У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Ольга Юріївна Петрова Дніпро лише онлайн

психолог  Психолог для підлітків.  Ольга Юріївна Петрова
04-09-2022 Ольга Юріївна Петрова додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 12 днів тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 3
Освіта
2015-2019 рр. - навчання в ДНУ ім. О. Гончара за спеціальністю психологія (ступінь бакалавра)
2019-2021 рр. - навчання в ДНУ ім. О. Гончара за спеціальністю психологія (ступінь магістра)
2022 -... рр. - навчання в УАЕПП на психолога-психотерапевта екзистенційного напрямку
Тренінги:
Формування та розвиток навичок психологічного консультування та психотерапії
Онлайн курси:
- Базова психологічна допомога в умовах війни
- Psychological first aid (перша психологічна допомога)
- Depression counselling (консультування клієнтів з депресією)
- Технології психологічної підтримки особистості та організації в умовах війни
- Психологічна допомога постраждалим під час війни
Досвід психологічної практики
Працюю онлайн психологом з 2021 року
Працюю з запитами
Вітаю вас на моїй сторінці! Спеціалізуюсь на проблемах самотності, смислу, тривоги, також працюю з втратою. Вірю, що оточуючі є потужним джерелом впливу на наше життя і я готова надати вам підтримуючі, теплі відносини, в ході яких ми зможемо з вами розібрати вашу унікальну історію життя і прийти до вирішення ваших поточних проблем. Обіцяю вам чесність, розуміння та інтерес.


Основне
диплом перевірено

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 1. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.

Залишили відгуки

Сертифікати про додаткову освіту
Відповіді 74
я боюсь говорить с кем-то о том, что чувствую
Здрастуйте, я вижу, что вам сейчас действительно нелегко, просить о помощи нормально и нужно, когда не справляешься. Надеюсь вам стало чуточку легче после написания этого текста. Я так понимаю, что у вас не близкого человека, которому вы могли бы доверить свои переживания. Если мама не может вам помочь, то ви можете обратиться в горячии линии для подростков, они не окажут вам полноценной помощи, но это будет еще один способ излить свою горечь. Так же сейчас много есть групп поддержки для подростков во время войны, и там обсуждаются не только проблемы военного времени, но и обычные.
Еще поищите ресурсы помимо общения с другими, что вас радует, что приносит удовольствие, с чем вы забываете хотя бы на минуты о своих заботах.
Что если ты нарцисс или тебе так кажется, и постоянно накручиваешь на себя всякие болезни и т.п
Доброго дня, хочу вас заспокоїти і сказати що ви не нарцис. Люди з нарцисичними рисами навіть не замислюються що з ними щось не так. Саме те, що ви почали над цим думати, вже вас відрізняє від нарцисів. Вони шукають проблеми ззовні, а ви націлилися на себе. Думати, що ти не такий як всі, це нормально, особливо в підліткому віці, коли ми шукаємо себе і свою унікальність. Ми хочемо виділитись, хочемо бути не як всі.
Те що ви накручуєте себе, це вже інше питання. Подумайте над роботою з психологом, або ви можете довіритися своїм близьким, хто зможе вас вислухати та зрозуміти.
Чоловік перевдягаються в жіночий одяг, і на сайтах
Доброго дня, скажіть - як ви дізналися про це? «Чоловік стає чи став трансвеститом. »;
Що найбільше вас турбує ?
Нажаль дуже мало інформації, щоб вам хоч якось домогти, будь ласка напишіть детальніше про свою ситуацію.

Бесплатная рассылка интересностей!

Допоможіть зрозуміти чому в мене немає друзів
Доброго дня, Валю, я так розумію, що ви б хотіли більш тісні взаємини з вашими знайомими, але поки ці стосунки поверхові.
Чому ви так вважаєте?
«І я думаю що причина в мені »;
Бажання близькості є нормальним, в вашому віці формуються стосунки на основі інтересів, взаємовигоди (робити разом проєкти, допомагати з контрольними чи сформувати коаліцію). Для того щоб стати друзями, треба час і довіра. Чи готові ви самі відкритися цим людям?
Я ненавиджу дітей
Добрий день, частіше за всього ми направляємо на дітей свій гнів, який ми не можемо пред'явити реальному суб'єкту нашого стану. Поставте собі питання - чому мої інтереси нижче за інтереси інших? Чи маю я право на те, щоб відмовити їм? Це може бути витіком з проблеми меншовартості, хтось вам колись сказав що ваші інтереси неважливі і ви ПОВИННІ щось робити для інших.
Якщо таке положення речей вас не вдовольняє, подумаєте як ви можете піти з цієї ситуації. Продумайте всі можливі репліки та відходи, але це все тимчасово. Поки ви не будете мати внутрішній стрижень, то будь яка людина маніпуляціями зможе вас схильнути до дій які їм вигідні.
Я отстранилась от войны и чувствую свою вину
Здравствуйте, судя по тому что вы написали, вы уже сделали много для нашей страны. Сейчас чтобы объединить нас из каждого чайника доносится мысль - мы ДОЛЖНЫ помогать, волонтерить, донатить и т.д. Но каждый в этом потоке забывает о главном ДОЛЖЕН, прежде всего вы должны самому себе. Без внутреннего ресурса, без сил, люди просто продолжая волонтерить вытесняют ужасные мысли, которые крутятся у них в голове, они так временно усмиряют тревогу. Но что будет, когда война закончится? Их накроет с головой, все то что они так старательно игнорировали.
Поэтому так важно позаботится прежде всего о себе и тогда ваша помощь будет более конструктивна и более полезна. Вы уже делаете все что возможно в ваших силах, просто живя, оплачивая продукты, платя за коммуналку, вы поддерживаете нашу страну. Если вы еще и донатите, то это уже еще большая помощь, ваша совесть может быть чиста.
Фетиш на пацанок
Добрый день, я не вижу ничего зазорного что вам нравится определенный тип девушек, на которые как я поняла вы бы хотели быть похожи. В подростковом возрасте мы выбираем себе идеалы и начинаем себя волей и не волей ассоциировать с ними, сравнивать. В более зрелом возрасте мы начинаем принимать себя в том разнообразии каковые мы есть, если мы продолжаем себя сравнивать и подводить под определенные идеалы , то это уже вопросы к нашему внутреннему.
Вы так тепло описываете этот тип девушек, что мне показалось, что вы хотите такой быть. Однако что то вам мешает. Почему эти девушки для вас недоступны? Вы их недостойны?
Втратила самоповагу
Доброго дня, люди інстинктивно обходять смерть, ми тягнемося до живого, бо це нас стабілізує. Стикання зі смерттю, особливо зі смерттю близьких, виводить нас на погані, але цілком нормальні думки про власну смертність і наше буття. Це нормально, що ви потягнулися до живих, бо це вас в той момент стабілізувало. Зараз вас з'їдає почуття провини, бо ми люди соціальні та духовні, мораль підказує, що це був наче поганий вчинок. Що це наче зрада рідної людини. Але на той момент ви б і не змогли підтримати її, бо ви самі були дистабілізовані, яка може бути допомога в цьому випадку? Якщо ви зараз почуваєте в себе сили прийняти це, але ця ситуація для вас незавершена, ви хочете якось домогти, то зараз саме час це зробити. Поговоріть з тою людиною, чесно та відкрито, так, як ви сказали тут про свої страхи та почуття.
Проблеми з емоціями
Доброго дня, по перше я хочу сказати що ваша реакція є цілком нормальною на ненормальні події в нашому житті. Кожна людина вправі реагувати так як реагує. І ні, ви не божеволієте, зараз в вас багато труднощів, і ви звичайно зриваєтесь. Це дуже добре що ви трішки тривоги злили у форум. Як варіант ви ще можете звернутися до гарячої лінії для підлітків, це також на короткий час вас стабілізує. Я розумію, що старше покоління доволі скептично ставиться до психологічної допомоги, вони більше надіяться на себе та на сім'ю, можливо ще на авторитетів. Було б добре, якщо ви б знайшли серед знайомих хто вже звертався до психолога і йому це домогло, тоді в розмові з батьками можна було б апелювати до цього.
Не могу прекратить предаваться воспоминаниям. Почему так?
Добрый день, наш разум любит играть с нами в игру в моменты, когда наша жизнь находится в некой неопределенности. Нас кидает в воспоминания где нам было понятно, хорошо, тепло. Нормально вспоминать такие моменты, чтобы набраться ресурса от этих воспоминаний, но часто у нас возникает соблазн вернуться реально туда. Важно помнить что прошлого не вернуть, им можно только наслаждаться и принять.
В вашей жизни грядут большие перемены и важно сосредоточится на теперешнем, возможно скоро эти воспоминания так же окажутся для вас радостными через какое то время.
Страх действий/выбора
Добрый день, можете по подробнее описать как это происходит. Какие выборы вам приходится делать в вашей жизни, что вас вгоняют в такой страх?
Свобода человека как раз находится в выборе, делая выбор вы осознаете границы своей личности. Подстраиваясь под кого-то вы будто отказываетесь от своего Я, от своих желаниях и убеждениях.
Самотньо, як з цим справитись?
Доброго дня, переживати за своє майбутнє цілком нормальна річ. Особливо, коли вирішується така серйозна тема, як майбутнє діло, те чим ви хочете займатися найближчим часом. Щоб трішки знизити тривогу, складіть можливі сценарії і як ви можете вести себе в них продуктивно.
Щодо підтримки та стосунків з точуючими, підтримую колегу вище.
В складний час ми шукаємо опору в інших, але немає кращої опори ніж ми самі. Подумайте над своїми ресурсами, що робить вас спокійшішою, що наповнює вас енергією, що дає сили рухатися далі; ці невилички радощі вам дадуть змогу трішки привести себе до ладу.
Как перестать сравнивать себя с бывшими девушками своего парня?
Можно ли сказать что и в этих отношениях вы ищете самоутверждения, но уже за счет тех девушек, что были до?
Если мы вот представим, что вы лучшая, что тогда? «А мне бы хотелось быть лучшей»;
Как перестать сравнивать себя с бывшими девушками своего парня?
Здравствуйте, это у вас первые отношения?
Это проявляется только в отношениях с парнем или вы всегда стремитесь быть лучше всех ?
«Пытаюсь стать лучше всех»;
Задавая вопросы своему парню на счет себя и на счет прошлых его отношений, какой ответ вы хотите получить? Что вас конкретно беспокоит?
Замкнутость, закрытость, стеснительность
Здравствуйте, скажите а это молчание распространяется и во внутрь? Когда ваша спутница разговаривает, внутри у вас возникают мысли как бы ей вы могли или хотели ответить? Мне важно понять на каком уровне у вас происходит "замыкание".
Расскажите еще немного о себе, как у вас с самооценкой? Так же ситуация стеснения на все распространяется? Например: на работу, на взаимоотношениях с родителями в других социальных ситуациях.
Публикації психолога 12

ОГЛЯДИ КНИГ І ФІЛЬМІВ

Інтерв'ю 2
УЧАСТЬ В ІНТЕРВ'Ю
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

Українцям Безкоштовна допомога постраждалим від війни

Приймаю онлайн. Для біженців, переселенців та постраждалих від війни якимось чином, до 3-х зустрічей безкоштовно. Пишіть в телеграм чи на пошту.

Офлайн: Україна, м Дніпропетровськ

Безоплатні консультації стосуються лише проблем, спричинених бойовими діями.

qr