У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Марія Радченко Дніпро лише онлайн

психолог    Марія Радченко
29-01-2021 Марія Радченко додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 1 день тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 9
Освіта
ДНУ імені О.Гончара (магістр)
Відвідувала додаткові семінари з психології кризових ситуацій, суїцидальної психології та психології втрат.
Курси:
- "Знати, як допомогти" (Ознайомчий онлайн-курс про базові принципи психології для роботи з травмами дітей та дорослих)
- "Резильєнтність дітей, що пережили травму, війну і катастрофи: глобальні перспективи" (Онлайн-курс Міннесотського університету)
Досвід психологічної практики
Проходила виробничу практику у Дніпровській міській дитячій лікарні №5, у якості помічника клінічного психолога. Проводила психологічні тести з пацієнтами лікарні та психологічні консультації з пацієнтами та їх батьками.

Консультую онлайн з 2020 року.
Звернутися до мене можна, надіславши повідомлення у Telegram або Viber. Консультую також в цих месенджерах.
Працюю з запитами
ПРАЦЮЮ З ТЕМАМИ:
- Суїцидальні думки, депресивні стани
- Міжособистісні відносини (дружні, сімейні, романтичні, професійні, тощо)
- Проблеми з мотивацією, самоорганізацією, вибором професії, життєвого шляху
- Криза ідентичності, пошук відповіді на запитання "Хто я?"
- Творча криза, розкриття власної креативності
- Втрата сенсу життя або задоволення від життя
- Втрата близької людини або тварини
- Стрес через перебування в екстремальних умовах або адаптації до нових умов (нова робота, місце навчання, новий колектив, нова країна)
- Знижена емпатія, складність у розпізнанні своїх або чужих емоцій
- Підозра на психічні розлади (даю контакти психіарта, надаю психологічний супровід людям з не психотичними розладами, які паралельно проходять лікування у психіатра)
- Хронічні захворювання (НЕ лікую захворювання. Надаю психологічний супровід людям, які вже спостерігаються у лікарів та потребують психологічної допомоги.)
- Труднощі у визначенні власної сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності
- Просто бажання отримати інформацію або підтримку стосовно Вашої проблеми
- Якщо не можете сформулювати запит - можу допомогти з формулюванням
- Можу надати консультацію англійською мовою, якщо буде така необхідність
НЕ ПРАЦЮЮ з:
- Невнолітніми
- Темами пологів і материнства/батьківства
- Психотичними розладами
- Людьми, які мають інтелектуальну інвалідність (не маю належної компетенції)
- Хімічними залежностями (алкоголь, психоактивні речовини)
- Ігровою залежністю
- РХП
- ПТСР
- Військовими, які мають психологічні травми через війну
- Темою сексуальної травми
- Людьми, які скоїли фізичне або сексуальне насильство. А також з людьми, що мають повторювану антисоціальну поведінку та не мають мотивації її змінити.
- Людьми, які жорстоко поводяться з тваринами


Основне

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 13. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.


Відповіді 3426
Пропал гражданский муж на войне
Здравствуйте.

Не могу представить, насколько Вам тяжело сейчас. Ваша психика пока находится в состоянии шока, поэтому сложно полностью осознать случившееся. После этой стадии Вы начнёте испытывать различные эмоции, связанные с пропажей без вести любимого человека. Все эмоции, которые Вы будете испытывать - нормальны, и стоят того, чтобы их прожить. Это всё будут шаги на пути к Вашему исцелению. Если будет трудно справляться, обращайтесь, по возможности, к психологу.
Вина перед мамой за то что живу своей жизнью
Здравствуйте, Виталина!

Вас когда-нибудь обвиняли в том, что Вы делали что-то для себя? Какое у Вас в семье было отношение к деньгам? Обычно беспокойство о близком человеке больше, чем о себе, и вина за трату денег на свои потребности проистекает из привитых в прошлом установок.

И ещё, почему Вы боитесь остаться одна? Что будет, если начнёте жить такой жизнью, какой хотите?
Безразличие жены к мужу.
Я соглашусь с коллегой, что у Вас с женой созависимые отношения. Особенно учитывая деталь про алкоголизм жены. Если считаете лучшим вариантом из созависимости выйти, то желаю удачи в этом.

Бесплатная рассылка интересностей!

Тривожний тип привʼязаності, що з цим зробити?
Це дуже важко, коли друзі лишають без підтримки, адже підтримка - це одна з важливих складових близької дружби. Також вірно, що варто вміти шукати опору в собі у скрутні часи, тому що близькі люди не завжди можуть бути поруч і чимось допомогти, а самі в себе ми є впродовж всього життя. Тому треба вчитися жити в гармонії з собою і підтримувати себе, навіть коли ніхто інший не може.

Коли Вас лишають одну, може з'явитись закономірна думка "Що зі мною не так?", але те, що хтось вирішив піти з Вашого кола спілкування, не значить, що з Вами особисто щось не так. Просто Ваші шляхи з цією людиною розійшлися, і людина зробила вибір не спілкуватись більше. Це може бути емоційно боляче, адже прив'язаність до людини залишається ще певний час після того, як вона пішла. Але згодом повинно стати легше.
Рекомендую не тікати від своїх емоцій щодо хлопця і прожити їх. Якщо буде важко робити це наодинці з собою, рекомендую звернутись до психолога на індивідуальну консультацію.
Тривожний тип привʼязаності, що з цим зробити?
«Вперше відчула страх близько двох років тому»;
Після яких подій Ви його відчули?

«було відчуття наче від мене відірвали половину, і усвідомлювати те, що від мене знову пішли, я починала шукати проблеми в собі»;
У Вашому дитинстві чи підлітковому віці були схожі почуття щодо когось з близьких людей?
Тривожний тип привʼязаності, що з цим зробити?
Як Ви себе почуваєте з тим, що хлопець поставив Вам умовою "випробовувальний термін", де невідомо, чи отримаєте Ви якийсь фідбек від нього наприкінці? І з тим, що тиждень вже пройшов, а зворотнього зв'язку так і немає?

І ще, коли Ви вперше в своєму житті відчули страх бути покинутою?
Тривожний тип привʼязаності, що з цим зробити?
Розумію. Чи хлопець казав, що надасть зворотній зв'язок через певний час? Чи домовились Ви, скільки триватиме пауза в стосунках? І якщо ні, то що Ви плануєте робити в майбутньому, якщо хлопець і далі Вас ігноруватиме?
Тривожний тип привʼязаності, що з цим зробити?
Доброго дня!

Сам по собі тривожний тип прив'язаності не є проблемою, він є просто психологічною характеристикою Вашої особистості. Але деякі переживання, властиві представникам цього типу, дійсно можуть заважати будувати відносини з собою і оточуючими. Тоді треба розбиратися індивідуально з психологом, що саме призвело до такої реакції на розлуку з хлопцем, і звідки у Вас страх бути покинутою. Зазвичай тип прив'язаності формується у батьківсько-дитячих стосунках, в ранні роки життя, тому з психологом, імовірніше за все, буде обговорюватися Ваше дитинство.

Щодо хлопця. Ця ситуація є гнітючою, перш за все, через її невизначеність. Бо у вас не було певної підсумкової розмови, де хлопець пояснив би, чому зараз не може бути разом з Вами. І Ви залишились у невідомості: хоче хлопець продовжувати стосунки з Вами чи ні? У Вас є варіант обговорити цю тему з ним особисто, щоб розставити всі крапки над "і" та зробити для себе певні висновки? І якщо такої можливості нема, то чи готові Ви чекати на зворотній зв'язок від хлопця (якого, можливо, і не буде), чи потрібно це особисто Вам?

Відредаговано автором 27-10-2023 13:14:35

Нету сил ни на что, что мне с этим делать?
Добрый день!

Отсутствие сил и мотивации что-либо делать - это распространённый симптом депрессии. Вам нужно обратиться к психиатру в психоневрологический диспансер (пока что детской поликлиники), чтобы получить диагностику и рецепт на медикаменты. Скажите родителям, что это очень важно. Психическое здоровье требует такого же внимания, как и физическое, потому что мозг - это такой же орган, как и все остальные, и когда в его работе происходят сбои, то это влияет на качество всей Вашей жизни.
Страшно умереть.
« Хотела задать последний вопрос, а вот что я заставляю себя делать вдохи глубокие и заставляю себя зевать , потому что мне кажется,если я это не сделаю, я задохнусь , это может быть от накручивания и зацикливания ? Просто я уже начиталась, если часто зеваешь это опухоль головного мозга , и уже плачу целый день.»;
Да, это накручивания и есть. Если часто зеваешь - это может быть от нехватки кислорода в организме. Банально. в комнате душно, и надо проветрить, поэтому человек начинает зевать, чтобы захватить больше кислорода. Но если начать гуглить симптомы - можно доискаться до чего-то очень страшного и действительно себя накрутить.
Безразличие жены к мужу.
Здравствуйте, Андрей!

Действительно непростая ситуация. Страх одиночества и недоверие к жене заставляют пытаться контролировать её и перепроверять, где она и что делает. Её же попытки контроля с Вашей стороны отталкивают и она дистанцируется.
Скажите, пожалуйста, почему Вы не доверяете жене? В чём она была не искренней с Вами?
Что заставляет Вас бояться одиночества? Что самого страшного может случится, если останетесь одни?
Страшно умереть.
Это действительно непростая жизненная ситуация. А у Вас есть возможность общаться с парнем на расстоянии так, чтобы чувствовать его виртуальное присутствие время от времени? Отношения на расстоянии - это сложно, особенно в период войны. Вам с парнем нужно будет держаться и поддерживать друг друга. И в первую очередь, заботиться о себе и своём психическом здоровье.

Вы говорите, что родители не хотят давать денег на психотерапевта. Но Вы написали, что работаете. У Вас есть возможность самостоятельно оплачивать психотерапию? Или, может быть, поискать бесплатные варианты помощи? (В психоневрологическом диспансере, куда обращаются к психиатру, могут быть такие варианты. Ещё есть молодые специалисты, недавно закончившие ВУЗ или обучающиеся на последипломных курсах, набирающие кейсовые случаи бесплатно.)
Страшно умереть.
Вы можете самостоятельно обратиться к психологу, потому что уже совершеннолетни. У родителей может быть своё мнение на этот счёт, на которое они имеют право, но Ваше отношение к психологической помощи может отличаться от их, и это нормально.
Действительно, просто не думать о проблемах не получится, их нужно будет как-то решать, чтобы минимизировать тревожные состояния.

Какие мысли Вас посещают, когда Вы одна в квартире? По поводу чего тревожитесь?
Страшно умереть.
«Я боюсь умереть, просто потому что хочу жить. Я смотрю на себя и понимаю, что я боюсь больше не проснутся, или больше не увидеть парня, или больше не обнять его или своих близких, я очень сильно боюсь. Просто хочется жить и быть счастливой.»;
Страх перед смертью естественен для человека, так что от него невозможно избавиться полностью. Но есть точка зрения, что смерть меньше пугает людей, когда они чувствуют, что их жизнь наполнена смыслом и не проходит зря. Есть ли у Вас такие люди и такие занятия, которые придают жизни смысл?

«Я себя накрутила до такой степени, что когда кто то начинает говорить про дыхание я начинаю плакать просто»;
Панические атаки не приводят к остановке дыхания, они только создают ощущение удушья на фоне тревоги. Во время панической атаки стоит намеренно дышать медленно и глубоко, и не накручивать себя мысленно, чтобы организм понял, что Вы в безопасности, и постепенно успокоился.

«С парнем я поддерживаю контакт, мы видимся раз в год, он приезжал в отпуск на 15дней и мне было хорошо, ничего не тревожило, он уехал и мне стало очень плохо одной в квартире ( так как я живу одна) одиноко , я плакала три дня без остановки.»;
«И когда про парня моего вспоминают , я нас над просто реветь в захлеб.»;
Это действительно тяжело. Объективная причина для переживаний, которая находится вне зоны Вашего контроля. Какие мысли Вас посещают, когда Вы вспоминаете о парне? И какие эмоции при этом испытываете?

Я вижу, что Вы - жизнелюбивый и эмоционально восприимчивый человек, с повышенным уровнем тревожности. Очень рекомендую попробовать всё-таки обратиться к психиатру (для более точной диагностики Вашего состояния и, если потребуется, медикаментозной поддержкой) и к психотерапевту, чтобы проработать страхи и получить поддержку на период разлуки с парнем.
Страшно умереть.
Здравствуйте, Соня!

«Я шла с новой работы домой , говорила со всеми по телефону ,рассказывала на эмоциях,поднималась в верх к метро по склону еще было жарко и у меня очень билось сердце и было жарко,будто воздуха не хватает.»;
С Вами произошла паническая атака. Они бывают как у психически здоровых людей, так и у людей с некоторыми расстройствами, на фоне повышенного уровня тревоги. Рекомендую обратиться к психиатру в психоневрологический диспансер и к психотерапевту с этой проблемой, так как она требует комплексного подхода. И не стоит бояться: панические атаки не опасны для жизни и здоровья, просто очень неприятно ощущаются.

«дошло до того, что я боюсь спать , потому что боюсь ночью умереть,потому что начиталась что такие смерти очень частые»;
Вы сами очень хорошо проследили связь между своим поиском симптомов и страхом смерти. Действительно, иногда страх смерти проявляется в форме ипохондрии (навязчивой тревоги по поводу здоровья).
Что именно Вас пугает в смерти? Обычно самые частые причины - это страх перед небытием, перед самим процессом умирания и страх не успеть сделать при жизни что-то важное. Какой из вариантов Ваш?

«До этого всего у меня был ужасный стресс, уехал мой молодой человек , так как он служит и я снова очень сильно переживала это и три дня очень плакала и были истерики , не могла остановится как было плохо. И еще нервничала из за работы новой.»;
Сочувствую. Ваш парень военнослужащий, и это причина для сильного стресса. Вы поддерживаете с ним контакт сейчас?
Смена работы - это тоже стрессовое событие. Вам нравится на этой работе?
Публикації психолога 10
Інтерв'ю 1
УЧАСТЬ В ІНТЕРВ'Ю
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr