ПСИХОЛОГ Оксана Сенченко (Львів).

У Психолога » Психологи Украины » Психолог Львів » Оксана Сенченко

психолог Оксана Сенченко
17-03-2020 Оксана Сенченко (Львів) добавить психолога в избранные

комментарий
Был(а) на сайте сегодня.
Образование
- вересень 2014 р. - грудень 2019 р. - Львівський національний університет ім. Івана Франка, ступінь магістра за спеціальністю "Психологія" (диплом з відзнакою).
- з вересня 2018 року - навчаюся в Європейському освітньому проекті Транзакційний аналіз в напрямі психотерапії.
Член Української Асоціації Транзакційного аналізу (УАТА).
Опыт психологической практики
Починаю практику в методі Транзакційного аналізу в напрямі психотерапії під керівництвом супервізора (канд. психол. наук, ТСТА-п - Ганни Яворської), маю досвід онлайн-консультування.

- 9 лютого – 8 березня 2017 р. – проходження виробничої практики у психологічному центрі «Добрий день» (м. Черкаси).
- 23 листопада – 20 грудня 2017 р. – проходження педагогічної практики в СШ № 62 у м. Львів.
- 25-28 липня 2019 р. – була волонтером у VI Всеукраїнському таборі з Транзакційного Аналізу.
- 14 жовтня - 10 листопада 2019 р. – проходження асистентської (педагогічної) практики в ЛНУ ім. Івана Франка.
- квітень 2020 р. – початок індивідуальної психологічної практики під керівництвом супервізора.
Работа с проблемами
Працюю із такими запитами:
- Як покращити стосунки (партнерські, подружні, дитячо-батьківські, професійні, дружні)?
- Як покращити свій емоційний стан і самоставлення?
- Як віднайти, зрозуміти та актуалізувати своє справжнє «Я» (пошук внутрішньоособистісних ресурсів, постановка цілей та їхня реалізація)?
- Як подолати кризові ситуації в житті (втрати, професійні кризи тощо) та вирішити внутрішньоособистісні конфлікти?
Не працюю із залежностями (алкоголь, наркотики, куріння), сексуальними проблемами та жертвами сексуального насилля.
Зараз консультую через Skype або Viber під керівництвом супервізора.
Я готова бути поруч і підтримувати Вас у продорожі самопізнання, саморозвитку і самозцілення. Вибір за Вами.
Контактный e-mail
Телефон:

Ответы

ОТВЕТЫ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Как жить щасливой жизнью если не достиг целей?
«Мені подобається програмувати , але якшо я кожен день буду лише програмувати то це буде не дуже корисно, адже має бути відпочинок, зустріч з друзями і так далі.»;
А Ви вважаєте, що поєднувати програмування і відпочинок - це нереально?

« Планку реальна , вже знайшов кілька потенційних роботодавців.»;
Вітаю Вас, Ви маєте вже ресурси - це вже класно! Однак Ви чомусь задумуєтеся про програш (адже тема "як жити щасливим життям, ящо не досяг цілі"). Чому? Ви не вірите у себе?

«Чи нав’язана ціль ? Філософське питання , якшо в мене виходить досягати цілей то мабуть не важливо чи нав’язана... Ну от наприклад Ви психолог, може Вам нав’язали шо ви будете психологом в той момент коли дізналися що є така професія?) »;
Важливо, щоб цієї цілі особисто хотіли Ви, а не хтось інший, адже Ви будете отримувати задоволення лише тоді, коли сама праця Вам буде в кайф. Зараз процитую одну тезу з філософії буддизму: "В нашому житті завжди будуть страждання (проблеми). Життя неможливе без страждань (проблем). Це стосується і досягнення чого-небудь. Саме тому Ви маєте обрати страждання (проблеми), які Вам будуть підходити і над якими Ви готові працювати (наприклад, дедлайни, ризики роботи фрілансера і т. д.)". Якби не було страждання, то Ви б не знали що таке щастя (адже все пізнається через порівняння). Водночас, це не означає, що щастя лише зводиться до "світлих" періодів у житті. Ви можете бути щасливим і під час подолання проблем.
Скажу Вам навіть більше, я не знала про професію психолога поки сама не пішла до психолога ::smile:: і це перевернуло моє життя. Чи було це нав'язано ззовні? Ні, адже мені це подобалося, я знала що цього хочу особисто я, зрозуміла що ця професія підходить під мої ціннісні орієнтації + я готова стикатися із труднощами, яка несе ця професія (на відміну від лікаря-хірурга).

«Просто задумався як насолоджуватися життям коли ти досяг одних цілей і потім відразу поставив інші»;
А можете, будь ласка, дати відповідь на наступне запитання: коли Ви ставили собі попередню ціль і досягали її - Ви вважали, що коли досягнете її, то будете щасливим, але зараз відчуваєте якийсь розпач?

Ответ отредактирован автором 03-07-2020 18:21:30

как вернуть силы и желание что то делать
«а найголовніше за все дякувати і все добре і погане приймати з радістю»;
А звідки у Вас ця установка, що Ви маєте завжди бути веселою (мені здається, що це якась несвідома установка від Ваших батьків "Радуй інших")? Ви маєте право сумувати, гніватися, якщо відбулося щось погане - це нормально і дозволяє Вам відреаговувати Ваші емоції, рухаючись далі. Ви можете не допомагати комусь, коли Вам цього не хочеться; визнавати і приймати Вашу заздрість і осуд (еволюція дала їх нам не просто так) та намагатися розібратися, звідки вони йдуть. Вондночас, якщо Ви будите прикриватися маскою "веселості", коли Вам хочеться сумувати, то це лише погіршить Ваш стан, адже психічна енергія не вивільниться і перейде у депресію, психосоматику, невроз і т. д.

«втома у мене психологічна мабудь тому що не можу відповідати критерію здорової людини.»;
Ви маєте на увазі "цистит"? Ви вже зверталися до лікаря?

«І до чого тут психіатр, коли я психічно здорова людина, яка хоче трошки більше себе пізнати »;
А Ви думаєте, що до психіатра ходять лише психологічно хворі люди? Однак Ви ж проходите щорічний медогляд у стоматолога - це те саме. Чому я Вам сказала пройти медогляд у цих спеціалістів: те, що Ви описуєте може бути пов'язано із біохімічними, фізіологічними і гормональними змінами і саме ця область в компетенції ендокринолога, психіатра, невропатолога.

«не заздрити, не осуджувати»;
А тепер скажіть, будь ласка, в чому саме і до кого у Вас проявляється заздрість та осуд?

«Але вдома робила зарядку, читала книжки,спілкувалась з дітьми і чоловіком. Готувала їсти, дивились разом цікаві фільми»;.
А зараз Ви, разом зі всією родиною, не дивитеся фільми, не спікуєтеся? Чому?

Ответ отредактирован автором 03-07-2020 18:04:10

Семейный вопрос
Доброго дня, nik659.
Дуже співчуваю, що Ваша сім'я опинилася в такій ситуації. На жаль, ми не можемо вплинути на поведінку людини без її бажання. Ваш максимум - це сказати батькові про своє хвилювання і запропонувати йому підтримку (наприклад, щоб він пішов пішов до психолога, або щоб дотримувався дієти). Водночас, лише йому робити вибір, адже лише він володар свого життя. У цій ситуації Ви, перш за все, маєте подбати про свій психічний стан і можливо Ваш батько візьме цю модель поведінки для себе і почне також дбати за своє фізичне і психічне здоров'я.

Ответ отредактирован автором 03-07-2020 17:46:10

Бесплатная рассылка интересностей!

Как жить щасливой жизнью если не достиг целей?
Доброго дня, nik126.
Скажіть, будь ласка, а які саме у Вас були цілі? Чому у Вас виникло це питання і Ви звернулися саме зараз? Що Вам завадило їх досягти? Що Ви вкладаєте у поняття "щастя"? Щастя - це не досягнена ціль, а задоволення від самого процесу досягнення. Можливо Ви поставили собі надто високу планку + це не Ваші цілі, а цілі нав'язані ззовні?

Ответ отредактирован автором 03-07-2020 17:39:46

как вернуть силы и желание что то делать
«В принципі мені так затишно.»;
Наша біологія тісно пов'язана із психологією. Якщо Ви ведете недостатньо активний спосіб життя, Ваш організм не отримує достатньо кисню і це, відповідно, впливає на Ваш психологічний стан (втомлюваність і т. д,). А чи Ви і раніше, до виникнення цього стану, також проводили свій відпочинок пасивно? На скільки я зрозуміла, Ваш стан погіршився після тижневого пасивного відпочинку?
Я б Вам рекомендувала, перш за все, пройти ендокринолога, неропатолога і психіатра. І, відповідно, звернутися індивідуально до психолога-психотерапевта.

Ответ отредактирован автором 03-07-2020 17:37:03

как вернуть силы и желание что то делать
«Останнім часом була ситуація, коли прийшлось віддати велику суму грошей,щоб витягти людину з неприємної ситуації. В сім ї у мене все добре, єдине що хвилювання щодо вступу свого старшого сина. Фізично здорова, але нещодавно мала цистит.»;
Помітно, що у Вашому житті зараз досить багато стресу, припускаю, що Ваш стан пов'язаний саме з цим. Крім цього, Ваш син вже починає самостійне життя і, можливо, Вас також це починає хвилювати. Ви написали також, що відчуваєте втому після пробудження, а о котрій Ви лягаєте спати і чи добре Ви засинаєте, як у Вас справи із фізичною активністю?

«На роботі ніби все добре, але перестаю вірити в свої сили.»;
А з чим саме пов'язане ця "невіра"? Можливо Ви не бачите перспективи у кар'єрному рості + психологічний тиск збоку керівництва?

«Люблю переглядати фільми,вони дозволяють відволіктися. Люблю знаходитись вдома. Відпочиваю вдома ,останнім часом через карантин часто по тижню доводилось відпочивати. »;
А чи Ви проведете якось час із чоловіком, дітьми на природі? Ви ходмите на двір?

Ответ отредактирован автором 03-07-2020 16:38:27

как вернуть силы и желание что то делать
Доброго дня.
Скажіть, будь ласка, а що у Вас сталося за цей місяць-пів року у житті (можливо якісь стресові події чи кардинальні зміни)? Як у Вас справи в сім'ї, на роботі, з друзями?
А як би Ви хотіли себе почувати, що робити? До чого саме у Вас лінь?

Ответ отредактирован автором 03-07-2020 15:40:13

Как избавиться от созависимости
Доброго дня, Jah.
«Знакомились изначально просто ради секса, но просто секса с зависимыми не бывает :) »;
А Ви із всіма дівчатами, першопочатково, знайомилися заради сексу? Таке відчуття, що Ви хочете психологічної близькості, справжніх стосунків, але, водночас, боїтеся цього (можливо болю відторгнення і втрати + страх втратити себе), адже обираєте наперед стосунки, який виключає компонент психологічної близькості (я б сказала, що це більше схоже на контрзалежність).
Також скажіть, будь ласка, як у Вас завершувалися попередні стосунки (хто був ініціатором і причина розтавання)? Якщо це поторюється неодноразово, то це свідчить про якийсь Ваший несвідомий життєвий сценарний процес, який потребує пропрацювання.

У будь-якому разі причина созалежної і контрзалежної моделей поведінки йдуть корнем із дитячо-батьківських стосунків, тому потрібно проаналізувати їх + пропрацювати "досвід близькості" із психологом-психотерапевтом на індивідуальній довготривалій терапії.

Ответ отредактирован автором 03-07-2020 15:37:15

Ищу рекомендаций\помощи в поиске клиентов (я начинающий психолог консультант.)
Доброго дня, Данил.
А Ви плануєте додатково вивчати якийсь психологічний напрям (насправді, якщо Ви плануєте бути індивідуальним консультантом, то це дуже важливо)?
Якщо Ви підете на якийсь напрям, то там Ви:
- познайомитеся зі спеціалістами із довготривалою практикою (що є дуже важливо), що сприятиме розширенню Вашого професійного соціального кола та формуватиме Вашу професійну Я-концепцію;
- Вам дадуть супервізійну групу або індивідуального супервізора;
- деякі напрямки можуть навіть рекомендувати Вас як психолога-початківця і, відповідно, це сприятиме розширенню Вашого кола клієнтів.

Інші варіанти:
- реєстрація на психологічний форумах та відповіді клієнтам;
- пошук на онлайн-платформах із пошуку роботи психологічних центрів, соц. служб, телефону довіри тощо (деякі можуть навіть забезпечувати безкоштовними супервізіями для своїх працівників);
- рекламування себе в соц. мережах (психологічні пости, олнайн-вебінари і т. д,).

Ви написали, що у Вас зараз відсутній диплом. А диплом бакалавра є? Якщо так, то це вважається як вища освіта.

Обида на родителей
« Но саме відношення до мене з дитинства було якесь не таке як до інших ( могла в лице вдарити , коли говорила що мене обіжають в школі , то було нуль уваги з її боку)
Мені так хочеться пригорнути я до неї , поговорити з нею про все , но розумію що вона мене не зрозуміє , що тільки висміє або скаже якусь гадость. »;
Дуже співчуваю Вам - помітно, що в дитинстві Ви не лише не отримували уваги і тієї любові, на яку заслуговували, але і стали жертвою психологічного і фізичного насилля. У Вашому дитинстві було багато болю і Внутрішня Дитинка всередині Вас зараз сильно плаче та хоче отримати від мами того, чого вона їй не давала (вона чекає, поки мама зміниться). Найсумніше у цій ситуації те, що ми нездатні вплинути чи змінити поведінку інших людей без їхнього бажання, однак здатні змінити своє ставлення. Зараз саме оцей непережитий сум, гнів не дає Вам можливості відпустити ці дитячо-батьківські стосунки і тримає Вас біля батьків. У Вашому випадку необхідно звернутися до психолога-психотерапевта і, через терапевтичні відносити, екологічно посумувати над втраченим дитинством, конструктивно вивільнити гнів за те, що батьки не дали Вам того, чого Ви потребували + Ви зростите свою внутрішню Турботливу Маму.

Крім цього, Вам однозначно необхідно поговорити із чоловіком про Ваші відносини із батьками, адже основа стосунків - це відкритість та щирість. Ви маєте право фільтрувати своє найближче оточення і не пускати в своє життя токсичних людей (навіть, якщо це рідні).

Ви цінна тому, будь ласка, попіклуйтеся про себе!

Как признаться маме
Доброго дня, nik868.
А можете, будь ласка, сказати що Вам дає викладання цих фото в мережу? Давайте уявимо ситуацію: Ви розповіли мамі про те, що Ви виклали фото у білизні в інстаграм та хочете продовжувати це робити, що найгірше може трапитися?
На скільки я зрозуміла, Ви не питали попереднього дозволу у мами про виставляння фото, а зараз, після викладання, хочете у неї запитати дозволу на подальшу діяльність. Що трапилося, що спонукало Вас до цієї розмови?

Обида на родителей
Доброго дня, Viktoria.
«Мужу ничего не говорю об отношениях с мамой , он думает что у нас всё хорошо. когда мы приезжали вместе раньше то родители всегда вели себя сдержано ! Я не знаю что делать! может рассказать ему всё? »;
А що Вас лякає у розмові на цю тему із чоловіком? Що може найгірше трапитися, якщо Ви розповісте про це чоловіку? Стосунки - це двоє партнерів та відкрите обговорення, співпраця. Крім цього, ви обоє, як батьки, відповідальні за здоров'я вашої ще не народженої дитинки, тому ця ситуація стосується вас обох. Вам будувати стосунки і жити із чоловіком, а не з вашими батьками.

Ответ отредактирован автором 03-07-2020 14:41:43

ПОМОГИТЕ!!!
Доброго дня, nik393.
Дуже співчуваю, що у Вашому житті Ви пережили стільки насилля - це жахливо! Вам обов'язково необхідно пройти індивідуальну терапію у психолога-психотерапевта, щоб пропрацювати Вашу ранню травматизацію.

« и я не знаю как мои чувства к этому всмему переменить на естественное влечение как перестать быть уродом моральным »;
А що Ви вкладаєте у слово "моральний урод"? Вашу сексуальну орієнтацію, чи Ваші вчинки щодо вітчима та друга?

Обида на родителей
Доброго дня, Viktoria.
«Объясните мне пожалуйста почему такое отношение от казалось бы самого близкого человека?? »;
Дуже співчуваю, що Ви опинилися в такій ситуації. Скажіть, будь ласка, а що Вам дасть відповідь на це питання?

«говорит что я брошу своего сыночка на её плечи , что она его будет растить с моим отцом ( сейчас я беременная на 36 недели ) откуда у неё эти мысли ? »;
Скоріш за все, вона говорить не про Вас, а про якісь вої внутрішні конфлікти, негативний досвід і страхи. Інше питання - чому Ви так реагуєте і чому для Вас є настільки важливою думка матері? Помітно, що Вам необхідно психологічно сепаруватися від неї (індивідуальна терапія у психолога-психотерапевта).

«Мама упрекает меня что я только думаю о ребёнке, что я нечего не хочу делать как только живот гладить ходить , говорит что она когда была беременная то делала всё!!!! »;
Із цієї цитати помітно, що Ваша мама відчуває ревнощі щодо Вашої дитини (адже Ви приділяєте їй більше уваги) + можливо заздрість до Вас, адже у неї не було такої можливості переживати вагітність у підтримуючому середовищі. Мені здається, що вона гнівається на себе (за свої ревнощі) та на своїх батьків, чоловіка, а переносить цей гнів на Вас.

«что ей люди говорили что я ему не нужна ! »;
Які саме люди? Для Вас це справді важливо?

«Когда говорю что всё что ты говоришь на меня и ребёнка и в том числе на на мужа расскажу ему, она сразу говорит ты что дура !?? Зачем??? »;
А навіщо Ви говорите це матері, а просто одразу не поговорите із чоловіком, щоб він пришвидшив можливість переїзду або ж допоміг Вам пожити окремо від батьків (у друзів, або орендована квартира)?

«Ещё и говорят как ты с ней уживаешься?»;
А навіщо Ви взагалі намагаєтеся "уживатися"? Ви зараз вагітна і не маєте стресувати, адже це впливає на дитинку, тому подбайте про себе і знайдіть, разом із чоловіком, варіанти переїзду від батьків.

Как с этим жить или как простить себя ?
Доброго дня, Nik 555.
Дуже співчуваю Вам, що Ви опинилися у такій стуації. Так, дуже шкода кішку, однак вже нічого не повернеш. Ви зараз відчуваєте провину, а це вже означає, що Вам не байдуже на неї і Ви це зробили не заради задоволення. Водночас, щоб "вшанувати пам'ять" тавринки - зробіть висновки щодо своєї афективної сфери (помітно, що у Вас проблеми із контролем гніву + можливо у Вашому житті Ви зараз переживаєте фрустацію або стрес). Я б Вам рекомендувала звернутися індивідуально до психолога-психотерапевта (можливо саме ця ситуація є поштовхом для особистісних змін).

Крім цього, напишіть листа тваринці, в якому опишіть всі свої почуття та слова, які Ви б хотіли сказати їй на останок. Після цього перечитайте лист, порвіть його або спаліть.

Вірю у Вас і бажаю Вам удачі!

Ответ отредактирован автором 03-07-2020 14:16:33

Дополнительно
место приёма клиентов Львів
Оценка от коллег-психологов

Общий рейтинг среди коллег: 9 из 10ти.
Всего оценок
: 1.
Минимальный рейтинг: 1

Почему пользователи не могут оценивать психологов? Почему нельзя дать возможность задающим вопрос оценивать ответы?

Человек, обращающийся за психологической помощью, равно как и любой неспециалист в принципе, не всегда может объективно оценить пользу от того или иного ответа психолога. Иногда самый верный ответ в конкретной ситуации - настоятельно рекомендовать обратиться к психологу очно, а самый приятный для задающего - заверения в том, что всё наладится само собой.
Иногда как раз те ответы, которые «задевают» клиента, вызывая чувства раздражения и агрессии, как раз и являются более «правильными».
Хорошие рекомендации не всегда приносят облегчение сразу.
Мастерство психолога может наиболее точно оценить другой специалист.

Посмотреть отзывы

Рекомендуют этого психолога

Сертификаты о дополнительном образованииЛюбимые цитатыПубликации
ПУБЛИКАЦИИ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Не найдено публикаций психолога на нашем портале.


Интервью
УЧАСТИЕ В ИНТЕРВЬЮ

Психолог не принимал участие в интервью.

Сообщение
Отправить личное сообщение
Чтобы отправить сообщение этому психологу прямо отсюда, нужно зарегистрироваться или войти как пользователь.

qr