У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Оксана Сенченко Черкаси лише онлайн

психолог  Психолог для підлітків.  Оксана Сенченко
17-03-2020 Оксана Сенченко додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 11 днів тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 5
Освіта
- вересень 2014 р. - грудень 2019 р. - Львівський національний університет ім. Івана Франка, ступінь бакалавра та магістра за спеціальністю "Психологія" (дипломи з відзнакою).
- вересень 2018 р. - лютий 2023 р. - 4-річне навчання на Європейському освітньому проєкті Транзакційний аналіз в напрямі психотерапії.
- з січня 2021 р. - навчаюся на проєкті з Пропедевтики.
- Член Української Асоціації Транзакційного аналізу (УАТА).
- більше 200 год індивідуальної психотерапії.
- постійний професійний саморозвиток (відвідування додаткових лекцій, майстер-класів, воркшопів, конференцій, групових та індивідуальних супервізій, інтервізій, читання фахової літератури і т. д.).
Досвід психологічної практики
Практикую в методі Транзакційного аналізу в напрямі психотерапії під керівництвом супервізора, маю досвід онлайн-консультування.

- 9 лютого – 8 березня 2017 р. – проходження виробничої практики у психологічному центрі «Добрий день» (м. Черкаси).
- 23 листопада – 20 грудня 2017 р. – проходження педагогічної практики в СШ № 62 у м. Львів.
- 25-28 липня 2019 р. – була волонтером у VI Всеукраїнському таборі з Транзакційного Аналізу.
- 14 жовтня - 10 листопада 2019 р. – проходження асистентської (педагогічної) практики в ЛНУ ім. Івана Франка.
- з квітня 2020 р. – індивідуальна психологічна практика під керівництвом супервізора.
- з вересня 2020 р. – проводжу тренінги, просвітницькі лекції для дітей у психологічному центрі "Добрий день" (м. Черкаси).
- з березня 2022 р. – волонтер у проєкті по психологічній підтримці "Розкажи мені" та ін.
Працюю з запитами
Працюю із такими запитами:
- Як покращити стосунки (партнерські, подружні, дитячо-батьківські, професійні, дружні)?
- Як покращити свій емоційний стан і самоставлення?
- Як віднайти, зрозуміти та актуалізувати своє справжнє «Я» (пошук внутрішньоособистісних ресурсів, постановка цілей та їхня реалізація)?
- Як подолати кризові ситуації в житті (втрати, професійні кризи тощо) та вирішити внутрішньоособистісні конфлікти?
Не працюю із залежностями (алкоголь, наркотики, лудоманія).
Зараз консультую через Skype або Viber під керівництвом супервізора.
Я готова бути поруч і підтримувати Вас у подорожі самопізнання, саморозвитку і самозцілення. Вибір за Вами.
1000 грн


Основне
диплом перевірено

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 10. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.

Сертифікати про додаткову освіту
   "ТА 101"
   "Техніки роботи з дітьми: типи голоду та можливості їх задоволення"
   "Чоловічі страхи"
   "Психосоматика: етіологія, діагностика, терапія"
   "Три рівня фінансових відносин в парі"
   "Базовий курс навчання з Транзакційного Аналізу в галузі психотерапії"
УАТА (тренер - ПТСТА-П-ЄАТА, З. В. Севальнева)
місяців: 28 годин: 203
Транзакційний аналіз
   "Вплив соціальних мереж на особистість дорослого та дитини. Транзактно-аналітичний підхід
УАТА (тренер - ТСТА-П-ЄАТА, Г. Ю. Яворська)
годин: 4
Транзакційний аналіз

Відповіді 5230
Права я чи ні
«Ну в тому і справа він їх не просто запитує,а сестра «де мені робити « »;
Тоді запитайте у хлопця, чому його рішення опираються на рішення сестри і чому він сам не шукає роботу, яка його буде задовільняти (через сайти пошуку роботи і т. д.). Якщо він скаже про страх помилки, то запитайте, якої найгіршої помилки він боїться саме у цій ситуації. Також скажіть йому про своє хвлювання щодо його несамостійності (без критики, а через власні почуття).

« у справах магістратури був самостійним ,і не здав зно ,але мені це дивно,зно це справа така яку треба самому рішати і мені здається треба бути відповідальнішим,в готуватись завчасно,а так виходить буде самостійним,і що йому родичі допоможуть ,вони ж не складуть за нього іспити.»;
Ви запитували його, як саме, на його думку, його родичі допомогли йому із здачею вступних іспитів?

Ви так і не відповіли на запитання: Чи Ви вважаєте себе самостійною?

Ответ отредактирован автором 13-07-2020 16:24:16

Как избавится от нервных срывов и перестать быть жестокой
Доброго дня, Sonya20.
Скажіть, будь ласка, як давно Ви помітили у собі таку зміну? У Вашому житті сталися, за цей час, якісь стресові події чи кардинальні зміни? Які у Вас стосунки із чоловіком, батьками (особливо татом), друзями? Як справи у професійній, соціальній сфері?

Через що, зазвичай, у Вас виникають конфлікти із чоловіком? Що саме Ви не хочете чути від нього?

Ответ отредактирован автором 13-07-2020 16:09:55

Права я чи ні
« Найбільше мене засмутило те що він говорить ти найважніша,іде до мене гуляти ,а їм не допомагає,а в таких справах,він взагалі нічого мені не каже ,я все дізнаюсь сама остання,але дивно він мені сказав що він мені це говорив,самій першій нащод роботи,але я цього не пам’ятаю уже і каже що не хотів мене цим завантажувати,я з ним поговорила сказала що мені не подобається і щоб ч хотіла надалі ,він ніби погодився сказа добре »;
Дуже добре, що ви обговорили цю ситуацію із хлопцем і дійшли до взаємної згоди. Можливо Ви і справді забулися про цю розмову тому, що вона відбулася в незручний момент (Ви поспішали або щось Вам заважало). Домовтеся із хлопцем наступного разу, що ви узгодите зручний час і та місце, щоб обговорювати такі теми.

« він і це сам міг дізнатись ,сходити туди куди хочеш зрівняти стару зарплату з цією що буде ,я не розумію в чому суть сестри тут,він каже вона там проходила практику »;
Можливо так, як сестра проходила там практику + живе недалеко (порівняно із Вами), тому він і звернувся (адже зараз пандемія).

« виходить в таких ситуаціях він не самостійний,мене це теж дратує ,чому він не приймає сам рішень. Каже боюсь помилитись.»;
Тобто, на Вашу думку, його несамостійність проявляється у тому, що він запитує рекомендації у сестри? Ви запитували у нього, в чому саме він боїться помилитися і якою буде ціна його помилки? Ви казали про свої страхи і хвилювання щодо цього? А Ви вважаєте себе самостійною? У цій ситуації помітно, що хлопець шукав різні канали і джерела інформації, що є основою для прийняття рішення.

Бесплатная рассылка интересностей!

Права я чи ні
«і сказав наче вона краще знає те місце куди він хоче іти працювати,і плюс місце (вона живе поблизу) вот і все »;
Ок, тоді цілком зрозуміло, чому хлопець звернувся до сестри. На Вашу думку, Ви краще знаєте те місце, Ви там бували раніше? Водночас, як Ви дізналися, що він звернувся до неї? Напевно Ви з ним, все ж таки, обговорювали цю ситуацію? Що Вас засмутило і розгнівало найбільше: що хлопець порадився із сестрою, не попередивши Вас; що досі не познайомив Вас із родичами; що не запитав у Вас поради; що не обговорив своє хвилювання чи плани із Вами; чи що Ви відчули себе "не розумною"?

Також попередньо Ви зазначали, що в деяких важливих питаннях він також звертався до родичів. В яких саме? І як Ви тоді виходили із цього конфлікту?

Ответ отредактирован автором 13-07-2020 15:46:29

профорієнтація?
Доброго дня, Ptashka.
Цілком розумію Ваше хвилювання, адже це новий етап Вашого життя. Скажіть, будь ласка, а що саме Вас приваблює у медицині, психіатрії та біохімії? Що Вас лякає у навчанні та роботі психіатра, біохіміка? Ви бачите себе більше як психіатра чи клінічного психолога (бо це дві окремі спеціалізації)?

«Батьки кажуть, що є час перевчитися, але така невизначеність найбільше мене лякає. »;
Я Вам скажу більше - якщо на 1-2 курсі Ви зрозумієте, що це не Ваше, Ви можете легко перевестися на іншу спеціалізацію (у ВНЗ це поширена практика, так робить приблизно 15 % студентів), здавши невелику академрізницю.

А Вас взагалі лякає невизначеність як така? Що Вас лякає саме у цій невизначеності? Ви тривожна людина? Життя непередбачуване, водночас Ви маєте розвинути у себе толерантність до невизначеності.

Ответ отредактирован автором 13-07-2020 15:07:19

Права я чи ні
«В мене відчуття як ніби прямим текстом сказали вона розумніша »;
"Вона" - це хто? Які у Вас стосунки із "нею"? Хлопець аргументував Вам, якою інформацією чи досвідом володіє ця дівчина. Ви його про це запитували? А Ви казали хлопцю, що Вам важливо просто вислухати його, не обов'язково даючи поради?

Ваш хлопець не казав "прямим текстом", що вона розумніша. Водночас, у своєму житті Ви будете зувстрічатися із великою кількістю людей, які матимуть більший досвід чи знань у якійсь із сфер і Ви маєте це приймати. Мені здається, що проблема тут лежить значно глибше - у Вашій ревності до цієї особи та власній невпевненості.
Нужны ли такие отношения?
«Мы начали обсуждать. Я готова работать над собой »;
Ок, тоді тепер на кожному із вас лежить відповідальність у реалізації пропрацювання себе (у психолога-психотерапевта) та остаточному укладанні усного договору про реалізацію співпраці у стосунках. Бажаю Вам удачі, вірю у Вас!

У Вас ще існують якісь сумніви, почуття або думки щодо цих стосунків, якими Ви хотіли б поділитися?
мне страшно
«я не помню своего отца, живу с отчимом, он пьёт, однажды очень сильно избил меня, приставал к моей подруге в интимном характере, я его боюсь.»;
Припускаю, що корінь цих Ваших страхів (образів) лежить саме у цьому негативному травматичнму досвіді.

«да, я говорила об этом родителям, они не придают этому значения.»;
Дуже співчуваю Вам. Ви казали Вашій мамі про селфхарм і суїцидальні думки і вона ніяк не відреагувала? Скажіть, будь ласка, чи є у Вас інші родичі, дорослі люди, які могли б Вас підтримати у поході до спеціалістів (адже Ви неповнолітня)?

«я боюсь идти к психиатру, во первых это дорого, во вторых я же не псих »;
А чому Ви думаєте, що до психіатра йдуть лише "психи"? Ви ж ходите на огляд до стоматолога, коли у Вас і не болять зуби? Крім цього, психіка це не лише "норма-патологія", а існує й безліч проміжних варіацій. У Вашому випадку відвідування психіатра потрібне для того, щоб він детальніше розібрався у Вашій афективній сфері і, можливо, назначив якесь заспокійливе із відповідною діючою речовиною. Крім цього, безумовно, необхідна парарельна робота із психологом-псхотерапевтом. Насправді, біологія і психологія тісно взаємопов'язані, а Ваш психологічний стан є досить складним (селфхрам і суїцидальні думки), тому і потрібно працювати комплексно.

Будь ласка, подбайте про себе і зверніться до спеціалістів!

Ответ отредактирован автором 13-07-2020 14:08:24

Що зробити для вирішення даної проблеми?
«Коли я згадую за цю ситуацію то вони кажуть просто щоб забула ...»;
На жаль, те що Ви пережили - велика травматизація і просто так, завдяки силі волі, Ви не здані все забути. Дуже шкода, що Ваші рідні цього не розуміють. Вам потрібно пропрацювати цю травму зі спеціалістом. Звісно, я можу дати Вам одну техніку (наприклад, напишіть лист бабусі, у якому опишіть всі свої переживання, слова, які Ви б хотіли сказати їй на останок. Після цього перечитайте лист і порвіть, викиньте чи спаліть його), можливо вона Вам і допоможе, проте якщо ні - тоді однозначно йдіть до спеціаліста.

Ви цінна тому, будь ласка, потурбуйтеся про себе!
мне страшно
Доброго дня, nik700.
Дуже Вам співчуваю, помітно, як Вам зараз тяжко.
Скажіть, будь ласка, чи говорили Ви про свій психологічний стан із батьками? Які у Вас стосунки із батьком? Чи були у Вас попередні партнери, до цих стосунків? Що у Вас сталося за цей рік (якісь стресові події чи кардинальні зміни)?

«многие знакомые называют меня странной»;
В чому, на їхню думку, Ваша дивакуватість?

У Вашому випадку Вам однозначно потрібна індивідуальна консультація у психолога-психотерапевта та психіатра: страх, порушення сну, селфхрам, суїцидальні думки, проблеми в афективній сфері.

Будь ласка, потрубруйтеся про себе і зверніться до спеціалістів, адже Ви цінна!
Що зробити для вирішення даної проблеми?
Доброго дня, milka.
Дуже співчуваю, що Ви втратили свою бабусю та і ще в день День народження - це справді травматично. Скажіть, будь ласка, а які у Вас були із нею стосунки? А як Ваші рідні реагують на Ваш День народження? У Вашій ситуації найефективніше - це звернутися індивідуально до психолога, адже пройшло вже декілька років, однак Ви не пережили криву втрати + рана ще досі болить та нагадує про себе.

Ответ отредактирован автором 13-07-2020 12:19:05

Нужны ли такие отношения?
«Да, больше конкретики было бы хорошо. Но он скорее сам и не понимает, почему так произошло»;
Замість того, щоб запитати хлопця про більшу конкретику, Ви його "виправдовуєте" і вже знецінюєте його можливість зрозуміти. Не будуйте гіпотез, а запитайте його прямо. Можливо він і не відповість одразу, проте буде краще обдумувати цю ситуацію.

«Он хочет меняться и работать с этим. Мы говорили об этом и он согласился. »;
Одна справа "хотіти", а інша - "робити" і будувати план дій. Ви вже обговорювали реалізацію? А як щодо Вас? Ви готові працювати над собою?
Перерастает ли дружба между парнем и девушкой в любовь?
«Да я вижу с ней своё будущее и готов ждать долго, но не напрасно это все? Такой формат отношений не трудно принять но может ли это перерасти во что то большее? »;
На жаль, ніхто не дасть Вам відповідь на це запитання - ми не екстрасенси. Можливо і так, можливо і ні. Життя і стосунки, як її складова, - це ризик. Не робить помилок лише той, хто нічого не робить. Водночас, іноді саме помилки приводять нас до кращого рішення в майбутньому. Вирішувати лише Вам, чи Ви готові ризикнути. Ви отримуєте зараз задоволення від спілкування і стосунків хоча б у такому форматі? Чи страждання нівелює цей ефект?

«Она сказала что ей хорошо одной и в принципе не хочет никаких отношений. А ее слова то что я ей «больше чем друг» она сама не знает кто я ей. »;
Дівчині лише 17 років і її "коливання" можна зрозуміти. Водночас, Ви можете їй говорити про свої переживання і про свій страх, що у цих стосунках відчувається невпевненість і що Ви цього боїтеся (вона ж Вам відкрилася у своїй невпевненості). Я б сказала, що така "психологічна відкритість" може сприяти розвитку ваших стосунків.

Ответ отредактирован автором 13-07-2020 12:14:32

Ребенок 6 лет устроил протест
Доброго дня, nik80e.
«а мама с отчимом плохие, потомучто требуют от него чего-то. »;
А що саме ви від нього вимагаєте?

«Он брал только старших детей к себе ( и сильно он им времени не уделял), большую часть смотрела за ними свекровь, но после нового года она умерла.»;
А Ви казали середньому сину про смерть бабусі? Припускаю, що саме ця подія стала фактором, що сприяла зміні поведінці сина (адже раніше, коли бабуся була живою, то його частіше брали до тата, а зараз він відчуває покинутість). Мені здається, що Ваш син не розуміє, що зараз відбувається і він намагається зрозуміти причину, чому тато вже пів року з ним не контактує. Зазвичай, у такому ранньому віці, діти починають шукати причину у собі: несвідомо звинувачують себе у розлучені, гніваються на себе, на батьків + їм страшно, адже вони відчувають себе покинутими.
Гнів - це вроджена емоція, що сигналізує про порушення особистісних меж чи фрустрацію, а у Вашого сина вона однозначно є. Можливо протест Вашого сина - це своєрідний захисний механізм, який дозволяє йому зберігати свій "позитивний Я-образ" і не шукати причину ігнорування батька в собі. Рекомендую Вам звернутися із сином до дитячого психолога + поговорити із колишнім чоловіком про цю ситуацію.

Ответ отредактирован автором 13-07-2020 11:57:33

Розійшлись...
Доброго дня, Юрій.
«А ЗАРАЗ, Я ПРОСТО ВМИРАЮ ВІД ЦІЄЇ ВТРАТИ І ЗВИНУВАЧУЮ СЕБЕ В ЦЬОМУ. ЩО НЕ ВИЗВАВ У НЕЇ ПОЧУТТІВ ДО СЕБЕ.»;
Дуже співчуваю Вам. На жаль, ми не здатні вплинути на почуття, поведінку і бажання іншої людини. Ми не здатні "закохати" у себе людину.

«.ВІДЧУТТЯ ВТРАТИ, ЗЛОСТІ НА СЕБЕ, ВІДЧАЮ І ПОРОЖНЕЧІ...»;
Те, що Ви переживаєте є цілком нормальним. Важливо, щоб Ви пережили криву втрати: шок, заперечення, гнів, торги, депресію, прийняття. Скажіть, будь ласка, чи є у Вас родичі, знайомі, друзі, колеги, які могли б Вас зараз підтримати? Якщо Ви бачите, що Вам важко пережити ці почуття самостійно, то зверніться індивідуально до психолога.

Ответ отредактирован автором 13-07-2020 11:44:26

Публикації психолога 2
Відео психолога 3
всі категорії ...

Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr