Криворізький державний педагогічний університет. Курси "Дніпропетровська академія непририрвної освіти", " Навички конструктивної взаємодії та протистояння маніпуляціям", "Професійні деформація особистості педагога". Курси "Основа", "ПТСР в умовах воєнного часу". Курси "Освіторія", "Розумію: курс психологічно-емоційної підтримки". Курси "Прометеус", "Як адаптуватися на новому місці? Курс психологічної реінтеграції ВПО", "Базова психологічна допомога в умовах війни".
Досвід психологічної практики
Дитячий садок 5, 6 років, школа 2 роки, власна практика 3 роки. Викладач в університеті.
Працюю з запитами спеціалізація, зона професійних інтересів
Особистісні проблеми, міжособистісні стосунки, сімейні конфлікти, дитячо батьківські відносини, дитячо-підліткові кризи, страхи, агресія, погана поведінка, особистісна самооцінка, адаптація до садку (школи), втрата батьків (родичів), розлучення батьків, соціалізація, підготовка до школи.
Здрастуйте. Почніть з маленьких кроків. Займіться собою, хваліть себе, за те що вам подобається, це може бути щось одне сьогодні, а завтра два, ітак далі. Шукайте те що вас захоплює, хочете шити шийте, почніть.
Не подобається фігура, почніть здоровий спосіб життя, проста їжа, прогулянки, фізичне навантаження.
Вас щасливою ніхто не зобов'язаний робити, ви це можете робити самі.
Розмовляйте про свої почуття з партнером. Діліться тим що на душі, і тим що хотіли б змінити.
Шукайте можливість для роботи з психологом.
Здрастуйте. Відносини можливо налагодити тільки коли дві сторони йдуть на зустріч один одному.
Говоріть один з одним, розкажіть про свої почуття, що вам подобається робота, що вам не приємні слова хлопця. Все в формі "я повідомлень", мені не подобається...., я б хотіла..., мене боляче...
Ви достатньо проводите час разом з хлопцем? Це важлива частина відносин.
Зверніться на парну консультацію до психолога.
Здрастуйте. Для початку підвищувати самооцінку, дізнаватися про себе більше, хто я? Чого хочу? Чим буду займатися? Що мені подобається?
Це все можна робити самостійно, або з психологом.
Думки іншої людини ми не знаємо. Є варіант спросити на пряму, тоді все буде ясно. Розумію що це може бути важко, боляче, але інакше ви так і будите жити здогадками.
Здрастуйте. Хороших друзів треба шукати. Спробуйте займатися тим що вам подобається, малювання, співи, танці, гончарня, і т.д. Там знайомтесь з людьми, розширюйте ваше коло спілкування.
Погоджуюсь с колегами, необхідно розібратися в собі, можливо ви транслюєте одне, а хочете іншого. Треба розбирати на консультації з психологом. Спілкування з психологом, про свої проблеми, емоції, думки, може бути тим що вам потрібно, спробуйте.
Здрастуйте. Погоджуюся з колегою, треба розібратися чому у вас виникає така поведінка, чому саме такий спосіб ви обрали? Хто вас оточує, вас хтось підтримує у важкі хвилини? Чи є люди яким ви довіряєте, та розповідаєте про все? Чи завжди у вас були проблеми з їжею?
Булемію лікує врач психіатр, тому консультація у лікаря необхідна.
Плюс робота з психологом, психотерапевтом. Ваша проблема велика, її швидко не вирішити, треба працювати комплексно.
Здрастуйте. Підтримую колегу, вам потрібно звернутися до психіатра, ваш опис стану схожий на депресію. Пошкодження себе, лікує психіатр.
Вам потрібно прожити вашу втрату стосунків, разом з психологом/психотерапевтом.
Ви ділитеся з кимось своїми переживаннями? Чому не поясните колишньому, що вам боляче бачитись? Можливо припинити бачитись хоча б на деякий час, щоб розібратись в собі.
Коли людина стримує свої почуття, не може показати себе справжню, грає когось, терпить, не може відповісти на образи, потім в якійсь незначній ситуації всі почуття які тримали у собі вибухають, як вулкан. Треба вчитися виражати свої почуття, бути собою.
Поговоріть зі шкільним психологом, або спробуйте попросити батьків відвести вас до приватного психолога.
Здравствуйте. Очень много всего. Вам лучше обратится к психиатру, повреждение себя, деперсонализация/детализация, голоса. Все это нужно рассказать психиатру, возможно назначит медикаментозное лечение. Проконсультироваться нужна ли вам психотерапия, у врача.
Все что вы описали, это очень серьезно, вам нужно обратится за помощью.
Здрастуйте. Вам варто звернутися до психолога, шкільного або приватного. До шкільного можливо звернутись самостійно, до приватного з батьками.
Які відносини з батьками? Ви спілкуєтесь з ними, довірливі стосунки?
Чи є друзі? Які захоплення, кружки, творчість, що ви любите робити?
Як ви спілкуєтеся з людьми, ви можете сказати коли вам щось не подобається? Якщо вас хтось ображає, ви відстоюєте себе? Ви можете вільно висловлювати ваші думки?
Здрастуйте. Співчуваю вам, важка у вас ситуація.
Шукайте підтримку, хороші друзі, можливо хороші знайомі, кола підтримки.
Вам потрібно працювати з психологом, це довга робота, але воно того варто.
Як у вас з гормональними фоном? У вагітних бувають великі стрибки настрою, від хорошого до розпачу. Поговоріть про ваш стан з лікарем.
Ваше життя можливо змінити, ви можете почувати себе краще.
Погано що чоловік не дозволяє вам показувати свої емоції, а якщо словами висловлювати. Наприклад: мені погано, хочу обіймів; мені так не подобається; я себе почуваю ...і т.д. В формі "я повідомлень".
Чоловік завжди так відносився до вас?
Ви відстоюєте свою думку, і право на неї. Батько вас не сприймає серйозно, можливо думає що ви ще маленька, і нічого не розумієте.
Підтримую колегу, рекомендація говоріть про свої почуття, через я повідомлення. Приклад: мені не приємно, ти робиш мені боляче, твої слова мене ранять. Говоріть про свої почуття.
Потрібно працювати над своїми почуттями, вміння відстоювати свої кордони, з психологом.
Зверніться до шкільного психолога, це ви можете зробити самостійно.
Поговоріть з мамою, зверніться до приватного психолога, але це ви можете зробити з батьками, оскільки ви не повнолітня.
Здрастуйте. Що ви відчуваєте, коли плачете, коли не погоджуєтесь з батьком? Так було завжди, чи плакати ви почали нещодавно? Вам важко протистояти батькові? Чому сваритесь з батьком? Чи можливо вирішити конфлікт по іншому? Які відносини, у вас, з мамою?
Здрастуйте. Ваша мама вас гіперопікає, їй важко змиритися що ви не маленька дівчинка, а вже доросла. Поговоріть з нею на чистоту, поясніть що ви доросла, маєте право гуляти, спілкуватися з іншими людьми. Спробуйте запропонувати звернутися до психолога, разом з мамою.
Ваш зір можливо виправити за допомогою окулярів? Ви можете спілкуватися за допомогою камери? Так можна підтримувати контакт з однолітками.
Чи можливо записатися на якийсь гурток, те що вам цікаво. Зможете спілкуватися, та робити щось цікаве для себе.
Здрастуйте. Ви не приймаєте те що є у вас, тому і не приймаєте інших з такими же думками.
Необхідно працювати над собою, своєю тіньовою стороною, коли з нею подружитеся, свої думки будете сприймати такими які вони є, і погані і хороші.
Зверніться до психолога, щоб пропрацювати проблему.
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно
зареєструватися або увійти як користувач.