У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Оксана Сенченко Черкаси лише онлайн

психолог  Психолог для підлітків.  Оксана Сенченко
17-03-2020 Оксана Сенченко додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 11 днів тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 5
Освіта
- вересень 2014 р. - грудень 2019 р. - Львівський національний університет ім. Івана Франка, ступінь бакалавра та магістра за спеціальністю "Психологія" (дипломи з відзнакою).
- вересень 2018 р. - лютий 2023 р. - 4-річне навчання на Європейському освітньому проєкті Транзакційний аналіз в напрямі психотерапії.
- з січня 2021 р. - навчаюся на проєкті з Пропедевтики.
- Член Української Асоціації Транзакційного аналізу (УАТА).
- більше 200 год індивідуальної психотерапії.
- постійний професійний саморозвиток (відвідування додаткових лекцій, майстер-класів, воркшопів, конференцій, групових та індивідуальних супервізій, інтервізій, читання фахової літератури і т. д.).
Досвід психологічної практики
Практикую в методі Транзакційного аналізу в напрямі психотерапії під керівництвом супервізора, маю досвід онлайн-консультування.

- 9 лютого – 8 березня 2017 р. – проходження виробничої практики у психологічному центрі «Добрий день» (м. Черкаси).
- 23 листопада – 20 грудня 2017 р. – проходження педагогічної практики в СШ № 62 у м. Львів.
- 25-28 липня 2019 р. – була волонтером у VI Всеукраїнському таборі з Транзакційного Аналізу.
- 14 жовтня - 10 листопада 2019 р. – проходження асистентської (педагогічної) практики в ЛНУ ім. Івана Франка.
- з квітня 2020 р. – індивідуальна психологічна практика під керівництвом супервізора.
- з вересня 2020 р. – проводжу тренінги, просвітницькі лекції для дітей у психологічному центрі "Добрий день" (м. Черкаси).
- з березня 2022 р. – волонтер у проєкті по психологічній підтримці "Розкажи мені" та ін.
Працюю з запитами
Працюю із такими запитами:
- Як покращити стосунки (партнерські, подружні, дитячо-батьківські, професійні, дружні)?
- Як покращити свій емоційний стан і самоставлення?
- Як віднайти, зрозуміти та актуалізувати своє справжнє «Я» (пошук внутрішньоособистісних ресурсів, постановка цілей та їхня реалізація)?
- Як подолати кризові ситуації в житті (втрати, професійні кризи тощо) та вирішити внутрішньоособистісні конфлікти?
Не працюю із залежностями (алкоголь, наркотики, лудоманія).
Зараз консультую через Skype або Viber під керівництвом супервізора.
Я готова бути поруч і підтримувати Вас у подорожі самопізнання, саморозвитку і самозцілення. Вибір за Вами.
1000 грн


Основне
диплом перевірено

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 10. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.

Сертифікати про додаткову освіту
   "ТА 101"
   "Техніки роботи з дітьми: типи голоду та можливості їх задоволення"
   "Чоловічі страхи"
   "Психосоматика: етіологія, діагностика, терапія"
   "Три рівня фінансових відносин в парі"
   "Базовий курс навчання з Транзакційного Аналізу в галузі психотерапії"
УАТА (тренер - ПТСТА-П-ЄАТА, З. В. Севальнева)
місяців: 28 годин: 203
Транзакційний аналіз
   "Вплив соціальних мереж на особистість дорослого та дитини. Транзактно-аналітичний підхід
УАТА (тренер - ТСТА-П-ЄАТА, Г. Ю. Яворська)
годин: 4
Транзакційний аналіз

Відповіді 5230
Как облегчить симптомы ОКР?
Доброго дня, Smoked7397.
Співчуваю Вам і погоджуюся з колегою. На жаль, в режимі переписки будь-які поради будуть для Вас неефективними. Вам необхідна комплексна співпраця із психіатром (біологічний рівень) і психологом-психотерапевтом (психологчний рівень).

