У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Нора Маркман Київ лише онлайн

психолог  Психолог для підлітків.  Нора Маркман
04-01-2021 Нора Маркман додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 10 днів тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 4
психолог 💑 консультування пар 👧 психолог для підлітка 👔 організаційний психолог
Освіта
Інститут післядипломної освіти
спеціальність - клінічна психологія (магістр)
(перша освіта - Національний лінгвістичний університет
спеціальність - викладач зарубіжної літератури та літературознавства)
Курси підвищення кваліфікації
Академія сучасної психології:
"Курс практичної психології"
"Курс когнітивно-поведінкової психотерапії"
"Психоаналіз. Основи"
Досвід психологічної практики
Індивідуальна практика - близько 3 років
а також маю досвід волонтерства на лінії довіри в міжнародовому антикризовому центрі (Crisis Intervention & Suicide Prevention) - 2.5 р
Працюю з запитами
✔️ супервізія для колегЗапити, з якими я працюю:
- досвід насильства
- тривога, невизначеність, депресивні стани
- самореалізація, розуміння та прийняття себе
- пост-травматичні розлади
- складнощі у відносинах
- проблеми у стосунках, насильство
- депресивні, тривожні стани
- особистісні кризи, втрата сенсу життя
- питання сексуальності (ставлюся етично до питань орієнтації, девіацій та інших форм самовираження)
- залежність та співзалежність у відносинах
- підтримка у важких життєвих ситуаціях
- розлади особистості (підтримуюча психотерапія, або напрямок до іншого фахівця).
Проявляю терпимість, тактовність. Намагаюся дивитись на речі з різних кутів зору, якщо це необхідно. Чим більше навколо вільних, сильних і гармонійних людей - тим дивовижнішим стане наш світ.
Моє життєвє кредо можна описати словами Ж.П. Сартра "Важливо не те, що зробили з мене, а те, що я сам зробив із того, що зробили з мене"


Основне
диплом перевірено
Перебуває в: Польща

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 1. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.

Залишили відгуки

Сертифікати про додаткову освіту
Відповіді 206
Что это за мысль ? Из за чего она?
Здравствуйте.. Скажите, вы не обращались к психотерапевту или к клиническому психологу? Вы описываете в своем посте - эмоциональную нестабильность и агрессию, которая может наступать при многих диагнозах, и вероято имеет смысл пройти курс психотерапии чтобы научиться справляться с тем, что составляет для вас проблему. В этих состояних, которые вы описали - вас беспокоит то, что вы можете совершить что-либо противозаконное, или вы переживаете что препараты не подходят? С начала приема медикаментов что-то изменилось в лучшую сторону в вашем самоощущении? Вы пишете о диагнозе - но так или иначе каждая личность сложнее устроена чем просто описание диагноза. Если вы уже сделали первый шаг и обратились за рецептом - то не менее важно продолжить терапию. Форумы это здорово, но у каждого из нас есть своя история, свои системы защит, свои системы адаптации.. Почему у вас те или иные проявления и что с ними делать - это тоже вопрос для индивидуальной терапии. Именно поэтому работа со специалистом, а также подбор+коррекция препаратов это наилучший выбор. Здоровья вам!
внутрішня тривога
Вітаю! А що саме, як ви думаєте, могло вплинути на цей ваш стан? Надмірна кількість думок - як давно це? Ви питаєте до кого звернутись і чи потрібні пігулки... Якщо ваш стан виключно фізіологічний, тобто все в порядку в житті і ви не пов'язуєте це з психічними переживаннями, стресом або психічними травмами - тоді, напевно, краще до невролога. Якщо ж цей стан - це симптом який можна віднести до психогенного - то раджу звернутися або до психіатра або до клінічного психолога, якщо у вас є така можливість. Одужуйте!
Это депрессия ?
Здравствуйте. Прозвучу занудой - но чтоб убедиться что диагноз - именно депрессия - то лучше обратиться к специалисту непосредственно. Но если вам плохо - то, как сказали коллеги выше, даже если диагноз будет с каким-то другим названием, то это не повод не позаботиться о себе. Там где вы живете - есть возможность проконсультироваться у психиатра, невролога либо у клинического психотерапевта? Либо записаться на видеоконсультацию? Я искренне сочувствую вам, и состояние как "на грани" - явно не то, чего вы заслуживаете. Желаю вам сил и поскорее найти своего специалиста чтоб справиться с этим состоянием.

Бесплатная рассылка интересностей!

Як пояснити що це рано?
Вітаю. Теж підтримую те що сказала колега вище.. Вся інформація яка є у вас - вона від вчителів. І про поцілунки і про характер того хлопчика. По-перше хочеться одразу спитати - як самі вчителі планують соціалізовувти його, якщо він може шкодити іншим? Чи є у них план?) Я це так трохи іронізую, тому що не зовсім розумію навіщо вони розповідають такі подробиці батькам інших дітей, і чи не вплине це негативно потім на цю соціалізацію. А по-друге, торкаючись вашого основного питання - то так, найкраще це довіра - і щоб не злякати і не ставити під сумнів довіру з вашою дитиною - це проявити терплячість і цікавість, щоб при нагоді вона сама могла поділитися з вами секретами чи думками. Згадайте себе в дитинстві - які питання та яка поведінка родичів - дозволяли вам почуватися у безпеці і довіряти? Плюс - діти іноді "граються" у героїв кіно і поцілунки чи обійми можуть не мати того зафарблювання яке дорослі їм придають. Але щоб з'ясувати що сталося і не злякати - найкраще спрацює довірлива атмосфера. Доречі, ваша донька загалом як з вами спілкується? Ви можете обговорювати якісь особисті речі з нею?
Парень хочет чтобы я его бросила. В отношениях 5 лет. Все было хорошо.
Здравствуйте.. Сожалею, что вам приходится все это переживать. Чтоб не повторяться, так как во многом согласна с коллегами - замечу, что ваш парень из вашего рассказа - предлагал вам расстаться уже несколько раз за эти годы. Вероятно, он относится к вашим отношениям иначе, чем вы, либо они значат для него меньше - тут я могу только гадать. Но скажите, что вас именно держит с ним? Почему именно он? Вы пишете, что вам тяжело что рушатся планы на будущее, и я допускаю, что больно из-за привязанности.. Если же этот человек уже сейчас столько раз хотел расстаться - то вы уверены что будущее будет безоблачным и лишенным таких попыток с его стороны и ваших страданий? Было бы очень здорово если бы вы нашли возможность и обратились к специалисту за консультацией, чтоб разобраться в себе и своих чувствах и травмах, которые вы пережили. И чтоб будущее уже больше зависело от вас и вашего осознанного выбора. Сил вам, и терпения!
Чи завжди психолог може допомогти ?
я не вживала слово "протизаконне" щодо вашого питання ))) я скоріше спробувала згадати ситуацію, коли в судовому порядку можна людину змусити піти на психотерапію - як приклад, саме для того шоб підкреслити шо без власного бажання це майже ніколи не робиться.
Чи завжди психолог може допомогти ?
Вітаю. Підтримую колег які висловилися вже під вашим постом. А також я можу додати, що, звичайно - існують випадки коли психотерапія є примусовою (наприклад, якщо людина вчиняла правопорушення і проходження курсу психотерапії передбачено пенітенциарною службою) - тоді цей випадок як раз про скептичну налаштованість ) І навіть дієвий часами. Але якщо не розглядати такі крайнощі - то ключовим джерелом успіху я вважаю все ж таки довірливі стосунки між клієнтом і спеціалістом, якщо ж довіри немає зовсім - то буде важче зрозуміти як запит людини, і запропонувати їй ті чи інші методи, і пояснення.. Але якщо ви налаштовані скептично - чому тоді ви вирішили все одно запитати тут?) Ну, якщо можно я пожартую - але якщо б я вважала що десь в кабінеті стоматолога на мене сто відсотків чекає шарлатан - я б оминала цей кабінет, навіть якщо б дуже боліли зуби (хай вибачають мене стоматологи))).
Є ще один негативний аспект у скептицизмі - це іноді завищенні очікування. Вони можуть з'явитися як таке бажання отримати або супер результат одразу або нічого. Або, наприклад, бажання шоб психолог або психотерапевт змінив іншу людину з вашого оточення без її на то згоди. Чи не так? :)

пс. У будь якому разі я частково розумію ваше скептичне ставлення. Звісно, існують різні спеціалісти і різні випадки - тому, я припускаю що людина, яка зіштовхнулась з неетичним ставленням чи ще чимось таким - може потім довго ще не довіряти.
Как изменить ситуацию с меньшим риском для себя
Здравствуйте.. Очень сочувствую, что вы оказались в такой ситуации. Из вашего поста можно сделать вывод, что вы живете с человеком, который допускает семейное насилие (это и оскорбления "старая,негодная", это и шантаж "второй ребенок, или развод". Казалось бы противоречащие заявления, но тем не менее. При долгих отношениях с подобной атмосферой нет ничего удивительного, что снижается самооценка, и привычка с привязанностью становятся бОльшей опорой.. Вы говорите, ваша дочка любит его? Но видит ли она его отношение к вам? Насчет женатого человека - я воздержусь от комментариев, в конце-концов, такой выбор может быть как раз следствием хронических ударов по самооценке. Скажите, вы не рассматривали вариант обратиться к психотерапевту чтобы обговорить такие серьезные изменения в жизни и найти лучшее решение уже со "своим специалистом"? Есть ли у вас близкие люди которые поддерживают вас (родные? друзья?)...
Рвота та діарея із-за емоційного стану
Вітаю. Дуже співчуваю що у вас саме так важко реагує нервова система. Якщо симптоматично знімати симптоми це не допомогає, як сказав ваш гастроентеролог - чи не розглядали ви психотерапію в тому числі з фармакологічною терапією (по призначенню, наприклад як комбінацію психотерапії і протитривожних засобів, в залежності від симптомів), щоб пришвидшити полегшення і позбавлення від цих ефектів? Якщо ваша нервова система вже виснажилась - чи не може бути це ваш варіант? Що казали ваші лікарі на цей рахунок?
Зациклення на минулому,негативні думки,відчуття безпорадності
Вітаю. Ви пережили багато складних моментів в житті.. Співчуваю вам, правда. Страх майбутьного і привиди минулого які постійно бентежать - це насправді вже серьозний сигнал щоб звернутись по допомогу і не страждати ще більше. Коли нам боляче - ми сприймаємо світ спотворено, так ми влаштовані. І цей біль сигналізує про те що нам потрібна допомога в першу чергу. Ви не заслуговуєте на те щоб відчувати біль, розгубленість і самотність. Ви слушно зробили коли звернулись до лікаря. Але коли ви припинили лікування - ви повідомляли його про побічні ефекти, питали чи є якась альтернатива? Якщо ні - чи є у вас можливість проконсультуватися з лікарем і змінити препарат який не підійшов вам, і паралельно почати психотерапію? Тому що це найкраще працює як раз в тандемі - в той час, коли в ідеалі ліки дають нервовій системі трохи спокою - психотерапія направлена на переусвідомлення минулого і набуття нових навичок саморегуляції. Сил вам і терпіння.
Як правильно говорити з батьками про психологічні проблеми?
Вітаю. Розумію ваше хвилювання, але якщо б ішлося про візит до іншого спеціаліста, наприклад, до стоматолога? Чи ваші батьки теж перевіряли б чи болить у вас щелепа, наприклад, і не довіряли б вашим почуттям? Чи обов'язково вам описувати їм деталі вашого запиту? Якщо, припустимо, вони відмовили б вам у будь чому - це теж не означає що вам не треба шукати допомоги. Наприклад, існують безкоштовні послуги, волонтери або ж групи підтримки. Це могло б підійти на якийсь час, як думаєте?
В 30 років нічого не досяг
Вітаю! Знаєте, можливо я відповім трохи непопулярно і навіть нетипово для мене - але чи не може це бути замкнене коло? Ви пишете що "не досягли нічого", "тендітна дівчина піклується про вас" - потім вам може бути не по собі і ви вживаєте алкоголь щоб це пережити. І так може продовжуватись довго, не тому що ви погана людина, а тому що важкі переживання з приводу себе і порушена самооцінка ведуть вас до втечі від цієї неприємної реальності. Ви добре зробили що замислились над цим - але тут я погоджуюсь з колегами - долати такі перешкоди просто порадою в інтернеті буде важко. Чужі поради без знання вас особисто, ваших переваг і особливостей - можуть бути навіть шкідливими, викликати таку відповідь, наприклад "ну я і так спробував, спитав - не допомогло", або і взагалі - викликати відчуття сорому або провини. (Які звісно, не додасть вам впевненності і бажання змінюватись.) Скажіть - чи є у вас варіант звернутися або до групи підтримки або до спеціаліста? А також - чи є у вас хтось, хто міг би бути моральним орієнтиром серед близьких або родичів? Ким ви пишаєтесь і на кого могли б покластись у важку хвилину?
Мозг придумывает ложные воспоминания
Здравствуйте! Скажите, а ваш муж сам уточнял что-то подобное, выспрашивал не изменяли ли вы ему? С чем связан ваш этот страх теоретической измены - с какими последствиями для вашей жизни? Что подтолкнуло вас думать именно об этом? Бывали ли у вас подобные ситуации где вы концентрируетесь на чем-то, чего не случалось с вами и затем переживали из-за этого?
Не знаю что делать.
Здравствуйте. Соглашусь с коллегой - то состояние, которое вы описали - это не звучит здорово. Это может действительно быть сигналом что нужно исключить депрессивно-тревожное состояние , либо же найти причину - например, какие-то иные факторы (внешние или внутренние), которые вызывают подобные страхи и бессилие. Скажите, как давно вы чувствуете себя так? Как вы сами думаете, что могло послужить стартом для этого? И есть ли у вас возможность обратиться за консультацией к специалисту (возможно, при поддержке родственников)?
Як перестати боятися
Вітаю! Тривога, яку ви описали, в якій ваша увага зосередилась саме навколо того, що хтось зможе прочитати ваші особисті записи після смерті - це неприємно, і те що вас цей страх обтяжує - тим паче. Коли нам дискомфотно - буває так що наш світогляд трохи звужується і висвітлює ті чи інші речі яскравіше ніж інші. Я дуже порадила б вам звернутися до спеціаліста і проконсультуватися, щоб зрозуміти причини цього страху і знайти зручні для вас способи подолання його і подібних йому станів. Іноді коли почуття беруть гору прості логічні відповіді можуть не подіяти, і саме тому важливо працювати з почуттями. Ви переживаєте за те, що хтось побачить написане вами, а не за фізичне не існування? Скажіть - чи не бувало у вас якихось подібних переживань можливо з приводу чогось іншого - раніше?
Публикації психолога 1

ОГЛЯДИ КНИГ І ФІЛЬМІВ

Відео психолога 1
всі категорії ...


Кримінал, девіантна поведінка
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

Українцям Безкоштовна допомога постраждалим від війни

Можу проконсультувати у важких життєвих обставинах, онлайн або (за можливістю) очно м. Бидгощ, Польща

Офлайн: Польща, Бидгощ

Безоплатні консультації стосуються лише проблем, спричинених бойовими діями.

qr