У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Марта Калина Івано-Франківськ

психолог Сімейний психолог. Психолог для підлітків. Дитячий психолог. Марта Калина
30-08-2017 Марта Калина додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 1 день тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 23
Освіта
Спеціальність «психологія», кваліфікація «психолог», ДІПО ІПП, 2000 р. Психолог вищої категорії. Кандидат пед. наук.
Курси медико-психологічного спрямування. Тренінг «Психосоматика. Як психічний стан впливає на наше здоров'я».Тренінг «Особливості організації медико-психологічного супроводу потерпілих в зоні надзвичайної ситуації». Тренінг «Формування стійкості в умовах кризових явищ». «Прийоми надання першої психологічної допомоги».
Курси освоєння практичних навичок з психотерапії та психокорекції. (символдрама, психодрама).
Курси підвищення кваліфікації психологів: «Специфіка та основні напрямки групової психологічної корекції» та ін.
Курси практичних психологів освіти: «Стратегія профілактики суїцидальної поведінки учнівської молоді у діяльності психолога». Курс розроблений ГО «Смарт Освіта» «Робота вчителів початкових класів з дітьми з особливими освітніми потребами»
Досвід психологічної практики
Досвід роботи практичного психолога (діти і дорослі у психоневрологічних інтернатах). Досвід психотерапії у напрямку позитивної психокорекції. Практичний 25 річний досвід розв’язання життєвих проблем. Консультую українською або російською мовами очно, по Skype, по вайберу, по телефону. За необхідністю виїжджаю до клієнта додому (додаткова оплата).
Працюю з запитами
✔️ проведення тренінгів✔️ супервізія для колег1. Психологічне консультування:
- супровід життєвих ситуацій та ситуацій професійної діяльності;
- домашнє насильство, аб’юзер в стосунках;
- поліпшення міжособистісних стосунків;
- складні стосунки батьків з дорослими дітьми;
- усунення невирішених внутрішніх конфліктів;
- почуття провини, депресивні стани, тривожність, занижена самооцінка, виснажені ресурси особистості.
2. Психотерапія і психокорекція:
- компенсація дефектів виховання;
- зняття психологічної напруги;
- ослаблення дії психотравмуючих факторів.
- психокорекція неврозів нав'язливих станів (трихотілломанія - нав'язливе висмикування волосся, брів, вій; дисморфофобія – вийти на вулицю тільки в капющоні та ін.),
3. Попередження і психопрофілактика психосоматичних захворювань (гіпертонічна хвороба; Ішемічна хвороба серця; заїкання, випадіння волосся; коліт та ін.).
4. Корекційна робота з дітьми (від 5 років):
- дитячі страхи (темноти, смерті, невідомого, передбаченого лиха та ін.) та фобії;
- травмуючи спогади;
- сепарація від мами, тата;
- тривожний розлад;
- дезадаптація в школі, булінг.
4. Попередження рецидивів психосоматичних захворювань і відновлення працездатності в людини, яка перехворіла.
5. Психореабілітація і психогігієна:
- професійна деформація;
- лікування посттравматичного стресового розладу;
- формування правильного ставлення пацієнта до лікування, лікарських рекомендацій, виконання реабілітаційних заходів.
6. Експрес-консультація - 30 хв діалогу з професійним психологом по телефону / Skype (попередня оплата).
1000 грн


Основне
місце прийому клієнтів
Сімейний психолог. Психолог для підлітків. Дитячий психолог. в Івано-Франківськ, , мікрорайон Каскад

Відповіді 91
Боюсь обидеть родителей
Добрий день Деніс! Ви маєте усвідомити, що дитинство – закінчилось, треба ставати більш самостійним і дорослим (навчатися відстоювати свою думку, діяти на власний розсуд, нести за це відповідальність і перестати чогось чекати від мами і тата).
У віці 17-19 років відбувається третій етап сепарації від батьків - автономія. Це і є та сама сепарація, коли людина психологічно відділяється від батьківської сім’ї, починає спиратися на себе, керувати своїм життям сама. Тому вам важко самостійно прийняти рішення. Однак до автономії рідко хто доходить, люди застряють на якомусь етапі – або «симбіозі +» (мама залишається головною людиною вашого життя і основною емоційною прихильністю).
Автономія має на увазі відносини двох дорослих людей без емоційної залежності. Ваша емоційна залежність – це надмірна важливість для вас іншої людини – мами («.в отца я не спрашивал его мнение»). Тому ви відчуваєте сором, провину.
Святкуйте день народження з друзями, бо відокремитися від батьків, обмежити їх вплив і втручання в своє життя – не означає руйнувати зв’язки. Це означає «перезавантажити» свої відносини, налагодити контакт «дорослий-дорослий» на основі взаємоповаги. Безумовно, це процес двосторонній. Дитина відокремлюється і стає дорослою, батьки – відпускають, вашу дорослість визнають і приймають. Ваша мама це розуміє і відпускає (« Мама говорит типо зачем с нами если хочешь празнуй с друзьями»). Удачі.

Нав'язливі, тривожні думки , страх
Добрий день! Вас переслідують нав’язливі думки, присутні постійні роздуми про уявні загрози («нечесть, щось є, я злякалася що там з'явиться щось страшне») – це параноїдальні думки, які часто заважають нормальному життю та роботі.. Самій подолати цей стан неможливо. Вам допоможуть фахівці: пихотерапевт, невропатолог, психіатр. Почніть своє лікування сьогодні, не зволікайте.
Стал свидетелем измены жены с родным сыном
Що відносини матері та сина особливі, міцно живе у нашій свідомості - про едіпів комплекс, про те, що мати – перша жінка в житті чоловіка, що, ставши дорослим, він шукатиме жінку схожу на мати.
Можливо, «особливість» стосунків між хлопчиком та матір’ю зумовлена саме початковим злиттям з материнським тілом (декілька місяців він харчувався молоком з її грудей, вона колихала його, він купався в запахах її тіла). Спокуса зберегти символічну пуповину велика як для матері, так і для сина. Втім, фантазії про злиття, про ідеальні стосунки з матір’ю частіше виникають, коли роль батька в житті дитини сильно занижена, деформована або вона взагалі відсутня.
Кого так пристрастно любить ваша жінка насправді? На жаль, вона любить себе і оберігає сина від усіх небезпек життя («она считает, что это лучше, чем если бы он занимался этим где-то в "подворотнях" и заразился») тому, що несвідомо боїться втратити цей чудовий внутрішній стан комфорту і спокою.
Також відносини матері та сина можна розглядати як «психологічний шлюб», жінка уникає своєї реальної проблеми — неможливості встановити здорові відносини з дорослим чоловіком. У результаті вона «закриває» для себе особисте життя, але й особисте життя сина стає також майже неможливим.
Психологія відносить до інцесту секс між матір'ю з сином навіть якщо дитина була навіть усиновлена. Найбільш травмований в цій ситуації – ваш син (не відпущений хлопчик). Інцест матері з сином має далекосяжні наслідки: негативне ставлення до себе, неприйняття свого тіла; аутоагресія (мазохізм), руйнівна поведінка (алкогольна чи наркотична залежність); суїцидальні схильності; хронічне почуття провини та сорому; нездатність встановлювати близькі відносини, одружитися; підозрілість і настороженість стосовно людей протилежної (або своєї) статі. Карл Юнг та інші психологи визначають інцест як інверсію прихильності – хворий спосіб прояву близькості.
Непорозуміння найкраще прояснювати, говорити про те, як ви відчуваєте себе в цій ситуації. Але треба мати сміливість говорити на цю тему, бути підготовленим до такої розмови.
Дуже вдалі поради моїх колег, але ви зациклились на своїй матеріальній неспроможності і психологічно не готові щось міняти. То подумайте не про себе, а про сина. Може йому звернутися до психолога і розібратися в собі?

Бесплатная рассылка интересностей!

Тупик, незнаю куда дальше
Добрий день! Згідна з колегами, схоже у вас професійне вигорання, яке пов’язане з емоційним виснаженням. Недотримання балансу між роботою та особистим життям? Відсутність часу на відпочинок? Чи щось інше? Регулярна робота з власним психологом або супервізором допоможе вам обговорити свої проблеми, отримти підтримку.
Отрицание
Добрий день! Ви вірно робите, що зосередились на своєму житті. Але дитинство, ранні стосунки з батьками відіграють ключову роль у психологічному розвитку людини. Попрацювати з минулим, відпустити його - велий крок до покращення життя. Успіху!
Отрицание
Добрий день! Стосунки між дорослими дітьми та їхніми батьками є складними та багатогранними. Вони ґрунтуються на взаємодії між двома поколіннями, які можуть мати різні погляди, цінності та досвід життя. Тому вам важко буде налагодити міжособистісні стосунки між вашим батьком і його дружиною. Спробуйте поспілкуватися окремо з батьком, і окремо з його жінкою. Підтримуйте брата, приділяйте йому більше уваги – дитина страждає більше за всіх. Порадьте їм звернутися до психолога (ненав’язливо). Уникати психологічної допомоги в таких випадках не варто.
Постоянное соперничество
Добрий день! Погоджуюсь з колегами: вами керувала в дитинстві емоція - заздрість. В основі заздрості завжди лежить порівняння себе з іншими. Ваша заздрість до брата стала стійкою, тому вона перетворилася на емоційну установку, тобто почуття. Над цим треба працювати.
Крім того, ви жалієте себе. Жаль керує вашим життям. Ви відчуваєте моральний дискомфорт. Кожна людина здатна прожити своє життя без відчуття жалю, те життя, у якому ми вдячні за те, що маємо, Необхідно навчитися визнавати власні помилки і сприймати їх як досвід, Для цього потрібно змінити свій погляд на деякі речі, спрямувати свою енергію на особистий розвиток, щоб досягти успіху
Боюсь одинночества
Добрий день! Час тет-а-тет з собою потрібен людині, щоб відновити сили, відпочити розумово й емоційно від соціуму, бо перебування серед людей забирає багато енергії і людина починає відчувати дратівливість, тривогу або стрес.
А нав’язливий страх та боязнь залишитися самому в приміщенні – це топофобія. Людина відчуває тривогу або панічний страх, коли перебуває одна в закритих приміщеннях. Поява такого страху може мати різні причини. Загалом, це серйозна проблема, яка може впливати на якість вашого життя. Важливо вчасно звернутися за допомогою до фахівців,
Сильно давит менеджер на работе
Добрий день! Все нове — це стрес, а тим більше, якщо йдеться про роботу. Якщо ж вам попався токсичний керівник, що самостверджується за рахунок підлеглих, тут нічого не вдієш. Доведеться терпіти чи звільнятися.
Що робити? Не подобається робота? Душа не лежить? Подумайте, чи цю роботу було знайдено «на бігу»? Таке трапляється часто. Починайте пошук того, що до вподоби. Не забувайте, що людям властивий пошук себе. Робота має приносити насамперед моральне задоволення. Якщо цього немає, жодна заробітна платня не утримає. Але з цієї роботи не йдіть, доки не знайдете те, що сподобається. Це буде непросто. Часом на пошуки йде півроку і більше. Немає сенсу створювати собі ворогів - не говоріть своєму керівнику, що шукаєте іншу роботу. Не здавайтеся, шукайте. Ходіть на співбесіди тільки в ті компанії, в яких він дійсно хоче працювати.
Подбайте про себе. Не втрачайте самовладання, якщо відчуваєте, що щось йде не за планом, Не звертайте уваги на можливі невдачі, однак ніколи не забувайте похвалити себе за те, з чим ви добре впоралися! Уникайте самокритики і ненависті до себе! Не пред'являйте до себе надвисоких вимог. Ви повинні пишатися і відчувати задоволення, навіть коли просуваєтесь тільки на один крок вперед! Відпочивайте, спілкуйтесь з природою.
Звільнення за бажанням роботодавця — це відторгнення і втрата. До розмови з керівником треба підготуватися, потренуватися вдома. Спробуйте самі або зверніться до психолога. Звільнитися з роботи необхідно правильно і з мінімальними емоційними втратами. Між тим, не варто спалювати за собою мости, життя непередбачуване. Звільнення — це майже завжди болючий досвід, але без нього у професійному житті, на жаль, не обійтися.
Бентежить що живу з батьками
Добрий день! Відчуття порожнечі життя може призвести до того, що людина перестає керувати власним життям і робить те, чого сама не хоче. Вона не використовує свій потенціал, віддаляється сама від себе. Коли ми не маємо гарних стосунків із собою, важко мати стосунки з оточенням. Знайдіть шлях назад до себе, поволі, маленькими кроками, як пише колега.
• Почніть пізнавати себе — з якими типами людей ви раді проводите час (може онлайн), що вам подобається, а що ні? (ви можете, наприклад, вести щоденник).
• Сконцентруйтеся на тому, що ви відчуваєте і сприймаєте. Спробуйте вийти на природу, побути наодинці з собою.
• Спробуйте записати все, що вас сковує й обмежує.
• Дозвольте собі бути недосконалим. Ми самі творимо своє життя, воно в наших руках.
• Добре мати друга, знайомого чи близьку людину, якій ви можете вільно розповісти про те, що ви відчуваєте.
• Дуже важливо зрозуміти, які цінності важливі саме для вас. Визначити, які нереалізовані сподіваня ваших батьків досі обтяжують вас, і просто їх відкинути..
Кожна людина у житті має моменти сумніву, страху і треба бути готовим до того, що вони супроводжуватимуть вас усе життя.
Жінка постійно повертається до однієї і тієї ж теми
Добрий день! Життя після повернення з фронту ніколи не буде таким, як раніше. І це не залежить від обставин, за яких ваш чоловік повернувся. Певний період після повернення додому ваш чоловік має пройти період адаптації – краще, щоб він пройшов його під наглядом психолога.
У чоловіка будуть інші реакції на побутові речі, він може реагувати не так, як це було раніше. І ваше завдання – це прийняти й підтримати його, бути поруч, дати йому зрозуміти, що життя продовжується і після фронту. Чи є у вас така можливість і бажання зберегти сім’ю?
У ситуації з мамою, на жаль, кращим лікарем буде відстань від неї. Схоже на те, що дитячі травми чоловіка загострились у дорослому віці у теперішній ситуації.
сложно контактировать с людьми
Добрий день! Спілкування відіграє вирішальну роль у створенні, підтримці та зміні відносин і нашого власного «я».. Це соціальна діяльність.
Спілкування - навичка, яку буває складно освоїти. Але, навчившись ефективним комунікативним навичкам, ви зможете поглибити свої зв’язки з іншими людьми. А якщо бажання спілкуватися є, то розібратися з проблемою цілком реально.
Проблеми зі спілкуванням можуть бути наслідком різних причин (складнощі з висловленням власних думок, невмінням чути співрозмовника. сором’язливість тощо).
Що робити, якщо важко спілкуватися з людьми? Спробуйте змінити свою поведінку в процесі комунікації:
• навчіться слухати співрозмовника;
• навчіться підтримувати та бути поруч у різних ситуаціях;
• не давайте зайвих порад тоді, коли про них не просять;
• контролюйте мову тіла та міміку.
.
А також, тренуйтеся вдома - розпочніть спілкування без ситуації «віч-на-віч» (у соціальних мережах). Після того, як навчитесь налагоджувати дистанційний діалог - перейти з віртуального світу в реальний набагато простіше.

Навчитися спілкуватися може кожна людина, тому не варто ставити хрест на спілкуванні. Якщо розібратися з проблемою самостійно не виходить – зверніться за допомогою до психолога. Робота з фахівцем допоможе вам знайти причини складнощів і подолати їх.
Почему я не не хочу детей?
Добрий день! Мати чи не мати дітей? У сучасному світі основні пріоритети в системі життєвих цінностей у багатьох зміщуються в бік кар'єри, вільного способу життя. І діти в цю картину світу не завжди вписуються. Доросле життя має і законно може передбачати роздуми: Чи хочете ви дітей? Чи є у вас для цього можливість, воля, бажання, прагнення? Чи є внутрішнє покликання? Чи хочете взяти на себе таку відповідальність і що для вас, особисте, означає мати дітей? Однак ці питання і сумніви потрібно закрити ще до того, як діти з’являться, бо батьківство — дуже складна «кар’єра», сповнена емоцій і боротьби за увагу. А діти — це купа емоцій, сильних і нерегульованих, приємних і не дуже. Також плюс і ваші емоції. Стати батьком чи матір’ю — це процес переродження, який викликає повагу, вселяє жах і лякає, що з чимось подібним неможливо впоратися. Мати дітей — не обов’язок, це покликання. Вам необхідно розібратися в собі (час ще є), щоб попередити незворотні наслідки прийнятого рішення.
Я абьюзер?
Добрий день! Не думаю, що ви аб'юзер, бо справжній аб'юзер зовсім не усвідомлює свою неправильну поведінку. Він абсолютно не об'єктивно оцінює себе. Вам необхідно зайнятися своїм життям. Приділяти більше часу своєму саморозвитку, навчитися контролювати емоції та вирішувати психологічні проблеми.
Це розлад?
Добрий день! Нервова система людини - це одна з найважливіших систем у нашому організмі. Вона відповідає за передачу сигналів і контролює функції всіх інших систем - від руху до сприйняття і вирішення різних проблем. Розуміння роботи нервової системи допоможе вам зберегти та поліпшити ваше фізичне та психологічне здоров'я. Зверніться за допомогою до кваліфікованого психотерапевта. Вам необхідно встановити баланс між роботою та відпочинком, загальний план дня, включаючи час для релаксації, спорту та занять хобі.
Публикації психолога 2
Інтерв'ю 8
УЧАСТЬ В ІНТЕРВ'Ю
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr