У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Ольга Юріївна Петрова Дніпро лише онлайн

психолог  Психолог для підлітків.  Ольга Юріївна Петрова
04-09-2022 Ольга Юріївна Петрова додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 12 днів тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 3
Освіта
2015-2019 рр. - навчання в ДНУ ім. О. Гончара за спеціальністю психологія (ступінь бакалавра)
2019-2021 рр. - навчання в ДНУ ім. О. Гончара за спеціальністю психологія (ступінь магістра)
2022 -... рр. - навчання в УАЕПП на психолога-психотерапевта екзистенційного напрямку
Тренінги:
Формування та розвиток навичок психологічного консультування та психотерапії
Онлайн курси:
- Базова психологічна допомога в умовах війни
- Psychological first aid (перша психологічна допомога)
- Depression counselling (консультування клієнтів з депресією)
- Технології психологічної підтримки особистості та організації в умовах війни
- Психологічна допомога постраждалим під час війни
Досвід психологічної практики
Працюю онлайн психологом з 2021 року
Працюю з запитами
Вітаю вас на моїй сторінці! Спеціалізуюсь на проблемах самотності, смислу, тривоги, також працюю з втратою. Вірю, що оточуючі є потужним джерелом впливу на наше життя і я готова надати вам підтримуючі, теплі відносини, в ході яких ми зможемо з вами розібрати вашу унікальну історію життя і прийти до вирішення ваших поточних проблем. Обіцяю вам чесність, розуміння та інтерес.


Основне
диплом перевірено

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 1. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.

Залишили відгуки

Сертифікати про додаткову освіту
Відповіді 74
Мужские слезы
На непрямой ответ последовала не однозначная реакция. Вы хотите отношений, хотите определенности, но при этом как будто переносите ответственность на другого намекая ему, что это он уже должен определить ваш статус отношений.
« Но я понимаю что я хочу отношений, но я не говорила это прямо. »;
Мужские слезы
Добрий день, маніпуляція буває різною і так чоловіки теж можуть маніпулювати емоціями. Ми це можемо відчувати як дискомфорт чи навіть роздратування, що ви відчули саме в той момент, коли він сказав вам це?
Чи це було в перший раз, коли ви відчули чи подумали, що ваш партер вами хоче маніпулювати, якщо ні, розкажіть будь ласка про інші епізоди.
Мама не хочет со мной мириться
Вам нужно понять подходит ли вам то, что мать вами манипулирует. Если вам комфортно или пока нет сил изменить что либо, то может стоит играть дальше эту игру. Однако, хочу вас предостеречь, что такой паттерн может перейти и на другие отношения, например с молодым человеком. Подумайте, что вам дает такой взаимообмен, что вы хотите достичь или может что оно подкрепляет. Вы говорили, что у вас нет особо близких людей кроме мамы, но вы забываете о самом близком человеке - себе. Пока вы есть и можете позволять быть такой кака вы есть, тогда другие не могут вас использовать и подгребать под себя. Маму уже не перекроишь, к сожалению, она не видит в своем поведении ничего плохого, а когда вы начнете терапию, то тогда ее вообще может "накрыть". Вы внесете изменение в укоренившуюся систему и она будет всячески стараться затащить вас обратно в игру. Поэтому и важно проходить этот путь со специалистом. Но помните, что никто, кроме вас не изменит положение дел.

Бесплатная рассылка интересностей!

Изнасилование, как помочь?
Здравствуйте, это нормально переживать за своего родственника и пытаться ему помочь, но часто мы забываем, что это не наша вина и ответственность. Но ваш брат открылся вам видимо, потому что вы тот человек, который был готов выслушать его. Ваше замешательство нормально и приемлемо в такой ситуации. Первое, что вы можете сделать, это относится к нему так же, как и до этой истории. Он наверняка сейчас испытывает стыд и замешательство и очень хорошо, что он наконец то высказал, то что долго в нем кипело. Не нужно его специально выводить на разговор, создайте атмосферу доверия и принятия, чтобы он мог почувствовать, что в случаи чего, его опять могут выслушать без обвинений и осуждений.
Возможно сейчас у него будет очень разные реакции, вплоть до агрессии и это нормально, он будет как ребенок проверять, а любите ли вы его таким. Неприятно проходить такие экзамены, особенно когда перед тобой взрослый человек, но травма нас может откинуть в детское поведение и следует помнить, что это такая защита.
Тревожность мешает мне учится
Здравствуйте, прочитав ваш текст во мне отзывается так называемый "синдром отличника", вы не позволяете себе отличных от идеала результатов, вас тревожат ошибки и особенно реакция которая последует за ней.
Вы правильно подметили, что это вытекает из детства. Наши родители закладывают в нас базисное доверие к миру, как родители реагируют на нас и на наши действия, так и мы будем думать, что все таким образом к нам относятся. К сожалению мы не можем изменить родителей и из отношение к нам, но можем изменить свое собственно отношение к себе.
Во первых, вы большая молодец, что выговариваетесь, это уже дает некий ресурс. Во вторых, продолжайте ставить эти мысли под сомнение. «Ожидаю что учителя сделают мне что то плохое за неудачи, что осознаю, дикий бред, ибо учителя у нас крутые, веселые и понимающие.»;
Что будет когда я сдам с ошибками? Как я от этого пострадаю?
Будет лучше, если вы запишите все свои мысли деструктивные и напишите им антипод или те, которые больше соответствуют реальности.
Бороться с этим нелегко. Поэтому зачастую и нужен специалист, чтобы продолжал поддерживать вас, если не он, то человек, с которым у вас возникает контакт, который действительно хочет и может вас понять. «Попытки как баран переть сквозь нервы и отправлять учителям имейлы - работают, но проходят Феноменально неприятно, и повторять это дохуя раз - проблему не решит, мне нахрен не сдалось так страдать.»;

Не переставайте искать специалиста, даже новички способны хоть чем то вам помочь, так как они очень мотивированы и ответственны. Еще как вариант, общайтесь в интернете, с людьми с похожим запросом, как они справляются с этим.
И главное, дайте себе пространства, это не означает, что вам нужно перестать бороться с паникой и своими мыслями. Так это все вас просто захлестнет. Я говорю о пережитии и понимании себя, дайте время и место этим чувствам, осознайте их и когда оно более или менее устаканивается, тогда начните внутренний диалог с собой.

Мама не хочет со мной мириться
Здравствуйте, мне очень жаль, что у вас сложились такие обстоятельства, что вы будто птица в клетке и нет возможности сбежать. Однако вы как взрослый человек решили примирится с обстоятельствами и решить каким то образом ситуацию, в то время как ваша мама заняла больше позицию капризного ребенка, которому все должны. Это обидно, это чувствуется как непонимание происходящего, будто вас загнали в тупик. Ваша мать часто так реагирует? Кто раньше был инициатором примирений?
У мого хлопця є схильність гея він переглядає гей порно та шукає гей знайомства в своєму браузері
Доброго дня, згідно з досліджень 21% гетеросексуальних чоловіків дивляться гей порно. Чи погано це? Навряд-чи. У кожного в нас є своє поняття сексуального і в кожного з нас є те, що нас заводить. Питання забаганок дуже складна штука і я впевнена у нього є свої причини дивитись гей порно.
Ви сказали, що в стосунках в вас все добре, то що тоді вас чіпляє?
сімейні відносини
Доброго дня, що саме в вас зачіпило в його діяльності?
Багато чоловіків передивляються порно, це не означає, що він хоче таку ж жінку, яка на відео. Перегляд порно може бути частиною фантазії, перегляд того, чого сам не можеш з будь яких причин здійснити. Також деякі люди переглядають порно, тому що відчувають нудьгу. Є багато причин, які схиляють людей до перегляду. Але, якщо людина не вважає це проблемою, то воно не є проблемою. Говорили чи ви зі своїм чоловіком, який сенс він вкладає в це? Що отримує?
Чому моя смреть пугає мене мннтше ніж смерть близьких
Доброго дня, протягом життя ми усі боремося зі страхом смерті. Ми обісцінюємо її та витолкуємо кудись на задній план. Саме стикання з реальною загрозою повертає нас до цього питання. Хоча ми всі знаємо, що смерть це частина життя, але ми ніколи не віримо, що це може статися з нами чи з нашими близькими. Коли настає війна, коли люди мають реальний шанс померти чи втратити близьких, тоді нас охоплює переживання. А що якщо я помру? А якщо моє оточення? Це нормальні зараз питання. Люди за кордоном навіть більше відчувають цю загрозу, ніж люди, які знаходяться в країні в відносній безпеці.
Ми боїмося що не пережимо втрати, що ми будемо самі. Наші родичі - це наш захист, це ті люди які знайомили нас зі світом. Через них йде наше почуття безпеки. Якщо їх не стане, то ми боїмося втратити цей грунт. А також зв'язки, почуття, історії які пов'язані з ними.
Це дуже добре, що ви поділилися частинкою своїх переживань. Вам може стати краще, якщо ви будете час від часу ділитися своїми переживання з важливими для вас людьми, які підтримають вас в ваших страхах. Чи є в вас такі люди?
Прошу совета, хочу действительно убедиться что мне нужно помощь.
Доброго вечора, в вашому віці дуже важливі стосунки з однолітками, але думки про те що ми чогось не варті, це проблема стосунків з батьками. Саме батьки закладують фундамент нашої впевненості в собі та базову довіру до світу. Якщо можете, розкажіть про стосунки зі своїми батьками, як вони до вас відносятся.

Дуже добре, що ви приділяєте увагу до себе, такі думки дійсно можуть заважати насолоджуватись життям.

На це питання тільки ви можете відповісти, чи вважаєте ви свій стан проблемою? «Мне нужна помощь или нет? »;
навязчивые мысли о сексуальном контакте с отцом
Здравствуйте, для подростков нормально интересоваться темами секса и своей сексуальности, очевидно для вас отец являлся доверительной фигурой в тот момент и вы хотели поговорить именно с ним. Естественно такой эпизод не вписывается в общепринятые нормы о морали и у вас проснулся стыд, но по сути в нем ничего постыдного нет.
Расскажите что произошло, что вы снова вернулись к этому воспоминанию?
Сварки батьків
Добрий день, коли сваряться наші рідні це зачіпає, наче ця агресія направлена саме на нас. Ми відчуваємо біль та смуток. Але тут важливо пояснити собі свою зону відповідальності. Ви не відповідальні за почуття та спілкування ваших батьків. Ви не відповідальні за їх сварки. Навіть якщо вони нещасні та досі живуть разом, то в цьому все ще щось є, що їх тримає разом, будь то звичка чи якась більш глибша причина.
Для чого вам брати на себе місію рятувальниці ?
гоу ту ворк !!!
Добрий день, звичайно попередній неприємний досвід може нас сповільнювати до прийняття нових рішень, які значно змінять наше життя. Тому так важливо собі дати простір та час на відновлення. Виділить собі скільки зможете днів на відпочинок, не думаючи про наступну роботу, про те як вам вижити, намагайтеся зосередитись на сьогоденні. Потім виділить собі час на планування майбутнього, розпишіть всі можливі сценарії, так вам буде не так страшно, головне не забудьте написати додаткові виходи. Головне вірте в себе і в вас буде все чудово.
Незнаю що робити
Добрий день, за таке ще нетривале життя ви зазнали багато втрат. Будь яка людина буде почуватися самотньо, розгублено, невпевнено після такого досвіду. Щоб почувати впевненість в своєму партнері, треба в собі відчувати той стержень на який можна спертися. З дитинства нам цю базу будують батьки приймаючи нас такими якими ми є, втративши матір ви втратили цей грунт, але в вас все ще залишились інші рідні люди. Також ви можете самі створити цю опору - створивши простір де вам буде добре. Тільки після цього, коли ви можете повертатися до простіру де вам добре, ви можете створювати стосунки з іншими.
Тяга к искажению рассудка
Добрый день, уход в фантазии или изменение реальности за счет средств не возникает беспочвенно. Это может быть обусловлено личностно, но в основном мы бежим из реальности, потому что она или скучна нам, или в ней нам плохо, но мы не в силах ее изменить.
Я не знаю всех обстоятельств и тем более вас и сейчас будет больше информативный кусок. Касается ли это вас или нет, только вы можете решить.
Зачастую к такому способу прибегают люди с гипертимным типом акцентуации характера. Он проявляется повышенным настроением, коммуникабельностью, легкомысленностью, повышенной активностью. Почему же они прибегают к наркотикам? Потому что они склонны к риску, им скучно, а такие увлечения задают ритм жизни. Это увлечение выводит их из состояния скуки, безразличия, безрадостности.
Однако по исследованиям многие творческие люди прибегают к различным веществам просто потому что это несет поисковой характер, им интересно.
Если говорить о средовых факторах, то первое что нужно отметить это воспитание. А именно гиперопека, из-за нее формируется инфантильность, человек созревая не может бороться с трудностями, ведь за них все решали. В качестве средства ухода от проблем они начинают использовать психоактивные вещества.
Это отлично, что вы задались сейчас этим вопросом, теперь нужно поставить еще определенный их ряд. Что дает мне мое увлечение? Что я чувствую, когда не принимаю и принимаю? Могу ли я перестать?
Публикації психолога 12

ОГЛЯДИ КНИГ І ФІЛЬМІВ

Інтерв'ю 2
УЧАСТЬ В ІНТЕРВ'Ю
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

Українцям Безкоштовна допомога постраждалим від війни

Приймаю онлайн. Для біженців, переселенців та постраждалих від війни якимось чином, до 3-х зустрічей безкоштовно. Пишіть в телеграм чи на пошту.

Офлайн: Україна, м Дніпропетровськ

Безоплатні консультації стосуються лише проблем, спричинених бойовими діями.

qr