Ответ отредактирован автором 10-11-2020 19:38:31

Желание понравится ,страх отвержения
Доброго дня, Аня.
«У меня был довольно травматический опыт в школе ,не то чтобы меня унижали -нет ,просто из за некоторых прошлых ошибок и действий ,у меня были плохие отношения с одноклассниками, не было друзей (подруга школьная меня бросила и променяла на другую ) ,потом и одноклассники начали посмеиваться ,я вела себя из-за этого агрессивно и все это накопилось в 10 классе . Я вспоминаю болезненно об этом .Было все плохо и я перешла в другую школу ,там конечно друзей у меня не прибавилось ,только приятели ,ибо все ребята как то заранее объединились , а я не обладаю каким то авторитетным характером .Я часто плакала ,мне не было с кем общаться ,только одна подруга вне школы ,но мы виделись редко ,я мечтала просто окончить эту школу и не вспоминать .»;
Дуже Вас співчуваю. Ви пережили тяжкий, травматичний період в своєму житті і зараз "рана" дає про себе знати.

«.Сейчас у меня есть друзья по общаге-нам весело вместе ,но иногда меня посещают мысли ,что по настоящему я нависаю на людей,либо я им не интересна ,хотя они мне этого не говорили ,но я же блин «умею «читать мысли .»;
Дуже радію, що у Вас тепер є друзі. Чи Ви казали друзям про ці Ваші думки? Було б добре, якби Ви їх перепровіряли із ними.

«Я хочу обрести внутреннее спокойствие и непоколебимость»;
На жаль, Ви не приймаєте свої почуття і, таким чином, стаєте ще більш вразливою.

«я устала от этого внутреннего критика ,который осуждает все мои действия /слова »;
Розумію Вас. Припускаю, що його голос сформували Ваші однокласники і можливо важливі для Вас батьківські фігури. Скажіть, будь ласка, Ви його якось конфронтуєте?

У Вашому випадку найкраще - це індивідуальна співпраця із психологом. Так само Ви можете розглянути варіант психологічної служби при Вашому навчальному закладі.
Сомнения в отношениях
«Як саме визначити чи здорові стосунки у мене? »;
Вам добре і з партнером і без нього (розвиток у всіх сфеерах життя), наявність психологічної близькості (Ви легко розповідаєте один одному про власні переживання, потреби, бажання та враховуєте їх), взаємодовіра, взаємоповага (відсутність абьюзу), співпраця, задоволеність у сексуальній сфері.

«що якщо починати стосунки для того щоб когось забути,або просто аби не бути самотньою то ці стосунки довго не триватимуть і вони будуть не здорові. »;
Цілком вірне твердження, проте Ви маєте орієнтуватися не на статті, а на власні переживання. Як Ви відчуваєте, це твердження Вам відгукується?

Ответ отредактирован автором 10-11-2020 19:23:59

Бесплатная рассылка интересностей!

Большая боязнь проявлять чувства
«Что касается отношений с родителями, то вариант далеко не самый лучший, но и не худший. Я только с мамой живу, отца не знала. Мама была строгой и раздражительной, когда я была в детском возрасте, ну и работала много, ей было тяжело. У нас не было никогда близких отношений, но я испытываю к матери благодарность и уважение, а мама желает мне добра хочет, чтоб у меня было большое будущее.»;
Ось корінь того, чому Вам так важко говорити про власні почуття - у Вас не було досвіду безпечної прив'язаності в дитячо-батьківських стосунках . Співчуваю Вам. У Вас запит на індивідуальну психотерапію, саме через терапевтичні відносини Ви навчитеся говорити про свої почуття і не боятися, що їх відторгнуть.

«то мне кажется, что если я ему покажу свои чувства, это будет для него как снег на голову. И не взаимно,так как он же ничего не проявляет такого. И будет неловкая ситуация, которая повлияет на наше общение в дальнейшем»;
Обирайте, що для Вас тяжче: перебувати у стосунках із другом, де Ви хочете бути більше ніж другом, чи, в перспективі, відчути "незручність" та ймовірність того, що ці стосунки можуть змінитися.

А якщо говорити про почуття інших людей, то Ви ніколи не зможете про них дізнатися лише із спостереження, адже ми не здатні "читати думки" інших людей.

Ответ отредактирован автором 10-11-2020 19:17:59

Сомнения в отношениях
«Это может как-то иметь отношение к нынешней ситуации? »;
Цілком може бути, що саме це також є причиною того, чому Ви невпевнені у цих стосунках.

«можете порадити як перебороти цей страх? »;
Робіть поступові підкроки до матеральної та просторової сепарації від батьків та винагороджуйте себе за це, створюйте свою систему цінностей та переконань, на яку Ви зможете спиратися. Якщо Ви бачите, що Вам це тяжко - зверніться індивідуально до психолога.
Сомнения в отношениях
«Ви праві,я знаю що відсутня психологічна сепарація від батьків, але не знаю як це виправити. Живу не так як хочу бо батьки постійно засуджують мене,нагадують поки живеш з нами робиш як кажемо ми. Я є матеріально залежна від них. Хочу як мінімум бути самостійною,щоб батьки не керували моїм життям. »;
В основі психологічної сепарації, перш за все, лежить просторова та матеріальна - це Ваші зони розвитку.

«В моментах коли ми в колі друзів,або я зайнята чимось, що не дає мені думати,сумніватись в чомусь,я щаслива,але коли я на одинці,ці думки починають поїдати мене»;
Можливо в такі моменти Ви починаєте дистанціюватися і краще розуміти себе, свої бажання. Ви раніше писали, що в деяких моментах хочете бути "маленькою дівчинкою" і не знати, що таке стосунки, можливо Вас лякає сепарація від батьків, що несе перспектива стосунків.
Сомнения в отношениях
Доброго дня, Роксолана.
«что вся моя жизнь, не так как я хочу, и я не могу никак повлиять а это»;
А як Ви хочете? І що Вам заважає мати таке життя, як Ви хочете? Можливо відсутність психологічної сепарації від батьків?

« никакого плохо отношение ко мне не вижу.»;
Ви відчуваєте себе щасливою у цих стосунках?
Напады паники в мужа
Доброго дня, nik267.
Розумію Ваше хвилювання щодо чоловіка, проте Ваш максимум - це сказати йому про власне хвилювання і запропонувати звернутися до спеціалістів (психолог з психотерапевтичним напрямом + психіатр (для діагностики)), а вже йому вирішувати, чи він погодиться йти до них, чи ні.

Ответ отредактирован автором 10-11-2020 16:30:51

Как принять общение парня с его бывшей девушкой
Доброго дня, nik88c.
«Мой молодой человек сейчас находится в армии и как я недавно узнала, умудряется оттуда звонить мне и своей бывшей девушке.»;
Як Ви про це дізналися?

«но сам он ничего плохого в этом общении с ней не видит. »;
Ви запитували у нього, що йому дає спілкування із тією дівчиною?

«Причиной расставания по ее словам стало не желание жить с ним вместе, то, что он не слышал ее желаний и потребностей, делал все по-своему.»;
Дуже знайома ситуація, адже те саме відбувається і з Вами. Скажіть, будь ласка, що взагалі Вам дають ці стосунки?
Не могу сама разобраться...
«Скорее вы правы, психологической близости я боюсь как огня, боюсь ошибится в чем-то, или показаться в чем-то не правой. С мамой отношения сформированы кое-как, часто ссоры, крики бывают. Отца у меня нет, около 16 лет, есть только старший брат.»;
В зазначили проблему, яка безпосередньо впливає на Ваші стосунки з партнером - страх близькості, який йде родом з дитинства (сварки із мамою, відсутність батька). У Вас запит на індивідуальну психотерапію із психологом-психотерапевтом.

«Дают наверное опыт какой-то... »;
І все? А радість, тепло, прийняття? Можливо зараз Ви невідомо боїтеся покинути хлопця не через почуття, а через страх повторення того самого емоційного досвіду "покинутості", що був із татом.

«Желаю о том что вступила в эти отношения, сама того не понимая, возможно мысленно, а может морально ещё к этому не готова. »;
Або можливо це у Вас говорить страх стосунків як таких.
Проблемы с учёбой в отличника
Доброго дня, Іск.
А що є у сина окрім навчання? Ви його хвалите за інші види діяльності, за те, що він просто є? Які у Вас стосунки із сином та сина із татом? Які стосунки сина із братиком (сестричкою)? Як син пояснює свою поведінку? Які стосунки сина із однокласниками, вчителями (можливо існує булінг)?

«Часто во время урока звонит, спрашивает, что делать в разных ситуациях. »;
Які саме це ситуації?

Крім цього, на скільки я зрозуміла, зараз син перебуває у молодшому підлітковому віці, що додатково внесло свій вклад.

Як бачите, запитань дуже багато і, відповідно, необхідно зібрати багато інформації. У Вашому випадку найкраще - це звернутися спільно із сином індивідуально до психолога або до шкільного психолога.
Развитие в декрете. Почему такой застой?
Доброго дня, Євгенія.
Лінь - це ознака того, що Ви займаєтеся не тим, чим хочете насправді, або у Вас немає ресурсу для певної діяльності, або Ви поставили собі надто високу планку, яку неможливо досягти і яку Ви одразу закидаєте.
Що для Вас означає саморозвиток?
Вам допомагають по догляду за дитиною, в побутових моментах?
Які у Вас стосунки із чоловіком?
В якій конкретно сфері Ви б хотіли розвиватися?

Зараз я бачу, що Ви багато читаєте, розвиваєтеся, проте не цінуєте і не хвалите себе за ті зусилля, які Ви докладаєте для цього.

Ответ отредактирован автором 10-11-2020 12:16:53

Требуется помощь
Доброго дня, Bek.
«Внутренняя борьба, не могу понять, что со мной, хочу избавиться от такого состояния, сильный страх, переживания постоянно! »;
На жаль, Ви дали досить мало інформації.
1. Розкажіть детальніше про свою внутрішню боротьбу.
2. Про що Ваш стах і переживання?
3. Як давно Ви помітили у собі такий стан і чи сталися, за цей час якісь стресові події чи кардинальні зміни?
4. Ви розглядали варіант індивідуального звернення до психолога?

Ответ отредактирован автором 10-11-2020 12:08:32

Не могу сама разобраться...
Доброго дня, G7D58GZ.
«Порой даже хочется расстаться, и жалею что начала эти отношения.»;
Про що саме Ви жалієте в такі моменти? Що Вам дають ці стосунки, а чого у них не вистачає?

Тут я бачу суперечність:
«Мы уже расходились, раза 2, но на почве ссор, но все равно каким-то образом вместе. »;
«А для себя я хочу спокойствия, и стабильности. »;
Ваші стосунки як "американські гірки", а Вам хочеться спокою. Можливо в цьому причина? Також скажіть, будь ласка, якою зазвичай є тема сварок?

Знову суперечність:
« И боюсь потерять человека, или что он меня предаст.»;
«Если расстанетесь в этот момент, то что будет тогда? Ровным счётом ничего, я продолжу как и была до этого одна, без друзей, и со своим одиночеством. »;
Можливо Ви уникаєте психологічної близькості через страх болю? Які у Вас стосунки з батьками (особливо татом)?

Загалом, бути разом і окремо у стосунках - це психологічно зріла позиція, головне, щоб жоден з варіантів не спричиняв Вам дискомфорт, а зараз помітно, що Вам тяжко то в одній, то в іншій позиції.
Большая боязнь проявлять чувства
Доброго дня, Аліса.
«Наверное, вам уже многие писали на эту тему, да к тому же она какая-то детская, глупая и пустяковая. »;
Ви дійсно вважаєте, що ця тема несуттєва? Дуже шкода, що Ви такої думки, адже ця проблема не дає Вам бути щасливою і тому вже є важливою.

«Но я никак не могла проявить свою любовную симпатию явно, так как от одной такой мысли появляется барьер, огромный страх, что симпатия не взаимная, и таким образом я унижусь. »;
У Вас був схожий досвід? Які у Вас стосунки із батьками?

«Что сделать, чтоб у меня появился шанс на взаимную явную симпатию с кем-то? »;
Основа стосунків - це психологічна близькість і взаємодовіра, а якщо Ви йдете в стосунки вже із страхом, що Вам зроблять боляче, то, на жаль, шанси дуже мінімальні. Єдина рекомендація, яку я можу дати як психолог - пропрацювати свій страх близькості, навчитися довіряти людям та відкрито говорити про свої почуття.
Публикації психолога 2
Відео психолога 3
всі категорії ...

Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr