У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Марія Радченко Дніпро лише онлайн

психолог    Марія Радченко
29-01-2021 Марія Радченко додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 1 день тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 9
Освіта
ДНУ імені О.Гончара (магістр)
Відвідувала додаткові семінари з психології кризових ситуацій, суїцидальної психології та психології втрат.
Курси:
- "Знати, як допомогти" (Ознайомчий онлайн-курс про базові принципи психології для роботи з травмами дітей та дорослих)
- "Резильєнтність дітей, що пережили травму, війну і катастрофи: глобальні перспективи" (Онлайн-курс Міннесотського університету)
Досвід психологічної практики
Проходила виробничу практику у Дніпровській міській дитячій лікарні №5, у якості помічника клінічного психолога. Проводила психологічні тести з пацієнтами лікарні та психологічні консультації з пацієнтами та їх батьками.

Консультую онлайн з 2020 року.
Звернутися до мене можна, надіславши повідомлення у Telegram або Viber. Консультую також в цих месенджерах.
Працюю з запитами
ПРАЦЮЮ З ТЕМАМИ:
- Суїцидальні думки, депресивні стани
- Міжособистісні відносини (дружні, сімейні, романтичні, професійні, тощо)
- Проблеми з мотивацією, самоорганізацією, вибором професії, життєвого шляху
- Криза ідентичності, пошук відповіді на запитання "Хто я?"
- Творча криза, розкриття власної креативності
- Втрата сенсу життя або задоволення від життя
- Втрата близької людини або тварини
- Стрес через перебування в екстремальних умовах або адаптації до нових умов (нова робота, місце навчання, новий колектив, нова країна)
- Знижена емпатія, складність у розпізнанні своїх або чужих емоцій
- Підозра на психічні розлади (даю контакти психіарта, надаю психологічний супровід людям з не психотичними розладами, які паралельно проходять лікування у психіатра)
- Хронічні захворювання (НЕ лікую захворювання. Надаю психологічний супровід людям, які вже спостерігаються у лікарів та потребують психологічної допомоги.)
- Труднощі у визначенні власної сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності
- Просто бажання отримати інформацію або підтримку стосовно Вашої проблеми
- Якщо не можете сформулювати запит - можу допомогти з формулюванням
- Можу надати консультацію англійською мовою, якщо буде така необхідність
НЕ ПРАЦЮЮ з:
- Невнолітніми
- Темами пологів і материнства/батьківства
- Психотичними розладами
- Людьми, які мають інтелектуальну інвалідність (не маю належної компетенції)
- Хімічними залежностями (алкоголь, психоактивні речовини)
- Ігровою залежністю
- РХП
- ПТСР
- Військовими, які мають психологічні травми через війну
- Темою сексуальної травми
- Людьми, які скоїли фізичне або сексуальне насильство. А також з людьми, що мають повторювану антисоціальну поведінку та не мають мотивації її змінити.
- Людьми, які жорстоко поводяться з тваринами


Основне

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 13. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.


Відповіді 3426
Як відволіктися від сумнівів?
Можете детальніше описати, як відчуваються сумніви, що заполонили голову? Вони виникають у свідомості без Вашого на те бажання, тобто носять характер нав'язливих думок, чи Ви самі свідомо все обдумуєте?
І ще, можете навести приклад ситуацій, через які сумніви виникають? Якщо намагатись подавляти подібного роду думки, вони навпаки можуть посилюватись, але якщо розібратись в їх причинах, можливо дискомфорту буде менше.
Як відволіктися від сумнівів?
Доброго вечора.

Хоча психологія і релігія загалом - різні речі, спільний момент в тому, що і в психології як науці, і в багатьох релігіях визнається, що людина - недосконала істота. Нема жодної людини, яка ніколи б не сумнівалась в собі і не робила помилок в житті. Сама природа свідомості влаштована так, щоб людина могла через сумніви та помилки вивчати себе і світ навколо, тому можна вважати їх важливою частиною свого духовного зросту.
Я хочу померти
«щоб усім стало легше та краще»;
Кого Ви маєте на увазі під усіма? Чи є конкретні люди, про яких йде мова?

Бесплатная рассылка интересностей!

Зі свекрухою щось не то
Тоді, ймовірно, не реагувати на істерики взагалі - поки що і є найдієвіший спосіб запобігати маніпуляціям. Бо в свекрухи це усталена модель поведінки, яка раніше працювала, щоб отримати те що вона хоче. Плюс ще й вік може накладатись і призводити до загострення в неї певних рис характеру та викликати відчуття нікому не потрібності і бажання психувати. Так що спілкування тут можливе тільки коротко і по справі. Ще важливо, щоб ви з чоловіком дотримувались плюс-мінус однакової лінії поведінки, тобто обидва не велись на маніпуляції. Інакше свекруха зрозуміє, що якшо на одного члена родини не подіяло, то можна піти до іншого й робити те саме.
Я хочу померти
Рекомендую звернутися до психіатра у психоневрологічний диспансер Вашого населеного пункту або області, тому що думки про самогубство можуть бути симптомом депресії або іншого психічного розладу. Разом із медикаментозним лікуванням в амбулаторних умовах (тобто, можна лікуватись вдома за рецептом лікаря), Вам показана психотерапія, щоб виявити та усунути причини проблем з психологічним станом.

Розкажіть, будь ласка, що зараз відбувається у Вашому житті, що Вам хочеться померти? Через що були перші депресивні епізоди у 9-10 років? Чого Ви наразі так соромитесь, що смерть здається єдиним виходом з ситуації?
Зі свекрухою щось не то
А Ваш чоловік як реагує на ситуацію?
Як дитині правильно відстоювати себе, при цьому не завдаючи шкоди іншим
Доброго вечора.

Добре, що дитина вчиться відстоювати свої кордони, і що Вас хвилює питання, як вона може зробити це екологічним шляхом.

Зазвичай поведінка дітей - це або пряме віддзеркалення проблем всередині родини, або відображення назовні чогось, що батьки в собі намагаються подавити. Ви кажете, що донька у відповідь на образи проявляє фізичну агресію. А як у Вашій родині ставляться до проявів агресії? Чи забороняєте Ви самі собі сердитись на когось, і як вчиняєте, коли Ваши кордони були порушені?
Зі свекрухою щось не то
Доброго вечора.

Якщо Ви поки що вимушено живете з чоловіком в домі його батьків, то варто ввічливо відстоювати власні кордони в спілкуванні зі свекрухою, на кшталт "Дякую за допомогу, але ми впораємось самі.", "Дякую за турботу, але не треба.", "Вибачте, але ми не можемо допомогти Вам налагодити стосунки з чоловіком." На істерики - не реагувати, бо інакше свекруха зрозуміє, що це діє, і буде продовжувати так робити.
Але то все тимчасова міра, поки Ви з чоловіком не живете окремо вдвох, це був би ідеальний варіант дистанціюватись від свекрухи і вибудувати кордони ще й територіально.

Відредаговано автором 26-10-2023 18:26:07

Мне плохо без веществ
Вы уже пробовали найти близких людей? Если нет, то почему? Если да, то чем это закончилось?
Мне плохо без веществ
Одиночество бывает разным. Есть одиночество от отсутствия близких людей, с которыми можно разделить свою жизнь, от утраты близких, одиночество в толпе, а также одиночество наедине с собой и своими мыслями. Какой из этих вариантов Вам ближе? Как часто Вы ощущаете себя одиноко, и после каких событий в жизни это состояние началось?
Мне плохо без веществ
По каким поводам Вы обычно тревожитесь, от чего устаёте?
Мне плохо без веществ
Здравствуйте!

Думаю, Ваш запрос больше к психиатру-наркологу и к проверенным психотерапевтам, работающим с зависимостями. Не потому, что у Вас зависимость в тяжёлой стадии (судя по описанию, она носит больше психологический характер, чем химический, но пускать ситуацию на самотёк не стоит), а потому, что эти специалисты лучше всего разбираются в вопросе, и могут сказать, почему с Вами так происходит.

А в психологии интерпретация желания употреблять алкоголь и курить может очень зависеть от подхода, в котором конкретный психолог работает. Например, в психоанализе сказали бы, что алкоголь и курение - признаки фиксации на оральной стадии психосексуального развития (то есть, по сути, на очень раннем детстве, когда основная потребность человека - это поесть), и во взрослом возрасте это определяет механизмы поведения в стрессовых ситуациях, которые человек использует. Курение и употребление алкоголя могут быть попытками заглушить эмоции, употребляя что-то внутрь, как в детстве ребёнок успокаивается после того, как поест.
Вопрос в том, какие именно эмоции у Вас гасятся таким способом, и каких аспектов реальности Вы избегаете?
Невизначеність у почуттях та стосунках
Доброго дня, Елі!

Думаю, справа в тому, що попередній досвід спілкування з хлопцями, які зробили Вам дуже боляче, призвів до того, що Ви наразі уникаєте емоційної близькості та боїтеся неї. Ревнощі можуть свідчити як про невпевненість у своїй привабливості як партнерки і страху бути відкинутою хлопцем заради когось іншого, так і про те, що у Вас з хлопцем є різні уявлення про те, що таке романтично забарвлене спілкування, а що - просто дружнє або приятельске. Перші дві причини варто обговорити з фахівцем, другу, - власне з хлопцем.

Варто звернутись на індивідуальну консультацію до психолога або психотерапевта щодо питань страху прив'язаності та формування почуття самоцінності, які заважають Вам будувати здорові стосунки не тільки з хлопцем, а і з самою собою. А стосунки з собою - це найважливіше, що Ви маєте в цьому житті.
Как действовать, как себя вести в данной ситуации?
Здравствуйте!

Тут важно отметить, что ситуация не из разряда "что я делаю не так?", то есть не обычные конфликты между мужем и женой. Это ситуация абьюза и домашнего насилия. Абьюз происходит циклически: сначала идёт "фаза медового месяца" когда всё тихо и спокойно, потом нарастание напряжения со стороны абьюзера, он вечно чем-то недоволен, и поэтому следующая фаза срыв, когда совершается психологическое и/или физическое насилие над жертвами абьюза, а потом снова примирение и тишина, до следующего срыва. Жертве абьюза бывает сложно уйти по разным причинам, поэтому в среднем люди, живущие с абьюзерами, уходят от них аж после седьмого такого цикла насилия. Но психотерапия может помочь осознать ситуацию и выйти из неё раньше.

Почему я делаю акцент на выходе из абьюзивных отношениях, а не на попытках наладить контакт с мужем. Потому, что попытки наладить контакт с Вашей стороны уже были, но Вы не получили от него положительного отклика, всё продолжается, как раньше.
И самое главное, он бьёт Ваших общих детей. Я не знаю, думаете ли Вы сейчас о разводе, но было бы хорошо жить вместе с детьми отдельно от мужа, чтобы не было вреда ни Вам, ни детям. Во многих городах есть шелтеры для жертв домашнего насилия. Также можно пожить у кого-то из родственников или друзей, если есть такая возможность. И к психотерапевту пойти, чтобы разобраться во всём.

Відредаговано автором 26-10-2023 08:46:57

Проблеми з сексом або с стосунками
Доброго дня!

Ви задаєте доволі цікаві з точки зору психології питання. Чому так сталося, що у мене не виходить знайти підходящу дівчину? Чи потрібні Ви мені взагалі стосунки? Думаю, відповіді на ці питання вже є всередині Вас, варто лиш краще пошукати.

Ви сказали, що жінки здебільшого поводяться як діти, і надо емоційні на Ваш погляд. Такому світосприйняттю у Вас можуть сприяти кілька факторів.

По-перше, культурні стереотипи, що чоловіки з Марсу, жінки з Венери, і вони ніколи не порозуміються без перекладача. Але на ділі, різноманіття людських характерів дуже велике, і шанси найти підходящу жінку у Вас є, якщо захотіти і трохи ширше подивитись на світ.

По-друге, психологічний аспект. Ви пов'язуєте емоційнйсть з дитячістю. А як Ви самі ставитесь до власних проявів емоцій? Чи вважаєте їх проявами слабкості та незрілості? Чи картали Вас в дитинстві за те, що Ви проявляєте емоції, дорікали тим, що це "не по-дорослому" або "не по-чоловічому"? Це мого відкластись у Вас в підсвідомості, і тепер транслюється на інших людей, яких Ви вважаєте емоційними.
Ну і, варто розібратися, чому поруч з Вами частіш за все опиняються жінки з таким характером, як описано у Вашому повідомленні. Чому обираєте саме їх, а не когось іншого? Може, Ви самі неусвідомлено програєте певний життєвий сценарій, де жінка вимагає від Вас грати батьківську роль і підтримувати її, а Ви від цього раз за разом відмовляєтесь?

Відредаговано автором 26-10-2023 08:03:44

Публикації психолога 10
Інтерв'ю 1
УЧАСТЬ В ІНТЕРВ'Ю
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr