ПСИХОЛОГ Оксана Сенченко (Львів).


психолог Оксана Сенченко
17-03-2020 Оксана Сенченко (Львів) добавить психолога в избранные

комментарий
Был(а) на сайте сегодня.
Образование
- вересень 2014 р. - грудень 2019 р. - Львівський національний університет ім. Івана Франка, ступінь бакалавра та магістра за спеціальністю "Психологія" (дипломи з відзнакою).
- з вересня 2018 року - навчаюся в Європейському освітньому проєкті Транзакційний аналіз в напрямі психотерапії.
- Член Української Асоціації Транзакційного аналізу (УАТА).
- більше 200 год індивідуальної психотерапії.
- постійний професійний саморозвиток (відвідування додаткових лекцій, майстер-класів, воркшопів, конференцій, групових та індивідуальних супервізій, інтервізій, читання фахової літератури і т. д.).
Опыт психологической практики
Практикую в методі Транзакційного аналізу в напрямі психотерапії під керівництвом супервізора (канд. психол. наук, ТСТА-п - Ганни Яворської), маю досвід онлайн-консультування.

- 9 лютого – 8 березня 2017 р. – проходження виробничої практики у психологічному центрі «Добрий день» (м. Черкаси).
- 23 листопада – 20 грудня 2017 р. – проходження педагогічної практики в СШ № 62 у м. Львів.
- 25-28 липня 2019 р. – була волонтером у VI Всеукраїнському таборі з Транзакційного Аналізу.
- 14 жовтня - 10 листопада 2019 р. – проходження асистентської (педагогічної) практики в ЛНУ ім. Івана Франка.
- з квітня 2020 р. – індивідуальна психологічна практика під керівництвом супервізора.
- з вересня 2020 р. – проводжу тренінги, просвітницькі лекції для дітей у психологічному центрі "Добрий день" (м. Черкаси).
Работа с проблемами
Працюю із такими запитами:
- Як покращити стосунки (партнерські, подружні, дитячо-батьківські, професійні, дружні)?
- Як покращити свій емоційний стан і самоставлення?
- Як віднайти, зрозуміти та актуалізувати своє справжнє «Я» (пошук внутрішньоособистісних ресурсів, постановка цілей та їхня реалізація)?
- Як подолати кризові ситуації в житті (втрати, професійні кризи тощо) та вирішити внутрішньоособистісні конфлікти?
Не працюю із залежностями (алкоголь, наркотики, куріння і т. д.), сексуальними проблемами та жертвами сексуального насилля.
Зараз консультую через Skype або Viber під керівництвом супервізора.
Я готова бути поруч і підтримувати Вас у подорожі самопізнання, саморозвитку і самозцілення. Вибір за Вами.
Контактный e-mail
Телефон:

Ответы 4466

ОТВЕТЫ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Відносини з свекрухою
Доброго дня, Ніка.
ОК, це Ваш вибір, Ви мама дитини. Але цікаво, що саме може свекруха зробити дитині? Дитина хоче бачитися з бабусею? Ви можете знайти консенсус - свекруха може бачитися з дитиною лише тоді, коли поряд є її батьки.

Не проходящая тревога и страх
«но мысленно почему-то возвращаюсь к этой ситуации и продолжаю накручивать самый худший вариант развития »;
Припускаю, що щось в тій ситуації залишилося для Вас невирішеного, неперепрожитого, Було б добре, якби Ви разом з психологом повернулися до неї, проаналізували більш детально + розібрали Ваш теперішній стан справ. На жаль, це не формат форуму, а індивідуального звернення.

Не проходящая тревога и страх
Доброго дня, Sunshine.
Дуже Ва співчуваю, хочеться Вас підтримати.

«но я мыслями постоянно там в переживаниях что это все вернется и последствия догонят меня,»;
Які саме думки у Вас виникають? Що саме повернеться? Які саме наслідки?

«может какие есть препараты»;
Уе питання не до психологів, а до психіатра. Ви думали відвідати спеціалістів індивідуально?

Ответ отредактирован автором 22-10-2021 15:53:50

Бесплатная рассылка интересностей!

Проблемы в отношениях
Доброго дня, Tonya.
Так як це Ваш перший досвід стосунків, Ви з хлопцем знайомі лише місяць, це нормально, що Ви соромитеся.

«но все-равно боюсь что он подумает что-то не то, что ему не понравится и что я буду выглядеть глупо. »;
Було б добре, якби Ви поділилися свооїми переживаннями з хлопцем. Це може зменшити переживання і сором. Крім цього, рекомендую Вам почати поступово: спочатку поцілунок у руку, потім - щічку, а потім - в губи. Не змушуйте себе, розвивайте стосунки за своїм бажанням та внутрішніми відчуттями.

Ответ отредактирован автором 22-10-2021 13:39:56

Страх людей
Доброго дня, NIK7C3.
Співчуваю, напевно складно постійно жити в страху. Ви добре порефлексували, припустивши, що проблема йде з дитинства. На жаль, для пропрацювання ранніх стосунків необхідні також стосунки і тому це запит на психотерапію. Саме в безпечному середовищі Ви отримаєте новий досвід взаємодії і пропрацюєте попередні травми.

Рушится брак спасите
Ви можете сказати дружині, що кохаєте її, цінуєте ці стосунки і хочете їх відновити та покращити. Для цього Ви готові разом із нею звернутися до сімейного психолога + запитати, чи готова вона спвпрацювати разом із Вами, йти на діалог і т. д. Якщо дружина відмовиться, ОК, це її вибір і, на жаль, Ви ніяк не зможете самостійно це змінити.

Рушится брак спасите
«Обиделась из за того что я сказал что хочу развестись вот именно эта фраза стала для ее сильнейшим ударом .Может бить то что она до того просто не представляла яка можно жить без меня .А когда я уехал»;
Що передувало Вашому озвученню рішення розвестися? Це було на емоціях, чи Ви дійсно думали над цим рішенням? Куди Ви поїхали?

Рушится брак спасите
Добрий день.
На жаль, дуже тяжко зрозуміти Ваш запит. Через що саме на Вас образилися дружина. Погоджуюся з колегою, що найкраще для Вас - це спільне звернення з дружиною до психолога.

Не хватает свободы
«наша знайома, яка їхала у автобусі, сказала, що мамі без тебе буде сумна, ти ж її саму, як це ти про це не подумала, я відчула, що роблю шось не правильно, і представила як усім буде погано, і яка я буду.... після цього »;
Дуже сумно це чути. Ви не відповідальні за поведінку і почуття Вашої мами. Безумовно сепарація супроводжується дискомфортом, болем і сумом, проте без цього Ви не станете повноцінною незалежною особистістю. Це нормально. Ви залишаєтеся хорошою донькою навіть тоді, коли не радуєте свою маму. Якщо мама любить свою дитину, вона бажає їй щастя, а воно, в свою чергу, передбачає свободу. Крім цього, якщо Ви переїдите, це не означає, що Ви обірвете всі зв'язки з матір'ю - Ви зможете телефонувати і періодично її відвідувати. Якщо говорити про слова Вашої знайомої, то припускаю, що вона сказала з позиції своїх особистісних проблем і неконструктивних установок.

Не хватает свободы
« молча обижаюсь и переживаю.....»;
Припускаю, що в дитинстві за те, що Ви проявляли гнів Ви отримували негативні підкріплення (образа чи ігнорування матері, докори тощо). Гнів - це важлива емоція, яка сприяє відстоюванню особистісних меж (з чим у Вас проблеми зараз) і сепарації. Важливо, щоб Ви дозволили собі переживати гнів конструктивно (наприклад, "я гніавюся, коли ти... будь ласка не роби цьього), а не йшли в рекетну образу, яка лише підтверджує Вашу позицію Жертви. Крім цього, я б Вам все-таки рекомендувала подумати про переїзд, адже, на скільки я зрозуміла, у фінансовому плані Ви готові до руху.

Ответ отредактирован автором 20-10-2021 21:05:09

Нравится девушка, но я девушка
Добрий день, Elli;.
«Вот что тут делать, как подойти?»;
А що б Ви хотіли зробити? Про що б хотіли з нею поговорити?

Как рассказать родителям о беременности?
«Мне страшно от реакции родителей. Мне страшно что отец учинит скандал, возможно даже драку. Я боюсь что мои отношения с родителями значительно ухудшаться. Боюсь что разочарую родителей. Боюсь что мама разочаруется во мне ибо 3 месяца назад я просила добавить на аборт, а тут снова беременна. Я боюсь что родители бросят, и дело не в финансах, а в поддержке .»;
Було б добре, якби перед початком розмови Ви сказали про це батькам, про свої переживання і бажання психологічної підтримки з їхнього боку. Водночас, тільки вони можуть обирати як їм реагувати. Подумайте, як Ви можете підтримати себе, якщо трапиться найгірше.

Как справиться с потребностью в людях?
Доброго дня, Анна.
Мати потребу в інших людях - це нормально, ми соціальні істоти. Інший момент, якщо це погіршує Вашу якість життя. Важливо розібратися, чи Ви дійсно вимагаєте "забагато", чи це скоріше нездатність інших дати Вам те, що Вам потрібно.

«ощущаю чувство незащищенности, страхи»;
Я б працювали із цим. Можливо це давніші переживання.

«Откуда у меня проблема постоянной потребности подпитки от окружающих своего эго и с чего начать с этим справиться ? »;
Прнипускаю, що корені цієї проблеми йдуть з дитинства (дитячо-батьківських стосунків). На жаль, у Вас запит не для формату форуму, а для індивідуальної психотерапії. Обирайте спеціаліста і співпрацюйте з ним.

Ответ отредактирован автором 20-10-2021 11:44:25

Девушка обижается потому что не хочу идти на день рождения к лучшему другу бывшего парня
Добрий день, Виктор.
Які переживання і думки у Вас виникають, коли дівчина хоче, щоб Ви пішли на цю зустріч? Що найгірше може трапитися на цій зустрічі? Як Ви аргументували дівчині, чому Ви не хочете піти? Як дівчина аргументувала, чому вона хоче, щоб Ви пішли? Ви маєте право не йти туди, куди не хочете.

Не хватает свободы
Доброго дня.
Помітно, що зараз мама сприймає Вас не як дорослу особу, а як дитину, адже Ви не сепарувалися від неї. Найкраще - це почати з просторового відокремлення. Ви думали про переїзд?

Важное
место приёма клиентов Львів
Оценка от коллег-психологов

Общий рейтинг среди коллег: 10 из 10ти.
Всего оценок
: 9.
Минимальный рейтинг: 1

Почему пользователи не могут оценивать психологов? Почему нельзя дать возможность задающим вопрос оценивать ответы?

Человек, обращающийся за психологической помощью, равно как и любой неспециалист в принципе, не всегда может объективно оценить пользу от тех или иных рекоммендаций психолога. Иногда самый верный совет, например, пересмотреть свои способы реагирования в повторяющемся конфликте, а самый приятный для клиента - заверения в том, что он во всем абсолютно прав и измениться должны окружающие люди.
Иногда именно те ответы, которые «задевают» клиента, вызывая чувства раздражения и агрессии, как раз и являются более «правильными».
Хорошие рекомендации не всегда приносят облегчение сразу.
Поэтому, мастерство психолога может наиболее точно оценить другой специалист.

Посмотреть отзывы
Сертификаты о дополнительном образовании
Курс Организация Длительность
сертификат    Сертифікат "Базовий курс навчання з Транзакційного Аналізу в галузі психотерапії" УАТА (тренер - ПТСТА-П-ЄАТА, З. В. Севальнева) 28 мес. (22-01-2018 - 14-06-2020) 203 час.
сертификат    Сертифікат "ТА 101" EATA (тренер - СТА-Р-ЕАТА, В. І. Захарченко) (25-04-2020 - 26-04-2020) 12 час.
сертификат    Сертифікат "Техніки роботи з дітьми: типи голоду та можливості їх задоволення" УАТА (тренер - ПТСТА-П-ЄАТА, Г. Ю. Яворська) (25-04-2020 - 26-04-2020) 2 час.
сертификат    Сертифікат "Вплив соціальних мереж на особистість дорослого та дитини. Транзактно-аналітичний підхід УАТА (тренер - ТСТА-П-ЄАТА, Г. Ю. Яворська) (25-04-2020 - 26-04-2020) 4 час.
сертификат    Сертифікат "Чоловічі страхи" УАТА (тренер - ТСТА-П-ЄАТА, Г. Ю. Яворська) (25-04-2020 - 26-04-2020) 2 час.
сертификат    Сертифікат "Психосоматика: етіологія, діагностика, терапія" NGO "CPPP "Insight" (тренер - клін. психолог, коуч, М. Шляхтіна) (20-02-2021 - 21-02-2021) 22 час.
сертификат    Сертифікат "Три рівня фінансових відносин в парі" УАТА (тренер - ТСТА-П-ЄАТА, Г. Ю. Яворська) (20-02-2021 - 21-02-2021) 2 час.
Сообщение
Отправить личное сообщение
Чтобы отправить сообщение этому психологу прямо отсюда, нужно зарегистрироваться или войти как пользователь.

qr