У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Галина Миколаївна Хилюк Рівне Центр

психолог    Галина Миколаївна Хилюк
12-06-2019 Галина Миколаївна Хилюк додати у вибрані

коментар
Анкета цього психолога не оновлювалася понад півроку. Перевірте інших психологів в Рівне
Років досвіду психологом Років досвіду: 8
Освіта
- Вінницький Національний медичний Університет ім. М. І. Пирогова (1999-2005)
- курси підвищення кваліфікації
- Інститут психічного здоров'я при Українському Католицькому Університеті з " когнітивно-поведінкової терапії", акредитована відповідно з стандартами Української та Європейської асоціацій КПТ
- тайм менеджмент
-UPDATE-CBT-2018- 2021
- терапія сфокусована на співчутті при Польській асоціації КПТ
- схема- терапія Українська асоціація КПТ, учасник секції схема-терапії, супевізії схема-терапії
-навчання: кризове консультування, підтримуючі групові супервізії для консультантів і психотерапевтів- Польський осередок "Поза схемами"; "Плекання резільєнтності під час війни"
-
- щомісячні супервізії, групові супервізії
- зараз спеціалізоване навчання при «Інститут Розладів Сну та Психотравматичних Розладів» " Сон,стрес, травма" Україна- Париж
- навчання по маркетингу (Москва)
- діючий член Української асоціації Когнітивно-поведінкової терапії
Досвід психологічної практики
- індивідуальна терапія з клієнтами із України, Польщі, Німеччини, Ізраїль, США, Італія
- Індивідуальна психотерапія офлайн/онлайн
- постійні супервізії і інтервізії
- більше 6000 тис. год. терапії з клієнтами
- досвід роботи як когнітивно-поведінковий психотерапевт 7 років

Працюю з запитами
-тривожні розлади: панічні атаки, нав'язливі думки, переживання, травми, тривога за здоров'я, сором'язливість
- депресія
- розлади гніву
- розлади харчової поведінки(анорексія, булемія)
- самоушкоджуюча поведінка
- вегетосудинна дистонія, психосоматика
- розлади сну
- розлади особистості
- розлади особистості
- самооцінка
Використовую підходи та техніки
Арт терапія
Когнітивно-поведінкова психотерапія

терапія сфокусована на співчуття
Розцінки приховані, тому що Галина Миколаївна давно не оновлювала своїх даних.


Основне
місце прийому клієнтів
   в Рівне, Центр , ул. Мицкевича,32
Сертифікати про додаткову освіту
Відповіді 50
Как убедить маму о том, что поход к психологу не помешает?
Доброго дня. Взагалі без дозволу батьків вам не зможе допомогу надавати психолог. Але ви самостійно можете звернутися за допомогою з 14 років в Центр психічного здоров'я до психіатра, навіть без дозволу батьків.
Можно ли за 1-3 консультации решить свою давнюю проблему?
Здравствуйте! Ваше состояние похоже на тревожное расстройство. Вам желательно пройти терапию, когнитивно-поведенческую. Удачи!
Что со мной
Доброго дня! Ваша поведінка є захисною, через страх, щоб вас не побачили "слабким "(можливо ще щось), але це викликає негативну реакцію оточуючих. Ваш внутрішній критик ще більше занижує вашу самооцінку. Лідер не завжди буде доказувати іншим, що він лідер, скоріше інші будуть підтверджувати це. Помилка це лише частина успіху, яку завжди можна виправити.

Бесплатная рассылка интересностей!

Совет для подростка
Доброго дня! Страх відчувають всі, страх нового і невідомості- це те, що найбільше лякає людину. Про свої нав'язливі страхи і уникнення добре було б розповісти батькам і звернутися до психотерапевта когнітивно-поведінкового. Чи робите ви повторювані дії для нейтралізації страхів?
Не розумію що зі мною
Доброго дня! Варто звернутися до психіатра.

Ответ отредактирован автором 13-02-2020 13:45:49

Я всегда уставшая и эмоционально опустошена
Доброго дня! Варто виключити соматичні захворювання. Зверніться до сімейного лікаря, який скерує вас до ендокринолога і невролога, при потребі до інших спеціалістів та призначить необхідні обстеження. Після цього за допомогою до психотерапевта.
внутренние проблемы
Щоб зрозуміти, що з вами зверніться до психіатра для діагностики.

Можно ли за 1-3 консультации решить свою давнюю проблему?
Добрый день! Правильно ли я вас понимаю, что вы боитесь жить без этой проблемы? Вас пугает, то что с вами происходит после решения вашей проблемы?
Страх услышать голоса, сойти с ума, постоянный поиск симптомов разных болезней в себе
Доброго дня! Фобії і страхи є одними з найчастіших причин звернення за допомогою до психіатра чи психотерапевта. В збільшені нашої настороженості щодо страхів відіграє велику роль та інформація, що є в інтернеті. Але потрібно пам'ятати, що там є як і об'єктивна, так і не об'єктивна інформація, а один і той же симптом може бути проявом багатьох захворювань. Людині без медичної освіти важко в цьому самій розібратися. Тому і не дивно, що ви маєте занепокоєння і тривогу. На висоті тривоги пацієнти часто вказують на галюцинації (це не обов'язково шизофренія). Для діагностики варто звернутися до психіатра. В вашому випадку може бути ефективною когнітивно-поведінкова психотерапія.

Ответ отредактирован автором 08-01-2020 19:23:30

Мое состояние
Доброго дня, Катя! За описом схоже на тривожний розлад (генералізований тривожний розлад). Але, щоб остаточно зрозуміти, що саме, раджу звернутися до психотерапевта або до психіатра. В вашому випадку рекомедована когнітивно-поведінкова пихотерапія.
В порядке ли я?
По описанию Ваше состояние отвечает критериям тревожного расстройства. В этом случае необходима также психотерапия, обратитесь к когнитивно-поведенческому психотерапевту. Удачи Вам.
Навязчивые мысли
Доброго дня! ОКР викликає страждання від обсесій, компульсій . Але це лише нав'язливий страх з яким можна впоратись і цьому гарний результат когнітивно- поведінкової психотерапії. Потрібно зрозуміти, що ніщо і ніхто за Вас це не зможе зробити, психотерапевт допоможе Вам з цим впоратись. Щодо медикаментозної терапії можу сказати з власного досвіду, що вона є додатковою до когнітивно-поведінкової психотерапії, тоді ефективність краща. Хай Вам щастить.
Как бороться с приступами злости
Ваш страх ошибки и не оправдать доверие, желание все делать идеально и правильно вызывает постоянное напряжение и вы скорее всего не умеете справляться со своими эмоциями, особенно гневом. Вам в этом поможет психотерапия когнитивно- поведенческая.
Ничего не интересно
Чи самі ви розумієте, що очікуєте від інших?
Познания себя
Доброго дня! Часто ми дорослі дійсно забуваємо, що крім матеріального нашим дітям важлива любов, підтримка і розуміння. Але звинувачувати Вашу маму за це не потрібно, вона старається Вам дати любов і турботу в той спосіб в який вміє. Я впевнена, бо і сама мама, що Ваша мама хоче, щоб Ви були щасливою і їй важко усвідомлювати Ваші страждання. Спробуйте мамі не доказувати, що вам важко, а більше вголос і щиро дякувати їй за турботу і любов. Їй теж нелегко усвідомлювати, що Ви одненька з цим справляєтесь.
А якщо хтось Вас осудить, то вже не Ваша проблема, не беріть відповідальність за вчинки інших, не намагайтесь всім довести, що Ви хороша, бо Ви дійсно є такою. Щасти Вам.
Публикації психолога 2
Відео психолога 2
всі категорії ...

Тренінги 1

23-05-2020 - 25-07-2020
онлайн
Хороший-поганий стрес
Цей курс для тих хто не справляється з тривогою, неспокоєм, страхами. Для тих хто страждає тривожним розладом. Для тих, хто хоче розвинути свою...

Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr