У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Ксенія Шалімова Київ метро Лівобережна

психолог Сімейний психолог.   Ксенія Шалімова
07-04-2018 Ксенія Шалімова додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 31 день тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 13
Освіта
Освіта:
Магістр психології, викладач вищого навчального закладу, Міжрегіональна академія управління персоналом
Сертифікований гештальт-терапевт, Національна Асоціація гештальт-терапевтів України та European Association for Gestalt Therapy (EAGT)
Гештальт-терапія сімей (та пар), Національна Асоціація гештальт-терапевтів України та European Association for Gestalt Therapy (EAGT)
Акредитований гештальт-терапевт, Національна Асоціація гештальт-терапевтів України та European Association for Gestalt Therapy (EAGT)
TFP (Трансфер-фокусована психотерапія) Український інститут вивчення розладів особистості

Курси та спеціалізації:
Погляд на психопатологію крізь призму циклу контакту. Курс Джея Левіна, МІГІП
Реадаптація воєннослужбовців та членів їх сімей, Центр у справах сім'ї та жінок «Родинний дім»
Близкість, прив'язаність, залежність, НАГТУ та EAGT
Азовський інтенсив, НАГТУ та EAGT
Друга українська конференція по питанням залежної поведінки, НАГТУ та EAGT
Riga Gestalt institute 21st Conference “Relationship psychotherapy. Couple. Family. Values. Crisis management”
ll Міжнародна конференція Української Асоціації Коучів та Організаційних Консультантів у Гештальт-Підході «Сила Наміру»
Серія вебінарів Бабетт Росчайлд «Соматична терапія травми» Complex Trauma Institute
Вебінар Dr. David Muss - «Вступ до Техніки Перемотування травматичного досвіду»/ «Introduction to The Rewind Trauma Therapy»
"Нарцисичний розлад особистості: стратегії психотерапії" TFP (Трансфер-фокусована психотерапія) Український інститут вивчення розладів особистості
Досвід психологічної практики
Вітаю! Мене звати Ксенія, я досвідчений психолог та психотерапевт. Працюю у двох психотерапевтичних підходах: гештальт-терапія та трансфер-фокусована психотерапія. Досвід роботи - більше 12 років. Люблю та добре роблю свою роботу. Маю багато гарних відгуків від клієнтів, чиє життя значно покращилося завдяки психотерапії.
Працюю на ефективні зміни у кар'єрі та особистому житті, з негативними сценаріями та установками, над подоланням кризових ситуацій. Покращення спілкування, налагодження любовних відносин.
Досягти впевненості у собі, позбутися комплексів та страхів, побудувати кордони, підвищити емоційний інтелект, стресостійкість та навчитися любити себе без оглядки на інших.
Допомагаю опанувати свою емоційність, тривожність та неконтрольовану агресію, які знижують якість життя. Діагностика психологічного та психічного стану. Лікування межових (прикордонних) та нарцисичних розладів особистості. Депресії, панічні атаки, тривожні розлади та ОКР.
Основна ціль моєї роботи - особистісне зростання людини, яке проявляється у можливості знайти задоволення у роботі, коханні, друзях і житті.
Щодо методів, які я використовую у роботі. Це методи з доведеною ефективністю, які успішно себе зарекомендували у багатьох незалежних дослідженнях.
Гештальт терапія направлена більше на пізнання себе та на ефективні і швидші (порівняно з іншими методами) особистісні зміни. Ця терапія націлена на подолання внутрішніх конфліктів, зовнішніх труднощів та кризових ситуацій.
Трансфер-фокусована психотерапія показала себе більш глибокою і дозволяє усунути глибоко приховані травми та труднощі, природу яких людина не усвідомлює, але відчуває що щось "не так". Як показує практика, її можна успішно застосовувати і в тому випадку, коли людина вже пройшла курс психотерапії, але не відчула повноцінного ефекту.

За допомогою особистої терапії якісно покращується рівень життя. Потрібні тільки одна-дві години на тиждень і включення у бесіду. Людина починає отримувати захоплюючі результати, просто розбираючись із нагальними питаннями на зустрічах із психотерапевтом.
Працюю з запитами
ІНДИВІДУАЛЬНЕ КОНСУЛЬТУВАННЯ
ТЕРАПІЯ ДЛЯ ПАР (СІМ'Ї & ДРУЗІ & РОДИЧІ)
Психотерапія для пар може допомогти налагодити контакт у парі, та прояснити те важливе, що партнери не здатні донести один до одного у реальному житті. Зустрічі проводяться як для сімейних пар, так і для друзів, батьків-дітей, братів-сестер, коллег тощо.

ВПЕВНЕНІСТЬ У СОБІ & ПОДОЛАННЯ СТРАХІВ
Допомагаю подолати відчуття, що з вами щось не так, що ви значно відрізняєтесь від інших людей. Розібратись, чому життя не складається так, як хотілося б. Чому найкраще завжди проходить повз вас. Разом ми змінюємо ваше відношення до можливостей та шансів, які раніше ви б "не потягнули". Острах виділятися, виступати привселюдно та ін.

ОСОБИСТИЙ ПРОСТІР & КОРДОНИ
Залежність від чужої думки, потреба бути для всіх "хорошим", нелюбов до зовнішності чи власних проявів. Страх засуждення, самокритика, перфекціонізм. Відчуття постійної напруги та гіпервідповідальність, яка забирає сили на нормальне життя. Труднощі з вістоюванням своїх інтересів, проставляння кордонів.

СТРЕСИ & КРИЗИ & ТРАВМАТИЧНІ ПОДІЇ
Подолання криз, зміна напрямку життя. Пошук нових сенсів та відповідей. Підтримка у переживанні розлуки, розлучення чи втрати. Подолання страхів, зняття життя "з паузи".

ДЕПРЕСИВНІ СТАНИ & АПАТІЯ
Відчуття втоми, відсутності енергії, незацікавленості у житті. Нерозуміння чим займатись далі. Думки про відсутність сенсу життя чи суїцид. Постійне бажання плакати і думки про минуле. Відсутність підтримки від близьких. Відчуття безнадії та неможливості щось змінити.

ВІДНОСИНИ & ТРУДНОЩІ КОМУНІКАЦІЇ
Важко спілкуватись із людьми, заводити друзів, знайти кохану людину чи порозумітись із нею. Є труднощі у спілкуванні з колегами, близькими, друзями. Нездатність побудувати якісні повноцінні та довготивалі відносини. Влипання в партнера, сильна залежність від нього, пошук "поганих хлопців/дівчат". Контрзалежність, не здатність зближуватись. Вихід з аб'юзивних відносин. Відчуття не розуміння. Агресія у парі, зради, любовні трикутники.

ЗАЛЕЖНОСТІ ТА ТРИВОЖНІСТЬ
МРО, НРО, РДУГ, ОКР, тривога, сором, токсична самокритика. Відчуття провини, сорому, що постійно щось "не так". Напруження при спілкуванні. Відчуття самотності. Вихід зі стану жертви. Агресивність до близьких, нездатність контролювати свої емоції. Труднощі із донесенням своїх потреб та бажань. Патологічна брехня, бажання (чи небажання) образити, почуття ненависті. Пасивна агресія, засудження інших, негативне мислення.
1800 грн


Основне
диплом перевірено
місце прийому клієнтів

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 10. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.

Сертифікати про додаткову освіту
   "Взгляд на психопатологию сквозь призму цикла контакта. Курс Джея Левина"
МИГИП
місяців: 2 годин: 16
   Сертификат о прохождении курса "Теория и практика гештальт-терапии"
ВОППГП
місяців: 45 годин: 1590
Гештальт-терапія
   Сертификат о прохождении специализации «Гештальт-терапия семей»
ВОППГП
місяців: 18 годин: 210 Сімейна психологія
Гештальт-терапія
   «Вторая украинская конференция по вопросам зависимого поведения»
   ll Міжнародна конференція «Сила Наміру»
Українська Асоціація Коучів та Організаційних Консультантів у Гештальт-Підході
місяців: 1 годин: 17
Гештальт-терапія
   21st Conference “Relationship psychotherapy. Couple. Family. Values. Crisis management”
Riga Gestalt institute
годин: 20
Гештальт-терапія
   Трансфер-фокусована психотерапія при межових, нарцисичних та інших важких розладах особистості
   Трансфер-фокусована психотерапія при межових, нарцисичних та інших важких розладах особистості

Відповіді 5482
Страхи
Тут є кілька моментів, коли ви кидаєте палити - ви починаєте боротися з нікотиновою залежністю та звичкою, яка приносить задоволення. Це впливає як на ваш фізичний стан, так і на моральний. Проблеми з ерекцією можуть стосуватись обох станів. Треба час, щоб це для вас змінилось. Звичано, тіло і психіка будуть протидіяти незнайомому сценарію.
Якщо ж з часом це не зміниться - можлива психологічна прив'язка самого процесу збудження до паління, так теж буває. Тоді це треба пропрацьовувати із психотерапвтом.
Бризливость
Іра, добрий день. Чи чули ви про ОКР? Рекомендую звернутися до психіатра для постановки діагнозу. Лікування зазвичай - це психотерапія.
Интимная связь о которой я ничего не помню
Взагалі, якщо вам важко зрозуміти свої думки на цей рахунок, то мало б сенс звернутись на консультацію до психотерапевта щодо переживання тих емоцій, яким ви не можете дати ради - розчарування, смутку, відрази, можливо сорому і злості. Впевнена що вони є, і саме вони створюють цю неоднозначність, бо з однієї сторони це кохана людина, а з іншою - безчесний зрадник. Це серйозний дисонанс і іспит для психіки.

Бесплатная рассылка интересностей!

Интимная связь о которой я ничего не помню
Ви знаєте, світ насправді не безпечний на 100%. Люди бувають різні, як і ситуації. Схоже у вас було забагато довіри до коханої людини, але тоді це ідеалізоване враження, яке не включає у себе людську природу. Повну помилок, миттєвих бажань, і прихованих скелетів у шафі.
Можливо довіряти так сильно і не варто. Добре що у вас у житті не було таких моментів до цього часу. І насправді, якщо подумати, це не найгірше, що могло трапитись. Цей досвід доволі м'який, порівняно з тим, які випадки бувають.
Чи довіряти саме цій людині надалі - на це питання ніхто вам не відповість. Ви знаєте його краще за інших, а з цією ситуацією іще краще. Можливо вам варто з ним говорити на цю тему більше, щоб краще зрозуміти, наскільки велика вірогідність повторення чогось подібного.
І звичайно тут питання до вас обох щодо вживання алкоголю. Якщо кожен із вас не здатен себе контролювати у стані сп'яніння, тоді це треба враховувати на майбутнє і мати план на такий випадок.
Ви пара, ви не просто так разом вже рік, схоже вас зв'язує щось справді хороше. Це нікуди не ділося, але відносини стали трохи складнішими. Це нормально, з часом відносини ускладнюються, ростуть разом із партнерами. І якщо один з партнерів не витримує їх ускладнення - пара розпадається. Що також цілком нормально. Розвиток завжди несе в собі невідомість, відчуття розгубленності і... новий етап. Більш зрілий.
Страшно за будущее
Добрий день. Ви стоїте перед справді важким вибором. І наче безсильні обрати себе. Відповідальність за ваше життя ви перекладаєте на хлопця (бо пишете без нього не поїдете, це він вирішує, чи будете ви наражати себе на небезпеку), і при цьому вам не подобається як він нею розпоряджається. І він справді у цій ситуації не може зробити добре і собі, і вам, бо інтереси кардинально різні.
Ситуація у тому, що хлопець тут не здатен про вас попіклуватись. І прийняти рішення щодо вашого життя чи смерті. Можливо ви шукаєте у ньому батьківську підтримку, як сильної фігури, яка все вирішить за вас і на вашу користь? Якщо у мирний час такі відносини працювали добре, то у воєнний - це виплило назовні.
Які відносини у вас із батьками?
Ідеального рішення, тут просто немає. Схоже вам важко робити вибір у житті. Чи є хтось, хто вас підтримує, з ким можете порадитись і отримати допомогу? Де ваша сім'я? Що вони думають?

І останнє. Тут питання до вас, ви готові наражати себе на небезпеку, заради людини яка вас рятувати не збирається? Бо я чую, що хлопець неодноразово обирав сім'ю, а не вас, а ви все ще жертвуєте собою заради нього. Чи влаштовують вас такі відносини?
Интимная связь о которой я ничего не помню
«Самое печальное, что он не сказал об этом на следующее утро, хотя я спрашивала, почему я без белья»;
Це справді те що вас хвилює більше за все? Що він не сказав на наступний ранок?
«Сейчас же я не совсем понимаю, что дальше делать и как строить с ним отношения»;
Ви розгублені, це нормально. В такому стані краще не приймати поспішних рішень. Розумію що вас лякає той факт, що ви не розумієте що тієї ночі відбулося. Але у цій ситуації є як відповідальність хлопця, так і ваша. Ви не вірите його словам? Що вас хвилює найбільше?
Интимная связь о которой я ничего не помню
Добрий вечір. Люди іноді роблять помилки. І найближчі люди теж, просто від них зазвичай такого не очікуєш. Це справді неоднозначна ситуація, я б сказала - кризова для вашої пари. Судячи з описаного, ваш хлопець усвідомив свою помилку дуже швидко і припинив небажаний секс. І схоже його мучило почуття провини з цього приводу, враховуючи що він не сказав про це одразу, а наважився лише через кілька місяців.
Тут не дуже зрозуміло, чого саме ви боїтесь щодо свого тіла у майбутньому? Що він може зробити?
Відсутність підтримки
Кількість зустрічей залежить від ваших цілей і потреби. В принципі однієї зустрічі достатньо щоб провести оцінювання нагальних проблем іузгодження, якого результату терапії ви хотіли б.
Якщо вас цікавить вирішення всіх вказаних вище проблем - це довготривала терапія. Якщо тільки частково, можна говорити про короткострокову - 10-12 зустрічей. По моєму досвіду, люди не завжди одразу розуміють що саме хотіли б змінити, і це нормально, бо психіка ніколи не готова до серйозних змін і захищається від цього. Тому не знаючи ваших цілей, важко конкретно сказати про строки. Якщо вас цікавить консультація зі мною, тут не дуже коректний простір для домовленостей, краще напишіть мені у телеграм чи вайбер, я вас зорієнтую по умовах.
Я аб'юзер!!!
Олено, добрий вечір. Це питання можна вирішити за допомогою психотерапіі. Звичайно ми часто повторюємо батьківські сценарії, ми всі діти своїх батьків. Але ми також маємо змогу вирішити чи приймати у цьому участь, чи іти своїм шляхом. Нажаль, тільки розуміння повтору розігрування, недостатньо для конкретних змін. Навряд чи ви абьюзер, так як справжній абюзер ніколи із цим не погодиться. А от що саме відбувається у вас у відносинах із чоловіком і чи можна там щось полагодити, можна розібрати за допомогою терапії. Бо що б ви не вирішили робити зі своїм життям, без психотерапії зміни все одно будуть несвідомо слідувати знайомим сімейним сценаріям. Чи згідно їм, чи всупереч, але згідно вашого досвіду, без нових шляхів чи незвичних варіантів розв'язання ситуації.
Чи я приречений?
«Депресію ж можна повністю вилікувати? Я не знаю, чи врятує моє майбутнє те, що я лікую...»;
Іноді депресію діагностують не помічаючи більш серйозний розлад, який за нею стоїть. Тоді її можна лікувати все життя. Тому якщо у вас подібні стани давно - дуже важлива правильна діагностика. Дивіться, ваше майбутнє врятують тільки ваші дії. Чи ви ходите на психотерапію? Ліки лікують тільки фізичну частину проблеми, але депресія майже ніколи не виникає на пустому місці. Їй передують психологічні чи психічні проблеми. ПОки їх не вирішити, жити повноцінним життям неможливо.
Не сумнівайтесь у собі, якщо ви вирішите серйозно лікуватись (а я маю на увазі психотерапевтичну підтримку у методі, який працює з конкретно вам поставленим діагнозом), то лікування дасть результати.
Депресія - це серйозний діагноз, і ті хто ніколи з нею не стикався, мають нереалістичне уявлення про цей стан. Не варто зважати увагу на їх думку. Краще про це говорити із тими, хто розуміє про що мова.
Зараз багато підлітків приймають ліки через свої психологічні стани. Ви у цьому не одинокі.

Відредаговано автором 28-04-2024 20:51:26

Відсутність підтримки
Оля, добрий день. Звертайтесь на консультацію, це буде актуально і допоможе розібратись із описанними вами проблемами із підтримкою, труднощах у шлюбі та самотністю.
Як мені стати більш стійкою?
Добрий вечір. Я уважно прочитала ваше звернення і бачу два конфліктуючих між собою запити:
1. «Є бажання вирватися з цього хоча і відчуваю, залежність, страх, невпевненість.»;
2. «Що б ви порадили в такій ситуації для підвищення стресостійкості?»;
Що саме ви хотіли б для себе, наче пишете як вам би хотілося вирватися із цієї пастки тривалістю у 10 років, а потім одразу питаєте, як підвищити свою стійкість, щоб у ній залишатися. Ви наче не можете зрозуміти свою потребу. Чому так відбувається?
Ви пишите «Я ніби відбуваю покарання за те що вирішила вийти заміж.»;
І начебто у відносинах із чоловіком ви справді відчуваєте себе покараною. Що це за покарання? Звідки воно? Його справді багато у вашому житті. Ви себе караєте, коли перетворюєтсь на сірий камінь, ваш чоловік карає вас за емоційність, несхожість, справжність. Ви кажете - за життя.
Чи хочете ви позбутись кари у відносинах? Із чоловіком, із собою? Бо це нагальне питання для вас. Ваше життя схоже на тюрму, але ви не ув'язнені по-справжньому, ви самі не виходите. Є щось важливе у цих відносинах, і можна припустити, що це саме їх каральна частина, якщо ви не в ладу із собою. Ці питання можливо і варто вирішувати за допомогою психотерапії. Заплутатись може кожен, головне у такій ситуації вчасно звернутись за допомогою.
ребенок 4 года какает в штаны
Які відносини у вас з бабусею та у дитини з бабусею? Як часто ви проводите час із дитиною?
Наскліьки я розумію ви працюєте і не можете контролювати те, що відбувається вдома у вашу відсутніть?
Скільки часу це відбувається із дитиною, і після яких подій почалось?
Коли загинув тато?
Хто забив тривогу з цього приводу? Яке відношення до цієї проблеми у вас у сім'ї?
Якою ви бачите зараз свою дитину?
Це тільки невеликий список питань для початкового оцінювання ситуації. Подібна поведінка дитини, часто відзеркалює якусь серйозну проблему усередині сім'ї. Я пишу це не для того, щоб оцінити вашу сім'ю, а для того, щоб ви розуміли, що корені завжди у відносинах з дитиною. Моживо не ваших особисто. Десь дитина відчуває серйозний стрес, який може полегшувати таким чином. Що це за стрес і як з ним справитись, це треба досліджувати зі спеціалістом. Якщо ви не готові вести дитину до дитячого психолога, то для початкової діагностики можна звернутись до дорослого психотерапевта вам особисто. Бо ви як мама маєте найбільший вплив на дитину та на ситуацію вдома.
Війна довела мене, я боюсь жити.
« Допоможіть хоча б теплим словом, я нікому не довіряю, не маю подруг, друзів бо не довіряю людям, мені страшно поховати рідних, дитину, своїх тваринок яких тримаю.»;
Добрий вечір. Хотілося б вам допомогти не просто теплим словом, а ділом. Ви описуєте тяжкий стан, тому найголовніше що зараз варто зробити - сходити на консультацію до психіатра, бо схоже на тривожний розлад та депресію. Так як ви продовжуєте знаходитись у травматичній ситуації, тут і мови не іде, що вам полегшає без належної допомоги.
На даний момент для вас є два важливі кроки. Перший - діагностика стану. Другий - належне лікування. Це можуть бути заспокійливі, чи антидепресанти, бо у такому стані ви не здатні мислити належним чином та приймати будь-які рішення. Можливо, якщо спеціаліст діагностує більш легкий стан, допоможе і психотерапія. Коли так довго живеш у стресі, важко залишатись у нормі. Деякі люди здатні із цим справитись і жити далі, а деякі більш схильні до втрати стійкого грунту під ногами. Особливо, якщо нема друзів, підтримки родичів та близьких. Коли ні на кого покластися і нікому вірити.
Ви ж розумієте, що ваша дитина також залежить від вашого стану. І саме зараз, у такий страшний час, тільки спокійна і врівноважена мама може подбати про неї і захистити від найгіршого.
Тримайтеся, і спробуйте попіклуватись про себе самостійно, бо ніхто цього за вас не зробить.
Проблемы в общении
«Как можно избавиться от этого?»;
Добрый вечер, Ростик.
Вы пишите про депрессию. Вам ставили диагноз депрессия или это ваше личное ощущение?
Депрессия может быть лишь следствием трудностей с самореализацией, неспособности завести отношения, удержаться в отношениях и сделать их качественными. Каждому человеку необходимы тепло и поддержка, их отсутствие вызывает ощущение отброшенности. Если у вас такие ощущения давно - это может влиять на то, как вы видите окружающих. Психика бессознательно будет искать подтверждение понятного для себя опыта, поэтому трудные ситуации разворачиваются снова и снова, без возможности изменить это.
Трудности в коммуникации, как вы их описываете "физически плохо от общения", могут иметь под собой как сплетение психологических проблем из детства, так и довольно серьезный диагноз. Для корректной диагностики лучше обратиться к специалисту который может провести оценивание вашего состояния. Так как правильно поставленный диагноз - это необходимый шаг к изменению состояния.
Публикації психолога 3
Інтерв'ю 1
УЧАСТЬ В ІНТЕРВ'Ю
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.
Способи оплати

оплата [email protected]


Українцям Безкоштовна допомога постраждалим від війни

Пропоную безкоштовну допомогу онлайн тим, хто постраждав від війни в Україні. Кількість сеансів обговорюється в залежності від випадка. Можу взяти в роботу обмежену кількість людей. Мирного неба, дорогі українці!

Офлайн: Україна, м Київ

Безоплатні консультації стосуються лише проблем, спричинених бойовими діями.

qr