Член Української громацької організації "Інститут розвитку символдрами та глибинної психології" ІРСГП.
Член ГО "Школа Індивідуального та Групового Консультування і Сімейного Порадництва".
2013-2014р. Український інститут крос-культурної позитивної психотерапії і менеджменту (УІПП).
Консультант в методі позитивної психотерапії.
2015р. Курс "Групового консультування у Позітум-підході: техніки екзистенційної психотерапії та Екзистенційного аналізу."
2017-2018р. Інститут розвитку символдрами і голибинної психології. Основна ступінь.
Кататимно-імагінативна психотерапія з 2017р.
Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?
Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.
Відносини побудовані на фантазії, через це і образи. Він або знайшов повід віддалитись або його якась фантазія про вас не здійснилась. Якщо хочите конкретики у відносинах, найперше знайдітьвласну позицію чого хочите ви, і повідомте це йому, якщо почне виляти то це може свідчити про не конкретику з його боку. І тут ви нічого не вдієте, якщо людина хоче то вона рухається прямо до вас, якщо ні то від вас. Страх робить цей шлях довшим.
Або прийняти цей факт що чоловік такий (як ви кажете нормальний) і це його особисте. А стостовно вас, то можливо самоцінність не від цього падає а скоріше це підкреслює те що з вами завжди. Тобто скоріше ви і без цього переживаєте подібні відчуття. Що ж вправами не обійтись тут чи порадами, варто розмовляти про це, чому що як, в індивідуальній роботі.
Можна сказати і не там і не тут. Якщо серйозно то йому це вигідно, мати 2 жінки між якими скакати як захочиться. Вам вирішувати чого хочите ви особисто.
Висновки і спостереження ви зробити, і дійсьно що характерно для цього часу тобто карантину це бездіяльність та підвищення тривоги, тобто напруження і в сумі напруга та відсутність задоволення та розрядки. Це верхній слой, є ще глибші процеси, але наразі якщо можете справлятись свідомо перенаправляючи волею енергію через самодисципліну то вперед. Можете подумати що б вам хотілось чи вартувалоб зробити найплищим часом, і розприділіть сили на це.
Найперше важливо зрозуміти що вам дає мастурбація? Про гормони це скоріш про виснаження організму та зміни роботи в мозму через зміну біохімії задоволення. Ну звідси і є звикання як до способу отримання цього задоволення. Найчастіше можемо говорити про зміну ритму життя у більш замнутий стиль. Тобто в середині може жити сором та провина. Зниження відчуття самовартості. Важливо щоб енергія від само задоволенна була перенправлена на новні з подальшим отриманням задоволення через взаємодію, це якщо по простому. Найкраща допомога це попрацювати з психологом декілька місяців щоб спостерігати за вами та допомагати опановувати себе і краще розуміти себе.
Дійсьно дитина переживає втрату вашої уваги, тобто це ревність. Демонструйте любов та увагу, будьте надійні, краще продемонструйте що ви розумієте як йому погано що хвилюєтесь але не втрачаєте контроль, і говоріть слова які виразять те що він для вас важливий. З часом дитина може переконатись що небезпеки для нього немає (мама є і з ним), конкуренція може проявлятись але це нормально всі це проходили) . Щоб краще зрозуміти дитину на цьому етапі, знайдіть літературу, відео, або проконсультуйтесь у спеціаліста.
В таких фантазія присутні підсвідомі мотиви. Поперше "легалізація" своїх прихованих бажань (не повязаних з люобовю до жінки). По друге є рівні функіонування психіки, зокрема такі фантазії можуть бути присутніми і їх важливо проговорювати а не робити, оскільки потакання такому рівню функціонування унеможливлює розвиток інтимності. Бо в цю інтимність ви впувкаєте третього, отже це вже не інимність. Секс (пристрасть, порив) важливий, але це не все, ще є почуття (які доготириваліші). Імпульс задовільняє але чи те що буде наслідком цього принесе задоволення від спільного подальшого життя?
Ви праві! Такі теми інколи людям не зрозумілі можуть бути, але тим не менше це дуже важливі теми для того щоб про них говорити. В сучасному світі психотерапія виконує цю глибоку функцію "розуміти суть переживань" і можливість бути почутим в тому про що навіть страшно побумати.
"я ни с кем не обговаривала эти мысли, чтобы никого не заставлять волноваться. Я понимала, что лучше решить этот вопрос самостоятельно так как понимала, что я буду жить, ведь у меня есть любимые люди, которым это важно и выбора у меня нет."
Можливо ви настільки закрились в собі що ваші тривоги почали переповнювати вас, а вартувало б їх обговорити, дати вихід, допустити свою вразливість перед близькими. Хіба у вас складність довіряти, і тоді дійсьно ви переживаєте все в собі, без можливості виходу.
Почуття провини варто опрацювати з психологом. Так розумію у вашому випадку воно надмірне, і вся енергія тратиться не на себе а щоб з цим справитись. Припускаю що в якійсь мірі через дане почуття ви можете не обєктивно бачити ситуацію. А з іншої сторони можливо ви в цій системі дійсьно несете певну роль задля нормального функціонування родини. В такому випадку варто розбиратись з ситуацією особисто на консультації.
Добрий день! Одним словом, життя вам бракує. Все чим би не наповнювали, матиме ефект подразнення (як приемність від смаку морозива тощо.) а це закінчиться за декілька хвилин. Всеж сенс це здатність відчувати напрямок, який може змінюватись але в чомусь залишатись незмінним. В таких випадках важливе переосмислення досвіду, і пошук життєвої сили в собі, оскільки кожна людина має щю енергію, але вона часто блокується, або розсіюється. Ніяке зовнішнє не поверне відчуття сповненості. Його можна віднайти в собі. Робота з терапевтом може значно пришвидшити цей процес.
Якщо я добре вас зрозумів, то ви страждаєте (спроби суїцида) від того що оточення не приймає вас таким як ви себе відчуваєте? Чи є щось ще важливе для вас? «Я мальчик но я мечтал родиться девушкой.»; як ви це зрозуміли? Оскільки про це мріяли коли вже були народжені і свідомі?