У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Оксана Сенченко Львів лише онлайн

психолог  Психолог для підлітків.  Оксана Сенченко
17-03-2020 Оксана Сенченко додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 134 дні тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 4
Освіта
- вересень 2014 р. - грудень 2019 р. - Львівський національний університет ім. Івана Франка, ступінь бакалавра та магістра за спеціальністю "Психологія" (дипломи з відзнакою).
- з вересня 2018 року - навчаюся в Європейському освітньому проєкті Транзакційний аналіз в напрямі психотерапії.
- з січня 2021 р. - навчаюся на проєкті з Пропедевтики.
- Член Української Асоціації Транзакційного аналізу (УАТА).
- більше 200 год індивідуальної психотерапії.
- постійний професійний саморозвиток (відвідування додаткових лекцій, майстер-класів, воркшопів, конференцій, групових та індивідуальних супервізій, інтервізій, читання фахової літератури і т. д.).
Досвід психологічної практики
Практикую в методі Транзакційного аналізу в напрямі психотерапії під керівництвом супервізора, маю досвід онлайн-консультування.

- 9 лютого – 8 березня 2017 р. – проходження виробничої практики у психологічному центрі «Добрий день» (м. Черкаси).
- 23 листопада – 20 грудня 2017 р. – проходження педагогічної практики в СШ № 62 у м. Львів.
- 25-28 липня 2019 р. – була волонтером у VI Всеукраїнському таборі з Транзакційного Аналізу.
- 14 жовтня - 10 листопада 2019 р. – проходження асистентської (педагогічної) практики в ЛНУ ім. Івана Франка.
- з квітня 2020 р. – індивідуальна психологічна практика під керівництвом супервізора.
- з вересня 2020 р. – проводжу тренінги, просвітницькі лекції для дітей у психологічному центрі "Добрий день" (м. Черкаси).
- з березня 2022 р. – волонтер у проєкті по психологічній підтримці "Розкажи мені" та ін.
Працюю з запитами
Працюю із такими запитами:
- Як покращити стосунки (партнерські, подружні, дитячо-батьківські, професійні, дружні)?
- Як покращити свій емоційний стан і самоставлення?
- Як віднайти, зрозуміти та актуалізувати своє справжнє «Я» (пошук внутрішньоособистісних ресурсів, постановка цілей та їхня реалізація)?
- Як подолати кризові ситуації в житті (втрати, професійні кризи тощо) та вирішити внутрішньоособистісні конфлікти?
Не працюю із залежностями (алкоголь, наркотики, куріння і т. д.), сексуальними проблемами.
Зараз консультую через Skype або Viber під керівництвом супервізора.
Я готова бути поруч і підтримувати Вас у подорожі самопізнання, саморозвитку і самозцілення. Вибір за Вами.


Основне
диплом перевірено

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 10. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.

Сертифікати про додаткову освіту
Відповіді 5230
Как быть, если нет стимула/выхода?
«Такие мысли появились года 3 назад. Деньги мне нужны для операции (фонды не вариант) и конечно же для жизни.»;
А що саме трапилося у Вашому житті три роки тому? А з чим пов'язана операція? І чому фонди "не варіант"? Як батьки, дівчина відносяться до Вашої майбутньої операції?

«Очень интересный вопрос, что касается того, откуда такая установка!!! Да вот только ответа у меня нет,так как я сам не знаю.»;
Зазвичай ми беремо такі установки від значимих для нас осіб (батьки, бабусі-дідусі, дядьки-тітки, брати-сестри тощо). Вам щось з цього відгукується?

Ответ отредактирован автором 10-07-2020 16:59:00

Самокопание
«Проблем очень много на самом деле, я осознаю очень низкую самооценку, не полностью себя принимаю и люблю, а зависимость от чужого мнения очень сильно ограничивает мою свободу наверное почти во всем. И это очень мешает мне жить, поэтому я и пытаюсь как-то что-то понять в надежде изменить ситуацию. Но видимо без специалиста я этого не решу сама, так как от этих знаний проблема никуда не девается. »;
Якщо Ви помітили, що ця проблема заважає Вашому нормальному функціонуванню, Ви страждаєте і Ви готові працювати над нею, то звісно, що без допомоги психолога-психотерапевта не обійтися. Ви вже молодчинка, що зробили перший крок - звернулися сюди на сайт і намагаєтеся розібратися у собі, а тепер зробіть другий. Бажаю Вам знайти хорошо спеціаліста!

