У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Олена Анатоліївна Грибкова Одеса лише онлайн

психолог Сімейний психолог. Психолог для підлітків.  Олена Анатоліївна Грибкова
27-05-2024 Олена Анатоліївна Грибкова додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 3 дні тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 0
Освіта
Вища освіта: Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського», ступінь - магістр, спеціальність - Психологія (2021)
Член Національної асоціації гештальт-терапевтів України, з 2021 року, 2 ступінь (в навчанні)
Тренінги:
«Міжнародний гештальт інтенсив у Польщі» (2024)
«Батьківство без стресу: розвиток виховного потенціалу батьків та осіб, які їх замінюють, у часи невизначеності» (2024)
«Запобігання сексуальній експлуатації та сексуальної наруги (PSEA)» (2024)
«Діти та війна. Навчання технік зцілення для батьків, осіб, що їх замінюють, та спеціалістів, які працюють з дітьми» (2024)
Досвід психологічної практики
2 роки
Працюю з запитами
Емоційне / професійне вигорання, проблеми, що повязані з віддаленим режимом роботи;
міграція, адаптація в новій країні;
міжособистісні стосунки (в т.ч. батьки-діти, подружні, розлучення);
сексуальне / фізичне / моральне насилля;
самореалізація, почуття вини, образи, синдром відмінника / самозванця, знецінення себе і всього, що ви робите)
пошук нових життєвих сенсів...
1200 грн


Основне
диплом перевірено
Сертифікати про додаткову освіту
Відповіді 16
Почему я не могу нормально общаться с мамой, а иногда вообще не хочу её присутствия?
Ви самі відповіли на своє запитання: просто ви хочете жити окремо. Ось такий конфлікт бажань виходить. Доведеться обирати: або відокремлюватися, або дити разом, але відчувати це роздратування. Просто вимкнути негативні почуття не вийде.
Нав'язливі сни
В якій реальній ситуації зараз ви відчуваєете образу та розчарування? Ось цю ситуацію і треба опрацювати, бо ваша психіка саме це намагається зробити уві сні, а сюжет сну має дуже віддалене значення. Запрошую на сеанс.
Що робити якщо ти дізнався, що ти незапланована дитина?
Підберіть момент для душевної розмови, і в спокійній обстановці поділіться з батьками або кимось одним із них своїми почуттями, просто виговоріться, використовуючи "я-вислови". Наприклад, "Коли мені сказали, що я незапланована дитина, я відчула страх, що ви мене не любите...". І потім вислухайте їх відповідь. Але не ставте собі великих очікувань, наприклад, що вони кинуться вам в ноги, розплачуться, будуть просити пробачення до ранку чи пообіцяють купити машину, щоб компенсувати свою "вину". Не перекручуйте і не домислюйте те, що вони скажуть, щоб не катастрофізувати цей факт. Адже насправді 1) "незапланованих" дітей значно більше, ніж про це говорять і 2) це дуже рідко впливає на те, наскільки після народження дитину люблять, поважають і турбуються про неї)))

Бесплатная рассылка интересностей!

Простить мужа
У вас насправді була ілюзія, що у вас все надійно і на все життя. Ні в кому і ні в чому не можна бути впевненими на 100%. Це одночасно і трагічно, і прекрасно, бо якби люди вели себе в стосунках так, ніби можуть розійтися в будь-яке "завтра", тобто приділяли достатньо уваги один одному, шлюби були б набагато міцнішими.
Почуваюся самозванкою
Ви - це далеко не тільки ваші думки, не надавайте поганим думкам більшого значення, ніж вашим хорошим вчинкам чи думкам. Думати про щось і втілювати ці думки в життя - не одне й те саме. Ви знаходитесь в дуже вразливому віці, коли гормони неймовірно сильно впливають на життя. Дайте собі час і будьте добрішими до себе.
Дірка в душі
Співчуваю вашому болю, Анно, і щиро бажаю вам розібратися в собі і в цій ситуації. Парою порад тут не зарадиш, треба все це виговорити, виплакати і розкласти по поличках. Відчуваю готовність розділити з вами ваші почуття і поділитися своїми знаннями і досвідом. Якщо вам відгукується, звертайтеся до мене.
Роман
Ідеї флірту або сексу на стороні виконують якусь важливу роль для вас, спробуйте розбіратися, яку саме: вам не вистачає близькості зі своїм чоловіком / хочеться визнання своєї жіночності, привабливості (що навіть заміжня ви дуже цікавите чоловіків), компліментів / гострих відчуттів і пригод, як в фільмах... Який ваш варіант?

Знайшовши реальну непокриту потебу, можна буде рухатися далі і шукати оптимальні шляхи її вдоволення, і зрада здасться не самою підходящою для вас же самої.

Якщо все ж ідея романів на стороні вас не перестане хвилювати, буде доцільно обговорити ваші почуття з чоловіком, так, щоб не ранити його, зайти трохи здалеку, разом подивитися і обговорити фільм на тему відкритих стосунків. Можливо, ваш чоловік вас здивує своїми поглядами. А можливо, ви зрозумієте, що для нього зрада є настільки страшною, що ви відмовитесь платити таку високу ціну за вдоволення своїх потреб таким шляхом і самі прийдете до ідеї сексуальних іграшок, фільмів, ігр і т.п

Відредаговано автором 02-07-2024 07:09:29

Цікавлят жінки старші за мене
«мені подобаються старші тому що в мене не було секса»;
Ці 2 факти можуть бути як повязані, так і не повязані між собою.
«Я читав що може зі мною бути не так»;
Нема нічого поганого/протизаконного/аморального/неадекватного в тому, що вас приваблюються старші жінки. Ви ж не одружитися і жити з ними до кінця життя збираєтесь вже зараз. Вам просто хочеться такого досвіду, яка різниця, чому? Беріть від житя те, що можете і хочете.
«Мені здається це не правильно.»;
Неправильно зустрічатися з людиною, яка вам не подобається, в угоду стереотипам, батькам, вчителям і якимось експертам в інтернеті. Тільки ви вирішуєте, хто вам подобається, збуджує.
Что делать если окружение давит на тебя после развода!
Доброго дня! Сумно читати ваше звернення, стільки незрозумілого в житті у вас, не виясненого, важко з таким тягарем, думаю, кожен день.
«Я не знаю как на это все реагировать»;
Є закон, є усні домовленості між батьками, є ваші обовязки перед дитиною, і вашого чоловіка. Розберіться зі своїм колишнім в цьому, хто за що платить, хто що робить, і закрийте це питання, щоб не було маніпуляцій, очікувань і розчарувань.
«как реагировать если тебе постоянно кто то говорит со стороны»;
Відповідати спокійно і без емоцій щось типу "дякую, що турбуєтесь, але це моє (і мого чоловіка) особисте діло, якщо буде треба, я спитаю вашої поради".
«Я говорю что я не мамка»;
Так само, як з колишнім: сядьте і домовтеся, хто що робить по дому, хто за що відповідає, хто кому чим і як часто допомагає, не соромтеся просити про допомогу на регулярній основі (наприклад, 1раз домовтеся, що чоловік миє посуд по вечорам, або через день, або в якісь чіткі дні тижня, сидить з дитиною 1-2 години, щоб ви могли побути з собою... те, що вам хочеться).
Як подолати відчуття невпевненості, постійне порівняння себе з іншими та страх бути нецікавою?
Мені дуже шкода, що ви себе так почуваєте, але хочу вас заспокоїти, що вашіпочуття нормальні для вашого віку, без досвіду не може бути впевнененості, дайте собі час.
«безсумнівно виберуть її, а на мене навіть не глянуть»;
Зверніть увагу на людей 30+, які в довготривалих стосунках і добре живуть. Серед них лише худі і красиві? За моїми спостереженнями - 50/50.
«Весь час від чоловіків ніби підсвідомо очікую критики.»;
У такої реакції мають бути причини, можливо, повязані з вашим батьком чи дідусем... Простою порадою тут не зарадиш, потрібно розбиратися, звідки "ростуть ноги", легше буде це зробити з психологом.
Тут ви пишете, що навіть натяку нема
«Заспокоюю себе, що час ще не настав, але чому навіть немає натяку на знайомство зі мною?»;
А тут що вони є
«Якщо помічаю, що я хлопцеві подобаюся, стаю дуже сором'язливою, через це дуже нервую»;
Не обезцінюйте ті знаки симпатії, які ви помічаєте, ви можете на них опиратися, щоб відчувати себе трохи впевненіше, але все ж краще працювати над власною самооцінкою, розумінням, що ви унікальна і прекрасна така, як є, щоб не впадати в негатив, якщо хтось колись вас буде критикувати.
Не всім потрібні худі і впевнені, будьте собою, щоб з самого початку нових стосунків не грати роль, не вдавати з себе когось іншого, бо так радості від стосунків не буде.

Відредаговано автором 29-06-2024 09:02:41

Чи можливо абстрагуватися від розбитих надій
Ви насправді погано знаєте свою подругу, якщо навіть не знали її ставлення до мови. Тобто, ви намагаєтесь побудувати стосунки не з реальною людиною, а своїми фантазіями про неї. І ваші очікування, що вона буде турбуватися, щоб ви легко влилися в новий колектив - звідки у вас ці очікування? Ви говорили з подругою про це? Бувають ситуації, з яких треба винести свій урок і жити далі, а не намагатися все виправити, бо так, як було, вже ніколи не буде.
Проблеми спілкування з сестрою
Якщо вас злить, що вона вважає себе розумнішою за вас, хоча у вас 10 років різниці, то питання більше до вас, ви самі теж так думаєте? Для порівняння, якщо вона скаже вам про вас цілковиту і очевидну неправду, вас це образить? Тож, на мою думку, для налагодження стосунків з сестрою вам допоможе робота над розумінням власної самоцінності, прийняття своїх достоїнств і обмежень, щоб ви могли опиратися на них і не вибухати кожен раз, коли хтось висловить про вас свою субєктивну думку. Я - середня сестра із трьох, знаю і як це бути молодшою, і як бути старшою. Запрошую в терапію.
Для чого я живу
Не розуміти, чого хочеться - вже хороший старт, це говорить, що ви взагалі себе слухаєте, а не робите так, як інші / як сказали батьки чи дівчина. Можете почати з питання, чого ви точно не хочете, намалюйте в голові найгіршу картинку найближчого майбутнього: що для вас найгірша робота на світі, найгірший ранок/вечір після роботи, місце життя і йдіть від протилежного, тобто такі роздуми можуть вас наштовхнути на думку, що ви хочете. Не ставте собі завдання придумати мрію/зайнятість на все життя, лише на даний момент і будьте готові змінити ці плани в будь-який день. Адже не спробуєш - не дізнаєшся, що твоє, а що ні.

З психологом такі пошуки себе можуть просуватися швидше, бо думка людини зі сторони може підсвітити вам те, що ви самі не помічаєте.
Публічний сором
З вашого тексту незрозуміло, в чому суть порушення чоловіка? В чому несправедливість?
Як пережити маніпуляції з сторони абюзера
«як мені поводитись з ним? Що мені робити?»;
Ви вже зробили головне - зрозуміли, що це ненормально і з вами так не можна. На цьому і стійте.
«Як говорити з дітьми? Як правильно пояснити їм чому ми не живемо з батьком?»;
По-перше, намагайтеся донести до них, що їх вини нема в тому, що ви не живете разом. По-друге, говоріть правду, як є, підібравши слова під вік дитини, але суть одна: їх батько вас ображав і ображає, ви просили його так робити, бо вам неприємно, ви не відчуваєте, що він вас любить, але він не слухає, тому ви вирішили жити окремо. Ваші діти на вашому прикладі мають побачити, що таке сім'я, точніше, що не можна назвати сім'єю, щоб в майбутньому самим на застрягнути в абюзивних стосунках.
«Як мене правильно завершити ці стосунки?»;
За процедурою, передбаченою законом
Стійкості вам і терпіння!
Публикації психолога 1
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr