У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Ольга Юріївна Петрова Дніпро лише онлайн

психолог  Психолог для підлітків.  Ольга Юріївна Петрова
04-09-2022 Ольга Юріївна Петрова додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 12 днів тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 3
Освіта
2015-2019 рр. - навчання в ДНУ ім. О. Гончара за спеціальністю психологія (ступінь бакалавра)
2019-2021 рр. - навчання в ДНУ ім. О. Гончара за спеціальністю психологія (ступінь магістра)
2022 -... рр. - навчання в УАЕПП на психолога-психотерапевта екзистенційного напрямку
Тренінги:
Формування та розвиток навичок психологічного консультування та психотерапії
Онлайн курси:
- Базова психологічна допомога в умовах війни
- Psychological first aid (перша психологічна допомога)
- Depression counselling (консультування клієнтів з депресією)
- Технології психологічної підтримки особистості та організації в умовах війни
- Психологічна допомога постраждалим під час війни
Досвід психологічної практики
Працюю онлайн психологом з 2021 року
Працюю з запитами
Вітаю вас на моїй сторінці! Спеціалізуюсь на проблемах самотності, смислу, тривоги, також працюю з втратою. Вірю, що оточуючі є потужним джерелом впливу на наше життя і я готова надати вам підтримуючі, теплі відносини, в ході яких ми зможемо з вами розібрати вашу унікальну історію життя і прийти до вирішення ваших поточних проблем. Обіцяю вам чесність, розуміння та інтерес.


Основне
диплом перевірено

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 1. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.

Залишили відгуки

Сертифікати про додаткову освіту
Відповіді 74
Що мені робити? Дайте пораду
Добрий день, в вас сталася складна життєва ситуація, нове життя батьків відображається безпосередньо на вас. Дуже прикро, що батьки не чують та не прислухаються до вас, більш прикро те, що вони не розуміють ваших почуттів. З мого боку можу порадити звернутися до шкільного психолога чи знайти лінії підтримки для підлітків, якщо вам необхідна підтримка та розуміння. Важливо проговорювати свою почуття і це дуже добре, що ви звернулися за допомогою на цьому сайті.
Як позбутись комплексів?
Добрий день, важливо зрозуміти для самої себе чому ці слова вас зачепили. Для багатьох з нас важливо щоб наш партнер бачив нас найпривабливішими і це нормально. Ця фраза могла пройти повз вас, але в той час, в тій ситуації, в тому наголосі, щось зачепило вас і зараз відголошується в невпевненості в собі.
Что делать если у меня уже более полу года есть желание покончить с собой?
Добрий день, по перше, я рада що ви все ще живі і маєте можливість висловити все що в вас болить. По друге, це нормально в складні періоди свого життя думати про смерть, про сенс і навіть в нескладні часи люди також задумуються про це, але тема смерті в суспільстві доволі табуйована і не всі здатні в відкриту говорити про це. Ви велика молодець, що намагаєтесь знайти вихід навіть в такі темні для вас часи. Розкажіть, що вас може утримати від самогубства?
Також, я хочу повідомити вас про можливість звернення на лінію підтримки, там працюють професіонали, які можуть допомогти вам. Це номер 7333, є можливість і написати в телеграм https://t.me/LifelineUkraine7333.

Бесплатная рассылка интересностей!

Боюсь перемен в жизни
Добрий день, боятися нового є абсолютно нормальним, особливо після декількох невдач і коли від рішення залежить безпосередньо ваше життя. Це добре, що ви знаєте чого хочете та чого не хочете, проблема як я розумію полягає наразі у фінансах. Якщо так, то саме в якому моменті? Мені б хотілося щоб ви уточнили своє питання, з чим ми можемо допомогти вам.
не знаю що робити
Добрий день Айсель, друзі є важливою частиною життя майже кожної людини, підлітковий вік та юність проходить як раз саме в спілкуванні з однолітками і звичайно коли блокується ця сфера, людина може почувати себе дуже самотньо та ізольовано. Скажіть, з чим саме ви звернулися до професійної спільноти? З чим ми можемо вам допомогти?
4 роки відносин, чи є сенс повернути? Перша любов
Якщо ви дійсно цього хочете і знаєте, що будете корити себе, то я не бачу сенсу вам це не зробити. Єдине на що я хочу звернути ще вашу увагу так на те, що ви зазначили, що вона багато вас в чьому підтримувала. Тобто була вашою зовнішньою опорою, з розривом відносин ви втратили це. Подумайте над тим, що ще вас може зараз стабілізувати, що вам приносило колись задоволення, як ви справлялися с труднощами до цих відносин.
Ви знаєте що на гарячу голову діла не робляться, як зазначила колега треба "план", а якщо тикатись, присмикатись та всіляко намагатись принижуючи себе діяти, то це не піде на користь ні вам ні вашим відносинам, ті, які відновляться чи ті, які в вас можливо будуть по переду.
Напевно зараз це важко зробити, бо як ви зазначили ви перебуваєте в нестабільному стані, але як раз процес збирання себе до купи, це складання своїх дій та організація думок. Можете сюди виписати все, можете кудись собі в зошит чи в замітки на телефоні, головне почати. Та не забувайте, що кожна дія це для чогось, коли визначтесь з дією, визначте і для чого я це роблю і який результат я отримаю.
4 роки відносин, чи є сенс повернути? Перша любов
Те що ви так розгорнуто пишите тільки плюс і я дякую вам за це. Я бачу, що ця дівчина є важливою для вас, це й не дивно, бо як ви вище зазначали багато разів це ваші перші відносини. Так як ви не знали іншого зараз ваші віносини уособлюють цілий світ. Коли світ зник, то й немає навіть сенсу їсти.
Зараз ваш запит звучить так - скажіть мені що зробити, щоб повернути її. Можливо я помиляюся, але я це побачила з вашої відповіді.
На жаль я не знаю, що вам зробити і чи є сенс в тому щоб повернути її. Зараз вам погано ви хочете, щоб було добре, а добре було коли була вона поряд, отже треба повернути її. Логіка виглядає так, мозок так нам говорить. Але чи насправді це так?
4 роки відносин, чи є сенс повернути? Перша любов
Що для вас ці стосунки на даному етапі? Виправте мене якщо я не права, ще не пройшло багато часу з моменту вашого розтавання. Що вами керує, для чого ви хочете повернути її?
Стосунки це завжди про двох людей, я побачила нехтування з її боку. Наприклад «что за все 4 года я ей ничего не дал»;. Це не може бути правдою в будь якому випадку, люди чомусь знаходяться разом, тим паче 4 роки це великий проміжок часу, так чому вона собі дозволила такі слова?
Ви самі здогадуєтесь, що для здорових відносин треба працювати і це не тільки про вас. Ви молодець, що намагаєтесь розібратися в собі, ви шукаєте діалог як внутрішній так і зовнішній, але якщо ви відчуваєте стіну з боку іншої людини, хіба це ви повинні постійно битися об неї. Чи ви бачите там двері в які, якщо постукати, то вам відчинять?
Я вас не намагаюся переконати в тому, що вам ця дівчина не потрібна, чи ці стосунки, просто якщо ви задасте собі ці всі питання і знайдете для себе відповідь, тоді можливо ви впевнитися в тому що потрібно боротися за неї чи зробите якийсь інший вибір. Це ваше життя і жоден психолог не відповість на питання - а чи потрібно їх вертати?

Ответ отредактирован автором 02-12-2022 21:40:02

4 роки відносин, чи є сенс повернути? Перша любов
Я правильно зрозуміла ,що ви вирішили взяти на себе частину господарських задач, щоб якось побороти свої лінощі, але в вас виникли проблеми в комунікації з вашою партнеркою і через те ви посварилися ?

Я бачу що в вас обох були проблеми з висловами своїх бажань. Чи сказали ви їй, що хочете взяти ці обов'язки, що це вам допоможе? Чи узгодили ви це з нею? Бо вона могла розсердитися на вас, це її функція, це те що вона робить і почуває себе наче потрібною, виконуючи цю роботу. Вона сказала, що ви їй нічого не дали, а чи говорила вона вам що саме хоче? Наприклад, коли ви купували ту ж куртку, вона виказувала бажання її отримати від вас?

Також ви сказали, що вона ніколи не слухала вас, що вона в апріорі права, чи не здається вам, що таким чином вона підтверджувала свою важливість, але дуже деструктивным по відношенню до вас і до ваших стосунків способом?
4 роки відносин, чи є сенс повернути? Перша любов
А оці 2 дні що ви були на самоті, які вони були для вас? Що ви відчували, про що думали?
Чи може бути таке, що вам трішки остогиділа рутина і ці події вас повернули в життя, захотілося щось робити, з'явилася ціль?
Опишіть ваші стосунки загалом. Чи були сварки до того і як все вирішувалось?
4 роки відносин, чи є сенс повернути? Перша любов
Добрий день, перша любов дійсно сильна і я впевнена що ви пережили багато добрих моментів разом. В момент, коли люди розходяться вони дійсно можуть наговорити зайвого. Тим паче ваша партнерка була мабуть розгублена і не знала що коїться. Але й ви були розгублені в той момент. Як і зараз, ви на роздоріжжі і не можете обрати, що буде правильнішим.
Я хочу щоб ви згадали той момент, коли ви захотіли побути на самоті цілий тиждень. Що сталося тоді, чому ви відчули цю потребу?
Проблеми з самореалізацією
Я бачу як вам складно, але двоє ваших дітей вже доволі дорослі, щоб наприклад впоратися з домашніми обов'язками. Чому б вам не скласти розклад дня та зробити розподіл обов'язків. Я розумію, що старшій дитині зараз треба готуватися, але і вона не може 24/7 вчитися, їй треба переключати свою увагу на щось інше. Середня дитина може допомагати слідкувати за молодшою та допомагати в навчанні, бо вона вже пройшла якийсь відрізок більше навчання.
Я вам тільки пропоную скласти такий розпорядок дня де в вас буде година релаксу, вільна від всіх зобов'язань. Ваше право як саме ви будете проводити цю годину. Але дітям краще донести, що ви не всесильна, що вам треба відпочити, це не значить що ви їх не любите, просто щоб в вас був кращий настрій, щоб допомагати їм, мамі треба побути на самоті годинку, а потім мама вся ваша.
Чи можливо таке?
Проблеми з самореалізацією
Добрий день, я бачу ви забагато на себе взяли і все це мертвим грузом лежить на ваших плечах і навіть нема можливості попрацювати над собою. Проблема в тому, що поки ви не приділите собі часу, не дасте собі цю свободу від обов'язків, цю безвідповідальність хоча б на годинку, то навряд чи ваше становище покращиться.
Можете розповісти скільки вашим дітям років? Як давно ви знаходитесь за кордоном?
Боюсь темноты
Здравствуйте, страх темноты это страх неизвестности, нас пугают темные закоулки так как мы не знаем, что за ними стоит, что там прячется и есть ли кто то там вообще. Это заложено природой, так званная настороженность, она животным в том числе человеку помогает выживать. Например, та же собака что вслушивается и всматривается оценивая опасность для себя и хозяина. Однако человек как более развитое существо имеет богатое воображение и может додумывать того чего нет. Вопрос в том насколько это вам мешает жить и развиваться. На совсем от этой настороженности (внутренней тревоги опасности) не стоит избавляться, она помогает вам быть внимательной к различным стимулам, что способствует вашей жизнедеятельности. Но если страх настолько велик, что сковывает, то тут нужно смотреть истоки его возникновения.
Панічні атаки заважають виступати
Добрий вечір, ваша тривога є закономірною реакцію на успіх. До цього вам нічого було втрачати. «деякий час я була гіршою ніж інші.»;
Зараз, коли з'явився результат, вам страшно знову повернути собі минулу позицію. І це нормально.
Дуже шкода що ви не мали підтримку, коли в вас були невдачі. Але подивіться на себе, незважаючи ні на що, ви кожен раз вставали і далі йшли до своєї мети. Ви сильна і явно маєте дуже сильний стержень всередині. Що підтримувало вас в непрості моменти? Що ви можете взяти зі свого минулого досвіду і перенести в цю ситуацію?
Публикації психолога 12

ОГЛЯДИ КНИГ І ФІЛЬМІВ

Інтерв'ю 2
УЧАСТЬ В ІНТЕРВ'Ю
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

Українцям Безкоштовна допомога постраждалим від війни

Приймаю онлайн. Для біженців, переселенців та постраждалих від війни якимось чином, до 3-х зустрічей безкоштовно. Пишіть в телеграм чи на пошту.

Офлайн: Україна, м Дніпропетровськ

Безоплатні консультації стосуються лише проблем, спричинених бойовими діями.

qr