У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Сімейна психологія

У Психолога » Сімейна психологія » Сторінка 10


стаття про родину От кого зависит благополучие в семье

Последнее время в работе я чаще стала использовать притчи и метафоры. Хочу поделиться с вами своей авторской притчей «Семья». Может и вам в работе она пригодится, так же как и мне.

коментарів: 1
стаття про родину Ответственность в семье: инструкция к применению.

Из моего профессионального опыта можно выделить 6 категорий семей, в которых ответственность распределяется деструктивным способом...

коментарів: 1
стаття про родину О браке без "розовых очков"

Брак – эдакое общее «дело», в котором супруги выполняют своеобразную роль инвесторов. Семейное счастье не появляется неожиданно и не передается по наследству, оно создается совместным и упорным трудом.

коментарів: 2
стаття про родину Семейные конфликты

Семейный конфликт – это противоречие между двумя партнерами. Возникновение конфликта говорит о том, что противоречие необходимо разрешить, о том, что семейная система нуждается в переменах.

стаття про родину Дочки-матери. Игра длиною в жизнь.

Оказалось, что дочь имеет свои желания, свои возможности, и свой характер, которые порой совсем не совпадали с Моим гениальным планом –БЫТЬ ХОРОШЕЙ МАМОЙ. Поразмыслив я поняла, что быть хорошей мамой можно только ПОСРЕДСТВОМ СВОЕЙ ДОЧЕРИ.

коментарів: 2
стаття про родину Не Делайте Из Мужчины Бога

Единственный вариант остаться женщиной и обнаружить рядом мужчину - не делать из него бога, ради бога.

стаття про родину Когда дети покидают дом, или Мне уже не 16, мама!

Многие годы удавалось жить как бы Мамой, Папой. И интересы детей, их увлечения, их желания натягивать на себя. Поэтому, когда приходит пора отпустить из гнезда подросших птенцов Мама говорит : Я знаю, что она тебе не пара...

коментарів: 2
стаття про родину Синдром опустевшего гнезда

Многие пары даже не представляют, как трудно им будет, когда их чадо покинет отчий дом. Это период, когда подросший ребенок уезжает учиться в другой город или страну, создает свою семью.

коментарів: 1
стаття про родину «Какие отношения хороши для меня?»

Одна из моих клиенток как-то сказала: «человечество не придумало ещё ничего лучшего, чем семья». Однако семья возникает не сразу...

коментарів: 1
стаття про родину Кризисы семейной жизни. Что делать?

Каждая семья проходит несколько этапов развития, и переход с одного на другой сопровождается кризисом семейной жизни. Семейные кризисы и 7 симптомов проблем в отношениях в семье.

стаття про родину Почему мужчина любит общаться с другими женщинами ?

Почему мой мужчина любит общаться с другими женщинами? Опасно ли это для отношений? Как отвадить от этого общения?

стаття про родину 4 Женские ошибки, которые заводят отношения в тупик

Каждая женщина в начале отношений выбирает позицию и стиль взаимоотношений с мужчиной, наиболее комфортный для нее.

стаття про родину Насилие в семье

Корни домашнего насилия и шаги по прекращению насилия в семье. Способы разорвать «замкнутый круг» насилия в семье. Домашнее насилие наблюдается в каждой четвертой семье, но по результатам анонимных опросов этот показатель намного выше.

стаття про родину Кризисы в отношениях супружеской пары

Психолог о кризисных периодах в отношениях семейной пары на разных годах совместной жизни...

стаття про родину Жениться Вам, барин, пора?...

В последнее время наши современники вступают в брак все позже и позже - причем тенденция эта общемировая. Современный мужчина ориентирован уже не просто на стабильность брака и работы, но и на удачную самореализацию, возможность «увидеть мир»...

коментарів: 1


Питання психологу

Добрый день.
Полтора года замужем, это мой второй брак есть сын 13 лет.
У моего второго мужа тоже есть сын от гражданской жены ему будет 8 лет, есть у нее мужчина ,живут они на данный момент в Германии.
Экс жена моего мужа не давала общаться с сыном, часто говорила что он умер.
Когда он хочет общаться с сыном,он в черном списке и дозвониться не может, но когда ЕЙ захочется -она звонит.
Звонки могут поступать в любое время дня и ночи, эти звонки будят меня ночью.
И честно говоря о чем можно разговаривать ночью ,когда спит ребенок.
Меня эти звонки раздражают, прошу мужа это прекратить ,ответы самые разные, там мой ребенок, мы разговариваем о воспитании ребенка, ночью!?
Это одна из причин наших ссор.
Я тоже была замужем, и у меня были отношения, но почему-то мне никто не звонит когда им в голову взбредёт, тем более ночью.
Как убрать это из нашей жизни?
Я понимаю что бывшая жизнь, ребенок и т.д.
Но почему человек плюет на все и делает как самой хочется?

Останнім часом почала помічати якийсь негативний настрой моєї свекрухи в мою сторону. Живемо з чоловіком окремо, але на сімейних сходках останні декілька разів помітила дивне до себе ставлення. Були моменти коли мене тикнули привселюдно, що я не працюю(на це були серйозні причини зі здоров‘ям, з чоловіком все було узгоджено), був випадок нещодавно, ми їхали зі свекрухою і свекром в одній машині і розмова зайшла про цого меншого брата, ми говорили про кількість відпрацьованих годин і я сказала що мій швагро по годинах працює так як я колись на своїй колишній роботі, після чого мені було сказано що це не порівнювальні речі, що її синок більше працює, а я типу не напрягалась, а ще мені було сказано, то чому ж це я не пішла вище на тій роботі, в цей момент мені стало неприємно, я ввдчула, що мою роботу обезцінили, але вона не була на моєму місці, праця кожної людини важлива. Вчора сиділи за столом сімейним і вона пгресивно мене перебила і не дала до кінця висловити мені мою думку, мені знову стало неприємно, в мене є рідна сестра, їй 29, і моя свекруха почала привселюдно говорити, яка моя сестра молодець, вона почала їй розказувати, яка вона талановита( вона в мене фотограф і відеограф) я дуже люблю свою сестру, в нас з нею все добре в спілкуванні, просто я почала до себе ввдчувати якийсь негатив, а сестрі моїй вона оди виспівує, мій чоловік теж помітив, що вона якось дивно себе зі мною почала поводити. Було ще декілька випадків такої дивної поведінки. Свекруха і свекор дуже люблять навя‘ящувати свою думку і щоб їхні діти вели себе так як вони сказали, в мого чоловіка напряжні з ними відносини, він їм нічого не розказує, бо в них на все непдекватна реакція, в мене зовсім протилежна родина, я вільна людина, сама обираю, як мені жити, з батьками хороші стосунки, я дуже творча особистість, маю свої дві маленьки справи, які хочу розвивати, під час війни я трішки просіла, але не планую здаватись, ми з чоловіком зодимо до психолога, біля мене чоловік дуже помінявся в кращу сторону, завів собаку, почав робити те що йому подобається, ми працюємо над стосунками. Після спільних посиделок з цого батьками в гостях у моїх батьків, свекруха закатила на наступний день скандал і приревнувала мого чоловіка до моїх батьків, бо ми прості люди і ведемо себе з іншими щиро, просто і ми розслаблені, свекри завжди напружені, зі своїми родинами вони нормально не спілкуються. Я зараз не можу дійти до свого психолога, тому запитую тут, бо мені завтра з ними святкувати новий рік.

Помітила, що мати чоловіка полюбляє називати свого племінника синочком. Ладно якби вона його виховувала, може якісь би окремі почуття то виникли б і то було б ненавмисне. Але не так часто вона його бачить, аби аж настільки до нього відноситись.
Оскільки зараз я в положенні, і ось ось очікуємо поповнення трохи сполошилась, бо розумію що і онука або онучку буде також називати синою або доцею.
Правду кажучи, мене це ну взагалі не влаштовує, бо мати ж в житті єдина (мені і сама свекрівонька так казала, хоча сама називає мене доцею), і вважаю треба розділяти ролі в сім’ї.
Через обставини будемо жити з чоловіком перший час з його батьками після пологів та розумію що це буде звучати не періодично, а постійно.

Чи варто завести з нею про це розмову? Чи нема в тому нічого страшного і просто прийняти це? Боюсь аби дитина не заплуталась в майбутньому. Або просто заздалегідь ревную.


Відео на тему

психолог Как изменить характер мамы? Как изменить маму?

В этом видео я отвечу на вопрос одного из подписчиков: Не общаюсь с мамой. Потому что мама не любит выражать эмоции и говорить о том, что любит. При этом мама плачет, что так все получается. Можно ли исправить маму? Как можно исправить ситуацию? И можно ли каким-то образом повлиять на маму? Стоит ли пытаться изменить характер мамы или стоит попробовать принять мать такой, какая она есть? Что такое парадоксальная теория изменений? Как она работает? Почему иногда важно смириться и принять

психолог Муж старается, а жена все равно орет? 😞 😳😳😳

Замечали ли вы или возможно, сами находитесь в такой ситуации, когда мужчина примерный семьянин, семья живет в достатке, муж всячески старается помочь жене, заботится, ухаживает, помогает в воспитании детей, но жена все равно не довольна и не удовлетворена им? Почему так происходит? 1:14​ - Первая причина: Комплекс мужчины "пажа". Внутреннее убеждение "ты должен". 2:58​ - Присутствие в характере мужчины нарциссизма и эгоцентризма. 3:59​ - Навязчивое чувство

психолог ЛОГОС ДУШІ. Випуск 10. Сім'я

Важливість сім'ї для набуття соціальних навичок та особистісного зростання. ⠀ Закрита соціальна система. Чим сім'я схожа на організації? ⠀ Практичні дослідження пар. Чи обирають люди партнерів максимально схожих на себе? ⠀ Які особистісні характеристики повинні бути у партнерів для створення гармонійного союзу? ⠀ Роль голови сім'ї. Чи не віддаєте її дитині? ⠀ Важливість правильного прочитання емоцій партнера. До чого тут білки очей?

Рекомендуємо!

Хочу, щоб він... Хочу, щоб він...

Зробив пропозицію та одружився Перестав спілкуватися з іншими дівчатами, колишньою дружиною, коханкою Кинув пити/грати Почав заробляти більше Переїхав зі мною туди, де мені подобається Виявляв емоції та ділився своїми почуттями Допомагав по дом...

Зрада! Піти чи залишитися? Як пробачити? Зрада! Піти чи залишитися? Як пробачити?

Статистичні дані про стан партнерів, які вирішили розірвати відносини після зради, обмежені. Однак відомо, що зрада часто призводить до розриву: близько 54,5% пар розлучаються відразу після розкриття невірності

Нейрофізіологія тривоги: чому ми тривожимось і що з цим робити Нейрофізіологія тривоги: чому ми тривожимось і що з цим робити

Коли ми говоримо про тривогу, ми часто уявляємо собі хвилювання перед іспитом, нервування напередодні важливої зустрічі або те дивне відчуття, коли «щось не так, але незрозуміло що». Але за цим емоційним станом стоїть ск

Психосоматика ШКТ. Психосоматика ШКТ.

У 1930 році F. Alexander зазначив групу психосоматичних захворювань, яку нині вважають класичною. До неї увійшли виразка шлунка та дванадцятипалої кишки, виразковий коліт та інші. На сьогодня цей список доповнили синдромом подразненого кишківника та



Повернутись до ...
qr