Психологиня Ольга Юріївна Петрова Дніпро лише онлайн
2019-2021 рр. - навчання в ДНУ ім. О. Гончара за спеціальністю психологія (ступінь магістра)
2022 -... рр. - навчання в УАЕПП на психолога-психотерапевта екзистенційного напрямку
Тренінги:
Формування та розвиток навичок психологічного консультування та психотерапії
Онлайн курси:
- Базова психологічна допомога в умовах війни
- Psychological first aid (перша психологічна допомога)
- Depression counselling (консультування клієнтів з депресією)
- Технології психологічної підтримки особистості та організації в умовах війни
- Психологічна допомога постраждалим під час війни
спеціалізація, зона професійних інтересів
Основне
⭐ Оцінка від колег-психологів
Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок: 1. хто оцінював
Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?
Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.
Залишили відгуки
годин: 15
місяців: 7 годин: 68
Відповіді 74
Вы написали о том, что без одного человека, вся ваша жизнь бессмысленна. Что давал вам этот человек? Чего вы лишились по мимо смысла?
Сейчас я вижу страх лишиться нового друга, эти отношения схожи с предыдущими? Или этот человек вам дает нечто другое?
Хочу заверить в вас, что в военное время у многих поднимается большая тревога, осознание своей смертности и постоянный страх. Это нормально, так как вас лишили базиса - чувства безопасности. Сейчас есть множество центров психологической помощи, если у вас нет средств проработать с психологом отдельно.
Читая ваш пост у меня не было чувства отвержения, наоборот вы подкупаете своей честностью. Поверьте, если вы будете таким же открытым в своих желаниях и намерениях с другими, то к вам потянуться "нужные" люди.
В мене виникає почуття наче б то вони хочуть привласнити вас. Де тут ваша свобода? Де тут прийняття вас як особистості дорослої, яка може сама вирішувати як будувати своє життя?
Можливо я вам нічим не допомогла, не дала чіткого вирішення проблеми. Нажаль ніхто краще це не зробить за вас, тільки ви можете зробити "правильний" вибір. Прислухайтесь до свого внутрішнього і тоді в вас все вийде.
А також якщо можете й про друга, який допоміг вам вийти з важкого стану, як це було?
Ці думки, які виникають вони нав'язливі? Чи можете ви прослідкувати чому вони виникають?
Если у вас есть желание проработать этот запрос, поговорите с родителями о важности для вас терапии, договоритесь с ними о бюджете и можете например написать пост в фейсбуке (если вы из Украины, то например в УСП) или даже здесь.
Не берите на себя всю ответственность за ее эмоции. Так вы становитесь подушкой для сливания ее негатива, если вы готовы ее быть, то тогда я только восхищена еще больше вашей силе духа, но если нет, то не берите на себя эту роль.
Если вам нужна поддержка в чем то, можете ли вы обратиться к кому нибудь другому? Хотя бы просто поприсутствовать рядом с вами.
Так же вы упомянули о страхе, это нормально, сейчас у вас меняется жизнь и во многом вы можете полагаться на себя, на свои силы, которых может не хватить, поэтому важна опора или какой то ресурс извне. Вы пытаетесь найти эту опору в матери, но она всячески сопротивляется этому, есть ли у вас что то иное, что придаст сил и уверенности ?
Вот меня интересует чуть более подробно что вы чувствуете. Пустоту? Вы тут старались, искали ракурс, становились в позу и все напрасно, никто не обратил на это внимание. Что в этот момент происходит с вами?
Думаю интересующегося вами мужчине будет интересен любой контент с вами. Так же естественно мужчины больше реагируют на фото человека и его частей тела. Не стоит гнаться за чем то, оно само придет.
На счет вашего вопроса, почему пассивность у людей, то тут есть множество вариантов, но в основном в нашей культуре не принято искренне кого то поддерживать. Думается что это напускное, какое то лобызание, что человек чего то хочет получить. Но и вы хотите получить ::smile:: . Ищется подвох, вместо того чтобы открыто восхититься чем то и не думать, не о своих скрытых помыслах, не о помыслах получателя комплимента.
Втрата соціальних зв'язків дуже болюча тема для людини, ми починаємо відчувати себе ізольовано, самотньо та невдахою. Якщо згадати піраміду Маслоу, то ваша самореалізація настане лише при умов задоволення попередніх рівней (фізичного, безпеки, соціальної приналежності та поваги), тому вам може нехотітися робити щось нове та й старе також. Запитайте себе, чи все те в вас присутнє, чи задоволені ви в фізіологічному плані (ситі, маєте стабільний сон та відпочинок) далі чи в безпеці ви, чи здорові ви та ваші близькі, чи є в вас стабільний заробіток. Тоді вже можете перейти до стосунків.
Це дуже добре, що ви ділитися своїми переживаннями хоча б в такому форматі. Можу вам порадити знайти онлайн групи, де люди зустрічаються і обговорюють свої проблеми. Там є можливість не тільки виговоритися, але й створити інтимність, яку вам зараз не вистачає.
І нагадаю вам, що найкраща людина яка завжди зашиться з вами і буде підтримуючою - це ви.
Но если у вас есть все еще силы, я бы предложила вам по изучать это состояние, что ему предшествует, какие мысли и чувства у вас перед этим и в моменте. Попробовать побыть в нем. Например, когда вы в компании, вам весело и тут наступает это чувство, конечно неприятно, будто оно тут не в тему, однако проживите его. Я могу лишь предполагать, я ничего не утверждаю, но может быть вы почувствовали будто это веселье напускное, что у вас нет реальной связи с этими людьми, как будто все это нереальное и не живое. Тогда действительно в чем смысл этого веселья, от этого как минимум должно стать неприятно.
Так же вы спросили у всех ли так? Не могу утверждать такое, но у многих, у кого довольно хорошо развита рефлексия, в тот или иной момент, ощущают подобное. Ми сталкиваемся с социумом, который диктует определенные правила жизни, которые не всем подходят. И тогда у людей возникает чувства отторжения. Очень ярко описано это состояние в романе "Тошнота" Жан-Поля Сартра.
Напоследок я хочу отметить ваше мужество найти ответ для себя, не замкнуться, не отречься, а попытаться создать цельность себя.
Публикації психолога 12
ОГЛЯДИ КНИГ І ФІЛЬМІВ
Інтерв'ю 2
Повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.
Приймаю онлайн. Для біженців, переселенців та постраждалих від війни якимось чином, до 3-х зустрічей безкоштовно. Пишіть в телеграм чи на пошту.
Офлайн: Україна, м Дніпропетровськ
Безоплатні консультації стосуються лише проблем, спричинених бойовими діями.