У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психолог Юрій Юрійович Змієнко Тернопіль

психолог    Юрій Юрійович Змієнко
26-10-2018 Юрій Юрійович Змієнко додати у вибрані

коментар
Анкета цього психолога не оновлювалася понад півроку. Перевірте інших психологів в Тернопіль
Років досвіду психологом Років досвіду: 6
Освіта
Член Української громацької організації "Інститут розвитку символдрами та глибинної психології" ІРСГП.
Член ГО "Школа Індивідуального та Групового Консультування і Сімейного Порадництва".
2013-2014р. Український інститут крос-культурної позитивної психотерапії і менеджменту (УІПП).
Консультант в методі позитивної психотерапії.
2015р. Курс "Групового консультування у Позітум-підході: техніки екзистенційної психотерапії та Екзистенційного аналізу."
2017-2018р. Інститут розвитку символдрами і голибинної психології. Основна ступінь.
Кататимно-імагінативна психотерапія з 2017р.
Досвід психологічної практики
Індивідуальне консультування, психотерапевтична практика.
Працюю з запитами
Створюю умови для пропрацювання людиною проблемних та конфліктних зон, і вихід на більш адаптивні та комфортні умови життя.
Розцінки приховані, тому що Юрій Юрійович давно не оновлював своїх даних.


Основне
місце прийому клієнтів

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 2. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.


Відповіді 989
Чувствую себя в отношениях вещью
З того про що ви розповіли, зрозуміло наступне... чоловік має напевно таки схильність до обладання, предметами та перемогами. У вас стоїть питання «Навіщо їм потрібна я?»; тобто цікаво що ви бачите альянс між ними. Звідси питання чи знайдете ви себе в цих стосунках? Вибір бути чи не бути робити вам! Спробуйте виписати для себе всі за та проти, та оцініть перспективу! Прислухайтесь до себе!
Чувствую себя в отношениях вещью
Важливо було почути історію як ваші стосунки склались, чого ви очікували, що подобалось в ньому, хронологія! Чого насправді хочите для себе? Що вас всеж поєднує разом?

Бесплатная рассылка интересностей!

Чувствую себя в отношениях вещью
Добрий день! У вас якось опис стосунків теж звучить предметно, я хочу, мені треба, мене не влаштовує, і план на життя. Щось мало відчутно роль взаємин між вами! Він старший, утримує вас і направляє по життю, на що це вам схоже? Чого ви насправді хочите будучи з ним?
Невыносимо находится в обществе
А ви чекаєте якихось конкретних рекомендацій? Вони були вище. Не допомогло як я розумію.
«Плохие» мысли у ребенка
Доброго дня! В дитячій психіці інколи образ мами розділяєте на добру частину та погану. Це називається розщеплення, свідчить про моменти в житті дитини до 1 року в які вона несправились з власною агресією до мами. Оскільки маму вона любить, тому психіка і розчеплює негативну частину бо не може мама бути поганою (хоча мама в одночас і недостатньо добра для дитини і добра водночас). Плюси етап розвитку дитини вік і припускаю 5-6-7 років.
Заступление за друга.
Добрий день! Коли виникає загроза, то думати вже буває пізно, треба реагувати щоб захиститись. Часто так буває що ми не знаємо всіх моментів і реагуємо на те як розуміємо тепер. Ви вчились як людина честі з моральними принципами, вибачившись за те що визнавши ситуацію побачили несправедливість. Так шкода що так сталось, але на той момент інші дії могли призвести до інших наслідків.
Боюсь смерти
Добрий день! У сні, свідомість не вмирає а переходить в інший стан. Життя і смерть, це дві екзестенційна питання людини і відповідь на них і визначає суть життя! Боятись смерті це не жити, боятись життя це вмерти будучи ще живим. Так ніби філософія але кожна людина з цим стикається в різній глибині усвідомлення. Часто саме страх життя є причиною боятись смерті, а як у вас? Що ви про це думаєте?
Боюсь выйти на работу после декрета?
Добрий день! У вас відчуття що ви засиділися в ролі домохозяйки, і мами, і втратили навики праці, тому нормально коли у вас виникають труднощі щоб переключитися, оскільки у вас нові обставини та ролі в житті. Бажання реалізуватись це добре бажання для нормальної особистості! Труднощі в цьому потребують зусилля та поступовості, щоб гармонійно влитись у ваше життя тепер.
Невыносимо находится в обществе
Ваше відчуття загрози через ваш досвід, якось переноситься на тих людей з якими його не було!
Невыносимо находится в обществе
А як ви знаєте про наміри людей? У вас був такий досвід?
Как помочь парню с комплексами?
Доброго вечора! Людина істота динамічна тому все життя вона якось розвивається! Єдине що не кардинально бо є структури які залишаються незмінні, а якщо міняються то повільно. Ваш випадок треба розглядати індивідуально, так як бажання бажаннями а реальність що описана і та яка насправді можуть відрізнятись.
Мать
Перечитав. Поведінка вашої мами так ніби хоче викликати щось у вас (припускаю) тобто мотив поведінки. А ваша позиція всеж відсторонення, що ставить її в тупік, (і таким чином шукає недоліки) щоб не бути а програші . Це припущення. В середині конфлікту є стосунки ваші з нею, а що там замішані нам зрозуміти не дано ( у формі переписки).
Невыносимо находится в обществе
Добрий вечір! Так приєднуйтесь одне з іншим! Вам треба побути одному це добре, але як ви і кажете суспільство теж є важливим для вас.
Крик во сне
Інколи буває що емоційні переживання у сні мають залишковим ефект.
Публикації психолога 1
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr