У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Маргарита Вікторівна Шкляревич Київ

психолог    Маргарита Вікторівна Шкляревич
23-10-2019 Маргарита Вікторівна Шкляревич додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 10 днів тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 8
психолог
Освіта
Напрямок: працюю у когнітивно-поведінковому напрямі 2 хвилі (А.Бек), 3-ї хвилі (схемотерапія).
Член асоціації когнітивно-поведінкової психотерапії.
Освіта:
Диплом про вищу освіту психолога загального профілю міжнародного зразка.
Диплом клінічного (медичного) психолога (перекваліфікація), а також фармацевтична вища освіта (Національній медичний університет, Київ).
Проходила цикли підвищення кваліфікації в Інституті післядипломної освіти: Інституті медичної психології та психотерапії ім. Карвасарського. Спеціалізація: когнітивно-поведінкова психотерапія.
Схемотерапія.
Спеціалізація з наративного аналізу – сертифікат міжнародного зразка від асоціації психологів та психотерапевтів України.
Підвищення кваліфікації з кризових станів, психосоматики та невротичних розладів, медичної психології, кпт по роботі з емоціями (Інститут Карвасарського), особистісно-орієнтована терапія.
Підвищення кваліфікації: когнітивно-поведінкова терапія особистісних розладів.
Сертифікат інституту раціонально-емотивної психотерапії "Основні методи консультування в різних напрямках".
Сертифікат від Асоціації КПТ по роботі з подружніми парами від Ф.Датіліо, Пенсільванія.
Проводжу патопсихологічне дослідження: памяті, уваги, мислення, особистісних характеристик за допомогою клініко-психологічних та експериментально-психологічних методик.
Досвід психологічної практики
Член асоціації когнітивно-поведінкової психотерапії.
Навчаю самоменеджменту-самоаналізу та самодопомозі.
Орієнтована на найкоротші терміни терапії, якщо це можливо.
Відкритість методик.
Проводжу глибинне опрацювання вашої проблеми за методиками КПТерапії 2-ї хвилі та схемотерапії у поєднанні з техніками з інших напрямків.
Когнітивно-поведінкова психотерапія - метод психотерапії, який підтримується страховою медициною в Європі та відповідає європейському стандарту допомоги. Ефективність КПТ доведена понад 250 клінічними дослідженнями.

НЕ ЗАЙМАЮСЯ: алкогольними та наркотичними залежностями, сексуальними проблемами. Працюю з дорослими та підлітками, що досягли 18 років (за умови бажання особи працювати з запитом, який надають батьки).

"Результат" - це спільна робота ФАХІВЦЯ (який знає методики як допомогти) та КЛІЄНТА (який зацікавлений та працює над собою), і ця робота дає глибокі результати.
Працюю з запитами
Основні запити, з якими я працюю:
- Психологічна підтримка після психологічних травм;
- Депресії, тривожні стани, страхи, фобії;
- Особистісні кризи;
- Особистісні розлади (уникаючий, залежний і т.д);
- Незадоволеність якістю життя;
- Невротичні розлади;
- Складнощі у прийнятті рішень;
- Проблеми пов'язані з "тайм менеджментом";
- Екзистенційні проблеми (сенс життя);
- Питання самовизначення та самореалізації;
- Психосоматичні розлади;
- МіжособистіснІ стосунки,
- Невпевненість у собі.
Спеціалізуюся на роботі виключно з жінками.
Працюю онлайн зум/скайп/гуглмит:
1000 грн/70 хв або 800 грн/50 хв


Основне
диплом перевірено
місце прийому клієнтів
   в Київ,
Сертифікати про додаткову освіту
Киевский институт рационально-интуетивной терапии "Я"
місяців: 2 годин: 45
Ассоциация психологов и психотерапевтов
місяців: 1 годин: 108
Институт психотерапии и медицинской психологии им Карвасарского.
місяців: 2 годин: 72
Когнітивна-поведінкова психотерапія
Ассоциации КПТ
годин: 10
Когнітивна-поведінкова психотерапія
Институт медицинской психологии и психотерапии им.Карвасарского
місяців: 2 годин: 72 Почуття й емоції
Когнітивна-поведінкова психотерапія
ГО "Комплексна психологічна допомога"
місяців: 3 годин: 30
Схема-терапія

Відповіді 28
частая тревога
Добрий вечір. Відповісти на це питання доможе Вам чи лікар психіатр, чи клінічний психолог. Але лікар швидше за все відразу призначить препарати. Я рекомендую почати з психотерапії з клінічним психологом, він паралельно діагностує Ваш стан (чи потрібна фармакотерапія), і подивіться чи допомагає тільки психотерапія, але якщо Ви добре реагували на фенібут і він Вам допомагав повністю прибирати такі стани, то психотерапія повинна допомогти, якщо стан не погіршився за цей час. Але вирішувати Вам, дивлячись на що Ви налаштовані, за фінансами, ліки будуть дешевшими, але фенібут - це симптоматична допомога, перестанете пити, стане гірше як Ви і помітили. Найкраще інші препарати у Вашому випадку, але спочатку потрібен діагноз, звичайно для інших ліків. Паралельно рекомендую прочитати літературу з самодопомоги, є хороша з дуже дієвими простими рекомендаціями стосовно тривоги - когнітивно-поведінкової психотерапії при тривозі, із завданнями
Успіхів Вам, бережіть себе.
Не знаю що робити
Добрий день. Ви опинилися у дуже складній ситуації. Булінг + відсутність підтримки рідних- це найважче, що може бути, особливо для такої доброї та чуйної людини.
Я думаю, Ви робите все правильно, що багато не розповідаєте батькам. Едине, що можна спробувати, це попросити перевести Вас в іншу школу, багато не розповідаючи, але повідомивши, що там є сильний булінг і Ви там не зможите гарно вчитися, та взагалі бути в нормально му стані. Але зробити це рішуче. Тому що перша реакція може бути у вигляді не серьезного ставлення.
Інтернет і правда зараз для Вас важливий, Ви там маєте підтримку, друзів та спосіб відволіктися та відновити сили.
Але я думаю, що Вам також потрібна психологічна підтримка від спеціаліста, я не даю порад стосовно поводження у школі зараз, вони не будуть дієвими, це потрібно робити з підтримкою, якраз там, маючи більше інформації зможуть якісно Вам допомогти, тому що бути занадто доброю до тих, хто Вам робить боляче може бути не корисно Вам, я скину Вам список безкоштовних організацій для допомоги українцям у Польщі, зверніться за допомогою:
1. Тел: +48 606 325 160
2. Польский миграционный форум: +48 669 981 038.
3. Дамиана» – центр медицинской помощи: +48 22 566 22 27
4. Центр "Психологическая пристань" Для записи: тел.: +48 533 300 999
5. ПЦ «KOMPAS»: +48 537606041

Бережіть себе та підтримуйте у цей важкий період, не вимагайте забагато, тримайтеся.
Моя матір не хоче вести мене до психіатра.
Добрий день. Ваша ситуація дуже серйозна, і Ви маєте рацію, Вам терміново потрібна допомога психіатра, Вам відразу стало б легше після призначення медикаментів. Є ще один варіант, але не знаю чи підійде він Вам, підійти до небайдужої вчительки в школі і поговорити з нею, розповісти ситуацію і попросити, щоб вона поговорила з Вашими батьками, пояснила небезпеку. Тому що без поліції - це лише за згодою батьків. Тобто варіант лише їх умовити. Якщо не чують Вас, можливо, почують когось зі сторони, зі школи. Але все залежить від того, чи є така людина, щоб підібрав правильні слова. Але у Вашому випадку, якщо і це не допоможе, я б все ж таки не побоялася поліції, якщо все так погано, бо це Ваше право на медичну допомогу. І тут небезпека Вашому здоров'ю та благополуччю. Я дуже Вам співчуваю, тримайтеся та бережіть себе.

Бесплатная рассылка интересностей!

Я боюсь людей, і не можу себе полюбити
Добрий день. Я щиро співчуваю Вам, тому що дійсно дуже важко з цим жити. Нелюбов до себе формується роками, і найбільше у наймолодшому віці, дуже добре, що Ви це помітили і розумієте, що це не ок, тому що Ви нічим не гірша інших (!), просто у інших були більш сприятливі обставини формування особистості. Я не знаю, що відбувається у Вашій сім'ї, але напевно є моменти, які також впливають на Ваш стан, навіть якщо вони не явні. На жаль, те, що Ви описуєте не можливо виправити просто порадами, а їх багато в інтернеті під запитом "як полюбити себе", і нічого нового порадити, тому що це не дуже дієво, це глибокий психотерапевтичний запит, потрібна кропітка робота з психологом протягом деякого, і не малого, часу. Тому я дуже раджу розповісти про свій стан дорослій людині із сім'ї, можливо з родичів більш дальніх комусь, яка Вас зрозуміє і допоможе із організацією психологічної допомоги, чи донесе інформацію до батьків, якщо не можете поговорити з ними напряму. Тому що можливе формування або соціофобії, або уникаючого розладу особистості, якщо до 18 років Ви з цим не попрацюєте. А зараз Ви ще можете все виправити, час є. Пам'ятайте одне: Ви не гірша інших, Ви зіткнулися із серйозним випробуванням, напевно, в минулому із психотравмою, яка привела до такого бачення себе, але це бачення себе-це як симптом хвороби, це не Ви така, ці думки і страхи- вони - це не Ви справжня, і я дуже бажаю повернути справжню себе назад. І дуже надіюсь, що є люди поряд, які не знехтують Вашим проханням і допоможуть. Щиро співчуваю і бажаю все ж таки бути другом собі, тому що ми маємо бути собі найкращими друзями, цього не потрібно заслуговувати, ті люди, що люблять себе і не бояться спілкування, люблять себе, їм показали, що їх можно любити просто так, і вони в це повірили, і ви можете любити себе просто так, і ви не маєте бути кращою для цього. З повагою та любов'ю, клінічний психолог, Шкляревич Маргарита.
Хто я? (Багато негативних проявів)
Стосовно наставництва я б не поспішала, нехай психолог, з яким будете працювати, визначить чи дійсно це не є заміною авторитетної фігури.
Если подруга обиделась на отказ
Добрый день. Вы поступили абсолютно правильно. Если Вам это не комфортно быть с ней с одном кабинете, то Вы имеете на это право. И это не Вы с ней несправедливо поступаете, помните об этом.
Подруга сейчас пытается добиться своего манипулятивным способом- обидой, в результате у Вас появилось чувство вины, что говорит о Вашей склонности к эмоциональной созависимости, чаще всего в детстве к Вам применяли этот же метод и управляли Вами, вызывая чувство вины, это нужно прорабатывать, если это часто и мешает жить. Обида- это выбор Вашей подруги. Ваш выбор: испытывать вину или нет, распишите: я виновата потому что ...,и я не виновата потому что..., Найдите Факты для двух колонок, но не "подруга обиделась, значит я виновата", это не факт, потому что если кто-то обиделся, то это не значит, что вторая сторона всегда виновата. Часто советуют не смешивать дружбу и работу, потому что сложно удерживать границы этих двух разных социальных ролей, люди путаются и вот результат, как в Вашем случае.
Что посоветую: вести с подругой себя позитивно, по доброму как ни в чем не бывало, но в этом в этом вопросе держать позицию. Если подруга ценит дружбу и человек мудрый, то со временем успокоится. Если нет, то Вам делать выбор: или позволять всегда Вами манипулировать, чтоб не потерять подругу, или отпустить ситуации и быть верной себе
С уважением и наилучшими пожеланиями, клинический психолог, Маргарита.
Хто я? (Багато негативних проявів)
Добрий день. Читаючи Вашу розповідь, спочатку було дуже сумно, що так склалися обставини Вашого життя, а потім я помітила світло в кінці тунелю, те, що Ви описуєте-це позитивні зміни, те, що з Вами відбувається - це особистісний ріст, не лякайтеся побачити "погані" сторони своєї особистості, бо без цього немає росту і змін, ми всі такі, всі не ідеальні, те, що Ви почали слідкувати за собою і намагатися стимувати прояви, які Вам не подобаються- це просто варте поваги, мало хто так старається, я думаю у Вас є ресурс змінити своє життя, просто Вам дуже потрібна підтримка і допомога, тому що із співзалежних стосунків вийти важко самому і це досить не швидко. Не лякайтеся власних різних думок, я б рекомендувала їх фіксувати і потім обговорювати зі спеціалістом, бути безоціночним спостерігачем. З повагою та щирими побажаннями Вас всього найкращого, клінічний психолог, Маргарита.
Мама
Вам 22 года, в этом возрасте уже должна пройти сепарация, но у Вас формируется созависимость с мамой, чем раньше от этого избавьтесь, тем легче будет потом. К сожалению, раз мама не понимает с первого раза, то вряд ли долгие объяснения помогут. Она удовлетворяет свою потребность, а именно чувствовать себя нужной, не обращая внимания на Ваши, вызывая чувство вины обидой, будете реагировать, значит поддаетесь этой манипуляции и цикл замыкается. Его нужно прервать, а для этого нужна решимость, сила духа и терпение. Многим необходима психотерапия, самим сложно. Но Важно не оправдываться, сказать один раз (!) причину отказа, мягко, без эмоций, и выставлять границы, любовь же к маме проявлять действиями. Правильная пропорция общения нужна так же. Это болезненный процесс чаще всего. Но если его правильно пройти, потом жизнь очень меняется к лучшему. Удачи Вам.
Очень понравилась квартирантка, но не могу решиться
Вопрос очень интересный. Ваши сомнения обоснованы. Отвечу таким образом: 1) что для Вас важнее найти девушку или иметь постоянного квартиранта? Если первое, то нужно рискнуть вторым, тем более второго найти легче.
2) отказ - это часть жизни, это не значит, что с Вами что-то не так, это значит,что просто не время, не место, не тот человек. И после отказа можно продолжить общаться, обговорив нюансы, и не смущаться этого. Это реально.
3) Вы скорее всего поступите так как свойственно Вам: есть две модели - не попробую не узнаю и лучше не рисковать. Что свойственно Вам, то ближе к сердцу.
Прислушайтесь к себе и сделайте выбор. Он будет правильным, так как Вам дальше с этим жить. Удачи Вам . И желаю, чтоб все сложилось.

Ответ отредактирован автором 18-08-2022 10:12:32

Психологическое насилие
Здравствуйте. Идеальный вариант- это разъехаться, это решит большую часть проблем. Но если это совсем не реально, то нужно начинать учиться выстраивать границы, говорить маме нет, отслеживать свое состояние и понимать где уже привычка, а где страх не угодить маме и созависимые отношения. Говорить себе "стоп" и замедляться. Это колоссальная работа. Поэтому часто психологи сопровождают клиентов в этом, подсказывают и поддерживают, Вы правы -это давление мамы очень повлияло и портит жизнь дальше, но не забывайте, что Вы уже не ребенок, а значит способны что-то изменить и сами принимать решения, говорить нет, даже если это близкие люди. Сложно помочь в переписке, не зная ни Вашей мамы, ни Вас лично, ни конкретных случаев и реакций на них. Если Вы столько лет жили в этом, то потребуется время, чтоб все поменять. Если совсем нет денег, то попробуйте найти серию видео в интернете на эту тему, т.к. тема объемная, но не уверена, что по видео это можно хорошо проработать, нужна личная терапия. Берегите себя и удачи Вам!
Страх
Здравствуйте. Извините, не знаю Вашего имени, не знаю как к Вам обращаться. Я очень не советую Вам искать помощь в данном вопросе на форумах. Нельзя , нереально (!) Вам ее оказать в переписке. Если у Вас нет денег на консультацию, то попросите у родителей, родственников, конечно, если боитесь и нет понимания, то не говорите родным всю правду, скажите, что Вам плохо психологически, или что-нибудь, чтоб услышали. Вам срочно нужен врач-психотерапевт (но именно врач!не просто психотерапевт!) или клинический (синоним: медицинский психолог), не идите к обычному, не поможет, а деньги возьмёт. Не советую просто терпеть, Вы нуждаетесь в квалифицированной помощи на личной встрече. Берегите свое здоровье! Врачей найти можно в частных клиниках, клинических психологов на сайтах психологов, перечитывая образование, так будет обязательно указано, если он клинический. Удачи Вам!
Обязан ли психолог рассказать родителям подростка про селфхарм?
Здравствуйте, Белла. На самом деле психолог сообщает о намерениях, замыслах суицида. По поводу самоповреждений нет жёстких инструкций, поэтому есть вероятность, что он/она может сообщить. Все зависит от серьезности проблемы и от степени риска для вашего здоровья и причин почему Вы это делаете, на основании этого психолог примет решение. Можете спросить у психолога, если у Вас нет доверительных отношений как я понимаю, об этом, рассказав как бы о подруге, которая боиться обратится к психологу по этой причине, и узнаете мнение этого психолога на эту тему, и там примете решение. Очень надеюсь, что все получится у Вас, т.к. это серьезная информации, и получить квалифицированную помощь в этом вопросе от Вашего психолога было бы хорошо. Удачи Вам!
Отношения и Любовь
Здравствуйте. На самом деле однозначного ответа нет. Девушка, возможно, получила психотравму от измены, и у нее сформировались убеждения по поводу того как все должно быть в отношениях. Но открыто она об этом не говорит, это свойственно многим девушкам с психологическими проблема в (а они сейчас есть очень у многих). Это может быть игра но наполовину подсознательная (она вредит этим и себе самой), когда она хочет, что ее удивили, и все сделали так как она это представляет. Второй вариант: она сама теперь не знает чего хочет, и ей нужно время. Третий вариант: она относится к Вам как к другу, и может ждать поступков, но от кого-то другого. Не видя девушки, не общавшись с ней ни один психолог не даст точный ответ и не остановиться на одном варианте. Но! рекомендацию Вам дать можно. 1. Если она не знает что ей теперь делать можно подождать, но если она над собой работать не будет, то можно ждать долго...стоит ли оно того, и это самый маловероятный вариант. 2. Если Вы ей друг, то стоит подумать, подходит ли Вам эта роль, и или согласиться на нее, или отказаться. И 3. Если это манипулятивная игра в "угадай что я хочу, соверши поступок" как результат неблагоприятных событий в ее жизни или не способности к открытым отношениям, то нужно прямо останавливать эту модель поведения и прямо прояснять каких поступков она хочет, как это должно выглядеть, примеры и так со всеми требованиями, общаясь в непринуждённой обстановке при этом, конечно. Зрелый человек даст ответы, и тут же сами решите, можете ли Вы ей это дать. Если диалог не строиться, то ее поведение нельзя предсказать, можно угадывать и удивлять, но опять же, важно дать себе ответ нужно ли оно Вам. И принять ответственность, что оно имеет право вести вести себя как угодно, и если Вы соглашаетесь на неопределенное общение без четких границ и обещаний, то это Ваш выбор. Вас никто не обманывает, если Вам ничего не пообещали. Важна осознанность в этом выборе. Так же можно четко обозначить Ваши чувства к ней и дать возможность сделать выбор. Удачи Вам!
Ужасное чувство, помогите справиться
Уважаемая Марина. Почему Вы считаете, что сказать парню с ней не общаться, или как минимум, что Вам это не приятно, что он с ней общается, неправильным? Неправильно, а точнее не честно по отношению к себе подавлять чувство ревности и недовольство! Ставить свои потребности на второй план! Но защитить себя- это минимум, который Вы должны самой себе, если хотите счастливых отношений. Если Вы не можете выстроить свои стандарты при общении с парнем, то в любых отношениях Ваша неуверенность будет считана мужчиной и Вы будете 100% в зависимых отношениях. Поэтому Вам важно увидеть слабую уверенность в себе, если считаете, что она лучше, и с этим поработать. Не пожалейте времени на это и денег. Как и с тем, что считаете неправильным говорить о своих чувствах и выставлять свои стандарты и границы в отношениях. Что значит лучше и хуже? Это очень субъективно. Нас выбирают не потому, что мы лучшие, а потому, что мы те самые, подходящие, любимые, неповторимые, и (!) несравнимые, а значит и не нужно сравнивать. Это проиграшная позиция изначально. Удачи Вам!
перепады настроения
Здравствуйте. Ваше состояние не является нормой, поэтому я бы рекомендовала Вам пройти обследование на уровень гормонов (щитовидная железа и уровень эстрогенов, но лучше полный пакет, включая пролактин). И вторым шагом консультация клинического психолога, который сможет выявить причины Вашего состояния, проведя патопсихологическое исследования. Без диагностики нельзя правильно действовать. Можно сразу подавить состояние фарм препаратами, но это не будет правильно, если не понимать причину этого, и можно только навредить. Или можно проигнорировать, переждать, но есть вероятность худших последствий, как минимум невроза в развитии, потеря социальной адаптации и т.д. Если у Вас понимающие родители, то сообщите об этом состоянии и об необходимости диагностики.
Публикації психолога 4
Інтерв'ю 3
УЧАСТЬ В ІНТЕРВ'Ю
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr