ПСИХОЛОГ Оксана Сенченко (Львів).


психолог Оксана Сенченко
17-03-2020 Оксана Сенченко (Львів) добавить психолога в избранные

комментарий
Был(а) на сайте 1 день назад.
Образование
- вересень 2014 р. - грудень 2019 р. - Львівський національний університет ім. Івана Франка, ступінь бакалавра та магістра за спеціальністю "Психологія" (дипломи з відзнакою).
- з вересня 2018 року - навчаюся в Європейському освітньому проєкті Транзакційний аналіз в напрямі психотерапії.
- Член Української Асоціації Транзакційного аналізу (УАТА).
- більше 200 год індивідуальної психотерапії.
- постійний професійний саморозвиток (відвідування додаткових лекцій, майстер-класів, воркшопів, конференцій, групових та індивідуальних супервізій, інтервізій, читання фахової літератури і т. д.).
Опыт психологической практики
Практикую в методі Транзакційного аналізу в напрямі психотерапії під керівництвом супервізора (канд. психол. наук, ТСТА-п - Ганни Яворської), маю досвід онлайн-консультування.

- 9 лютого – 8 березня 2017 р. – проходження виробничої практики у психологічному центрі «Добрий день» (м. Черкаси).
- 23 листопада – 20 грудня 2017 р. – проходження педагогічної практики в СШ № 62 у м. Львів.
- 25-28 липня 2019 р. – була волонтером у VI Всеукраїнському таборі з Транзакційного Аналізу.
- 14 жовтня - 10 листопада 2019 р. – проходження асистентської (педагогічної) практики в ЛНУ ім. Івана Франка.
- з квітня 2020 р. – індивідуальна психологічна практика під керівництвом супервізора.
- з вересня 2020 р. – проводжу тренінги, просвітницькі лекції для дітей у психологічному центрі "Добрий день" (м. Черкаси).
Работа с проблемами
Працюю із такими запитами:
- Як покращити стосунки (партнерські, подружні, дитячо-батьківські, професійні, дружні)?
- Як покращити свій емоційний стан і самоставлення?
- Як віднайти, зрозуміти та актуалізувати своє справжнє «Я» (пошук внутрішньоособистісних ресурсів, постановка цілей та їхня реалізація)?
- Як подолати кризові ситуації в житті (втрати, професійні кризи тощо) та вирішити внутрішньоособистісні конфлікти?
Не працюю із залежностями (алкоголь, наркотики, куріння і т. д.), сексуальними проблемами та жертвами сексуального насилля.
Зараз консультую через Skype або Viber під керівництвом супервізора.
Я готова бути поруч і підтримувати Вас у подорожі самопізнання, саморозвитку і самозцілення. Вибір за Вами.
Контактный e-mail
Телефон:

Ответы

ОТВЕТЫ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Интерес ребенка к порно
Доброго дня, Lena2021.
Ви велика молодчинка, що займалися з донькою сексуальною просвітою, проте також важливо запитати у доньки - "Що ще її цікавить у сексуальних стосунках?"

«.Что делать в этой ситуации,очень переживаю ..»;
Що найбільше Вас хвилює у цій ситуації? Що може трапитися найгірше? Ви думали встановити обмежувач для дітей (програма, яка блокує такі матеріали)?

«После такого просмотра ,она в угнетённым настроении. »;
В чому саме проявлявся її "пригнічений настрій", чи це скоріше Ваша інтерпретація? Ви запитували у доньки, що їй дає перегляд цих відео?

Зачем мама меня критикует?
«когда мама обижена на меня, я думаю, что совершаю ошибку, ведь раз мама обиделась/недовольна, то я делаю что-то не так. А как нужно, она знает лучше. -- такие у меня мысли.»;
Помітно, що замість того, щоб спиратися на саму себе, Ви досі спираєтеся на маму як "єдине правильне джерело для перевірки реальності". Я б Вам рекомендувала частіше звертатися до своїх почуттів, потреб, бажань та аналізуват їх. Якщо ж говорити про психологічну сепарацію, то це запит на індивідуальну психотерапію.

«Мама настолько меня сильно держит в роли ребенка.»;
Я б тут дещо додала: а Ви дозволяєте їй тримати Вас у ролі дитини. Несвідомо Ви отримуєте якусь вторинну вигоду від такої позиції.

Ответ отредактирован автором 16-04-2021 17:11:49

манипуляции взрослого сына к маме
Добрий день, nikb3c;.
Не зовсім зрозуміла Ваш запит. У Вас проблеми з алкоголем? В чому саме, на Вашу думку, полягають його маніпуляції? З якою ціллю він маніпулює Вами?

Бесплатная рассылка интересностей!

У парня сейчас суд
«Его моменты вспыльчивость в плане криков на меня это всего лишь из-за переживаний. Либо я и правда его идеальзирую.. »;
Це не виправдовує його поведінки. Ви казали йому, що Вам це не приємно чути і щоб він більше так не робив? Він ще на початку стосунків був "вспыльчивым"?

«Я в нем ощущаю самую большую поддержку и любовь в его действиях. И очень боюсь это потерять. Меня никто давно так не оберегал и трепетно не относился за последнее время. »;
Ви настільки боїтеся втратити цю "любов і підтримку", що навіть боїтеся відкрито заявляти про свої переживання. Хіба любов і підтримка - це не психологічна близькість?

Зачем мама меня критикует?
« Она говорит, а что мне делать, если мне что-то не нравится? Мне что постоянно молчать? »;
Ви можете відповісти, що коли Вам буде потрібна її думка, Ви їй про це повідомите.

« Сейчас я не могу понять, зачем я всем с ней делюсь. »;
Можливо тому, що
« Меня беспокоит, то, что я чувствую, что она обижается. Я даже мысленно не могу представить, что мы не общаемся например неделю. »;
Ви берете на себе відповідальність за почуття Вашої матері. Коли мама ображена на Вас, "яка Ви" (що Ви думаєте про себе)?
+
« У меня есть неуверенность в том, что я смогу сама справиться с любой ситуацией в жизни. Как минимум я могу бояться, например, сменить работу. Я нуждаюсь в поддержке близких. »;
Таке відчуття, що Ваша мама надто тривожна, що перетворилося в гіперконтроль і вона передала свою тривожність Вам. Також Ви нічого не казали про батька (можливо вона створила з Вами симбіотичні стосунки, щоб компенсувати нереалізованість у партнерських стосунках). Безумовно, просити про підтримку - це ОК, проте подумайте, де б Ви могли ще задовільняти цю потребу, окрім матері.

Ответ отредактирован автором 16-04-2021 15:58:50

Как разблокировать эмоции
Доброго дня, Людмила.
«я воспитывалась в семье, где не уделялось внимание эмоциональной образованности. Научилась напрочь скрывать эмоции, чувства, переживания - все внутри. Наружу почему то выходит только злость, негодование, раздражение. уже живу самостоятельной жизнью, семья, ребенок, но научиться радоваться жизнью не умею, даже сопереживать научилась недавно. Если меня обидели - я взрываюсь, гневаюсь. даже поплакать не могу. В детстве я недополучила любовь, ласку, заботу, внимание. Сыну 3,5 лет понимаю, что ему тоже недодаю, хотя очень стараюсь, но мне кажется что я чаще ругаюсь, чем проявляю любовь »;
Дуже Вам співчуваю. Ви маєте розуміти, що зцілюють не "техніки", а взаємодія та терапевтичні стосунки (саме у них Ви відточите навичку розпізнавати та виражати свої переживання). У Вас запит на психотерапію. Крім цього, важливо детальніше проаналізувати про що свідчить Ваш гнів, роздратування (як це співвідноситься із Вашим теперішнім життям). Також цікаво почути, як саме Ви пропрацювали своє співчуття.

Зачем мама меня критикует?
Доброго дня, Eva.
Скажіть, будь ласка, а Ви фінансово і просторово залежні від мами?

«С чего ты взяла, что мне нужно твое мнение?
Она: а что мне тогда говорить? Мне молчать?»;
Було б добре, якби у таких ситуаціях Ви попередбньо казали, що "зараз я покажу тобі фото, будь ласка, скажи якою гарною я є". Крім цього, з якою ціллю Ви показували мамі фото?

«Теперь она обижается, что я без нее выбрала свадебное платье. »;
Ви пояснили мамі, чому Ви так зробили?

«Потому, что я чувствую какое-то отдаление, неприятие меня. То есть я все время не то выбираю и не так делаю. »;
Ви говорили про це мамі?

У парня сейчас суд
«И не знаю как себя вести. Бросить его уйти от всех проблем и оставить одного переболит и станет легче как говорится... Или оставаться с ним но если его посадят то я останусь один на один с этим всем »;
Приймати рішення лише Вам, водночас, ми, як психологи, можемо Вам допомогти краще розібратися у Ваших почуттях і бажаннях.

«Боюсь показать свой страх в этом и не знаю как правильно поговорить с ним об этом, ведь я могу не правильно выразится и он может не правильно понять то что я хочу донести. Меня не пугает то что у него такое прошлое или то что он не сможет с найти призентабельную работу. Меня страх в общем от этой ситуации что я оказалась в ней по своей же воле. »;
Можете так і сказати: "мені страшно тому, що....".

У парня сейчас суд
«но то что будет много обсуждений для меня страх. »;
А якби не було цього можливого "осуду", Вашого страху, Ви б завершили ці стосунки?

«Я знаю одно точно,что я моя главная проблема лишь то что я мч поставила выше чем себя. И сейчас я волнуюсь за него сильнее чем за свое здоровье.
Я сильно растворилась в этих отношениях и сейчас мне сложно представить себя без него. »;
Ви описуєите созалежну модель стосунків, корені яких йдуть з дитинства і це необхідно пропрацьовувати на індивідуальній психотерапії.

Ответ отредактирован автором 16-04-2021 14:05:04

У парня сейчас суд
«Но если посадят как мне быть? Расписать с ним там и ходить на свидания раз в месяц и не жить а выживать? »;
А чого хочете Ви? Ви готові до цього?

«Иногда его вспыльчивость и не достаточное количество внимание »;
А як саме проявляється його "вспыльчивость"?

«но ему я не могу рассказать о всех своих переживаниях, думая о том что зачем ему забивать этим голову.»;
Основа стосунків - це психологічна близькість (вміння говорити про свої переживання, бажання, просити про підтримку), а у Вас її не має. Ви готові будувати спільне майбутнє за таких умов?

«Но я боюсь что если его посадят он будет другим, хоть я верю ему что он не изменится.»;
У Вас цілко виправдане хвилювання. Водночас, таке відчуття, що Ви ідеалізуєте фігуру хлопця.

Каждая девушка, любовница
Добрий день, Nuk25F.
«Отсюда страх что со мной он поступит точно также.»;
Ваш страх є цілком виправданим. Скажіть, будь ласка, що особисто Вам дають стосунки, де Ви не відчуваєте себе у безпеці та де немає довіри? Що Вас тримає поряд з цим чоловіком?

У парня сейчас суд
Доброго дня, nik542.
Ви пережили у своєму житті багато складних подій, співчуваю.

«Но я не знаю у меня двоякое чувство »;
Можете, будь ласка, розповісти детальніше про це "двояке почуття"? Що особисто Вам дають ці стосунки, а чого у них не вистачає? Ви бачите мабутнє із цим хлопцем? Як Ви з ним познайомилися? Що для Вас означає його судимість?

«Я боюсь его подвести в плане того что я сейчас его поддержка.»;
А як саме Ви його підтримуєте і як саме можете його підвести?

Мне кажется, что жизнь не моя, как избавиться от этого чувства?
Доброго дня, Анастасия.
«Муж глава семьи, все должно быть как он сказал или согласовано. Разговаривать надо как он сказал(разговариваем суржиком, его бесят некоторые русские слова), материться нельзя, мнение мое важно только когда спросит, при чем если оно ему не нравиться, то будет скандал, бюджет в его руках, но советуется о покупках, интим отличный, но только если я правильно его предупрежу; »;
І як Вам з цим? Таке враження, що Ви з чоловіком не в рівних позиціях.

«Даже пыталась уйти от мужа этой зимой, хотя я его люблю.»;
Було б добре детальніше розглянути цю ситуацію. Що тоді Вас спонукало на такий крок? Мені здається, що тут лежить щось більше ніж життя з родичами. Безумовно, Ви маєте право на свій особистий простір, адже сім'я - це окрема система. Ваш гнів є зрозумілим і виправданим. Інший момент, чи Ви говорили про це з чоловіком?

«Иногда, что я просто "зажралась". »;
Як думаєте, чиї це слова?

«Что мне с этим делать? »;
Найкращу рекомендацію, яку Вам можна надати - це індивідуальне звернення до психолога-психотерапевта, адже, на жаль, це не формат форуму (Вам необхідно детальніше розібратися зі своїми переживаннями, бажаннями, і вже на основі них, будувати подальший план дій).

Ответ отредактирован автором 15-04-2021 18:41:50

Как вернуть доверие, посорились, доходило до развода, делили имущество. В итоге нету доверия в об
«і нічого зі мною не хоче мати общего бо нема довіри »;
І як Вам перебувати у стосунках, де немає довіри, адже чоловік базується на своєму негативному досвіді минулого, що немає із Вами нічого спільного? Найкращу рекомендацію, яку Вам можна надати - це спільне звернення до сімейного психолога тому, що довіра потребує часу, зусиль та бажання двох партнерів. Водночас, запитайте себе, ящо чоловік не захоче працювати разом із Вами над вашими стосунками, то чи Ви готові продовжувати такі стосунки.

Как вернуть доверие, посорились, доходило до развода, делили имущество. В итоге нету доверия в об
«Мабуть даже незнаю, мою реакцію »;
Тобто чоловік Вам не пояснив, що саме "перевіряв"? Чи це виключно Ваші припущення, що він щось "перевіряв"? Перш за все, Ви маєте обговорити з чоловіком, чому він обрав такий спосіб поведінки і чим він керувався.

«Він мене наче не чуе, головне це мама. Він з нею діляться, советуеться, обсуждае. Зараз наче помирились, но нема довіри і наче між нами стіна. »;
Таке відчуття, що у Вас конкуренція зі свекрухою щодо Вашого чоловіка. Це проявляється і в інших моментах? Ви казали своєму чоловіку про власні переживання?

Дополнительно
место приёма клиентов Львів
Оценка от коллег-психологов

Общий рейтинг среди коллег: 10 из 10ти.
Всего оценок
: 7.
Минимальный рейтинг: 1

Почему пользователи не могут оценивать психологов? Почему нельзя дать возможность задающим вопрос оценивать ответы?

Человек, обращающийся за психологической помощью, равно как и любой неспециалист в принципе, не всегда может объективно оценить пользу от того или иного ответа психолога. Иногда самый верный ответ в конкретной ситуации - настоятельно рекомендовать обратиться к психологу очно, а самый приятный для задающего - заверения в том, что всё наладится само собой.
Иногда как раз те ответы, которые «задевают» клиента, вызывая чувства раздражения и агрессии, как раз и являются более «правильными».
Хорошие рекомендации не всегда приносят облегчение сразу.
Мастерство психолога может наиболее точно оценить другой специалист.

Посмотреть отзывы

Сертификаты о дополнительном образовании
Курс Организация Длительность
сертификат    Сертифікат "Базовий курс навчання з Транзакційного Аналізу в галузі психотерапії" УАТА (тренер - ПТСТА-П-ЄАТА, З. В. Севальнева) 28 мес. (22-01-2018 - 14-06-2020) 203 час.
сертификат    Сертифікат "ТА 101" EATA (тренер - СТА-Р-ЕАТА, В. І. Захарченко) (25-04-2020 - 26-04-2020) 12 час.
сертификат    Сертифікат "Техніки роботи з дітьми: типи голоду та можливості їх задоволення" УАТА (тренер - ПТСТА-П-ЄАТА, Г. Ю. Яворська) (25-04-2020 - 26-04-2020) 2 час.
сертификат    Сертифікат "Вплив соціальних мереж на особистість дорослого та дитини. Транзактно-аналітичний підхід УАТА (тренер - ТСТА-П-ЄАТА, Г. Ю. Яворська) (25-04-2020 - 26-04-2020) 4 час.
сертификат    Сертифікат "Чоловічі страхи" УАТА (тренер - ТСТА-П-ЄАТА, Г. Ю. Яворська) (25-04-2020 - 26-04-2020) 2 час.
сертификат    Сертифікат "Психосоматика: етіологія, діагностика, терапія" NGO "CPPP "Insight" (тренер - клін. психолог, коуч, М. Шляхтіна) (20-02-2021 - 21-02-2021) 22 час.
сертификат    Сертифікат "Три рівня фінансових відносин в парі" УАТА (тренер - ТСТА-П-ЄАТА, Г. Ю. Яворська) (20-02-2021 - 21-02-2021) 2 час.
Любимые цитатыПубликации
ПУБЛИКАЦИИ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Не найдено публикаций психолога на нашем портале.


Интервью
УЧАСТИЕ В ИНТЕРВЬЮ

Психолог не принимал участие в интервью.

Сообщение
Отправить личное сообщение
Чтобы отправить сообщение этому психологу прямо отсюда, нужно зарегистрироваться или войти как пользователь.

qr