У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психолог Віталій Медведєв Рівне лише онлайн

психолог    Віталій Медведєв
18-02-2020 Віталій Медведєв додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 22 дні тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 7
психолог 👔 організаційний психолог
Освіта
- Національний університет Острозької академії, бакалавр-психолог; магістр-психолог
- Інститут Когнітивно-Поведінкової Терапії при Українському Католицькому Університеті, "Основи психіатрії в методі КПТ", "4-х річний базовий курс КПТ"
- NGO "Association of Psychologists and Psychotherapists, «Консультація в роботі практичного психолога»
- НаУ ОА, Інституту практичної психології та психотерапії при, супервізія
- Членство в асоціації профілактичної та Антиейджин медицини, НМАПО ім. І. Я. Горбачевського
- Членство в асоціації лікарів та психологів «Мистецтво лікування: від профілактики до якості життя», НМАПО ім. І. Я. Горбачевського
Досвід психологічної практики
🇺🇦Українська 🇺🇸English

✔ 8 років досвіду

✔ Індивідуальне консультування спрямоване при долання поширених життєвих проблем для осіб різного віку — молодь, дорослі, особи поважного віку.

✔ Психодіагностика з розʼясненням результатів і рекомендацій щодо можливих стратегії боротьби з проблемами відповідно до DSM-V, МКХ-11.

✔ Робота з клієнтами побудована відповідно до сучасних міжнародних протоколів NICE, APA, ВООЗ.

✔ Усі втручання спрямовані на розвитку особистості та досягнення її благополуччя та добробуту, зокрема:
- поліпшення емоційного стану
- освоєння корисних розумових та поведінкових навичок
- розвиток вміння реалістично оцінювати власні сили та можливості
- відновлення та поліпшення самооцінки
- побудова дисципліни
- вміння самостійно розробляти ефективні стратегії для подолання проблем будь-якої складності
- навчання психологічних технік та вправ спрямованих на заспокоєння, зосередження, поліпшення настрою

✔ Групові психологічні тренінги для дітей та підлітків спрямовані на розвиток корисних особистісних новичок та поліпшення міжособистісного спілкування
Працюю з запитами
✔️ проведення тренінгів✔ Робота з відновлення психологічного стану клієнтів
✔ Планування та розробка програм корекції психологічного стану клієнтів з урахуванням їх індивідуальних, статевих, вікових та національних особливостей
✔ Труднощі на роботі (незадоволеність роботою, конфлікти з колегами та керівниками, можливість звільнення)
✔ Невлаштованість особистого життя та негаразди в сім'ї
✔ Погана успішність у школі університеті, на роботі
✔ Брак упевненості в собі та самоповаги
✔ Болісні коливання в ухваленні рішень
✔ Труднощі у зав'язуванні та підтримці міжособистісних стосунків
✔ Самореалізація
✔ Труднощі адаптації
✔ Емоційне та професійне вигорання
✔ Тривожні та депресивні стани
✔ Панічні атаки
✔ Кризи
✔ Втрата
✔ Сексуальність та утворення стосунків в парі для чоловіків
✔ Проблеми зі сном
✔ Проблеми з дисципліною
✔ Розлад поведінки
✔ Соціально-опозиційний розлад
✔ Соціальна фобія
✔ Фобічний розлад
✔ Стрес-менеджмент
✔ Проблеми з самоорганізацією та самодисципліною
ℹ️ За необхідності, спрямовую клієнтів до інших спеціалістів у сфері психічного здоровʼя: невролог, психіатр, чи психолог іншої кваліфікації.
1000 грн


Основне
диплом перевірено
Перебуває в: Великобританія

Відповіді 33
Боюсь быть собой для других
Логіка вашого повідомлення дозволяє зробити висновок що у вас соціальна тривожність. Вона досить швидко лікується. Вам допоможуть різні стратегії, якщо ви страждає від соціальної тривожності. Деякі з цих стратегій можуть включати:

Когнітивно-поведінкова терапія ( КПТ): Цей вид терапії може допомогти вам виявити негативні думки, які спричиняють соціальну тривожність, і боротися з ними.

Експозиційна терапія: Ця терапія передбачає поступове потрапляння вам в ситуації, яких ви боїтесь, в контрольованому та безпечному середовищі, що може допомогти зменшити тривогу з часом.

Практики усвідомленості: медитація та глибоке дихання, можуть допомогти зменшити тривогу та покращити загальне самопочуття.

Зміна способу життя: Зміни в раціоні харчування, фізичних вправах і звичках сну можуть допомогти зменшити симптоми соціальної тривожності.

Важливо пам'ятати, що кожна людина унікальна, і те, що працює для однієї людини, може не працювати для вас. Психолог допоможе вам розробити індивідуальний план консультування, який відповідає вашим конкретним потребам і цілям.

----

Мої контакти вказані в профілі, тому якщо вам здалося що я можу вам допомогти, зателефонуйте мені або напишіть на почту.
Как научиться отпускать ситуацию?
Привіт. Не буду "лізти у душу" без вашого дозволу і провокувати вас займатися "самокопанням". Це не допоможе. Я переконаний, що поради типу "все буде добре", або "тримайтеся бо ви сильна людина", або "вам потрібно прийняти це і відпустити" не працюють а тільки ускладнюють ситуацію! Такий підхід не є доказовим і вам щоразу буде все складніше і складніше сприймати реальність.

Те що відбувається з вами це біда, те що з нами всіма - це жахливо. І ні ви, ні хтось інший не заслуговує на таку реальність. Навколо нас цілковита несправедливість, віра в Бога зникає, і майже завжди ми ніяк не можемо на це повпливати. Я припускаю, що ці ваші питання це наслідок тривалого накопиченого стресу, придушених сліз і можливо натягнутой посмішки коли на роботі з колегами або на вулиці...

«Как с этим смириться?
Как не мучить себя мыслями о прошлом?
О том, что ты могла бы предотвратить, но не знала, не думала раньше об этом?
Нельзя же предвидеть все, что может в этой жизни случиться?»;

Чи можна від цього здихатися? Абсолютно! І досить швидко!

Справа в тім, що питання які ви задаєте, знаходяться поза межами вашого контролю. І саме через це вони накопичуються, бо відповіді ви не даєте, або відповідь вас не задовольняє. Ви попадаєте в так званий "тривожний цикл".

Такий стиль життя призводить до виснаженості, зниження тонусу і мотивації, дратівливості та ін. По низхідній спіралі, ваш стан матиме прямий вплив на ваше життя (якщо вже не повпливав) - робота, стосунки, спілкування, мрії, бажання. Є ризик що ви втратите роботу, або не зможете виконувати її якісно, а також ваші стосунки з собою, близькими, та суспільством зійдуть нанівець. Тобто, до моральних проблем у вас додадуться матеріальні, і ситуація стане значно гіршою ніж є зараз.

Не хочу вас лякати, але хочу попередити про потенційні ризики такого стану.

Думаю, що у вашому випадку найкраще рішення це зрозуміти механізм утворення цього тривожного циклу, далі розірвати його, і сформувати новий механізм подолання тривожності. Тобто, я не говорю про питання якими ви задаєтеся, чи про моральну ситуацію у вашому житті. Я бачу що у вас є депресивни стан, який заважає вам нормально жити і отримувати від життя задоволення навіть при сьогоднішніх обставинах. Значить туди треба "бити".

Вам потрібно освоїти техніки саморегуляції, які допоможуть вам знизити рівень тривожності, страху, та сумнівів... І стати самопсихологом. Тому що філософські діалогі в сьогоднішнішніх реаліях марні. Я вважаю, що потрібно вирішувати обʼєктивну складову ваших проблем - ваш стан!

Якщо те що я описав для вас має сенс, звʼяжіться зі мною і вам допоможу. Вірю в вас!
Навязчивые мысли
Загалом існує кілька дієвих способів які допоможуть вирішити цю проблему. Один з них це діалог. Додам, що я впевнений, що ви намагалися про це поговорити з дружиною відкрито хоча б раз і ймовірно результат діалогу вас не задовольнив - можливо з боку дружини був ігнор, висміювання ваших звинувачень, або звинувачення вас у параної, можливо ви помітили ступор на її обличчі чи тривогу, чи навіть дружина втікає з діалогу щоразу коли ви піднімаєте цю тему, і так далі. Якщо те, що я описав схоже до вашої ситуації, тоді ваша критична помилка полягає у невдало вибраному часі, не докінця стабільному психологічному стані вашому або її, а також в створенні комфорних умов для того аби звучала правда і вам обом було спокійно. Звʼяжіться зі мною і я допоможу вам зʼясувати істину і ви зможете спати спокійно. Вірю у вас!

Ответ отредактирован автором 17-01-2023 15:00:07

Бесплатная рассылка интересностей!

Публикації психолога 15

ОГЛЯДИ КНИГ І ФІЛЬМІВ

Відео психолога 1
всі категорії ...

Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr