У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Тетяна Штапова Київ метро Університет

психолог    Тетяна Штапова
30-01-2020 Тетяна Штапова додати у вибрані

коментар
Анкета цього психолога не оновлювалася понад півроку. Перевірте інших психологів в Київ
Років досвіду психологом Років досвіду: 15
психолог 👔 організаційний психолог
Освіта
З 1998р. по 2003р. навчалась в Сумському державному педагогічному університеті ім. А.С.Макаренка. Отримала диплом спеціаліста за спеціальністю "Практичний психолог в закладах освіти та викладач англійської мови".

В 2020р. закінчила трирічний курс підготовки з інтерперсональної психотерапії. Отримала Сертифікат із психотерапевтичного консультування Інституту консультування та психотерапії Асоціації Психологів України в методі "Інтерперсональна психотерапія".

Періодично працюю під супервізією психотерапевтів з багаторічним досвідом роботи в психоаналітичному напрямку та європейськими сертифікатами. Відвідую супервізійні та інтервізійні групи. Являюсь членом Асоціації Психологів України. Маю 230 годин індивідуальної та 72 години групової терапії.
Досвід психологічної практики
З 2010р. проводжу короткострокове консультування клієнтів з метою їх підготовки до співбесід для влаштування на роботу і з питань профорієнтації, якщо людина не може визначитись, яку професію обрати. Маю 15 років досвіду в підборі, адаптації та мотивації персоналу в міжнародних компаніях. Знаю, яким кандидатам надається перевага при працевлаштуванні, які помилки вони роблять, шукаючи роботу. Займаюсь кар'єрним консультуванням. Ділюсь своїм досвідом з клієнтами, рекомендую, що варто змінити чи на чому акцентувати увагу, щоб реалізувати себе професійно.

З 2019р. використовую в роботі психоаналітичний підхід з тими клієнтами, які звертаються з запитами на довгострокову терапію, якщо хочуть мати якісні зміни в своєму житті, професійну підтримку та готові досліджувати свій внутрішній світ. Отримала освіту в методі "Інтерперсональна психотерапія", який надає змогу вибудовувати довготривалі та глибокі відносини з клієнтами, що в результаті допомагає їм вирішити ті проблеми, які їх непокоїли роками. Людина спочатку спирається на мій професійний досвід та знання, отримує відповіді на свої питання та змогу з нових кутів подивитись на своє життя. Потім починає відчувати себе по-іншому, по-новому проявляє себе з близькими людьми та в суспільстві і через деякий час вже може обходитись без моєї допомоги.

Вільно володію українською, російською та англійською мовами. Використовую в спілкуванні з клієнтами ту мову, яка зручна для них.

Тривалість зустрічі – 50 хвилин.
Приймаю в кабінеті за адресою: м. Київ, вул. Володимирська 61/11, а також он-лайн.
Вартість очної консультації - 1200 грн., он-лайн - 1000 грн.

Веду сторінку в Інстаграм: @tetiana.shtapova. Також маю youtube канал: @TetianaShtapova.
Працюю з запитами
- самотність;
- низька самооцінка;
- невміння говорити про свої почуття та бажання, відстоювати свої кордони;
- проблеми у відносинах з чоловіком чи партнером, друзями, дітьми або батьками;
- ревнощі, зради;
- розлучення чи розрив стосунків;
- втрата близької людини;
- війна та її наслідки для психіки;
- втрата житла і/або відчуття безпеки із-за війни;
- вимушена еміграція, проблеми ВПО;
- виснаженість, в тому числі після народження дитини;
- безпліддя, втрата вагітності, підготовка до ЕКЗ;
- тривожність;
- часте переживання провини, сорому, образи;
- напружені робочі відносини;
- труднощі при пошуку роботи чи зміні професії;
- запит на кар'єрне консультування: перевірка резюме (в тому числі англійською мовою), підготовка до проходження співбесід з роботодавцями;
- втрата життєвих орієнтирів, невизначеність, в тому числі професійна.
Розцінки приховані, тому що Тетяна давно не оновлювала своїх даних.


Основне
диплом перевірено
місце прийому клієнтів
   в Київ, метро Університет, вул. Володимирська 61/11

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 3. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.

Залишили відгуки

Сертифікати про додаткову освіту
   Сертификат о завершении курса по интерперсональной психотерапии согласно обучающих стандартов АПУ и

Відповіді 930
не пройшло і три роки ...
«Питання до спеціалістів . Бо я щиро не розумію цю тактику ? Як себе поводити? Чи навпаки потрібно змягчити кути»;
Доброго вечора. А як Ви хочете себе поводити? Що відчуваєте у зв'язку з появою цього чоловіка?
Вопрос про приоритеты зависимых людей
«Но мне интересно, почему у них такой способ контактировать с миром, через мат?»;
Это один из способов выразить свою злость. Человек сначала слышит мат от других, начинает материться сам. Чувствует, что ему становится из-за этого немного легче, и все чаще использует этот способ.
Мой парень не видит своего будущего
«противоречие во мне присутствует, я это понимаю, но с одной стороны я хочу дальше развивать отношения с другой стороны как Вы и сказали я буду трать на это много сил в пустую я это и сама понимаю. Я не хочу выступать спасателем.»;
А как Вы будете себя вести, если парень когда-то скажет, что он уже готов умереть?

«А по поводу его тяжелого периода по его рассказам у него жизнь сплошной тяжелый период»;
Зачем Вам это нужно, быть в отношениях с человеком, у которого такая тяжелая жизнь? Что Вы в них получаете, кроме идеального отношения? Какая Вы рядом с парнем?

«Так как я сейчас не вижу что он готов менять свое будущее, то я менее хочу привязываться»;
Это может произойти помимо Вашей воли, ведь отношения продолжаются.

Бесплатная рассылка интересностей!

Вопрос про приоритеты зависимых людей
«Извините, но суть вопроса был немножко в другом. Я имела ввиду, что зависимые люди используют маты для связки слов, а не только в порыве гнева.»;
Они в любом случае так себя проявляют, хоть в гневе, хоть в спокойном состоянии, и понимают, что вряд ли их речь вызывает восторг у окружающих. Наверное, не раз слышали замечания в свой адрес. Но это их способ контактировать с миром.
Мой парень не видит своего будущего
«Недавно начала встречаться с парнем, мне он очень нравится, ко мне никто так еще не относится как он, идеальное отношение ко мне. »;
Доброе утро. В начале отношений некоторые люди больше, чем остальные, пытаются произвести максимально позитивное впечатление на партнера. Видимо, для парня очень важно, чтобы отношения с Вами продолжались, и он очень старается.

«он совсем отрицает что у него будет будущее да и собирается умереть через пару лет (самоубийством). Да и наркотики были в его жизни возможно это как то повлияло. »;
Видимо, у него сейчас тяжелый период, мало ресурса, чтобы справляться трудностями, которые есть в его жизни.

«У меня же планы развивать эти отношения и конечно же я думаю о будущем»;
Вы готовы к тому, что по мере развития ваших отношений Вы будете все больше привязываться к парню и все больше страдать из-за его мыслей о суициде или желанию вернуться к наркотикам?

«Как быть мне в этой ситуации как стоит ли говорить с этим человеком и добиваться чего то?»;
Каждый человек живет так, как считает нужным. Никто не меняется из-за того, что это нужно другому. Если Вы будете чего-то от него добиваться, причинять ему добро, Вы будете вкладывать много своих сил впустую в попытки изменить другого человека, заниматься спасательством.

«Я начинаю замечать что будущего у нас скорее не будет, но мне сложно оставить его»;
Замечаете противоречие в том, что у Вас есть планы на будущее с человеком, будущего с которым скорее всего не будет?

Відредаговано автором 16-02-2024 09:45:03

Вопрос про приоритеты зависимых людей
«Я хотела бы спросить, почему люди с алко-/нарко- зависимостями часто матерятся? Даже если у них нет пороков умственного развития.»;
Дарина, доброе утро. Под воздействием алкоголя или наркотиков человек чувствует себя более раскрепощенно, он выдает наружу то, что у него внутри. Часто это злость, которая подавлялась в трезвом состоянии. Под воздействием химических веществ снимаются запреты на ее проявление. Зависимый человек снижает таким образом внутреннее напряжение, которого у него много. Алкоголь или наркотики позволяют ему таким образом разгружать свою психику, вываливая на окружающих то, с чем сам не справляется.
Немовлята
«Взагалі я вже мама 2 діточок шкільного віку, тому більше народжувати дітей не планую. Чому такі сни і такі співпадіння щодо припинення дружби саме з молодими матусями?»;
Доброго вечора. У Вас є раціональна причина не народжувати більше дітей на свідомому рівні. Але на рівні почуттів, бажань, страхів з Вами може відбуватись те, що Ви не усвідомлюєте. Є сенс звернутись Вам до психолога, щоб розказати більш детально свою історію та розібратись, що для Вас значить тема немовлят.
Чи нормальна така реакція на пропозицію вийти заміж?
«Я не витримувала думок про те що хтось може звести рахунки з життям через мене, або просто не мала сили відстоювати своє бажання піти. »;
Ви берете на себе відповідальність за вибір іншої людини, продовжувати жити чи ні. Ви ж не збирались позбавляти його життя, але не витримували, коли Вами маніпулювали. Вам варто звернутись до психолога, щоб почати позбавлятись від психологічної залежності у стосунках, навчитись опиратись на себе.

«Я виросла в нездоровій атмосфері і тому в голові було декілька думок, що от цей хлопець мене не бʼє, не зраджує, не принижує то мабуть все не так погано. Я не розумію чи настільки погано те що він давить на мене морально скандалами та контролем»;
Ви розглядаєте варіант залишатись в стосунках, в яких Вам страшно думати про майбутнє, в яких Ви будете позбавлені свободи. Це погано чи ні?
Чи нормальна така реакція на пропозицію вийти заміж?
«Я сприймаю цю каблучку як свої майбутні наручники. Скажіть я просто налякана бо інфантильна і не готова до цього? Чи можливо моя підсвідомість кричить «не вір його солодким словам»?»;
Лі, доброго дня. Що б не було причиною Вашого страху, в будь-якому випадку, це привід задати собі питання:
- Чому я знаходжусь в стосунках, в яких мені важко?
- Що я отримаю, якщо погоджусь вийти заміж? Яким буде моє життя?
- Що відбудеться, якщо відмовлюсь? Чого я боюсь в цьому випадку?

«Я не можу сказати, що кохаю його, але відчуваю жалість і ціную його почуття тому завжди боялася зробити боляче. »;
А Вам не боляче знаходитись в таких стосунках?
Боюсь конкретного человека
«Когда он задаёт мне вопросы, с трудом вспоминаю хорошо известную информацию, не помню потом (вспоминаю не сразу, только когда успокоюсь), о чем спрашивал. После разговора замечаю, что трясутся руки. Как это преодолеть? Как перестать бояться, так реагировать?»;
Добрый день. Вам приходилось раньше испытывать похожие переживания?
Возможно, Вы боялись кого-то из родителей. Отношения с руководителем во взрослом возрасте имеют общие черты с отношениями с родителями в детстве. Если аналогичное поведение было у взрослых, когда Вы были маленькой и не могли себя защитить, сейчас Вы теряетесь, когда сталкиваетесь с повышением голоса со стороны руководителя, его раздражением.

Вы можете обратиться к психологу, чтобы лучше понять, что в эти моменты с Вами происходит, и научиться защищать себя, устойчивее себя чувствовать, когда другие люди пытаются нарушить Ваши границы.
Як все будуть розвиватись наші відносини далі?
«так як я поважаю свою дружину і із-за цих подій я з нею не сварюсь, не погрожую, та не нагадую їй про те, що вона робить, вона почала зі мною трішки за нього спілкуватись, щось розказує»;
А чи поважаєте Ви себе, коли слухаєте щось про потенційного коханця Вашої дружини?
Чи поважає Вас дружина, коли розказує про нього?

Напевно, Ви б її більше зацікавили, як чоловік, якби сварились і погрожували. А так вона сприймає Вас як подружку чи сусіда. Навіщо Вам це потрібно?
Як все будуть розвиватись наші відносини далі?
«що потрібно, як над собою працювати, що порадите»;
Потрібно стати чоловіком, з яким захоче залишитись Ваша дружина. Тобто настільки змінитись, щоб відносини з Вами із зручних із-за того, що Ви забезпечуєте сім'ю, переросли в цінні для дружини. Для цього Вам потрібно почати досліджувати свій внутрішній світ, навчитись поважати себе, проявляти свої почуття, вибудовувати якісно інші відносини з людьми, включаючи Вашу дружину. Навряд чи самостійно Ви зможете це зробити. Краще зверніться до психолога, щоб Вам допомогли розібратись у тому, що відбувається з Вами і Вашими відносинами.
Як все будуть розвиватись наші відносини далі?
«пройшло дуже багато часу з тих пір як у них чи в неї було кохання, він змінився вона також»;
А з Вами у неї було кохання?
Як все будуть розвиватись наші відносини далі?
«що не влаштовує точно не каже, вона останнім часом якась зачарована, таке враження що в неї пропав інтерес до дітей до побуту, тільки він і все»;
А до того, як дружина почала спілкуватись з військовим, які були ваші з нею стосунки? Вона Вас кохала?
Як все будуть розвиватись наші відносини далі?
«Я думаю нехотіння бути зі мною та з сім'єю»;
А в чому може бути причина її небажання жити з Вами та сім'єю?
Якщо будете знати, що саме її не влаштовує, є шанс змінити те, що залежить від Вас.

Відредаговано автором 13-02-2024 18:49:37

Публикації психолога 11
Відео психолога 12
всі категорії ...

Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr