У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Як вийти з депресії

Я розумію, що більше не справляють сама! Мені важко! Я не розумію навіщо Я в цьому світі,в мене нічого не виходить,окрім нескінченного рюмсання
Питання від: ; Вік: 29

Знайдіть психолога в Україні: психолог Київ, психолог Дніпро, психолог Одеса, психолог Харків, психолог Львів та інші регіони України або онлайн.


психолог онлайн
2
Алла Володимирівна Романенко
Ирина Константиновна Зубиашвили
В первую очередь необходим поход к врачу-психиатру и прием назначенных им антидепрессантов.
Далее психотерапия с психологом - для анализа и исправления глубинных причин впадания в подобное состояние: искаженное мировосприятие, деструктивные бессознательные установки, отсутствие самоценности, детские и взрослые психотравмы и т.п.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
2
Алла Володимирівна Романенко
Володимир Анатолійович Тарасенко
Доброго дня.

Це нормально, не справлятись із депресивними тенденціями самотужки. Це неймовірно складно. Тому Вам важливо потурбуватись і допомогти собі, звернувшись до психіатра для визначення діагнозу та до терапевта, для супроводжуючої терапії. З якісною роботою і медикаментозним супроводом з часом Вам стане краще. Головне не відкладайте надовго, тому що чим затяжніші депресивні стани, тим складніше з ними вправлятись і глибша прірва депресії.
Успіху Вам в цьому.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
2
Володимир Анатолійович Тарасенко
Павел Леонидович Басанский
Добрий день.
Як давно у Вас виник такий стан?
Що відбувається у Вашому житті? Можливо, є проблема в близьких стосунках?
У Вас багато накопичилося образ на людей?
Запитань до Вас ще багато. Але спробуйте відповісти на ці запитання.

👍 радити психолога:

Виберіть психолога для консультування з приводу апатії та депресивного стану


психолог онлайн
2
Ирина Константиновна Зубиашвили
Павел Леонидович Басанский
Доброго ранку!
цитата:

ЯК ВИЙТИ З ДЕПРЕСІЇ

Ви будете, напевно, трохи здивовані. Вийти з депресії потрібно і в прямому і переносному сенсі. Виходити буквально ногами, тобто під час тривалих прогулянок на свіжому повітрі, через спалення накопиченого адріналіну і кортизолу ("гормонів" тривоги і стресу).
Основа - це робота зі спеціалістом. Психотерапія і, за необхідності, підтримка ліками(!)
цитата:

Я не розумію навіщо Я в цьому світі

Розкажіть, будь ласка, після яких подій відчули погіршення стану? Що, власне, призвело до втрати сенсу свого життя? В чому Ви розувірились?
цитата:

в мене нічого не виходить

Під час депресії саме таке з людиною і відбувається. Можна сказати, що цей феномен закономірний, але, варто зазначити, що він ТИМЧАСОВИЙ. Спробую уточнити - що саме у Вас не виходить?
Можливо, потрібно розділити за ступенем спроможності справи, потреби, бажання. І завдяки такому підходу спочатку братись за найменш складні.
цитата:

окрім нескінченного рюмсання

Щось або когось Ви своїми сльозами оплакуєте. Ймовірно, себе, втрачені надії, очікування, що не справдились?..


👍 радити психолога:

18-06-2024 11:28:24Доповнення від автора
Чоловік військовий, поки бачилися рідко все начебто було добре, зараз живемо разом і звичайно відношення змінилось. Живу минулими відносинами і все думаю про те,що вже пройшло і мені цього не вистачає,в деяких речах я розумію,що просто доколупуюсь,розумію,що раніше ми і бачилися рідко, а зараз він начебто і поруч, але я не відчуваю того,почуваю себе одинокою з усіма проблемами.
Не виходить нічого, я накручу собі щось в голові, а потім реву і навіть готувати не хочу,раніше в мене були хобі,в'язати,малювати,співати,я раніше була мега позитив,а зараз просто завжди плачу навіть з якогось жарту.
Ви праві,я оплакую свої невиправдані надії. Я думала,що ось якщо ми разом він і залишиться таким як на відстані,добрим чуйним і турботливим. Мені здається,що я не потрібна йому і не важлива. Я йому навіть кажу про те,що мені важко,мені потрібна підтримка,якась турбота,а він на це не реагувати. Як змиритися з цим?


психолог онлайн
1
Ирина Константиновна Зубиашвили
цитата:

Як змиритися з цим?

Можливо, не змиритися, а прийняти реальність, яка зазнала суттєвих змін(!)
Відповідно, щоби це відбулось, потрібно розібратись у Вашому способі бути разом з чоловіком. Тобто у притаманній Вам моделі близькості. Напевно, щось не спрацьовує задля здійснення очікувань. Ймовірно, самі очікування розходяться з динамікою взаємин і змінами в них. Словом, потрібно дещо з'ясувати і дослідити.
Наприклад,
цитата:

поки бачилися рідко все начебто було добре

Про що це свідчить? Можливо, про схильність до самозаспокоєння і небажання бачити усю повноту картини відносин?
цитата:

зараз живемо разом і звичайно відношення змінилось

В кожній людині постійно щось змінюється. Тому варото підтримувати діалог, помічати важливе, ділитись. От Ви в чоловіка питали, що він відчуває? Чого йому, можливо, бракує? Чого він очікує і хотів би отримувати від Вас?
цитата:

Живу минулими відносинами і все думаю про те,що вже пройшло і мені цього не вистачає,

Жити минулим, означає, застрягнути в ньому і не приймати теперішнє, бо воно не влаштовує. Отже, спробуйте хоча б для початку тут на форумі визначити і сформулювати, що б Ви хотіли відчувати зараз? Як це може бути реалізоване? Яким чином? Що можете зробити сама, а що може Вам дати чоловік?
Я розумію, що це не так просто, водночас потрібно доходити до конкретики, до простих речей, як от обійми, слова вдячності, спільні прогулянки, взаємна цікавість до емоцій і справ кожного і тому подібне.
цитата:

Не виходить нічого, я накручу собі щось в голові

З цим теж варто розбиратись - обережно і поступово. Які думки продукує мозок? Про що вони? Про які страхи? і так далі?
Дивитись, які з цих думок мають під собою основу чи докази. Відсіювати порожні і навіяні дитячими страхами (з цим краще розбиратись разом з психологом).
цитата:

раніше в мене були хобі,в'язати,малювати,співати

Зрозуміло, добре, коли є натхнення. Натомість не годиться на нього очікувати, його варто СТВОРЮВАТИ самій(!) Спочатку механістично, допомагаючи собі відірватись від поганих думок, а потім поступово сили і бажання приростатимуть мимоволі. Переконався в цьому на власному досвіді.
цитата:

Мені здається,що я не потрібна йому і не важлива.

Я не знаю, що у Вашого чоловіка на душі і в серці. Мабуть, і Ви не знаєте. Не виключаю, що і він сам достеменно не може пояснити, що з ним. Тому потрібно не втрачати надію, жити далі, намагаючись усвідомлювати існуючу реальність. І шукати прийнятні способи її покращити.
Поміркуйте, можливо, варто узяти кілька консультацій психолога - або Вам особисто, або разом з чоловіком у психолога, що працює з парами.
Крім того, мусите знати, що коливання і навіть кризи трапляються у житті кожної пари. Проходячи крізь них, люблячі партнери стають тільки ближче одне одному.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
1
Володимир Анатолійович Тарасенко
Ну, ось тепер проблема прояснилася. Ви переживаєте через емоційну холодність чоловіка.
Я розумію Ваші переживання, але Ваша історія приватна, і в ній потрібно розбиратися, окремо і не «на людях».
З проявом згаданої Вами емоційної холодності в тому чи іншому вигляді стикаються багато і багато сімейних пар на різних етапах спільного життя.
Причини можуть бути дуже різні.
Вас, звісно, ​​лякає думка, що чоловік Вас уже не любить. Не робіть поспішних висновків
Іноді висловлювати свої почуття людині заважає психологічна травма, через яку знижується здатність до емоційного реагування.
У кожному конкретному випадку причини емоційної холодності людини має визначати лише фахівець.
Емоційна холодність чоловіка – не вирок коханню у шлюбі.
Змінити дорослу людину неможливо. Але можна змінити себе — своє ставлення до людини, знання, поведінку, погляд на проблему.
І тоді ці зміни дивним чином допоможуть змінитись і емоційно холодному чоловікові. Адже сім'я – це система. А зміни в одній із її частин ведуть до зміни всієї системи загалом.

Відредаговано автором 18-06-2024 13:34:49


👍 радити психолога:


психолог онлайн
1
Володимир Анатолійович Тарасенко
Отношения НЕ могут быть причиной постановки вопроса:
цитата:

Я не розумію навіщо Я в цьому світі,в мене нічого не виходить

Если такой вопрос возникает, то это про психологическую ЗАВИСИМОСТЬ от другого. Потому что независимо от отношений предназначение в мире - это тема для ЛИЧНОГО ответа, на который человек способен САМ. Если же не способен, то это про личностную незрелость - нужен муж-ПАПА, который подтвердит важность и нужность.
Об этой инфантильности и незрелости говорит и данная фраза:
цитата:

я оплакую свої невиправдані надії

Фантазии-ожидания-надежды - это из области детства. Взрослый человек имеет дело с реальностью и проверяет все на практике. Если что-то из ожидаемого НЕ происходит - выясняет с партнером ПОЧЕМУ так? И это все БЕЗ истерик, претензий и манипуляций, а путем прояснения чувств - своих и мужа.
Если самостоятельно это сделать не получается, обращаются к психологу индивидуально или вместе с мужем - на семейную консультацию.

👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!
Автор питання не дозволив його обговорення. Заборона стосується порад від нефахівців. Відкриті для коментарів питання - тут.

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

Психологічний аналіз творів
Пока не сыграл в ящик / The Bucket List
фільмПока не сыграл в ящик / The Bucket List теми: онкологія криза жизненные ценности
Загублена (2014)
фільмЗагублена (2014) теми: поведінка нарушение идентичности социопат
Неуместный человек
фільмНеуместный человек теми: життя чувства система

Рекомендуємо

Тест на депресію Бека Тест на депресію Бека

Тест на депресію Бека це один із найбільш широко використовуваних інструментів для оцінки рівня депресії та може бути використаний як інструмент для первинної оцінки стану людини.

Честно о депрессии. Как себе помочь Честно о депрессии. Как себе помочь

Я знаю, что такое депрессия, так как сталкиваюсь с этим в своей работе практически каждую неделю. Я знаю, что такое депрессия, потому что 10 лет назад я сама столкнулась с реактивной депрессией, и прошла медикаментозное лечение и психотерапию.

Тест на депрессию – шкала Занга Тест на депрессию – шкала Занга

Шкала Занга является мощным инструментом для предварительной оценки глубины депрессивного состояния.

Депресія - погляд 2023 Депресія - погляд 2023

За даними з різних джерел, депресію сьогодні виявляють лише у 50% клієнтів, які звернулися на консультацію до психолога, психотерапевта. Депресію людина не обирає. Не можна сказати, що хтось слабкий, не зміг впоратися зі стресом і тому зайшов у депр

Обесцененный человек Обесцененный человек

Люди, которым в детстве много и часто приходилось сталкиваться с обесцениванием со стороны своих родителей, во взрослой жизни вынужденно попадают в ситуации, где их ценность, как партнеров, специалистов, как людей, с равными другим правами ...

Постійно поганий настрій-норма чи депресія? Постійно поганий настрій-норма чи депресія?

Депресія небезпечна тим, що настає поступово і непомітно для людини, є прогресуючим захворюванням і швидко переходить у хронічний стан. В нормі настрій у людини зі здоровою психікою коливається в широких межах – від радості і захоплення до смутку, печалі і розпачу...

qr