У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Татьяна Дмитриевна Рощина Київ метро Контрактова площа

психолог    Татьяна Дмитриевна Рощина
23-02-2018 Татьяна Дмитриевна Рощина додати у вибрані

коментар
Анкета цього психолога не оновлювалася понад півроку. Перевірте інших психологів в Київ
Років досвіду психологом Років досвіду: 7
Освіта
УНПУ им. М.П. Драгоманова специальность " Психология", КИСПП "Когнитивно-поведенческая терапия" член Украинской ассоциации когнитивно-поведенческих терапевтов;эмоционально-фокусированная терапия, схема-терапия
Досвід психологічної практики
С 2009 года частная практика, преподавание психологии в КМРФ ДУИТ , практический психолог, работаю в психологическом когнитивно-поведенческом центре "Коло сім"ї" в г. Киеве.
Працюю з запитами
Депрессия, тревога, тревога за здоровье, панические атаки, страхи, социальная фобия и другие, эмоциональная некомпетентность, ОКР, созависимость, низкая самооценка, детско-родительские отношения, терапия пар,семейные проблемы и т.д.
Розцінки приховані, тому що Татьяна Дмитриевна давно не оновлювала своїх даних.


Основне
місце прийому клієнтів
   в Київ, метро Контрактова площа, ул. Притиско-Никольская, д.2, оф. 18

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 6. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.


Відповіді 12515
Семейные отношения
Добрый день! После каких событий Вы начали ссориться? Как справлялись раньше с ссорами?
Мой друг потерял смысл жызни
Вы можете быть рядом с ним, отвлекать его, говорить, что он может рассчитывать на Вашу поддержку, звать его с собой и настаивать, чтобы шёл!
Как себя вести с бабушкой?
Бросить бабушку не очень подходящее слово. Нанять помощницу, переехать на какое- то время или.. идеального варианта не будет. Нам всегда приходится выбирать и соразмерять с тем свой выбор, какую мы цену готовы платить за свой покой, иногда это дорого стоит. Выбор за Вами! Удачи Вам!

Бесплатная рассылка интересностей!

Депресія, стрес, сімейна психологія, емоції
Добрий день! Ви кохаєте чоловіка і це чудово. Але те, що Ви описуєте, не можна назвати здоровими і безпечними стосунками. Народження дитини кризовий період у житті батьків, коли треба змінювати свої ролі, щось міняти у собі. Ви потребуєте любові і поваги, це абсолютно здорово і нормально! Вам потрібно домовлятись з чоловіком. Але яку жінку почує чоловік - успішну, спокійну, впевнену у собі. Що Ви робите для себе? Почніть із задоволення власних потреб.
Мой друг потерял смысл жызни
Денис, добрый день! Что произошло у друга? Хочет ли он помощи? Можете ли Вы его отвлекать, брать его с собой на прогулки и т.д.? Делится ли он с Вами своими переживаниями?
Что делать, как вести себя?
Ваши отношения не здоровые, если они Вам дороги, надо менять своё негативноепоаеление и негативные убеждения, иначе Вы зайдёте в тупик.
Что делать, как вести себя?
Вы верно опасаетесь, дети учаться у своих родителей "ще меня пугает его мамы понятия она считает если муж бьет значить жена заслужила(страх если он также думает)Еще если вышла замуж ты не должна ходить с подругами с родителями куда-то должна постоянно быть с мужем никуда не ходить только с ним быть рядом.Если идти куда-то только с мужем,если он не не хочет то быть рядом с ним дома
(Его мама не была замужем)". И сейчас Вы попадаете уже под егоманипуляции. Что будет, если Вы его "обидите", что может произойти самое страшное?
Что делать, как вести себя?
У Вас хорошие родители, было счастливое детство. Но где-то Вы научились подчиняться из страха? угождать, жертвовать своими потребностями из чувства вины?, где...? Вы видите, что эти стратегии не работают "что мое поведение не правильно зачем мне такое. Но всоромно введусь на такое.Я думаю если ему промолчу он поймет что так нельзя я ему говорю я ж тебя не обзываю пожалуйста не обзывай меня. Если я буду к нему по хорошему и хочу от него такое получать, но увы такого нету((Он больше садится на голову". Их надо менять на более здоровые, какие?
---
Подробнее на «У Психолога»: https://upsihologa.com.ua/ask/ask.php?id=34693 Что делать, как вести себя?
Що мені робити
Добрий ранок! Співчуваю і розумію Вашу розгубленість. Але треба дивитися реальності в очі :"він випив і все мамі розповів. Через пару днів сказав мені що не кине дітей. Переді мною постала зовсім інша людина. Став неначе зомбі. Раніше писав кожних пів години. А тепер раз у 3 дні і то". Можливо тут є свої +: Ваші стосунки ще не зайшли дуже далеко. " Я кожний день плачу, сумую, мені дихати не дає. Я йому повірила і дійсно покохала як ніколи нікого в житті. Були рік разом. Почала курити, тепер спробувала траву. 4 рази. Допомагає. Але знаю що це не вихід. Мені кажеться що я помираю. Мені його не вистачає. Хочу забути і неможу". Вам треба час, щоб поплакати прожити свої почуття, погорювати. Хто Вас може підтримати? Чи є у Вас подруги, друзі, близькі? Відволіктись, подивитись на ситуацію під іншим кутом зору. Проаналізувати свої помилки, зробити висновки і рухатись далі. Можливо пійти до психолога, чи не роздивлялись цей варіант?
Вопрос задан: Іра; Возраст: 29 Czech RepublicCzech Republic
1 понравился вопрос? 0
цитировать
Гіперопіка
Ви вже з мамою говорили... можливо, значиму для себе особу мама почує, але надії мало...
Гіперопіка
Впевнена, до для дітей і саме для цього хлопчика, Ви вже багато чого зробили. Можливо цей досвід здорового стосунку буде цілющим для дитини.
Гіперопіка
Співчуваю, Вам потрібно потурбуватися за себе. Не думайте про 5 клас, ніхто не знає, як та буде. Можливо, все добре. Вам ще рік працювати з цим дітьми. Подумайте, що Ви можете дати цій дитині за цей рік. Але Вам не потрібно бути альтруїстом, Ви не зможете зробити щось нереалістичне. Гіперопікою мами дитина буде травмована. Але Ви значима людина у житті дитини. І Ваше ставлення, послання можуть мати доленосне значення. Але пам‘ятайте про себе, Вам не потрібно вигоріти! Будьте поряд з дитиною Людиною і Вчителем. Цього достатньо. Міцного здоров‘я і терпіння!
Як вийти з даної проблеми?
Тобто чоловік зі всім справляється - вірте у нього і підтримуйте його. Він сам впорається з цією проблемою. Вам зараз потрібен спокій і турбота про себе і свій стан.
Натянутые отношения с мамой
Если Вы не будете реагировать на обиды мамы, маме эта игра скоро надоест. Наберитесь терпения и просто выйдите из игры.
Публикації психолога 5
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr