ПСИХОЛОГ Ірина Володимирівна Шварц (Хмельницкий).

У Психолога » Психологи Украины » Психолог Хмельницкий » Ірина Володимирівна Шварц

психолог Ірина Володимирівна Шварц
28-06-2016 Ірина Володимирівна Шварц (Хмельницкий) добавить психолога в избранные

комментарий
Был(а) на сайте 4 дня назад.
Образование
2001- 2005рр ХІСТ. «Практичний психолог».
2014-2015 рр - базовий курс з позитивної психотерапії Українського інституту позитивної крос-культурної психотерапії та менеджменту, сертифікований психолог-консультант європейського реєстру в напрямку позитивної психотерапії.
- Член Хмельницького об'єднання психологів та психотерапевтів,
- «Основи консультування в руслі Позитум – підходу»,
- «Перша психологічна допомога та засоби відновлення психологічних функцій у бійців з симптомами ПТСР»,
- «Сімейна психотерапія в позитум підході»,
- «Робота зі стресом методами арт- терапії»,
- «Криза. Втрата. Горе. Як допомогти клієнту впоратись»,
- «Теорія і практика Вільного дихання»,
- «Тренінг жіночності у методі позитивної психотерапії»
- «Психодіагностика в роботі з дітьми та підлітками»
- Конференції"Екзистенційний аналіз. Від ідей-до практики"
" Емоції та екзистенція"
- Лекції у "Львівський психоаналітичний інститут ментального здоров'я"
- Тренаж з майстерності публічного виступу
Опыт психологической практики
8 років
Работа с проблемами
Проведение тренинговПодружнє консультування
Звертайтесь, якщо Ви переживаєте:
- кризу у подружніх стосунках
- сімейну ситуацію, близьку до розлучення
- відсутність гармонії, взаєморозуміння, підтримки, опори
- образи, які заважають любити партнера
- недовіру, гнів, розчарування у партнері
- страхи, пов’язані із сімейним життям
- насилля у сімейних стосунках (фізичне, психологічне, сексуальне)
- виснаження один від одного
- втрату інтересу до партнера (емоційного, сексуального, пізнавального)
- постійні конфлікти, сварки
- складності у сексуальній сфері у жінок
Індивідуальне консультування, коли Ви переживаєте:
- страх ао неприйняття старіння
- кризу середнього віку
- відчуття самотності, розгубленості
- відчуття, що життя проходить повз, або марно
- відчуття пустки, втрату сенсів, внутрішній біль
- не знаєте чого хочете від життя
- перебуваєте у певному життєвому сценарії
- відчуття постійного тиску, постійного "потрібно"
- не відчуваєте радості та задоволення від життя
- біль розлучення чи зради
Низька самооцінка, невпевненість
- не можете чітко сказати НІ
- задовольняєте потреби та бажання інших на шкоду собі
- боїтесь образити інших своєю відмовою
- не можете відстояти свою думку, інтереси
- інші люди часто втручаються у Ваше життя, дають поради, навчають як жити
- не відчуваєте себе господарем свого життя
Працюю лише з дорослими. Тривалість консультації становить 60 хвилин.
Используемые подходы и техники
Когнитивная психотерапия
Транзактный анализ
Позитивна психотерапія
Екзистенційна психотерапія
Контактный e-mail
Телефон:

Ответы

ОТВЕТЫ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Зависимость мужа от родителей
Доброго дня. Такі речі, як правило, самі не проходять і кореннями сягають у дитинство, але піддаються корекції та змінам, якщо над ними працювати. Вся справа у тому, що ніхто не може примусити людину щось змінювати, в тому числі в собі, якщо вона цього не хоче. Як бачить чоловік ваші стосунки? Чи хоче змін у чомусь? Про, що ці стосунки для вас? Чому обрали цю людину, щоб пройти з нею життя? Важливо, звернутись до фахівця зі спільної згоди.

Как перестать истерить и вернуть бывшего?
Доброго дня. Те, що у ваших стосунках повторюється знову і знову може свідчити про наявність певного життєвого сценарію. Це потребує роботи з фахівцем, оскільки є необідність пропрацювати негативні моменти дитячого досвіду і будувати щасливі стосунки, на які ви безперечно заслуговуєте.

Стыд
Доброго дня. Сором глибинна емоція і якщо це вас сильно турбує важливо працювати з фахівцем. А наразі сприбуйте подумати, як зазвичай ви особисто реагуєте на те, що можливо називається промахом, помилкою чи дозволяєте собі бути неідеальною? А також, що ви хочете від подружніх стосунків та як бачите їх в подальшому? Оскільки стосунки і ваші відчуття у них вимагають зараз головної уваги.

Бесплатная рассылка интересностей!

Я не знаю что делать
Доброго дня. Те, що ви описуєте може бути кризою сімейного життя. Дуже часто стосунки починаються з пристрасного періоду, який має свою тривалість. І коли цей період стає менш насиченим партнери починають по - іншому бачити один одного, більш реально. Це не завжди те, що хотілося б бачити і тут можуть виникати складності на різних рівнях. Тут можуть виникати труднощі у взаємодії, стилям якої люди вчаються в дитинстві у батьківських сімях. Ці стилі, як правило, різняться і можуть лежати в основах конфліктів. Тут і очікування і т.д Важливо працювати з фахівцем. А наразі, спробуйте визначитись, чого ви хочете від стосунків та один одного. Як ви бачите свої стосунки в подальшому?

Все принимаю близко к сердцу
Доброго дня. Як давно у вас такі відчуття? Що для вас означає бути "сірою мишкою"? Що ви пробували робити, щоб змінити ситуацію? Що змінитить вміння приймати "холоднокровні" рішення? Яких стосунків з іншими ви б хотіли? Яким варіантом СЕБЕ кращої ви б хотіли бути?

Всим не вгодиш
Доброго дня. Ви не конкретизували, що вас турбує та чого очікуєте від психолога. У вашому житті повторюється сценарій насильницьких стосунків та вочевидь вас заторкає думка інших. Якщо ви розцінюєте це як складність чи проблему, важливо звернутись до фахівця.

Как справится с одиночеством?
Доброго дня. Відчувати самотність це часто неприємно, а подекуди нестерпно. Важливо попрацювати з фахівцем. Спробуйте подумати це нова ситуація чи таке бувало і раніше? Що, можливо, повторюється у вашому житті у стосунках? Чим ви можете наповнювати життя, аби не відчувати самотності. Що у стосунках з іншими варто переглянути? На що звернути увагу?

Я б’ю свою дівчну
Доброго дня. Дуже важливо, що ви намагаєтесь розібратись та визнаєте наявність проблеми. Дуже часто це повязано з дитинством і тут необхідно працювати з фахівцем. Але у будь - якому разі ви мате силу і владу робити по -іншому, не застосовувати такі види реакцій та опанувати конструктивні способи відреагування емоцій.

Помогите справиться со стыдом
Доброго дня. Сором - глибинна та складна емоція і тут важливо працювати з фахівцем. Наразі, щоб не потерпати від важких думок спробуйте подумати, що думки нейтральні і лише ми наділяємо їх енергією та присвоюємо їм знак позитивності чи негативності. Будь- яка думка є носієм якоїсь важливої інформації. Спробуйте не дистанціюватись від думок, а послухати про що вони хотять сказати. Можливо це захистить вас від подібних ситуацій чи стосунків у майбутньому.

Панически боюсь критики
Доброго дня. Важливо працювати паралельно з психотерапевтом. А наразі, чи є у Вас можливість займатися менш травматичною для Вас діяльністю?

тиран или нет?
Доброго дня. Спробуйте відповісти на такі запитання: Які стосунки Ви б назвали конструктивними? Чи схожі ваші стосунки на конструктивні? Який Ваш досвід стосунків у минулому? Які саме почуття у Вас залишились до чоловіка? Яким батьком буде чоловік дитині?

Боюсь навредить окружающим
Доброго дня. Ваше дитинство було переповнене болем, який, очевидно, нікуди не зник. Важливо пропрацювати дитинство з фахівцем. Бажання спричинити біль іншим та неможливість захистити себе у дитинстві від ситуації насилля, батьківського відношення та почуттів і емоцій, цим спричинених, можуть бути повязані.

Влюбляюсь не в тех
Доброго дня. Ситуація повторюється знову і знову. Це може свідчити про наявність певного життєвого сценарію, що, безумовно, важливо пропрацювувати з фахівцем. Адже тут наявна ціла низка моментів, які, як Ви ж зазначили, порадами та прочитанням книг не вирішиш. Спробуйте подумати скільки та чому чоловіків не були Вами залишені? Чи такі взагалі були? Як ви задовольняєте " емоційні голоди"?

Як мені правильно поступити?
Доброго дня, Діано. Що саме, Ви очікуєте від стосунків? Що у першому та другому разі вони Вам дають? Як Ви почуваєтесь, коли не мате стосунків з чоловіками? Які інтереси та цінності у житті Ви маєте?

Как решить несколько проблем, если наваливается все сразу?
Надін, такі ситуації дійсно викликають багато важкопереносимих емоцій. Проте і закликають до певни роздумів про життя та його якість. Спробуйте проаналізувати, що конкретно можете зробити Ви, а також до кого можна звернутись по допомогу, щоб подолати цю ситуацію.

Дополнительно
Диплом проверен администратором Диплом проверен администратором
Оценка от коллег-психологов

Общий рейтинг среди коллег: ещё нет оценок.

Почему пользователи не могут оценивать психологов? Почему нельзя дать возможность задающим вопрос оценивать ответы?

Человек, обращающийся за психологической помощью, равно как и любой неспециалист в принципе, не всегда может объективно оценить пользу от того или иного ответа психолога. Иногда самый верный ответ в конкретной ситуации - настоятельно рекомендовать обратиться к психологу очно, а самый приятный для задающего - заверения в том, что всё наладится само собой.
Иногда как раз те ответы, которые «задевают» клиента, вызывая чувства раздражения и агрессии, как раз и являются более «правильными».
Хорошие рекомендации не всегда приносят облегчение сразу.
Мастерство психолога может наиболее точно оценить другой специалист.

Интервью
УЧАСТИЕ В ИНТЕРВЬЮ

Психолог не принимал участие в интервью.

Сообщение
Отправить личное сообщение
Чтобы отправить сообщение этому психологу прямо отсюда, нужно зарегистрироваться или войти как пользователь.

qr