Вірю у Вас, удачі!
Самокопание
Доброго дня, Nick90.
Іноді надмірне самокопання на самоті може призвести лише до погіршення Вашого психологічного стану. Це виключно робота зі спеціалістом.

«Но нужно ли пытаться вспоминать конкретные примеры, которые сильно на меня повлияли, и поможет ли мне это самокопание эти проблемы решить? »;
Уявіть, що у Вас відкритий перелом ноги. Ви починаєте самостійно оглядати рану і намагається накласти самодільну шину. Ймовірність успіху дуже низька, навіть можливе ускладнення (сепсис і т. д.). Водночас, коли Ви підете до травматолога, то він огляне Ваш перелом на ренгені, сам наложе шину і ймовірність зцілення значно вища.

«К примеру, мне хочется понять, откуда у меня замкнутость и зависимость от чужого мнения.»;
Скажіть, будь ласка, а в чому у Вас проявляється ця "замкнутість" і "залежність від чужої думки"? Як давно у Вас це? З дитинства? Що Вам дасть знання того, звідки у Вас це? Якщо говорити про психотерапію - то звісно, аналіз та усвідомлення проблеми - це перший крок до зцілення, однак далі йде пропрацювання. Саме терапевтичні стосунки із спеціалістом є ключовим інструментом для особистісних змін клієнта. В кабінеті психолога-психотерапевта Ви відтворюєте свою соціальну поведінку і саме у цьому безпечному середовищі йде "віточування" і корекція якихось Ваших несвідомих установок, поведінкових патернів і т. д.

Що саме Вас лякає у спілкуванні? Чи є у Вас друзі?

Ответ отредактирован автором 10-07-2020 16:15:32

Бесплатная рассылка интересностей!

Что делать после 5 лет отношений с девушкой, если она с другим?
«Мне уже надоело верить и ждать, ничего не меняется. Но люблю ее »;
А Ви впевнені, що це любов, а не созалежність? Для любові потрібні двоє людей, а із боку дівчини я її не бачу (адже Ви самі відчуваєте маніпуляції). Давайте уявимо таку ситуацію: Ви розлучилися із дівчиною. Що найгірше може трапитися?
Как быть, если нет стимула/выхода?
Доброго дня, Марк.
Скажіть, будь ласка, а хто Ви за спеціалізацією? Вам подобається Ваша професія?

«Странное ощущение, что это не моя жизнь. Одержим желанием быть очень обеспеченым человеком.»;
А звідки у Вас ця установка на велику матеріальну забезпеченість? Коли вона з'явилася? Як Ваші батьки ставляться до фінансів? А Ваша дівчина? Таке відчуття, що Ви взяли для себе надто високу планку, від чого і стражджаєте ("Будь ідеальним", "Будь сильним", "Досягай"), хоча, насправді ключ до успіху - це ставити невеликі підцілі, досягати їх та отримувати задоволення. Вам однозначно необхідно працювати із самоцінністю, адже Ви відчуваєте себе "ОК" лише тоді, коли є матеріально успішним.

Ответ отредактирован автором 10-07-2020 16:02:07

Влюбился в популярную девушку через интернет, что делать?
Доброго дня.
Дуже часто, у підлітковому віці, ми закохуємося у якийсь образ-ідеал: актора, співака і т. д. - це нормальна стадія розвитку уявлення про кохання, романтизація. Водночас, Ви вже доросла людина і помітно, що, таким чином, Ви начебто втікаєте від реальності.

«когда я смотрю на нее, у меня сильно подскакивает настроение и появляется желание жить, нет депрессивных мыслей, хотя мне это даже не свойственно... Понимаю, что дальше не может так продолжаться, но не хочу ее полностью игнорировать, ведь моя жизнь пуста, а это хоть какой то лучик света.»;
Тобто у Вас вже давно суїцидальні думки і депресивний стан? Коли він виник і скільки триває? Чи сталися у Вашому житті якісь стресові події чи кардинальні зміни? Які у Вас стосунки з батьками, друзями, колегами? Чи були у Вас реальні стосунки із дівчиною (якщо так, то хто був ініціатором розлучення і яка причина)? Чим зараз займаєтеся, у Вас є інтереси? В чому саме полягає "пустота Вашого життя"?

Ви взяли нік "sickman" скажіть, будь ласка, про що це?

Ответ отредактирован автором 10-07-2020 15:55:12

Что делать после 5 лет отношений с девушкой, если она с другим?
Доброго дня, Дмитрій.
«Когда я ей говорю что, хватит, мне надоело, давай просто не будем общаться, она снова начинает говорить что без меня не может, что любит и что со своим парнем из-за жалости.
Она манипулирует моими чувствами, много врет о своём здоровье, что якобы, то температура, то болит что-то, так как я люблю ее, я сначала верю ей, потом через ее сестру узнаю, что не все что она говорит таковым является.»;

Ви казали дівчині, що відчуваєте маніпуляцію із її боку? Знаєте таке враження, що у ваших стосунках один любить, а один дозволяє себе любити. Любов - це два партненри і три компоненти: пристрасть, близькість і зобов'язання. От саме третій компонент у Вас найбільше хромає + другий і тоді це говорить, що Ваші стосунки, рано чи пізно, припиняться.

Скажіть, будь ласка, а що Вам дають ці стосунки? Що Вас у них досі тримає? Розкажіть, будь ласка, детальніше про свій досвід попередніх стосунків (ініціатор розлучення, причина) та стосунки із батьками.

Ответ отредактирован автором 10-07-2020 15:47:53

Ревность
«Спасибі, я просто не дуже знаю українську мову. Я б з вами попрацювала. »;
Я дуже радію, що Ви вже прийняли рішення шукати собі спеціаліста і пропрацювати цю проблему - це дуже круто, Ви молодчинка! ::smile:: Сподіваюся, що Ви дещо зрозуміли із моїх дописів (моя розмовна російка, на жаль, не ідеальна)). Бажаю Вам знайти класного психотерапевта!

Ответ отредактирован автором 10-07-2020 13:25:04

Я несчастлива в браке и не могу начать серьёзный разговор с мужем.
«Может это и стало поводом того, что я боюсь кофликтов. Уезжая от родителей, я хотела свою жизнь не похожей как у родителей. Хотела мира и понимания для своей семьи.»;
Співчуваю Вам, помітно, що Ви не бачили модель конструктивного вирішення конфліктів, тому зрозуміло, чому Ви їх уникаєте. З цим потрібно працювати зі спеціалістом.

«Честно говоря, мои мысли уже настолько черны, что я уже готова все отдать без боя и просто уйти. Да, финансово не завишу. Уйти всегда могу...»;
Ок, це вже добре, що у Вас є зовнішні ресурси для відходу тому, що раніше Ви написали, що не знаєте куди піти, якшо Ви почнете цю розмову, відбудеться сварка і атмосфера буде напружена.

« Скажем так, я вышла за него за свои выгоды. Можно сказать брак по договоренности. Но потом мы оба все-таки полюбили друг-друга и начали считать брак как настоящим.»;
А яка саме вигода? Матеріальна (або переселення)? Якщо так, то тоді зрозуміло, чому Вас так хвилює, що Ваш чоловік нікуди не рухається в професійній сфері, адже, першопочатково, саме це стало причиною для шлюбу. А що саме Вам почало подобатися у цьому чоловікові? Можливо це не любов, а просто "звичка"? Ви боїтеся реагування батьків на можливе розлучення? А як у Вашій батьківській сім'ї були справи із фінансами?

«Но почему-то что-то мешает. Может психолог Алексей Андреевич прав и я эмоционально завишу от него...Вы знаете, я очень одинокий человек. За эти 5 лет как я переехала в другой город - не нашла ни одного человека кого могла назвать другом. Муж для меня стал и партнером и другом, который выслушает...Может страх одиночества тоже причина, почему я не могу начать серьезный разговор и столкнуться с худшим?»;
Мені здається, що в цих цитатах Ви відповіли сама на своє питання: "Чому я не можу піти від чоловіка?". Ваш чоловік став для Вас єдиною людиною, від якої Ви отримуєте психологічну підтримку, саме тому Ви боїтеся цього розлучення. Вам необхідно розширювати своє соціальне коло, піти до психотерапевта, адже можливо саме "розчинення у чоловікові" і надмірна наближеність до нього сприяє Вашому роздратуванню (Ви відчуваєте свою залежність від нього і Ви гніваєтеся і на себе, і на нього) - це схоже на созалежні стосунки. Можливо коли Ви дистанціюєтеся від чоловіка, Ви краще зрозумієте, чого насправді хочете.

«Нет, не то, чтобы напообещал мне всего. Точнее мне просто жалко его стало. Сам он тоже эмоциональный человек. И наверное, что-то сказал мне, что остановило меня тогда.»;
Помітно, що Ви не уклали із чоловіком якийсь усний договір, або не прийшли до заключення, чи погоджується він змінити якось свою поведінку і т. д. А проблема у тому, що кожен із Вас уникає відкритого обговорення через страх афективного спалаху. У цій ситуації, перш за все, запитайте себе: чи Ви готові спробувати пропрацювати ці стосунки разом із чоловіком, чи Ви, все-таки, не бачите у них майбутнього і їх Вам варто припинити. Коли Ви визначитися із цим пунктом, то тоді можна вже переходити до наступних дій: чи разом із чоловіком ходити до сімейного психолога, чи розлучитися і працювати із терапевтом над своєю безболісною психологічною сепарацією від чоловіка. В будь-якому разі, якщо Вам зараз складно і Ви запуталися у своїх переживаннях, бажаннях, то найкраще, перш за все, звернутися індивідуально до психолога-психотерапевта.
Хочу разобраться,что я делаю не так в жизни
Дуже співчуваю, що в такому молодому віці Вам довелося пережити такі великі труднощі. Скажіть, будь ласка а чи є у Вашому колі друзів дівчата?
Ревность
«И где-то головой понимаю что не нужно ревновать... Но как только возникает случай, я прям нервная...»;
Ви і не зможете раціонально це контролювати, адже проблема лежить на рівні афективної сфери. Із Вашого допису можна знайти такі головні точки: розлучення батьків у ранньому віці (що звісно, було травматичним); страх втрати чоловіка, що йде від негативного досвіду втрати батька; прагнення утримувати всю увагу і любов чоловіка, якої Вам не вистачало від батька; занижена самоцінність. В будь-якому разі, якщо Ви дійсно хочете позбутися ревнощів, то єдиний вихід - це індивідуальна терапія із психологом-психотерапевтом (зі спеціалістом, через терапевтичні стосунки, Ви пропрацюєте свій негативний досвід дитячо-батьківських стосунків і, таким чином, не будете його постійно несвідомо пропрацьовувати із чоловіком).

Бажаю Вам знайти хорошого спеціаліста і пропрацювати себе! Удачі!
Хочу разобраться,что я делаю не так в жизни
Доброго дня.
Скажіть, будь ласка, а що саме Ви вкладаєте у поняття "стосунки"? Яку дівчину Ви бачите поряд із собою?

«Живу один, много работаю, счастливо живу относительно.»;
Ви написали, що живете щасливо "відносно". А чого саме Вам не вистачає для щастя? Стосунків, чи чогось ще? У Вас був якийсь досвід попередніх стосунків?

«Девушек что-то отталкивает причём сразу.»;
А як Ви зрозуміли, що Ви їх відштовхуєте? Наведіть, будь ласка, якісь факти. Як Ви з ними знайомитеся, про що говорите і т. д. ?

«Может быть я не готов к семье и отношениям. Но дело в том, что я считаю что будет хорошо завести семью....Я считаю что готов к детям и семье но как познакомлюсь вскоре всё заканчивается.»;
У Ваших словах спостерігається суперечність: з одного боку Ви думаєте, що не готові до сім'ї, а з іншого - що готові. Так чого ж Ви хочете? Насправді, стосунки мають ряд етапів (симпатія і пізнання один одного). Переважно дівчина ще на початку стосунків не буде говорити з Вами про сім'ю (тим паче, вона може злякатися, що Ви почнете про це говорити і будувати із нею плани).

Які у Вас стосунки з батьками?

Ответ отредактирован автором 09-07-2020 15:58:56

отношения в тупике
Дуже співчуваю Вам. Помітно, що у Ваше життя приходять чоловіки, які проявляють психологічне (а в попередніх випадках і фізичне) насилля, а це вже говорить, що якісь Ваші несвідомі дії, установки сприяють тому, що Ви не лише починаєте такі стосунки, але і продовжуєте їх. Наприклад, зараз Ви не відчуваєте себе щасливою із цим чоловіком, проте всерівно продовжуєте ці стосунки. Крім цього, не звинувачуйте виключно себе, адже стосунки - це завжди відповідальність двох партнерів. Помітно, що Ви хочете працювати над цими відносинами, однак партнер - ні і це вже його відповідальність. Навіщо Вам стосунки де партнер лише Вам дозволяє себе любити? Ви варті кращого.

Ви зазначили про відсутність близьких стосунків із батьком - припускаю, що Ви намагаєтеся пропрацювати Ваші дитячо-батьківські стосунки (недостачу любові та уваги) через стосунки з партнерами. В будь-якому разі - це запит на індивідуальну терапію із психологом-психотерапевтом тому, що в режимі переписки, на жаль, Вашу проблему не вирішиш.

Ответ отредактирован автором 09-07-2020 15:50:34

отношения в тупике
Доброго дня, Дарина.
Скажіть, будь ласка, а що Вам зараз дають ці стосунки, а чого у них не вистачає?

«я стала как зависима и привязана к этому мужчине. Хотя были до этого серьезные отношения и совместное проживание! наверное надежда существует на то, что наладиться и предпринимаю действия! Да чувства сильны к этому человеку »;
А Ви впевнені, що це любов, а не созалежність? Для любові потрібні двоє партнерів, а зі сторони цього чоловіка я не бачу зацікавленості у розбудові цих стосунків (немає ні психологічної близькості, ні зобов'язань).
А хто був ініціатором розлучення у попередніх стосунках і яка їхня причина? Які у Вас стосунки із батьками (особливо батьком)?

Давайте уявимо гіпотетичну ситуацію: Ви розійшлися із цим чоловіком. Що найгірше може трапитися далі?

Ответ отредактирован автором 09-07-2020 15:21:59

как избавится от взаимных претензий
Доброго дня, Nhfnfnf.
«Два месяца назад, случайно выяснилось, что у него есть интрига с коллегой. Говорит что ничего не было, пару раз увиделся, не более. Верить или не верить в это - вопрос. »;
Мені здається, що це корінь Вашої проблеми. Це головна образа, яка зараз викликає у Вас відсутність сексуального бажання, адже секс - це не лише фізична, але і психологічна близькість. Відчуття базової безпеки (в основі якої взаємодовіра) - ключ до задоволення у всіх сферах стосунків.

«Я старалась предпринимать попытки, чтобы это вернуть, на сколько это возможно. »;
А що саме Ви намагалися робити?

«Я зарабатываю в два раза больше чем он, думаю, что его самооценка от этого страдает. »;
Ви казали про свою гіпотезу чоловіку? Можливо йому комфортно так зараз, а це більше хвилює Вас і Вашу самооцінку?

«Кажется, начинаю в глубине души винить его за это, так как я хочу детей, но не уверена в том, что он сможет нас содержать.»;
Ви казали про ці свої переживання чоловіку?

«Еще один момент - очень часто и много нужно просить у него о помощи по дому. Как и у многих мужчин наверное.»;
Насправді, потрібно просто розділити обов'язки по дому, заключивши письмовий контракт із можливими санкціями проте проблема, як на мене, лежить глибше.

«Кроме того, муж может обидеться на что-то, будь то серьезное, или пустяк, и не говорить со мной, днями, неделями даже. Потом начинает разговаривать как ни в чем не бывало, когда устанет молчать. Очень много наших ссор и обид просто замолчали. »;
Помітно, що основна проблема у Ваших стосунках, що Ви їх не обговорюєте, накопичуєте образи, щоб потім, у певний момент "розміняти ці купони" на виправданий гнів із пригадуванням всіх образ. У Вашій ситуації найкращий варіант - це звернутися разом із чоловіком до сімейного психолога тому, що проблема багатокоплексна + вам потрібно навчитися конструктивно обговорювати ваші почуття, бажання і труднощі (а психолог як медіатор допоможе у цьому) + відновити довіру (а це вже річ довготривала і крихка та потребує співпраці двох партнерів).
Публикації психолога 2
Відео психолога 3
всі категорії ...

Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr