У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Марія Радченко Дніпро лише онлайн

психолог    Марія Радченко
29-01-2021 Марія Радченко додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 2 дні тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 9
Освіта
ДНУ імені О.Гончара (магістр)
Відвідувала додаткові семінари з психології кризових ситуацій, суїцидальної психології та психології втрат.
Курси:
- "Знати, як допомогти" (Ознайомчий онлайн-курс про базові принципи психології для роботи з травмами дітей та дорослих)
- "Резильєнтність дітей, що пережили травму, війну і катастрофи: глобальні перспективи" (Онлайн-курс Міннесотського університету)
Досвід психологічної практики
Проходила виробничу практику у Дніпровській міській дитячій лікарні №5, у якості помічника клінічного психолога. Проводила психологічні тести з пацієнтами лікарні та психологічні консультації з пацієнтами та їх батьками.

Консультую онлайн з 2020 року.
Звернутися до мене можна, надіславши повідомлення у Telegram або Viber. Консультую також в цих месенджерах.
Працюю з запитами
ПРАЦЮЮ З ТЕМАМИ:
- Суїцидальні думки, депресивні стани
- Міжособистісні відносини (дружні, сімейні, романтичні, професійні, тощо)
- Проблеми з мотивацією, самоорганізацією, вибором професії, життєвого шляху
- Криза ідентичності, пошук відповіді на запитання "Хто я?"
- Творча криза, розкриття власної креативності
- Втрата сенсу життя або задоволення від життя
- Втрата близької людини або тварини
- Стрес через перебування в екстремальних умовах або адаптації до нових умов (нова робота, місце навчання, новий колектив, нова країна)
- Знижена емпатія, складність у розпізнанні своїх або чужих емоцій
- Підозра на психічні розлади (даю контакти психіарта, надаю психологічний супровід людям з не психотичними розладами, які паралельно проходять лікування у психіатра)
- Хронічні захворювання (НЕ лікую захворювання. Надаю психологічний супровід людям, які вже спостерігаються у лікарів та потребують психологічної допомоги.)
- Труднощі у визначенні власної сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності
- Просто бажання отримати інформацію або підтримку стосовно Вашої проблеми
- Якщо не можете сформулювати запит - можу допомогти з формулюванням
- Можу надати консультацію англійською мовою, якщо буде така необхідність
НЕ ПРАЦЮЮ з:
- Невнолітніми
- Темами пологів і материнства/батьківства
- Психотичними розладами
- Людьми, які мають інтелектуальну інвалідність (не маю належної компетенції)
- Хімічними залежностями (алкоголь, психоактивні речовини)
- Ігровою залежністю
- РХП
- ПТСР
- Військовими, які мають психологічні травми через війну
- Темою сексуальної травми
- Людьми, які скоїли фізичне або сексуальне насильство. А також з людьми, що мають повторювану антисоціальну поведінку та не мають мотивації її змінити.
- Людьми, які жорстоко поводяться з тваринами


Основне

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 13. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.


Відповіді 3428
Що робити з відкладеними справами?
Доброго дня, Джуліє!

Якщо казати про планування свого часу, то практично було б умовно поділити справи на 4 категорії:
- Важливі і термінові;
- Важливі, не термінові:
- Термінові, але не важливі (їх можна делегувати комусь іншому, якщо не можете зробити тут і зараз);
- Неважливі і нетермінові (їх можна сміливо відкласти на потім або прийняти рішення не виконувати).

Але якщо вийти за межі Вашого запиту "Що робити з відкладеними справами?" я б хотіла ще додати, що Ви уже достатньо багато робите. Ви волонтерите, допомагаєте мамі, і все це потребує багато фізичного і психічного ресурсу. Хотілось би порадити перш за все добре піклуватися про себе: здоровий сон, регулярне різноманітне харчування, своєчасне отримання медичної і психологічної допомоги, спілкування з близькими + робити іноді речі, які доставляють Вам задоволення. Тому що для того, щоб допомагати іншим, треба бути перш за все в хорошому моральному стані самій.
Хочу померти
Доброго дня.

Дуже співчуваю, що Ваші життєві обставини нанесли Вам стільки психологічного болю. Суїцидальні думки - це не завжди про бажання власне померти і зникнути. Частіш за все, це про бажання позбавитись від страждань раз і назавжди, тому що вони надто тяжкі і психіка не витримує. В такому стані мозок людини не бачить інших виходів, це у психології називається "тонельне мислення". Тобто, людина не розглядає інших варіантів вирішення проблем, тому що знаходиться в критичному стані і думає тільки про смерть.

Я приєднуюсь до поради колеги звернутися до лікаря-психіатра у психоневрологічний диспансер Вашого населеного пункта або області. Ви можете прийти самі (з паспортом), зробити в реєстатурі собі картку і Вас потім викличуть до лікаря в назначений час. Лікар опитає про Ваш загальний стан здоров'я і симптоматики, яка у Вас є. Можє дати пройти певні психологічні тести на діагностику розладів. Потім буде постанова діагноза і Вам випишуть рецепт. Скоріше за все, там будуть антидепресенти, бо у Вас є ознаки депресії. Антидепресанти мають накопичувальний ефект, і починають діяти не одразу, а через 1-2 місяці після початку прийому. Лікування у психіатра повинно покращити Вам якість життя або принаймні у Вас з'явиться ресурс на те, щоб шукати інші виходи з нинішнього становища і приймати психотерапію.
До психотерапевта Вас за законом можуть записати батьки, бо до повноліття звернення можливо тільки з їх дозволу. Самостійно ж Ви можете прийти до психолога у школі або в лікарні (Психоневрологічні диспансери часто пропонують послугу безкоштовної психотерапії для пацієнтів, часто вона групова.) Також Ви маєте право на екстрену консультацію від психологів цього форумк і від психологів гарячих ліній підтримки людей з суїцидальними думками. Тримайтеся і бережіть себе.

Відредаговано автором 16-10-2023 09:36:02

Как помочь себе не проверять его соц. Сети и перечитывать переписки
Здравствуйте, Аня.

«Если честно пока не хочу идти в терапию и опять перепроживать болезненные эмоции.»;
Я поддерживаю Ваше стремление заняться налаживанием разных сфер своей жизни и заботиться о себе вместо того, чтобы постоянно перечитывать переписки с бывшим. При этом, если вы с ним расстались не так давно, совершенно нормально, что Вы иногда возвращаетесь к мыслям о нём. Это не значит, что с Вами что-то не так, просто психика так переживает утрату отношений.

Также я понимаю Ваше опасение перед тем, чтобы снова проживать болезненные эмоции в психотерапии. Это большой эмоциональный труд, который тоже требует ресурса. Поэтому в терапию стоит идти, только если Вы к ней морально готовы и чувствуете, что доверяете конкретному психологу. В доверительной обстановке психологическая боль от воспоминаний ощущается не так разрушительно, как один на один с болью.

Відредаговано автором 16-10-2023 00:26:33

Бесплатная рассылка интересностей!

Как не печалится от отсутствия отношений?
«Никому не нужным.»;
Почему хотите стать никому не нужным? До этого же писали, что и так считаете себя таким.
Как не печалится от отсутствия отношений?
«Я реально плох и в то же время не хочу меняться»;
А каким Вы хотите стать?

«Ваша внешность так похода на мою мать ,которую я ненавиду»;
Забавно, что похожа, и сочувствую, что ненавидите.

Відредаговано автором 15-10-2023 23:46:39

Как не печалится от отсутствия отношений?
«Моя бабушка мне говорила чётко: все её подруги сказали ,что меня пора гнать в шею»;
Ну смотрите, это мнение подруг Вашей бабушки. То, какой Вы есть на самом деле, и как Вас видят окружающие - это две разных вещи.

Вы страдаете от проблем с самооценкой и самовосприятием, считая свои внешность и характер говном. И поэтому Вам плохо. Вы можете попросить родителей записать Вас к психологу (до совершеннолетия это возможно с разрешения родителей), чтобы разобраться с тем, какие негативные установки у Вас о себе есть, и пересмотреть отношение к себе.
Как не печалится от отсутствия отношений?
«наоборот хотел привлечь к себе внимание»;
Да, похоже на то. ) Иногда люди демонстративно отрицают то, чего на самом деле хотят. Хорошо, что Вы осознали это.

«Помимо этого, я много раз манипулировал слезами ,что меня полюбили,но неудачно »;
Похоже, Вы - артистичный человек, который умеет привлекать к себе внимание и этим пользуется. Это может быть полезной чертой, если не злоупотреблять ею.

«Я действительно конченный человек, у которого в голове в голове один секс »;
Пубертат, наверное, так действует. Плюс у всех разная сила влечения: кому-то хочется больше, кому-то меньше. Это не про конченность, а про индивидуальные особенности организма и психики.
Ну и ещё, есть такая психологическая защита, как сексуализация. Это когда у человека есть эмоциональные потребности (как у Вас - потребность в отношениях с девушкой), но он их неосознанно замещает сексуальными потребностями (как Вы, когда говорите "мне нужен только секс").
Но что-то мне подсказывает, что не только, поскольку Вы переживаете из-за того, как будет восприниматься Ваш характер. Для секса, как Вы писали выше, внешность (по крайней мере, на этапе знакомства) играет более важную роль. Характер начинает привлекать или отталкивать партнёршу уже по ходу общения. Так что Вам не только секс, но и общение с девушкой нужно. Это моя версия происходящего и информация на подумать.
Как не печалится от отсутствия отношений?
Здравствуйте!

Как давно Вы стали беспокоиться об отсутствии отношений, после каких событий в жизни? Были ли у Вас раньше романтические отношения?
Действительно, давление общества на молодых и не только людей в плане отношений велико. Но важно помнить, что наличие или отсутствие партнёрши ничего не говорит о Вас как о личности и не определяет Вашу ценность. У Вас впереди целая жизнь, чтобы познавать себя и искать своего человека.
Відстоювання своїх прав
«Мені б хотілось більше займатись психологією,але для цього певно потрібен диплом»;
Тоді як щодо поступити на психфак?
Відстоювання своїх прав
«я завжди ставила себе на перше місце і якщо мені це не вигідно я відмовлялась,а ось прийшла сюди працювати і виникла така проблема»;
Розумію. А Ви не думали в перспективі змінити місце роботи, якщо подібні ситуації в колективі повторюватимуться?
Як знову полюбити читати?
«Думаю, що лише читання»;
Зрозуміло. Тоді чи відчуваєте Ви, що повинні любити читати, як обов'язок? Наприклад, через те, що це соціально схвально, корисно, або Ви раніше це любили, значить і зараз треба продовжувати?
Просто справа в тому, що якщо людина тисне на себе через бажання відчути емоцію, якої зараз немає (у Вас це -любов до читання) - ефект може бути зворотнім, і криза ще більш поглиблюється. Може Вам дійсно варто зробити перерву від книжок на певний час. А може, включати читання в свій графік поступово, без марафонів на 300 сторінок в день, і спробувати отримувати задоволення від самого процесу. Повільно занурюватись в сюжет, відчувати його, занотовувати для себе щось. І не робити це через не хочу, а спробувати зробити це так, наче знову знайомитеся зі світом книжок з нуля.
Сварки в стосунках
«по її словам їй потрібен час після поганих стосунків»;
Ось і справжня причина сварок, яку Вам повідомила дівчина. Вважаю, що тут не варто додумувати самостійно, чи довіряє вона Вам і чи хоче з Вами стосунків, а запитати про це безпосередньо її. Висловивши розуміння до того, чому їй потр'бно більше часу, але з зацікавленістю, чи хочете Ви обидва стосунки продовжувати.
Після токсичних стосунків людям буває важко вступати в нові відносини, тому дівчина може гостро реагувати на якісь речі в стосунках з Вами, навіть якщо Ви їй нічого поганого не зробили. Ви можете порадити дівчині звернутися до психолога, якщо бачите, що її тригерить тема стосунків, і вона виявляє бажання отримати допомогу. Тиснути на неї не треба, але порадити звернутись до фахівця варто.

«її бісило те що я сварився через те що ніяк не могли зустрітись а зараз взагалі сама починає скандал без причини і не пояснює причину»;
Розумію, що стосунки на відстані складні тим, що немає можливості зустрітися і обговорити всі проблеми в режимі тут і зараз. І партнерам легше зникнути з радарів, якщо їх щось не влаштовує. Також співчуваю Вам, бо складно не мати можливості зустрітися з близькою людиною, яку кохаєте, відчувати її поруч з собою. Це могло бути причиною сварок, ініціатором яких були Ви в минулому.
Я вважаю, що Ваш конфлікт допоможе вирішити тільки пряма відверта розмова з дівчиною без взаємних звинувачень. А ще, якщо буде важко самому поратися з емоціями, Ви можете звертатися на психологічну консультацію індивідуально. Я працюю з такими запитами і буду рада допомогти. )
Сварки в стосунках
«Спочатку було все добре, потім почались сварки, та причин не було, вона просто була не в настрої і як мені говорила ти просто попав під гарячу руку»;
Зрозуміла Вас. Можете, будь ласка, трохи детальніше описати, як розвивалися Ваші стосунки з дівчиною? Як Ви познайомилися, і коли настала криза у Ваших стосунках? Тобто, чи були певні стресові події в житті дівчини та у Вашому житті останні півроку-рік, які могли вплинути на ваш психологічний стан?
Якщо дівчина була не в настрої - то через що? Що відбувається в її житті і як це впливає на Вас?

«характери в нас однакові але зрозуміти один одного часто не можемо»;
Тобто, у Вас також бувають коливання настрою?
навязчивые мысли
«тем не менее мне кажется мозг снова включил некую защитный механизм и я не могу просто ни о чем думать
сегодня чувствовал относительный покой, сейчас снова начал всматриваться в лица, видимо страхи и чувства в целом стали снова активизироваться»;
Да, похоже на то, что Ваше желание расстаться с девушкой, а потом сойтись снова - это психологическая защита, или желание провести ритуал, защищающий Вас от тревоги. Помните, что ритуалы при ОКР только временно снижают тревогу, но после их выполнения тревога растёт и цикл "навязчивая мысль - нарастание тревоги - ритуал - снижение тревоги" повторяется снова и снова. Для того, чтобы разомкнуть этот цикл и не включаться в него, Вам с психиатром и психотерапевтом необходимо будет выработать другие способы справляться с тревогой.

«постоянно так было, полтора месяца всё нормально потом я просто отдаляюсь и убегаю
я настолько боялся повторения этого что снова отдалился и теперь просто хочу сбежать»;
Это у Вас как будто действует по принципу "самосбывающегося пророчества". Это такой психологический эффект, когда человек сам предвещает себе что-то в будущем, а потом неосознанно совершает действия, которые приводят к исполнению его желания или страха в реальность. Но помните, что мысли - это не факты, и к счастью далеко не всё, о чём Вы думаете, станет явью. Сложно в это поверить, чувствуя сильную тревогу, но оно так есть.

«искренне надеюсь что всё это исправимо или просто подростковое и не навсегда
совсем некомфортно от мысли что я какой-то будто бы неправильный»;
То, что у Вас есть психологические проблемы и подозрение на ОКР - не означает, что Вы неправильный. Все люди имеют психологические проблемы, и очень многие живут полноценной жизнью, имея психиатрические диагнозы, при этом принимая лечение и психотерапию. Тоже надеюсь, что Ваше нынешнее состояние - это не навсегда. Вы же не можете быть всю жизнь в одном и том же состоянии, у людей на протяжении жизни бывают подъёмы и спады, вот и у Вас так.

«завтра я к психиатру попаду»;
Искренне желаю удачи! Если захотите, можете поделиться тем, как прошёл приём у врача.
Сварки в стосунках
Доброго вечора, Артеме!

Розкажіть, будь-ласка, як давно у Вас з дівчиною відбуваються сварки? Так було з самого початку відносин, чи у вашому з нею житті відбулись якісь зміни, після яких ви стали сваритися? Що частіше за все стає приводом для конфліктів? Що стало причиною останньої сварки між вами? Треба більше інформації, щоб щось Вам рекомендувати.

«дівчина сама починає робити сварку з нічого а потім у всьому винуватить мене»;
Коли ініціатор конфлікту не Ви, а інша людина, то з боку дійсно може видаватися, що причини для сварки немає або вона мізерна. В той час, як Ваша опонентка може бути на емоціях або конфлікт може зачіпати якусь її особисту проблему, тому для неї особисто причина може бути суттєвішою, ніж для Вас. Ви питали дівчину, чим вона незадоволена?

«не раз говорила дуже образливі слова мені і ніколи не вибачалась, переважно я вибачався навіть коли був правим»;
Співчуваю, що Ви не чули від дівчини вибачень після сварок. Ви казали їй, що її слова ранять Вас і Ви хотіли б, щоб вона вибачилась? І ще, чи були у Вашому житті (наприклад, в дитинстві і підлітковому віці) ситуації, коли Ви так само вибачались перед значущими близькими людьми, не дивлячись на те, що відчували себе правим у конфлікті?

«розумію що люблю її і готовий пробачити якщо визнає свою вину та цього мабуть не станеться»;
У Вас є можливість поговорити з дівчиною і сказати їй особисто, що Ви любите її, але поки що ображаєтесь і хотіли би, щоб вона вибачилась? І ще, за що саме Вам важливо почути вибачення? Що будете робити, якщо його не почуєте?

Публикації психолога 10
Інтерв'ю 1
УЧАСТЬ В ІНТЕРВ'Ю
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr