розлучення звісно буде травмою для дітей, та спостерігати таке сімейне життя батьків, насилля, яке згодом переросте і на них (що часто буває в сім"ях аб"юзерів) - це ще більша травма. Тому я бажаю Вам сил і впевненості в досягненні своїх результатів на цьому тернистому шляху до щастя. Пам"ятайте, як тільки ви будете щасливою - це щастя росповсюдиться і на Ваших дітей.
»;
Позиція жертви - це й далі закривати очі і чекати, поки хтось зробить все за нас. Інтуітивно Ви самі все розумієте. І, мені здається, знаєте, що маєте робити. Просто важливо розуміти, що страх - це також нормально, нам завжди страшно змінювати життя. І завжди хочеться "підмостити сіна" - знайти опору, перестрахуватись. Та, на жаль, цей крок за нас ніхто не зробить.
Обговоріть свої почуття вини з психотерапевтом, а юридичні питання з юристом.
Ви велика молодець, що знаходите сили на дітей і на те, щоб працювати над собою. Вірте в себе і в свою ціль та йдіть до неї, тим паче, що у Вас є підтримка психотерапевта.
Ответ отредактирован автором 04-02-2021 11:04:43
Подумайте для начала, что Вы от этого получаете, что теряете. Порой мы включаемся и нам интересно, а потом осознаем, что это забирает массу энергии. В такие моменты важно осознанно замечать включение и останавливать себя. Подумайте, о чем бы еще хотелось говорить с тем же парнем (ведь может оказаться, что у Вас уже и других тем нет), поискать другие общие интересы.
«У мене немає на кого покластись в житті у скрутному положенні, в моє коло оточення входить різноманітні люди ,але по суті в таких випадках я Сама.»; А Ви робили спроби на них покластись, у що заважає Вам будувати більш тісні стосунки?
«Я не цікавлю чоловіків з метою створення сім'ї, або стосунків. Найчастіше до мене проявляють інтерес значно старші мужчини, і так лише для розрядки.»;
Тут питання, чому саме Ви обираєте таких чоловіків? Це також може залежати від відносит з батьками в дининстві.
«Я доволі начитана , грамотна , якщо потрібно вмію себе вигідно подати до прикладу на співбесіді , але мені найчастіше відмовляють .
що мене відверто дивує.»; Найчастіше - тобто все ж таки були випадки, коли не відмовляли? Що відрізняє ці випадки. Зараз доволі велика конкуренція і, можливо, Ви просто не відповідали потребам роботодавця - так буває.
Всі Ваші питання зводяться до одного: «що я пропустила ? що зробила не так ?»; Щоб розібратись в цих питаннях досконало краще йти на індивідуальну консультацію, адже в форматі чату важко це зробити.
Повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.