Що робити з постійною напругою, тривогою, та постійним контролем свого стану самопочуття
Знайдіть психолога в Україні: психолог Київ, психолог Дніпро, психолог Одеса, психолог Харків, психолог Львів та інші регіони України або онлайн.
Валентина Василівна Марченко психолог Київ 31-08-2024 20:26:09 |
1
Добрий вечір! В першу чергу вам потрібно зрозуміти, що від панічних атак (ПА) не вмирають. Це кажу не я, а так стверджують науковці-спеціалісти лікарі, психіатри та психотерапевти. Купувати приступи ПА можна самому. Пийте вітаміни, але ж і допомагайте собі пошуком інформації, як регулювати свої ПА. В інтернеті багато статей спеціалістів та відеозаписів про ПА. То ж перечитайте, передивіться відеозаписи лікарів та психологів. Ви пишете, що були у лікарів. А чому ви до сих пір не відвідали психолога чи психотерапевта, який спеціалізується на тривожності та ПА людини? Не все так погано в житті, як вважають найчастіше люди з підвищеною тривогою. Ви кричите від душевного болю у своєму повідомлені, тому вам потрібна швидка допомога спеціаліста. Шукайте психолога і почніть відновлювати свій психологічний стан. Здоров*я вам! Відредаговано автором 31-08-2024 20:34:25 |
Ирина Константиновна Зубиашвили психолог Київ 01-09-2024 00:10:00 |
У Вас тривожний розлад.
І панічні атаки, і нав'язливі думки про здоров'я (іпохондрія) – це все наслідок тривожного розладу. Лікарі мають рацію, Ви здорова людина. І повинні знати, що панічні атаки – не хвороба, а здорова реакція емоційно перегрітого організму. Потрібно з'ясувати, які події запустили тривожність чи, можливо, вона у Вас генетична. Вам стає гіршє від невідомості, від того, що Ви не розумієте. що з Вами відбувається. Ваші негативні думки викликають страхи, вони знову запускають тривожність і Ви ніби ходите по колу. Насамперед, треба заспокоїтись, бо нічого страшного з Вами не відбувається. І є сенс звернутися до психотерапевта чи психолога. який вміє працювати з тривожніми розладами. Відредаговано автором 01-09-2024 00:11:20 |
![]() |
|
Наші психологи
Схожі онлайн консультації

Які симптоми можуть свідчити про наявність тривожного розладу? Як можна самостійно знизити рівень тривожності у повсякденному житті?

Что такое и как проявляются панические атаки (ПА)? Можно ли дать какие-то практические рекоммендации самопомощи при панических атаках?

Отчего мучают ночные кошмары? Как действовать родителям, если ребенку регулярно снятся страшные сны?
Рекомендуємо!

Коротенький тест для оцінки рівня тривожності, 7 питань про ваше самопочуття протягом останнього часу.

Страх и тревога, в чем различия. Некоторые виды тревоги. Что делать, если тревога не проходит?

Страх - это эмоция, которая обычно возникает, когда вы чувствуете угрозу своему личному благополучию. Следовательно, для человека как биологического существа возникновение страха не только целесообразно, но и полезно. Это обычная эмоция,

На даний час наша країна перебуває в дуже тяжкій ситуації, у стані війні. Всім нам знайомі почуття: страх, безсилля, гнів... Я пропоную техніки, які допоможуть знизити рівень тривоги та напруження і полегшити стан

Коли виникають ПА? У період змін у вашому житті. Зростання панічних атак можна спостерігати і під час соціальних змін: війни, фінансової кризи, епідемії. У чому причини панічних атак?

Панические атаки – частое явление. Паника – это наша способность выживать. Модели «защитного» поведения при ПА. Как справиться с паническим расстройством?

Почему и как возникает фобия и страх? Основные этапы самостоятельного преодоления фобии и сильного страха. Преодоление страхов и фобий может улучшить качество нашей жизни. Что стимулирует фобию и страхи?

Страх смерті або танатофобія. Для кожної особистості смерть є індивідуальним феноменом. Дуже часто для психічного самозахисту особистість створює різні образи безсмертя.